Poprzedni temat «» Następny temat
Salon
Autor Wiadomość
Christian Wilson

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

Christian Wilson (Spivey)

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana; Christian Spivey

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-05-14, 12:34   Salon
   Multikonta: Ruth & Wyatt

Grosza daj Giftedowi! #darczyńca

Nicholas Grenville

Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

Smog / Czarna Mgła

87%

Kierownik Baru / Barman / Przywódca Rebelii

name:

Nicholas Grenville

alias:
Oliver Mayes / Nicky / Blondie (wg Mary)

height / weight:
194/89

Wysłany: 2021-03-18, 22:13   
   Multikonta: Brian, Liam, David, Seba, Ricky, Raven

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

// 1 lipca 2019

Od niespodziewanego spotkania z Aurumn, oraz dzień później incydentu z Vincentem, minął tydzień. Przez ostanie użytkowanie swojej mocy, zmagał się z jej skutkami do takiego stopnia, że musiał od pracy wziąć te parę dni wolnego. Przy czym wziął opiekę nad dziewczynkami, by reszta mogła iść do pracy czy pozałatwiać swoje sprawy. Niewesoło też wyglądała sprawa z jego sercową chorobą, ale za bardzo nie chciał nikogo martwić. Uznając, że jego stany bólowe klatki piersiowej to skutek uboczny od mocy, jakiej ilość musiał użyć by powstrzymać niekontrolowany atak agresji u Edamsa.
Mimo tego, do domu jeden z rebeliantów dostarczył mu dokumenty na temat dwóch osób, na które zlecił zgromadzić informacje. Jane Marie oraz Simon Miles. Te dokumenty dostał w weekend. Potrzebował dnia, dwóch aby się z nimi zaznajomić. O ile sprawa dzieciaka była mało istotna i wydawał się być czysty, tak większą uwagę skupił na byłej partnerce swojego brata. Nie chcąc mieć podsłuch małych szkrabów, mając osobistą możliwość poinformowania ich, poprosił aby wieczorem jak dziewczynki będą spać, zebrali się w salonie głównym i porozmawiali. Bowiem na dla nich coś do przekazania.
Tak też tego późnego wieczora, siedział na kanapie pochylony, opierając prawym łokciem o udo, zaś palcami masując czoło. Mogło wyglądać tak, jakby znów dopadł go ból głowy. Normalnie to czekał na pozostałych. Na ławie leżała teczka, podpisana "Jane Marie".
[Profil]
  [AB+]

Esther Goth

If you are going through hell, keep going.

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2021-03-23, 19:29   
   Multikonta: Esmeralda, Lasair, Louanna, Rocky

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

// 1 lipca 2019

Ostatnia rozmowa poszła w miarę dobrze nadal nie rozumiała Nicholasa i jego niechęci do Quentina. Nie zamierzała na siłę sprawiać by się polubili, jak to było przypadku Conora. Od czas poznania Rebeccy, a raczej Penelope rozumiała bardziej, że nie wszyscy muszą się lubić. Nie musi lubić partnerki swojego brata, a on nie musi lubić jej chłopaka. Jasne miłe to by było... Jednak wszyscy wszystkich nie muszą lubić. Wiedziała, że jej niechęć do kobiety zrodziła się podczas ich pierwszego spotkania i jakoś nie robiła niczego w kierunku by to zmienić. Może kiedyś...
Miała to czego bardzo chciała trochę swobody. Jasne domyślała się, że jej rodzeństwo nie da jej 100%, ale nie przynajmniej taką by nie czuła ich oddechu na karku. To było dobre... Miała poczucie jakieś wolność i swobody. To też nie wiedziała, o czym Nicholas chciał pogadać. Nie słyszała, żeby spotkał się Autumn, bo nawet nie znała kobiety po tej imieniem. Nie wiedziała, że to była partnerka Chrisa. Esther była bardzo ciekawa co takiego ważne musi być, by omawiać to w gronie dorosłych. Przed Emmą zachowywała się tak jak zawsze. Spokojnie poczekała jak młodzież pójdzie spać w tym czasie czytała książkę. Kiedy zrobiło się cicho można oraz zegar wybił godzinę, że czas, że dziewczynki śpią. Poszła do salonu, gdzie już zastała czekającego Nicholasa.

