Poprzedni temat «» Następny temat
Delgado & Grenville
Autor Wiadomość
Marcos Delgado

What doesn't kill you makes you stronger

Sugestie schizofreniczne

87%

biznesmen//szef mafii

name:

Marcos Delgado

alias:
Jack Daniels // Jack Dawson // Papa

height / weight:
183/75

Wysłany: 2020-05-30, 21:58   Delgado & Grenville
   Multikonta: Sam, Vera, Echo

połączenie przychodzące od Papa
To miał być spokojny dzień. Miałem się zająć biznesem, dokończyć sprawy związane z reorganizacją siedzib, skontaktować się z kilkoma bardziej... Legalnymi klientami. Ale dość szybko ten miły i spokojny dzień zmienił się... Całkowicie nie do poznania.
Gdzieś w tle miałem uruchomiony telewizor, gdzie na jednej ze stacji chyba dla "towarzystwa" leciał jakiś tani sitcom, na którym nieszczególnie opierałem swoją uwagę, aż do moich uszu nie dobiegł krótki komunikat o "ważnych informacjach z ostatniej chwili" oraz "kolejnym ataku terrorystów w Capitol Hill".
Czy to są kurwa jakieś jaja?
Odwróciłem swój wzrok od przeglądanych dokumentów, widząc na niewyraźnym nagraniu jeden z dobrze znanych mi samochodów. Przekląłem pod nosem, wyciągając swój telefon i wybierając numer osoby, która powinna wiedzieć o co z tym do chuja chodzi.
Grenville, obyś kurwa nie był w to zamieszany, albo chociaż miał dobre wytłumaczenie...

She was the light of my life
And the light is precious in a world so dark...
[Profil]
  [A+]

Nicholas Grenville

Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

Smog / Czarna Mgła

87%

Kierownik Baru / Barman / Przywódca Rebelii

name:

Nicholas Grenville

alias:
Oliver Mayes / Nicky / Blondie (wg Mary)

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-05-31, 00:48   
   Multikonta: Brian, Liam, David, Seba, Ricky, Raven

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

połączenie
Siedząc pod ścianą i obejmując otuloną jakąś bluzą córkę, uspokajając swoje nerwy, tłumacząc dziecku nieodpowiednie zachowanie i czekając na możliwość opuszczenia kryjówki. Musiał zadzwonić telefon. Nicholas westchnął i wyjął z kieszeni urządzenie, zamarł od razu. Przeklął w myślach, bijąc się z tym czy odebrać czy nie. Ale niezależnie od tego co by zrobił, Delgado go pewnie zabije.Odebrał połączenie i przyłożył telefon do ucha, ale od tej strony, gdzie nie miał opatrunku na policzku.
- Słucham?
Zwróciłby się pewnie z dodaniem "szefie", ale za bardzo też nie chciał zdradzać kto dzwoni, ze względu na obecność osoby, która nie należy do Rebelii. A szczególnie dwóch. Tyle że Jaszczurka spała. Nicholas w swoim głosie starał się być opanowany, ale był poddenerwowany.
[Profil]
  [AB+]

Marcos Delgado

Sugestie schizofreniczne

87%

biznesmen//szef mafii

name:

Marcos Delgado

alias:

height / weight:
183/75

Wysłany: 2020-06-06, 22:30   

Stukałem swoimi palcami o blat biurka, słuchając tych krótkich dźwięków wskazujących na trwające połączenie. Wyciszyłem dokładnie telewizor, jednak nie odrywałem wzroku od powiadomień pokazujących się na pasku wydarzeń. Do diaska, w co też oni wszyscy się wpakowali?
- Grenville? - Rzuciłem chyba bardziej z przyzwyczajenia na rozpoczęcie rozmowy, niż z rzeczywistego pytania. - Czy jesteś w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego jeden z naszych pojazdów jest pokazywany w wiadomościach z jakimś ogoniastym stworem na dachu? Oh, i może dlaczego za naszym pojazdem trwa pościg, gdy nie były planowane żadne akcje w tym tygodniu? - Zapytałem spokojnie, ale mężczyzna powinien już wiedzieć, że ten ton głosu wcale nie oznaczał, że w środku się nie gotowałem. Gdzieś w środku chciałem jednak wierzyć, że odpowiedź ze strony blondyna wcale nie wprawi mnie w jeszcze gorszy nastrój...

