Poprzedni temat «» Następny temat
Dart
Autor Wiadomość
Nicholas Grenville

Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

Smog / Czarna Mgła

87%

Kierownik Baru / Barman / Przywódca Rebelii

name:

Nicholas Grenville

alias:
Oliver Mayes / Nicky / Blondie (wg Mary)

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-06-27, 10:15   
   Multikonta: Brian, Liam, David, Seba, Ricky, Raven

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

// 29 maja

Nicholas tego dnia był poza barem, musząc jechać zobaczyć jak obecnie wygląda sytuacja w Hostelu. Ustawić tam ludzi, sprawdzić jaki jest stan pokoi, gdyż niektórzy zapewne będą chcieli z Rebelii nocować. Mniej więcej wiadomo było kto gdzie będzie pracował i mieszkał. Część osób jeszcze nie podjęła decyzji, więc będzie musiał sam ich przenieść.
Jednakże, po tych paru godzinach, gdzie był w drodze powrotnej dostał smsa, który mu się bardzo nie spodobał. Odpisał bratu pytaniem, nie mogąc pojąć jakim cudem dziewczynki zniknęły i co chciał przez o powiedzieć. Przez tę sytuację, musiał zmienić kierunek drogi zmierzając do Laguny. W drodze wymienili też krótkie wiadomości i oznajmił, że wraca.
Nie od razu Grenville dojechał na miejsce, gdyż zajęło mu to sporo czasu wyjeżdżając z Olympii. Christian musiał długo poczekać na brata, który w końcu się zjawił. Wszedł od tyłu z zaplecza, by nie rzucać się od profilowej strony w oczy klientom korzystającym z usług baru. Odnalazł Christiana i zeszli gdzieś na bok by porozmawiać.
- Wróciły?
Zapytał, bo może coś się w ostatniej chwili zmieniło nim dojeżdżał do Laguny.
[Profil]
  [AB+]

Christian Wilson

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

Christian Wilson (Spivey)

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana; Christian Spivey

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-09-17, 11:47   
   Multikonta: Ruth & Wyatt

Grosza daj Giftedowi! #darczyńca

Nie mając za bardzo pomysłu co mógłbym jeszcze zrobić. Pogadałem z tym człowiekiem, któremu się wymknęły. A dokładnie wypytałem go o to. Po czym sprawdziłem wszystkie możliwe trasy dziewczynek na telefonie. Widziałem przystanki autobusowe, parki, nawet jeden psi wybieg i place zabaw. Naprawdę liczyłem, że wybrały się na jedno z tych dwóch ostatnich. Jednak wolałem na razie nie wychodzi. Doskonale wiedziałem, że byłem poszukiwany. A gdybym zaczął się kręcić i rozglądać zwrócił bym na siebie uwagę.
Nicholasa również długo nie było widać, ale cały czas co jakiś czas zerkałem na drzwi kto wchodzi i nadsłuchiwałem. Liczyłem, że szybko wrócą, ale tak się nie działo. To, że na brata musiałem poczekać było zrozumiałe miał na głowie całą Rebelię.
Nim Nicholas przyjechał poszedłem do pokoju Esther i Emmy. Na chwilą obecną nie było ani jeden ani drugie. Liczyłem, że tutaj znajdę jakiś trop. Coś co na przykład brakuje. By sprawdzić co ze sobą wzięła Emma. An miała tylko maskotkę króliczka. Na pewno przyszłość zamontuje w nim jakiś lokalizator. Bym wiedział gdzie jest on i jego właścicielka.
- Nie - odpowiedziałem bratu, gdy ten wrócił i zapytał się o dziewczynki. - Sprawdziłem pokój Emmy, by dowiedzieć się co wzięła a czego nie oraz wypytałem człowieka, któremu się wymknęły - dodałem po chwili żeby cóż pokazać, że nie siedziałem bezczynie. - Mógłbyś sprawdź wasz czy Van wzięła coś co pomoże nam je znaleźć - nie chciałem sam tego robić, jak przypadku pokoju Emmy i Esther, ale tutaj nie było żadnej, a Nick mógł sam sprawdzić swój pokój.