[Profil]
    [A+]

Christian Wilson

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

alias:

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2021-03-29, 12:35   

// 1 lipca

Szczerze powiedziawszy nie wiedziałem o czym chciał Nicholas rozmawiać z nami. Jedynie domyślałem się, że to musi być coś ważnego skoro chciał to zrobić, kiedy dzieciaki będą spać. Wszyscy wiedzieliśmy, że Emma lubiła podsłuchiwać. O czym nie jednokrotnie się przekonaliśmy. Na przykład pod czas rozmowy z Quentinem w barze. Tak więc nie dociekałem i poczekałem na godzinę o której wstępie się umówiliśmy. Po drodze jeszcze zajrzałem do An sprawdzając czy śpi. Okryłem delikatnie ją kordłą i poszedłem do Salonu. Gdzie już była Esther i Nicholas czekał siedział na kanapie. Spojrzałem na ławę gdzie leżała teczka.
,,Jane Marie"
Znałem to nazwisko dowiedziałem się nie długo przed tym nim nastąpił atak na dom. Tak samo znałem inne dane Autumn. Jak na przykład Eretria Ohmsford. Ciekawe czy znał te dane, bo oboje poznaliśmy matkę Annabeth jako właśnie Autumn. Nie Jane ani też nie jako Eretria.
- Chcesz rozmawiać o matce Ani? - spytałem się brata nie ukrywając tego, że wiedziałem o tym, że nie nazywała się Autumn. Jednak ciekawiło mnie jak Nicholas się dowiedział i czemu chciał o niej chciał rozmawiać? A co najważniejsze czemu, aż do tego przygotował teczkę danymi o niej.

Penelope Mares

uległość kukiełki służy manipulantom

atomokineza

86%

Ogar/kundel

name:

Penelope Mares

alias:
Penny; Obiekt 478g; Rebecca McAdams

height / weight:
175 / 70

Wysłany: 2021-04-10, 22:48   

// 1 lipca

Mniej więcej widziałam od jakiegoś czasu, że coś nie daje spokoju Nicholasowi. Jednak nie drążyłam tego i nie dopytywałam go. Postanowiłam czekać, aż sam będzie chciał powiedzieć. Poza tym obawiałam się, że to może dotyczyć Rebeli & DOGS... A nie chciałam brać udział w tej wojnie. Nie potrafiłam jak na razie odpowiedzieć się po jednej stronie. Weszłam do pomieszczenia zaraz za Chrisem słysząc jego słowa spojrzałam na teczkę. Mama Annabeth... Próbowałam sobie przypomnieć kobietę. Jak wyglądała jeszcze w Bractwie. Wróciło do mnie wiele wspomnień ale teraz nie mogłam przywołać obrazu kobiety.
- Matka An ma nazwisko Marie? Jest spokrewniona z wiceprezes Louanną - zapytałam się Chrisa. Nie kojarzyłam, żeby ktoś z DOGS jawnie przyznawał się do więzów z wiceprezes. Jednak wiedziałam, że miała ona siostrę i brata. Każdy to wiedział... Bo jej matka w końcu założyło Bractwo. A ona dowodziła GC, a teraz siedzi zarządzie DOGS.
[Profil]
  [A+]

Nicholas Grenville

Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

Smog / Czarna Mgła

87%

Kierownik Baru / Barman / Przywódca Rebelii

name:

Nicholas Grenville

alias:
Oliver Mayes / Nicky / Blondie (wg Mary)

height / weight:
194/89

Wysłany: 2021-04-11, 22:02   
   Multikonta: Brian, Liam, David, Seba, Ricky, Raven

