Poprzedni temat «» Następny temat
Atak DOGS na Bractwo
Autor Wiadomość
Mistrz Gryzrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2018-06-02, 21:52   Atak DOGS na Bractwo


Atak DOGS na BractwoBył wczesny poranek dziesiątego marca, gdy cały Obóz, wraz z dotychczasowym życiem wielu mutantów, poszedł w drzazgi...
Nic nie zapowiadało tego, co miało nadejść. Gęsta, wilgotna mgła nadal unosiła się nad terenami otaczającymi siedzibę Bractwa, a słońce dopiero wschodziło po bezchmurnym niebie, zwiastując piękny i ciepły dzień. Większość obozowiczów nadal pozostawała w niezbyt wygodnych - jednak z pewnością nagrzanych - łóżkach, wciąż jeszcze śpiąc lub dopiero szykując się do tego, by wygrzebać się z pościeli, spuścić nogi na podłogę, ubrać się i ruszyć do przydzielonych zadań.
Nic więc dziwnego, że na ścieżkach przy budynkach czy na drodze prowadzącej od bramy głównej nie znajdował się nikt, kto mógłby dostrzec pierwsze oznaki tego, że coś było nie tak. Odległe, dopiero niewyraźnie słyszalne krzyki mężczyzny, który biegł traktem prowadzącym od strony miasta, nie mogły wzbudzić niczyich podejrzeń ani tym bardziej sprawić, że pierwsza z brzegu osoba podniosłaby alarm. Nawet osoby, które teoretycznie powinny trzymać wartę, drzemały smacznie na wielkich workach mąki w stołówce, wychodząc z założenia, że skoro przez tyle czasu nic się nie stało, wszyscy byli bezpieczni...
Rzeczywistość była jednak zgoła inna, nawet jeśli chwilowo wiedział o tym wyłącznie Drake Silvo - poważnie ranny, skrajnie wyczerpany informator Bractwa, który mimo wszystko starał się zapobiec nieszczęściu, mobilizując organizm do wręcz nadludzkiego wysiłku, jakim był dla niego każdy kolejny krok. Niestety, pomimo prób, mężczyzna nigdy nie dotarł do bramy Obozu, padając kilka metrów przed nią i już nigdy się nie podnosząc. Niczym pierwsza ofiara śmiertelnej zarazy, zwiastował nieuniknione… W chwili, w której jego martwe ciało zaczynało już stygnąć, Bractwo powoli budziło się do życia... Życia po śmierci...


6:10
Padają pierwsze strzały, których ofiarą staje się Drake Silvo. Informator nigdy nie dociera do Bractwa, tym samym spóźniając się z przekazaniem cennych informacji i ostrzeżeniem swoich przyjaciół przed atakiem ze strony DOGS.

6:29
Ciało mężczyzny znajduje będąca w pobliżu Allison Thorn. Kobieta zaczyna wołać o pomoc, ale na pomoc przybywają jedynie Halsey Snow oraz pozostająca wciąż poza zasięgiem wzroku kobiety Leonor Winchester. Zarówno Halsey, jak i Allison dostają kulką w sam środek głowy.

6:32
Widząca z oddali całe wydarzenie, Leonor Winchester zaczyna uciekać w kierunku biura Bractwa, podnosząc alarm i stawiając wszystkich na nogi. Jest już jednak za późno. DOGS razem z GC skutecznie otaczają Obóz.

7:01
Napastnicy atakują mieszkańców Obozu, wcześniej ukradkiem podpalając m.in. szpital, w którym wciąż znajdują się nieświadomi pacjenci, wolontariusze i sanitariusze. Blokując drzwi łańcuchami, odcinają mutantom pierwszą instynktowną drogę ucieczki. Jeden z żołnierzy D.O.G.S. zostaje wciągnięty do wnętrza budynku. Uwięzieni zaczynają płonąć żywcem.
Wśród ofiar znajdują się: Leonor Winchester, Brooklyn Mckay, Evan Reid, Rose Evans, Sigyn Silver, Aurora Pines(po stronie Bractwa), a także Jaden Osbourne (po stronie DOGS).

7:31
Większość Bractwa zostaje wyciągnięta na główny plac. Następuje egzekucja tych, którzy nie siedzą w milczeniu na ziemi. Nieliczni, którym udało się uniknąć zaskoczenia, usiłują walczyć ze stanowczo zbyt dużymi siłami nieprzyjaciela.
Wśród ofiar znajdują się: Eva Brusilova, Gabriel Belmont, Ariel Everwood, Juan Chaves, Miguel Chaves, Silvia Chaves (po stronie Bractwa), Quinn Smiertin (po stronie DOGS).


