Poprzedni temat «» Następny temat
Salon
Autor Wiadomość
Amber Jackson

Baby loves to dance in the dark

zmiennokształność

15%

łowca w Bractwie/rysownik/malarka,

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-04-09, 22:29   Salon
   Multikonta: Gabriel Lacroix/Cheryl Moonwater

1 Rok na Giftedach!

Hello darkness, my old friend.
I've come to talk with you again.
Within the sound of silence.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Robin Alexander

I can't hear you. Maybe it's music or - I don't know - maybe it's bullshit.

Szósty zmysł

65%

Zawodowy haker

name:

Robin Aleksander

alias:
Alex

height / weight:
165/53

Wysłany: 2020-04-10, 14:07   

/31 maj
Przyszłam pod adres podany w smsie. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Miałam trochę obawy przyjmując zaproszenie od totalnie obcej osoby, ale ciekawość zwyciężyła. Zresztą Amber nie wyglądała na groźną więc raczej dużo nie ryzykowałam. Zadzwoniłam dzwonkiem, chyba że go nie było to po prostu zapukałam do drzwi, i spokojnie czekałam aż kobieta mi otworzy.
[Profil]
  [A+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-04-12, 18:50   

1 Rok na Giftedach!

/ dalsza gra z sushi - parę dni potem/

Amber od rana krzątała się po swoim mieszkaniu. Szykowała mały poczęstunek w co wliczało się ciasto własnej roboty, paluszki, herbatniki oraz zrobiona w dzbanki kawa oraz herbata. Rudzinka nie wiedziała na co Robin miała by ochotę, więc przygotowana była na wszystko. Kitty ubrana w czerwoną bluzkę w czarną kratę oraz zwykłe niebieskie jeansy z odpowiednim wyciętym otworem na swój, rudy koci ogon.
Musiała przyznać, że denerwowała się przed wizytą nowej znajomej.
Nachodziły Amber myśli, że może się pomyliła i ktoś chce ją porwać by zrobić na niej eksperymenty w D.O.G.S. Jeśli szukają Pana Gekona to wtedy przecież i tak kobieta mogła dać jej opis i też może być złapana. A może Robin udawała i zaraz przyprowadzi tych złych.
Niestety jakoś jej ćwiczenia na uspokojenie nie pomagały. Jak zwykle Jackson miała na głowie czarny kapelusz. Co raz mruga by jej były zwykłe, a nie kocie.
Zaraz usłyszała melodyjny dzwonek do drzwi.
- Raz kozie śmierć - mruknęła do siebie.
Jakoś udało się zatrzymać mutacje i miała normalne ludzkie oczy, a na twarzy lekki uśmiech. Zaraz otworzyła drzwi.
- Cześć, wchódź - odrzekła.
Następnie wpuściła blondynkę do mieszkania, a potem zamknęła drzwi. Jeszcze upewniła się rozglądając czy ktoś jeszcze nie przyszedł z Robin.
- Co słychać? Czego byś się napiła? - zapytała.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Robin Alexander

Szósty zmysł

65%

Zawodowy haker

name:

Robin Aleksander

alias:
Alex

height / weight:
165/53

Wysłany: 2020-04-21, 13:04   

Nie czekałam długo na otworzenie drzwi. - Cześć. - przywitałam się i weszłam do środka. Dawno nie byłam u kogoś w odwiedzinach. Czułam się odrobinę nie swojo. - Herbaty, chętnie. - odpowiedziałam na pytanie i rozejrzałam się po mieszkaniu. Było ładnie urządzone, jasne i zdecydowanie pasowało do Amber. Usiadłam od razu na kanapie, próbując się rozluźnić. Zerknęłam na dziewczynę - A ty znowu w kapeluszu? - okej, to już było trochę dziwne. Rozumiem w miejscach publicznych, to moda tak jak tłumaczyła, ale w domu? To już jakaś obsesja na punkcie kapeluszy. Zaczynałam być coraz bardziej ciekawa co ma mi do powiedzenia.
[Profil]
  [A+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-04-24, 17:55   

1 Rok na Giftedach!

Ruda uśmiechnęła się szeroko do dziewczyny i zaczęła robić herbatę. Zaraz na stoliku przyniosła ciastka i ciasto.
- Nie wiedziałam co lubisz, więc wcześniej upiekła to i to - wyjaśniła.
Słysząc tekst o kapelusza cicho się roześmiała.
- To dla bezpieczeństwa i prawie już z przyzwyczajenia. - odparła.
Stanęła tak by nie było jej widać w oknie. W sumie miała dobre firanki, że nie widzą ją zbytnio sąsiedzi, ale bezpieczeństwa nigdy nie za wiele.
Po chwili Amber zdjęła kapelusz. Widać było na głowie kobiety rude kocie uszy.
- To dlatego noszę nakrycie głowy. Poza tym mam i oczy jak kot i ogon - wyznała.
Chciała by Robin wszystko od razu wiedziała. Miała jednak nadzieję, że dziewczyna nie ucieknie przed "kocicą".
Amber na spokojnie czekała na reakcję swojego gościa.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Robin Alexander

Szósty zmysł

65%

Zawodowy haker

name:

Robin Aleksander

alias:
Alex

height / weight:
165/53

Wysłany: 2020-05-14, 18:24   

Usiadłam na kanapie i od razu poczęstowałam się ciastkiem. Skoro były przygotowane dla mnie to mogłam się chyba poczęstować bez pytania? Były naprawdę dobre, ja byłam łasa na słodycze. Szczególnie te samodzielnie przygotowane - Mmm... dobre. - powiedziałam z pełnymi ustami.
Trochę mnie przytkało jak Amber zdjęła kapeluszy. Czyli była mutantem jak ja! Teraz ta obsesja kapeluszy ma sens. - To jest bardziej normalne niż noszenie wszędzie kapelusza! Ekstra! Masz lepszy słuch dzięki temu? - wskazałam głową na uszy. Całkiem spoko, chociaż faktycznie zwraca bardzo uwagę. Pewnie ciężko się normalnie żyje z uszami kota na czubku głowy. Wpadło mi do głowy jeszcze jedno pytanie - A normalne uszy też masz? - dwie pary uszu to już by było wariactwo, ale mutacje są różne i często nie logiczne.
[Profil]
  [A+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-05-15, 12:43   

1 Rok na Giftedach!

Rudzinka specjalnie przygotowała ciasto dla swojego gościa.
Słysząc, że smakuję Amber uśmiechnęła się promiennie.
- Cieszę się - rzekła.
Jackson dalej nie widziała w swoich kocich atrybutach nic fajnego.
- Ja jakoś pozytywnie tego nie odbieram. Na szczęście nie, bo to dopiero by była tragedia. To jakby skutek uboczny - wyjaśniła.
Zamyśliła się na chwilę.
- Przez to, że te kocie atrybuty działają razem ze z moimi emocjami to prawie cały czas mam te kocie uszy i nie mam ludzkich. Może jak bardziej będę umiała panować nad mocą to będę miała zwyczajne uszy. A ty masz jakieś zdolności? - zapytała.
Zaraz Rudzinka też usiadła na kanapie niedaleko Robin.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Robin Alexander

Szósty zmysł

65%

Zawodowy haker

name:

Robin Aleksander

alias:
Alex

height / weight:
165/53

Wysłany: 2020-05-17, 16:31   

Jadłam dalej ciasteczka słuchając co ma do powiedzenia Amber. Chyba pierwszy raz ktoś tak otwarcie mi się przyznał do bycia mutantem. To miłe uczucie gdy ktoś Ci na tyle ufa. - Skoro to skutek uboczny są jakieś zalety? Czy to tylko dekoracja? - w takim wypadku była by to słaba mutacja. Nie twierdzę, że moja moc jest idealna, przysparza mi dużo kłopotów, ale też mam z niej sporo korzyści.
Wzruszyłam ramionami na pytanie o moje umiejętności - Ciężko mi określić jednoznacznie moją moc. To coś w stylu przeczuć. Na przykład wiem w którym kierunku muszę iść szukając czegoś. Potrafię zgadnąć różne kody, ale także fakty o ludziach. Stąd wiedziałam o twoim powiązaniu z tym mutantem jaszczurką. - powiedziałam wszystko z godnie z prawdą. Skoro Amber postanowiła mi zaufać ja chciałam odwdzięczyć się tym samym.
[Profil]
  [A+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-05-26, 22:51   

1 Rok na Giftedach!

- Raczej skutek uboczny, który na siłę muszę chować. Dzięki boku, że nie słyszę jak zwierzę. Bym nie dała rady. Wystarczy jak przemieniam się w różne stworzonka przez zmiennokształtność. Wtedy jest akcja wyostrzone zmysły - wyjaśniła.
Łoo czyli jednak Amber trafiła też ma mutantkę.
- No to ciekawa tą twoja mutacja. Już obawiałam się, że jesteś zwykłym człowiekiem i nie do końca zrozumiesz z czym się borykam. Tak w ogóle jesteś z jakieś organizacji? Bo jakoś w Bractwie cię nie widziałam - powiedziałam.
A może po prostu ją Amber przeoczyła.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Robin Alexander

Szósty zmysł

65%

Zawodowy haker

name:

Robin Aleksander

alias:
Alex

height / weight:
165/53

Wysłany: 2020-06-02, 23:52   

Przyjęłam ze zrozumieniem słowa Amber. Ale słowa o zmianie w inne stworzenia zaciekawiły mnie bardziej. Do tej pory myślałam, że jej moc to bycie pół kotem czy coś w tym stylu, ale najwyraźniej chodziło o coś więcej, a uszy było tylko skutkiem ubocznym. - Więc na czym polega właściwie twoja moc? - chyba od tego pytania powinnam zacząć rozmowę, a nie się domyślać.
Chyba dziewczyna nie do końca lubiła ludzi. Może coś złego ją spotkało z ich strony. Wzruszyłam ramionami na jej pytanie - Jestem raczej wolnym strzelcem. - albo po prostu się boję spróbować dołączyć do bractwa, ale tego nie powiedziałam na głos.
[Profil]
  [A+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-06-03, 22:42   

1 Rok na Giftedach!

- Zmieniam się w zwierzęta, ale tylko ssaki - odrzekła.
W sumie to i tak bardzo dużo skala i pokaźną liczba stworzeń do wyboru.
- W sumie można i tak - powiedziała.
Nie miała zamiaru namawiać Robin do Bractwa.
- Mi ta organizacja pomogła, bo na początku nie mogłam odnaleźć się po tym jak obudziła się we mnie moja moc - zdradziła.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

[ ODPOWIEDZ ]