[Profil]
  [A+]

Nicholas Grenville

Smog / Czarna Mgła

87%

name:

Nicholas Grenville

alias:

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-06-07, 19:58   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

połączenie
- Tak.
Potwierdził, skoro szef chciał najwyraźniej potwierdzenia, że dodzwonił się do odpowiedniej osoby. Przy kolejnych jego słowach, Nicholas był już pewien, że ta akcja została niespodziewanie nagłośniona. Tego się wcześniej obawiał. Nie zapanowali nad wszystkim a to wina też gapiów, nie tylko samego Jaszczura.
Zamknął na moment oczy, odchylając głowę by oprzeć o ścianę, przeklinając w myślach. Teraz trzeba tak dobrać słowa, by nie wkurzyć bardziej szefa i nie zdradzać za wiele przez to, że różnie bywa z przekazem i przechwytywaniem informacji przez telefon. Ten jego spokojny ton głosu, wcale nie brzmiał tak jak powinien. On był zapewne wściekły.
- To jest dość skomplikowana sytuacja i byłoby lepiej, gdybym mógł wyjaśnić ją osobiście. Nie przez telefon. W skrócie, nastąpił niespodziewany atak Ogoniastego, jak to Pan go nazwał. Śmierć poniosła jedna osoba, druga jest w stanie ciężkim, kilku jest poważnie rannych. Samochód jest potrzebny do przetransportowania rannych. Proszę mi zaufać. Panuję nad sytuacją.
Mówił spokojnie i z opanowaniem, ale też z nutą zdenerwowania, jakby w obawie co na jego słowa teraz odpowie Delgado. Musiał pilnować swoich nerwów i stresu albo zaszkodzi sobie bardziej. A nie mógł na to pozwolić w tym momencie.
[Profil]
  [AB+]

Marcos Delgado

Sugestie schizofreniczne

87%

biznesmen//szef mafii

name:

Marcos Delgado

alias:

height / weight:
183/75

Wysłany: 2020-06-07, 22:37   

Słuchałem jego słów i przysiągłbym, że moje stukanie stawało się coraz głośniejsze i bardziej agresywne. Dobrze, że blondyn nie widział teraz wyrazu mojej twarzy, tak wściekle zaciśniętych warg i mocno ściągniętych brwi. Jak można tak beztrosko wyciągać nasze wozy, tak blisko laguny w centrum tak kiepskich wydarzeń?
- Nie waż się wracać tym autem do baru. Całe stany znają tablice rejestracyjne i wygląd samochodu. - Rzuciłem sucho, próbując zachować resztki spokoju w swoim głosie. W jednym jednak Grenville miał rację - to z pewnością nie była rozmowa na telefon.
- Pamiętasz, jak mówiłem, że mam wiedzieć o każdej gnidzie zanim sami zdążycie o niej pomyśleć? - Zapytałem chyba bardziej retorycznie, biorąc głębszy wdech. Nick zjebał w tym aspekcie na całej linii. Postanowiłem jednak, że skoro twierdził, że "panuje nad sytuacją", dam mu szansę. Ale niech tylko chociaż jeden kundel zacznie węszyć przy naszym przybytku...
- Ty. Ja. Bar. Wieczorem. - Dodałem po chwili, zaciskając dłoń w pięść, nim zakończyłem rozmowę nawet nie czekając na odpowiedź mężczyzny. Nie było tu miejsca na jakiekolwiek "ale", a przedłużanie tej farsy tylko rodziło pole do zbędnych wymian zdań. A tych z całą pewnością zdążymy wiele wymienić za kilka godzin...

[połączenie zakończone]

[Profil]
  [A+]

Nicholas Grenville

Smog / Czarna Mgła

87%

name:

Nicholas Grenville

alias:

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-06-08, 20:48   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

połączenie

- Nawet nie zamierzałem.
Odpowiedział w swojej obronie. Doskonale wiedział, że byłoby to głupim posunięciem. A nawet nie wiadomo, czy ten samochód jeszcze do nich wróci. Przejęła go Armia, by zgubić pościg.
- Tak. Pamiętam.
Potwierdził. Ale tutaj nie było jak poinformować Delgado o tym co się stało. Gdyby wybierał do niego numer, DOGS by już ich załatwili.
O tyle było dobrze, że rozmowa trwała krótko. Jasny przekaz był dla Nicholasa jasny. Nie uniknie dzisiaj rozmowy z szefem.
- Przyjąłem.
Potwierdził i wtedy usłyszał sygnał rozłączenia połączenia. Również wyłączył i westchnął. A następnie, przeklął w myślach.

[koniec połączenia]
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]