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Dla Nicholasa to była ważna sprawa do omówienia, dotycząca matki Anabeth i byłej ukochanej Christiana. Kobieta ich wrobiła, ale Nicholasa jedna rzecz zastanawiała. Znała ich trójkę, a tylko jego nie wydała na listę poszukiwań. Teraz się pewnie tego obawiał, że może zacząć interesować jego osobą. Szkoda, że nie mógł jej zabić parę dni temu.
Pierwsza zjawiła się Esther, a zaraz po niej Christian i Rebecca, którzy upewnili się że ich dzieci śpią. On jeden tylko tutaj czekał. Później pójdzie sprawdzić, czy Vanessa śpi. Ta sprawa nie mogla czekać. A że jeszcze mu się trochę stan zdrowia pogorszył przez używanie mocy.
- Tak.
Spojrzał na brata odpowiadając i kiedy prostował się na kanapie, odezwała się jego żona. Wyraźnie zaskoczona i najwyraźniej coś na ten temat wiedząca. Faktycznie, Christian i Rebecca byli w DOGS, to mieli okazję ją spotkać.
- Ma wiele imion. Autumn, Jane, Eretria... Sprawa z nią jest na tyle beznadziejna, że żałuję iż jej nie zabiłem parę dni temu...
Westchnął i sięgnął po teczkę by podać bratu. Mógł otworzyć i pokazać Rebecce widniejące tam zdjęcie swojej byłej dziewczyny. Były tam opisane jej stopnie doświadczenia, życiorys i podejmowane działania. To co udało się mutantom Nicholasa zdobyć
- Jane przyszła parę dni temu do baru w mundurze kundla szwadrona. Szuka Christiana i Rebeccę. Mimo skłamania jej, podejrzewam że mi nie uwierzyła na słowo. Chcę byście byli ostrożni i jak najmniej przemieszczali się w mieście.
Swoje słowa prośby i spojrzenie skierował na brata i żonę. Po czym spojrzał na Esther.
- To samo dotyczy Ciebie Esther.
Nawet jeżeli siostra nie lubiła ograniczeń, to jednak dobrze byłoby żeby wiedziała co się święci. Nie chciał żadnego z nich stracić, więc dobrze jeżeli będą chociaż świadomi iż mogą być obserwowani czy coś.
- Możecie mi powiedzieć, czy spotkaliście ją już w Departamencie? Podobno z Wami rozmawiała. Szczególnie z Tobą Christian. Przydałoby się też dowiedzieć czegoś więcej na temat jej więzi z wiceprezes Departamentu.
Nicholas nie ukrywał zainteresowania tą ciekawostką. Być może dzięki temu utworzy się bardzo ciekawy scenariusz działania i pozbycia się DOGS. Tylko potrzeba więcej informacji. Czekał więc na więcej szczegółów od Christiana i Rebecci.
[Profil]
  [AB+]

Esther Goth

If you are going through hell, keep going.

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2021-04-12, 20:44   
   Multikonta: Esmeralda, Lasair, Louanna, Rocky

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Jeszcze dobrze spotkanie się nie zaczęło, a już czuła, że nie będzie z niego zadowolona. Po pierwsze ledowo jej się udało zyskać troszkę wolność... Wiedziała, że bracia nadal ją sprawdzają, ale nie robili tego tak jawny sposób. Dodatkowo wyglądało, że wszyscy wiedzieli więcej o matce An niż ona. Kobieta była raz u niej w domu twierdząc, że przysłał ją Christian. Jednak nie wspomniała, że była kimś więcej dla jej brata, ba nawet zaznaczyła, że jest jego przyjaciółką. Jak Nicholas podał teczkę o niej sama się nią poczęstowała. Wyglądało, że Christian znał jej inne dane skoro skojarzył, że Nicholas chce rozmawiać o mamie An czytając nazwisko, które nie było jej, kiedy ją poznał. Przynajmniej tyle zrozumiała z tego wszystkiego.
- Nie ma mowy - powiedziała prosto z mostu do Nicholasa. Nie zamierzała siedzieć na tyłku i chować się jak jakieś szczur. Nie po tym co przeszła pod koniec maja, a na początku czerwca. Więc nie było możliwość, żeby jak najmniej przemieszczała się po mieście. - Mam gdzieś, że ten babsztyl wie jak wyglądam i gdzie mieszkałam, bo odwiedziła mnie na prośbę Christiana. Jednak nic więcej o mnie nie wie, ani to, że mam moc. Bo już dawno zamknęliby mnie, albo zabili - a mieli do tego okazje... Jednak to dopowiedziała sobie w porę ugryząc się język. Wtedy wydałoby się, że spotkała DOGS, którzy wiedzieli kim była, że jest siostrą Christiana. - Poza tym sam powiedziałeś, że nie chcesz wiedzieć Q w tym domu, a ja nie mam zamiaru rezygnować spotkań z nim. Nawet jeśli jakaś socjopatka biega po ulicach szukając naszego brata i twojej żony - wyciągnęła kolejną kartę. Nie chciało jej się wierzyć, żeby Nicholas zgodził się by Quentin tutaj przychodzi byle po to by ją zamknąć w domu. Chyba żeby się zdziwiła... Gorzej jakby powiedział ,,Q" o tym to by się zgodził z Nicholasem.

[Profil]
    [A+]

Christian Wilson

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

alias:

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2021-04-18, 20:43   

Nie musiałem otwierać tej teczki by wiedzieć co w niej było, a na pewno było zdjęcia. A wśród z nich może znaleźć się jakieś z NY. Chociaż teraz czułem negatywne emocje do niej. To nadal gdzieś tam w środku mnie było... zakopane dawne uczucia do Autumn. Nawet jeśli to była jej przykrywka oraz jeśli Autumn Seymour nigdy nie istniała by to postać grana przez Jane. Nie mówiłem nic, kiedy brat opisywał sytuacje. Nawet w tedy kiedy stwierdził, że pojawiła się w mundurze w baru szukając nas. Nic nie mówiełem... Ciężko było zapomnieć i znienawidzić kobietę, którą się kochało oraz była matką twojego dziecka. Mogłem rozbijać to, że kochałem Autumn, a nienawidziłem Eretrie oraz Jane. Jednak to była ta sama osoba.
Również nie powiedziałem nic w czasie wybuchu Esther. Poczekałem cierpliwe jak skończy mówić. Młoda miała racje tylko jednym, że schrzaniłem podając Eretrii jej adres oraz o tym, że kobieta nie wiedziała o jej mocy. Jednak Esther również nie wiedziała jaką ona ma moc. My z Nicholasem wiedzieliśmy, bo tego nie udawała. Nie wiedzieliśmy jak dokładnie to wygląda. Tylko tyle, że może zapisywać nasze myśli na swoim ciele.
- Esther przestań wszystko podkolorywać. Nicholas nie powiedział, że masz 24h być w domu i nigdzie wychodzić. Ograniczyć przemieszczenia się po mieście. Co znaczyło, żeby nie pojawiać się często, a już zwłaszcza tych samych myślach. Nikt nie chce nikogo zamykać w domu. Chcesz uchodzić za dorosłą i mieć swobodę rozumiem to, ale też nie wykrzykuj tego i nie kłócić się o to tylko zacznij się zachowywać jak dorosła -powiedziałem do Esther, bo cóż teraz zgadzałem się z Nicholasem dobrze było ograniczyć przemieszczanie się po mieście, a zwłaszcza Seattle i miejscach oczywistych jak dawny dom Esther. Skoro szukali barze... Musiała jakoś Nicholas namierzyć.
- Nie wiem czy to jest zbiegność nazwisk. Jednak w DOGS wszyscy znali ją jako Eretria Larysa Ohmsford nigdy nie przedstawiała się jako Jane Marie. Więc rzeczywiście mogły to ukrywać, bo Pani prezes miała masę problemów po ucieczce jej siostry z transportu. Więc kolejny członek z mocą mógłby jej zaszkodzić co niektórzy mogli inaczej ją postrzegać. Jak Esther powiedziała wcześniej spotkałem się z nią w czasie pracy dla DOGS dwa razy. Raz mnie oszukała twierdząc, że udało się w tedy uciec i pracuje dla jakiego prawnika. A później spotkałem ją w DOGS z jakimś żołnierzem i dowiedziałem się, że pracuje tam od 2015. Stwierdziła, że nie chciała mnie martwić i tym podobnym - powiedziałem do brata. Chciał wiedzieć to nie widziałem powodu by mu tego nie mówić. Niech wie jakiego naiwnego brata ma... Który daje sobą manipulować.

Penelope Mares

uległość kukiełki służy manipulantom

atomokineza

86%

Ogar/kundel

name:

Penelope Mares

alias:
Penny; Obiekt 478g; Rebecca McAdams

height / weight:
175 / 70

Wysłany: Wczoraj 21:53   

Nie zbyt jeszcze pamiętałam swoje życie nim stałam się Penelope Mares, a kiedy byłam Rebeccą. Wiedziałam, że obie były inne ale jednocześnie takie bardzo podobne do siebie. Każda kierowała się innym rzeczami w życiu i miała inne cele. Jednak łączył ten sam umysł i duża część historii. A to właśnie ona wpływa na nas i na to jacy jesteśmy. Jednak słysząc słowa Nicka o tym, że ktoś był i wypytywał o nas w barze. Wcale się nie zdziwiłam wiedziałam, że DOGS będzie nas szukać. Jednak nie podejrzewałam, że trafią do baru zwłaszcza, że ja nie kojarzę z niego nic prócz celi w której byłam. Jeśli chodziło o Jane... To nie wiedziałam o niej za wiele. Jak tylko to, że wiceprezes z domu nazywała się Marie, a skoro mama Annabeth również. To znaczyło, że córka Chrisa mogła z nimi być spokrewniona. Nie kojarzyłam jeszcze Jane ani też Autumn. Jednak jak usłyszałam to trzecie imię słyszałam od Ereterze.
- Nie spotkałam jej ale mogę tego nie pamiętać. Jednak wśród ogarów słychać było o mutance o imieniu Eretria, która sama zgłosiła się do DOGS i pomogła zniszczyć Bractwo - powiedziałam to co pamiętam. Jednak nie mogłam sobie przypomnieć spotkania z nią. Pewnie gdybym ją spotkała przed DOMem to byłam bym jej wielką fanką. Bo w tedy bardzo byłam antymutantom.
[Profil]
  [A+]

[ ODPOWIEDZ ]