Nicholas Grenville

Smog / Czarna Mgła

87%

name:

Nicholas Grenville

alias:

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-09-29, 20:55   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Ta odpowiedź nie zadowalała Nicholasa. Tego by się nigdy nie spodziewał po swojej córce. Patrząc na to, że Vanessa była z dziewczynek najstarsza a Annabeth najmłodsza. Przeczesał dłonią włosy, w lekkim zdenerwowaniu, ale na prośbę brata skinął głową w zgodzie i udał się na piętro do swojego pokoju, sprawdzając rzeczy swojej córki. Najgorsze w tym wszystkim było to, że zostawiła telefon. Wziął go i wyszedł z pokoju wracając do Christiana.
- Niestety nie wzięła niczego co by nam pomogło.
I tu pokazał Christianowi telefon swojej córki.
- Jaki miałyby cel opuszczać Lagunę bez naszej wiedzy? Mówiły komuś coś?
Zapytał Christiana, czy może udało mu się czegoś dowiedzieć od tutejszych pracowników i ochrony. To się w głowie nie mieści, że pozwolili im opuścić teren, kiedy na zewnątrz jest niebezpiecznie.
[Profil]
  [AB+]

Christian Wilson

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

68%

Rebelia - członek

name:

Christian Wilson (Spivey)

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana; Christian Spivey

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-10-14, 19:27   
   Multikonta: Ruth & Wyatt

Grosza daj Giftedowi! #darczyńca

Słowo daję zamontuje w ,,Panu Króliczkowi" nadajnik. An wszędzie zabiera go ze sobą. Nawet teraz nie było go razem z nią. Czemu wcześniej o tym nie pomyślałem... A no dlatego, że zwykle Emma i Vanessa nie brały ze sobą Annabeth tylko same szły po za mury. Czemu nagle ją wzięły... Zwłaszcza, że obie widziały do czego jest zdolne DOGS. Vanessa kilka dni temu, a Emma w dzień, kiedy ona i An się pojawiły w Lagunie. Do dzisiaj Ania ma koszmary po tamtym dniu.
- Nie wiem... Jaki miały cel? Może chciały pójść znowu na plac zabaw albo zdecydowały się szukać Esther. Ludzie? Nie za wiele, że kręciły się po barze, a później Emmie uciekł Yogi, a kiedy jeden z ochroniarzy. Próbował go złapać to wymknęły się tylnymi wyjściem. Nie łapali ich tylko jeden z nich poszedł za nimi na przystanek autobusowy - powiedziałem do brata to co udało mi się dowiedzieć. Dalej nie męczyłem ani tego, co dał im uciec ani tego, który ich śledził, a nie pomyślał o wzięciu auta.
Stąd też pomysł, że może poszły szukać Esther. Przecież gdyby chciały jechać na plac zabaw to by nie pojechały autobusem.

Nicholas Grenville

Smog / Czarna Mgła

87%

name:

Nicholas Grenville

alias:

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-10-22, 00:05   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Nicholas nie spodziewał się tego, jak nieudolną ma ochronę, która nie potrafiła sobie poradzić z dziećmi. Będzie miał z nimi ostrą rozmowę. A to co przekazał mu brat, było wręcz niepokojące. Jeżeli jego domysły o tym, że mogły pojechać do domu Esther są prawdą, mogą je już więcej nie zobaczyć. Nicholas pamiętał co stało się miesiąc temu, kiedy Esther niczym uparty osioł wróciła do tego przeklętego domu i padła ofiarą Departamentu. Czemu ona ich nigdy nie posłucha?
- Pojadę sprawdzić dom Esther. Ty zostań dla własnego bezpieczeństwa i na wypadek jakby wróciły. Cokolwiek będziesz wiedział, daj znać.
Rzekł krótko i nie czekając na odpowiedź brata, Nicholas opuścił Lagunę, wracając do swojego samochodu, wsiadając i odpalając swój pojazd, obierając kierunek Olimpii. Oby nic im się nie stało.

[z/t]
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]