Poprzedni temat «» Następny temat
Dzielnica Ochrony Mutantów
Autor Wiadomość
The GiftedSprawy techniczne i fabularne.

Konto Specjalne

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-13, 16:32   Dzielnica Ochrony MutantówRegulamin

Realia panujące w Dzielnicy Ochrony Mutantów
 • DOM jest dzielnicą zamkniętą - nie jest możliwe swobodne przechodzenie pomiędzy Dzielnicą, a pozostałymi terenami. Rząd jednak nie neguje występowania pewnego rodzaju wyjątków, gdyż z wielką radością hojnie nagradza mutantów gotowych do współpracy z Departamentem Bezpieczeństwa Genetycznego.

 • Usługi jak i Handel w obrębie Dzielnicy jest mocno ograniczony - w samej dzielnicy brakuje specjalistów w wielu dziedzinach. Większość usług odbywa się na zasadzie barteru, podczas gdy żywność w sklepach wydawana jest na kartki, sprawiedliwie przyznawane przez Departament mieszkańcom Dzielnicy.

 • W obrębie dzielnicy występują mieszkania o zróżnicowanym standardzie. Krążą pogłoski, że znajdują się tu nawet przybytki wielopokojowe, z ciągłym dostępem prądu i ciepłej wody. Większość mutantów zamieszkałych w DOMu zapomniała już jednak o takich normach, godząc się na niewielkie klitki z ograniczeniami czasowymi co do korzystania z dóbr. Zawsze lepsze to, niż hostele. W tych brakuje nawet zimnej wody, a pokoje przepełnione są pryczami, na którym śpią mutanci w obrożach. To właśnie tam trafiają mutanci sprawiający najwięcej problemów, by przemyśleć swoje zachowanie…

 • Wszyscy mieszkańcy dzielnicy są zachipowani - pod skórą na ich karkach umieszczone jest niewielkie urządzenie naprowadzające, uważnie śledzące każdy krok swojego posiadacza. Oczywiście - wszystko w imieniu bezpieczeństwa. Z jakiegoś jednak powodu, jakiś czas temu przeprowadzano ponowne zabiegi u każdego mutanta - czyżby udoskonalono te chipy?

 • Szansa na wejście na teren Dzielnicy Ochrony Mutantów, bez odpowiednich dokumentów lub wprowadzenia przez jednego z pracowników wynoszą 35%. Wszelkie nielegalne wtargnięcia na zamknięty teren będą monitorowane i adekwatnie karane.

 • Szanse na wyjście poza teren Dzielnicy, nie mając odpowiednich przepustek bądź bez nadzoru pracownika wynoszą 10%. Wszelkie próby ucieczek będą monitorowane i adekwatnie karane.

 • Mutanci łamiący zasady współżycia na terenie Dzielnicy będą karani zakładaniem obroży Sentinel jak i zmianą lokum na hostel.

 • Każde wejście na teren Dzielnicy jak i wyjście z niej musi się odbyć przez rogatki. Dopiero przejście kontroli dokumentów i rewizji osobistej upoważnia mieszkańca do podróżowania.

Anthony A. Hodges

[Profil]
 
 
The GiftedSprawy techniczne i fabularne.

Konto Specjalne

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-13, 16:33   Regulamin

Regulamin Dzielnicy Ochrony Mutantów.
 • Dzielnica Ochrony Mutantów jest kompleksem budynków zapewniającym podstawowe potrzeby jak i bezpieczeństwo ofiarom aktywnego genu X do czasu odnalezienia skutecznego lekarstwa na rozprzestrzeniającą się chorobę. Osoby przemigrowane do Dzielnicy nie zostaną obarczone żadnymi kosztami jak i nie zostaną wcielone w działania wojskowe Rządu Stanów Zjednoczonych.

 • Cisza nocna obowiązuje pomiędzy 22 a 6 rano. Uprasza się mieszkańców o pozostawanie w swoich domostwach w tych godzinach.

 • Podobnież jak w pozostałej części stanu, w DOMu obowiązuje godzina policyjna pomiędzy 23 a 5 rano. Ze względu na ograniczenia w zatrudnieniu, zabrania się wykonywania jakichkolwiek prac w trakcie trwania ciszy nocnej.

 • Do końca pierwszego tygodnia każdego miesiąca mieszkańcom będą przydzielane kartki na dobra w zależności od zaangażowania mieszkańca w rozwój Dzielnicy i współpracy z Departamentem. Za wyjątkowe zasługi mieszkańcom będą przysługiwać dodatkowe przepustki na wyjścia poza teren DOMu.

 • Wszelkie podejrzane, nieadekwatne lub niebezpieczne zachowania współmieszkańców powinny być niezwłocznie zgłaszane do funkcjonariuszy departamentu, w celu zapewnienia bezpieczeństwa pozostałej części ludności. W tym celu można również wykorzystać specjalną linię telefoniczną stworzoną specjalnie na potrzeby DOMu.

 • Mutantom zabrania się korzystania z zaawansowanych komputerów jak i smartfonów. Funkcjonariusze Departamentu mają prawo zarekwirować wszelkie pozaregulaminowe dobra. Każdy z mieszkańców wraz z przydziałem do mieszkania otrzymuje adekwatny sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania (pościel, Zestaw startowy kartek, środki czystości, podstawową odzież - do czasu przetransferowania rzeczy osobistych, feature phone).

 • W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Dzielnicy, na ulicach jak i w budynkach będzie prowadzony nieustanny monitoring.

 • W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Dzielnicy, każdy mieszkaniec otrzyma specjalny, indywidualny chip pod skórą. Na prośbę jakiegokolwiek funkcjonariusza, mieszkaniec będzie zobowiązany zapewnić dostęp do urządzenia funkcjonariuszowi. W razie konieczności dozwolona jest dodatkowa rewizja mieszkańca jak i jego domostwa. Obecność chipów upoważnia mieszkańców do nie noszenia przy sobie dokumentów - co zapewnia mu dodatkowe bezpieczeństwo.

Anthony A. Hodges

[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8