Poprzedni temat «» Następny temat
Papa
Autor Wiadomość
Marcos Delgado

What doesn't kill you makes you stronger

Sugestie schizofreniczne

87%

biznesmen//szef mafii

name:

Marcos Delgado

alias:
Jack Daniels // Jack Dawson // Papa

height / weight:
183/75

Wysłany: 2018-07-29, 23:26   Papa
   Multikonta: Sam, Vera, Echo

Marcos Oscar "Papa" Delgado

» Szef mafii.
» Znany pod fałszywymi nazwiskami: Jack Daniels, Jack Dawson
» Od czerwca 2015 roku do marca 2018 podróżował po Stanach załatwiając swoje... Interesy.
» Ma bardzo pro-mutanckie poglądy. Nie zawaha się zabić człowieka, by bronić swoich ludzi.
» Ogólnie to bardzo miły chłop, tylko mu czasem odbija.
kocham
Alba Delgado - Moje słoneczko, moja księżniczka, moja ukochana córeczka. Mój aniołeczek, moje kochanie i mój cały świat. Lepiej, żebym nie widział u jej boku żadnych typów spod ciemnej gwiazdy, bo inaczej...
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
pozytywne
Zoe Murphy - prawie moja druga matka. Znosi moje humory już od lat dziewięćdziesiątych. Kochana kobieta. Jako jedna z nielicznych zdaje sobie sprawę z moich problemów psychicznych...
Donny Emerson - Znam go jako Dantaliona. Dobrze go wspominam. Długie lata razem pracowaliśmy i to dzięki niemu moja rodzina była bezpieczna. Szkoda, że w 2015 roku po prostu... Zniknął.
Charlotte Shelby - przed laty dałem jej się namówić na bardzo głupią akcję, przzez którą dzisiaj wszyscy mamy przesrane. Wystarczyłoby jednak, żeby spojrzała w moje oczy i pewnie zrobiłbym to raz jeszcze...
Ronnie Henderson - Nie mam powodów, by gościa nie lubić. Może jest trochę narwany, ale to dzięki niemu mój aniołeczek trafił bezpiecznie pod skrzydła Yvonne. Wiszę mu nie tylko przysługę...
Viggo Hetfield - zaczęło się od drobnych interesów i pracy, skończyło na dobrej przyjaźni. Chore umysły się przyciągają? Z całą pewnością...
Phil Aszli Neumann - Dobry chłop, bardzo obrotny i przydaje się na odpowiedzialnych stanowiskach. Doglądał moich interesów w Waszyngtonie, gdy ja podróżowałem po Stanach. Ah... Mieć takiego zięcia... Byłoby komu interes oddać po śmierci.
neutralne
Cassandra Gardner - Kryzysowa narzeczona. W teorii. Tak w sumie to na oczy jej jeszcze nie widziałem, ale jej tatusiek już obiecał mi jej rękę.

negatywne

She was the light of my life
And the light is precious in a world so dark...
[Profil]
  [A+]

Viggo Hetfield

Hello darkness my old friend

Zadawanie bólu i obrażeń.

84%

Barman

name:

Viggo Hetfield

alias:
Pain Muffin

height / weight: