Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #6
Autor Wiadomość
Christian Wilson

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

Christian Wilson (Spivey)

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana; Christian Spivey

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-05-15, 14:59   Pokój #6
   Multikonta: Ruth & Wyatt

Grosza daj Giftedowi! #darczyńca

Christian Wilson

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

alias:

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-05-15, 18:41   

// 25 maja

Esther poprosiła bym przypominał dziewczynki to się zgodziłem, bo i tak całe dnie zajmowałem się Anią. To czemu nie miałbym przypilnować Emmy. Zwłaszcza, że rozumiałem iż Esther była jeszcze młoda i potrzebuje wyjść odpocząć od opieki. Emma nie była jej córką tylko była jej podopieczną, którą otrzymała pod opiekę nagle i nie wiedziała pewnie ciężko było i potrzebowała czasem odpocząć od tego.
Cóż zgadzając się z tym nie wiedziałem, że dzisiaj będzie się tyle działo... Nie wiem ile siedziałem w pokoju... Patrząc jak dziewczynki się bawią sobą, gdy usłyszałem hałasy na zewnątrz. Podszedłem do okna by zobaczyć coś się dzieję. Gdyby nie to, że miałem pod opieką Emmę I Annabeth poszedłem tam. W sumie dobrze, że się powstrzymałem... Obserwując całe zdarzenie przez okno widziałem jak przyjechało wsparcie oraz Nicholas jest otoczony. Zacisnąłem dłoń w pięść... Bo musiałem wierzyć, że sobie poradzi. Gdyby teraz wyszedł zdradził bym siebie i Lagune.
Widząc, ze wszystko się oddala z dala od baru. Napisałem do brata SMSa, by sprawdzić czy u niego okej i daje sobie radę. Jednocześnie też napisałem do Esther. By dowiedzieć się... Gdzie jest oraz za ile będzie? Byłem ciekawy i martwiłem się o nią. Poza tym też chciałem jakiś stopniu ją ostrzec i poinformować co dzieję się z Nickiem. Nie powiedziałem w prost... Ale wiedziałem, że Esther zrozumie, że to szambo jest bardzo poważne niż w normalnych okoliczność.
Jakiś czas później usłyszałem dźwięk motoru... Ponownie wyjrzałem przez okno. Uśmiechnąłem się... Bo ja tutaj się o nią martwię, a ona spotyka się z chłopakiem. Poczekałem aż wejdzie nie wychodziłem i nie chciałam zrobić jej przypału.

Esther Goth

If you are going through hell, keep going.

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2020-05-16, 13:04   
   Multikonta: Esmeralda, Lasair, Louanna, Rocky

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

// 25 maja

Jaka randka?? Wyszła tylko pobiegać, a Quentina to spotkała w lesie. Zaznaczając to nie była, żadna randka tylko przypadkowa znajomość. Zresztą mówiła Chrisowi, że chce pobiegać, bo dawno nie trenowała. Potrzebowała trochę ruchu, bo więc zaznaczając raz jeszcze nie była to randka, a trening. Poza tym nich Christian myśli co chce, bo ważniejsze dla niej by to, że ona wiedziała jaka była prawda. Przyjechała tak szybko na motorze z Quentinem, bo chciała jak dowiedzieć się co stało się. Jakie Nicholas i Vanessa mieli kłopoty? W ogóle co z nimi było? Nie chciała dzwonić do Nicka i go rozpraszać. Skoro Christian do niej napisał to musiał coś wiedzieć. Dlatego też postanowiła przyjechać, jak najszybciej do Laguny.
Odczekała aż Quentin odjedzie po czym poszła na góre prosto do pokoju Christiana. Uśmiechnęła się do dziewczynek i poprosiła Emme, by wzięła An i zobaczyły co Zefirem i Yogim.
- O co chodzi? Co się stało z Nickiem i Vanessą? - powiedziała do Christian, by dowiedzieć się co z nimi. Co w ogóle się stało?

[Profil]
    [A+]

Christian Wilson

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

alias:

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-05-29, 22:02   

Winny zawsze się tłumaczy, ale mniejsza o to... Nie żeby mnie nie interesowało to z kim spotyka się moja siostra, bo i tak zamierzam jakoś dowiedzieć się o nim więcej. Jednak teraz nie był czas na zgrywanie ,,starszego brata". Poczekałem aż siostra łaskawie pożegna się swoim znajomy i wejdzie dopiero w tedy będę mógł jej wszystko powiedzieć. Chociaż sam nie wiedziałem dużo... Jedynie tyle co zobaczyłem. Czyli zamieszanie przed barem, którym brali udział kilka osób w tym nasz brat i jego córka... Najgorsze w tym wszystkim, że DOGS zawitało na te imprezę bez zaproszenia i musieli się zmyć. Spojrzałem na telefon nie było żadnej wiadomość od brata. Jednak byłem pewny, że odpisze, jak będzie mógł... Słychać jeszcze były strzały więc to znaczyło, że jeszcze wszystko trwa. Dopiero po dłuższym czasie ustało i w tedy byłem bardziej nerwowy. Byłem ciekaw co u Nicholasa... Więc, kiedy Esther raczyła ruszyć swoje cztery litery i przyjść do niego.
- Wystąpiło jakieś zamieszanie przed barem w które włączyło się DOGS - powiedziałem do siostry. Nie wiedziałem co dokładnie to wszystko rozpętało. - Napisałem do Nicholasa jak będzie mógł to odpisze. Cierpliwość - dodałem po chwili. By nie zasypywała Nicka SMS, bo to nie było by mądre posunięcie.

Esther Goth

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2020-06-07, 15:57   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Jako nie obchodziło ją co sobie myśli, była dorosła i mogła robić co chciała i spotykać się kim miała ochotę. Nie jej winna, że w tym czasie wydarzyło się to. Nie znane nam są plany przeznaczenia wobec nas. Gdybyśmy wiedzieli wszystko co nas spotka najbliższej przyszłośc nie udało by nam się nic osiągnąć, bo wszystko, co złe byśmy niwelowali z naszego życia. Jednak to właśnie one czynią nas silniejszymi i prowadzą do celów. Każdy z nas ma do przejścia własnej drogi. Jednak nie będzie tego tłumaczyła braciom i tak nie zrozumieją jej, ani jej decyzji. Jasne miała kilka spraw, które chciała zrealizować. Nie zamierza też rezygnować z pewnych przyzwyczajeń. Taki jak zapalenia zniczy na grobach, czy też dalsza niezależność. Chciała czuć się wolna i taką być. Ptak w klatce nigdy nie będzie tak piękny jak na wolność. Taka była prawda, a poza tym miała dwójkę wspaniałych rodziców nie potrzebowała, by jeszcze bracia nad nią skakali.
- Jakie zamieszania? Co się stało? Mów wreszcie - powiedziała do niego, bo przecież musiał coś wiedzieć. Nie ściągałby jej tutaj tak nagle. Musiała dowiedzieć się coś więcej, bo inaczej oszaleję z tych wszystkich myśli.

[Profil]
    [A+]

Christian Wilson

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

alias:

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-06-14, 17:39   

Może ją to nie obchodziło co on będzie uważał ani myślał, ale mnie zawsze będzie interesowało jej towarzystwo. Nawet jeśli była dorosła dla mnie zawsze pozostanie moją młodszą siostrą i nie pozwolę żadnemu jej skrzywdzić. Zabije każdego, kto ośmieli się ją skrzywdzić. Dlatego też będę uważnie przypatrywał się jej towarzystwu, czy nie ma wśród nich jakich podejrzanych typków. Esther nie mogła mi tego zabronić nawet jeśli jej się to nie podobało.
- Uspokój się usiądź a wszystko ci powiem - powiedziałem do niej, bo miałem wrażenie, że za chwilę mi tu wybuchnie. Teraz panika nie była nam potrzebna tylko spokój. Ostatnie co nam trzeba to działanie pod wpływem emocji. Najlepiej wziąć głęboki wdech uspokoić się i spojrzeć na wszystko na spokojnie. Skoro nie dzwonili i nie odpisywali to znaczyło, że jeszcze nie mogą. Byłem pewny, że Nicholas wyjdzie z sytuacji z Vanessą. Pozostaje nam wyłączyć telewizje, bo ona nie przekazuje tego jak powinno być. Zresztą nie pierwszy raz jest wykorzystywana do podburzania ludzi. - Jakiś jaszczurka zaatakowała DOGS, a ci wezwali wsparcie. Pech chciał, że w tym wszystkim Nicholas i Vanessa była w samym środku nie zdążyli się zmyć przed przyjazdem DOGS i rozpoczął się pościg. Jak wszystko się uspokoi Nicholas da znać - powiedziałem do niej i na zawołanie usłyszałem dźwięk SMS. - Widzisz odpisał to znaczy, że żyję i nie długo da znać. Trzeba poczekać - dodałem po tym jak odczytałem SMSa od Nicka.

Esther Goth

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2020-07-07, 20:51   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

W takim tempie to chyba nie długo będzie tęsknić za czasami, kiedy nie było przy niej braci. Za tą wolnością oraz tym, że nikt nie mówił jej co ma robić, myśleć i z kim się za dawać. To raczej ona była tą pouczającą AN. Za którą nadal tęskniła, ale coraz bardziej wracała do życia. A przynajmniej takie miała wrażenie, bo nie siedziała w domu, a wychodziła.
Słysząc słowa Christiana, który kazał jej się uspokoić. Wzięła głębszy dech, bo była spokojna... Poza tym nikt nie będzie mówić, że ma być spokojna. Jeszcze bardziej to ją zirytowało niż to wcześniejsze, że Nicholas i Vanessa są w kłopotach. Może innych okolicznościach na to stwierdzenie by rzuciła, że ma nie gadać głupot, tylko opowiadać, bo ona jest spokojna. Do wybuchu było jeszcze daleko, ale na razie Christian, zamiast ją uspokoić to jeszcze bardziej dolewał oliwę do ognia. Nie zamierzała jednak teraz się z nim kłócić, bo przecież jeszcze nie tak dawno... Na początku miesiąca miała kłótnie z Nicholasem. Więc wolała na razie ograniczyć wszelkie sprzeczki do minimum.
Wysłuchała jego słów... Jaszczurka?
- Masz na myśli Christophera? Tego z fabryki? - powiedziała, bo on trochę przypominał jaszczurkę tym swoimi zębami oraz ogonem. Jednak jakoś nie chciało się jej wierzyć, żeby zaatakował sam siebie nawet DOGS. Przecież wtedy zrobił to instynktownie... A może i tym razem było podobnie? Nie wiedziała co o tym wszystkim myśleć. Jednak ulżyło jej słysząc, że u Nicholasa wszystko okej. Bo chyba raczej by powiedział od razu, gdyby było inaczej.

[Profil]
    [A+]

Christian Wilson

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

alias:

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-09-17, 12:41   

Takie uroki posiadania starszego brata, że ci zawsze się o ciebie troszczą i poczują młoda. Musisz się do tego przywyczaić nawet jeśli nie było nas przy tobie przez pewien okres czasu. To zawsze straliśmy się zapewnić ci bezpieczeństwo i miarę normalne życie. Nie za bardzo nam się udało, a już zwłaszcza mi... DOGS mnie oszukało co do ,,bezpieczeństwa" mojej rodziny. Zabiło naszych rodziców, a i ty nie byłaś bezpieczna. Teraz zamierzam cię chronić... Musisz się do tego przyzwyczaić, że jesteś moją małą siostrzyczką.
Jak Esther zapytała mnie o Christophera z fabryki. Próbowałem sobie przypomnieć jak tamten wyglądał i jak wyglądała ta jaszczurka. Jednak cóż ten tutaj osobnik miał więcej łusek oraz bardziej był jaszczurowaty niż ten z DOMu i Fabryki. Może jego mutacja się rozwinęła, albo to ktoś inny z podobną mocą.
- Nie jestem pewny czy to ta sama jaszczurka - odpowiedziałem siostrze. - Jednak jakie to ma znaczenie. Ważne, że są teraz bezpieczni. Więcej pewnie się dowiemy jak wrócą - dodałem po chwili, bo to było najważniejsze. DOGS ich nie złapało i są teraz bezpieczni. Przynajmniej tyle wynikało z SMS od Nicholasa.

Esther Goth

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2020-10-21, 10:44   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Zdawała sobie sprawę, że Christian obwinia się o to wszystko, co ją spotkało. Śmierć rodziców, ucieczka z domu i podpalenie go... Jednak cóż ona również i chyba nigdy się nie dowiedzą co była prawdziwym powodem zabójstwa rodziców. Nawet pewnie Nicholas również się obwinia z tego powodu. Jedno jest pewne Esther przez te lata nauczyła się jednego, że zawsze musi liczyć na siebie. Ludzie wokół niej pojawiali się i znikali. Więc też nie chce by ponownie jej bracia zniknęli. Tak samo jak wiecznej kontroli z ich strony. Jasne była najmłodsza z rodzeństwa i dodatkowo dziewczyną. Jednak to nie znaczyło, że nie umie sobie poradzić.
- Żadnego - powiedziała raz jeszcze spojrzała w okno. W sumie za wiele teraz się nie dowiedzą. Więc nie ma co ciągnąć i gdybać. Jak sam Christian powiedział to najważniejsze było, że żyją i są teraz bezpieczni. Nic innego w tym momencie ją nie interesowało. Może faktycznie był to Christopher, albo innej. Ale jakie to miało teraz znaczenie?
- Okej... Daj znać jak czegoś więcej się dowiesz idę do siebie - powiedziała do brata. Poczekała chwilę jak ten skinię ją głową, po czym wyszła z pokoju udając się do swojego. Gdzie po drodze zahaczyła prysznic.

//zt

[Profil]
    [A+]

[ ODPOWIEDZ ]