8:01
Do Obozu powraca grupa łowców i ochroniarzy, którzy kilka dni wcześniej opuścili siedzibę Bractwa, aby rozpocząć przenosiny do nowej lokalizacji. Nowoprzybyli wspierają żywych w odpieraniu ataku. Jednocześnie większość uwięzionych na placu traci życie od strzału w głowę. Napastnicy zaczynają wykorzystywać bardziej radykalne środki pozbycia się mutantów, m.in. bomby mutazynowe.
Wśród ofiar znajdują się: Aiden Trembley, Charles Sawyer, Morgan Grey, Carlos Chaves, (po stronie Bractwa), Iris Penderghast, Christian Hall, Jonatan Nyman (po stronie DOGS)


9:01
Większość budynków płonie. Walka zdaje się przygasać, gdy do ocalałych dociera szefowa Bractwa, zabijając dwie istotne osoby po stronie przeciwnika. Części mutantów udaje się opuścić teren starcia i uciec do lasu. Jeden z oddziałów D.O.G.S. - w asyście GC - rusza w pościg.
Wśród ofiar znajdują się: Naomi Winter, Diego Irving, Kevin Caroll, Nicholas Tracey, Charlotte Moore(po stronie Bractwa), Elisabeth Kaplan, Henry Ewell (po stronie DOGS)

10:01
Rozpętana na nowo przez Colleen i towarzyszących jej mutantów, walka całkowicie przenosi się do lasu otaczającego Obóz. Ku nieszczęściu członków Bractwa, duże zagęszczenie drzew ułatwia rządowcom urządzenie obławy. Pomimo starań i zabicia sporej liczby członków D.O.G.S., Marie zostaje ranna i schwytana, na jej szyje trafia obroża blokująca korzystanie z mocy.
Wśród ofiar znajdują się: Dale Harper, Chloe Fonseca, Alyssa Clarke, Theo Knights, (po stronie Bractwa), Miranda Clark, Montgomery Hall, Hazel Forbes, Samuel Blunt-Dick, Siri Penderghast, William Richardson(po stronie DOGS)

11:01
Nawet mimo prowadzenia zaciętej walki, wieść o złapaniu Colleen momentalnie niesie się wśród resztki wolnych mutantów. Kilku świadków tego zdarzenia poddaje się bez oporu, inni mimo wszystko usiłują odbić szefową. D.O.G.S. ostatecznie osacza żywych mutantów, wciągając ich do ciężarówek i wywożąc do siedziby organizacji. Martwi zostają zrzuceni na stos i podpaleni wraz z gałęziami.
Wśród ofiar znajdują się: Armo Romanov, Ashley Meyers, Tiffani Raven, Jaslyn Nelda, Ibbie Sukkie, (po stronie Bractwa), Christopher Blackwood (po stronie GC), Zoella Oaks, Jensen Pole(po stronie DOGS)

12:01
Starcie zostaje zakończone. Zwycięscy członkowie rządu zaczynają powoli odjeżdżać z terenu rozbitego Bractwa, nie zwracając uwagi na osamotnioną mutantkę, ukrytą w okolicznych krzakach, która atakuje jednego z nich, zabijając go. W odpowiedzi na śmierć towarzysza, członkowie jednego z oddziałów ranią Caitlyn Rathaway, wieszając ją na drzewie i pozostawiając na pewną śmierć. D.O.G.S. opuszcza Obóz.
Wśród ofiar znajdują się: Caitlyn Rathaway (po stronie Bractwa), William Howard (po stronie DOGS).

[Profil]
 
 
Mistrz Gryzrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2018-06-02, 21:53   


Konsekwencje

Ofiary śmiertelne: 34 po stronie Bractwa, 17 po stronie DOGS.
Schwytanych: 21 mutantów, w tym przywódczyni Colleen Marie.

Zagłębiając się w las coraz bliżej dawnej siedziby Bractwa, pierwszym, co oddziaływuje na zmysły jest silny zapach dymu, popiołu i smród spalonego mięsa. Kompleks budynków już w żaden sposób nie przypomina tego dawnego, wręcz sielskiego obozu w lesie. Brama, dawniej zamknięta i patrolowana, teraz leży wyłamana, niedaleko niej z gałęzi smętnie zwisa trup. Drzewa, ściany budynków są pokryte ciemnymi plamami krwi - znaczącymi miejsca śmierci kolejnych mutantów czy agentów D.O.G.S., których ciała już dawno stąd zabrano. Bliżej centrum obozu, w paru miejscach wyraźnie widać sylwetki ludzi, niegdyś stojących między ścianami a swoimi towarzyszami, którzy mieli pecha dostać kulkę podczas ucieczki.
Biuro Bractwa, kiedyś jego serce, obecnie chyli się ku ziemi, w większości spalone. Ze szpitala praktycznie nic nie zostało, może parę stopionych ciał wciśniętych w miejsca będące kątami budynku. Część administracyjna ocalała na tyle, by można było się dostać do komputerów - zawirusowanych i niesprawnych.
Na terenach otaczających Bractwo wala się cała masa śmieci, które zostały po walce. Resztki ciężarówki naukowców, kilka niesprawnych pajączków Sentinel, porzucone, zakrwawione noże, pociski wbite w drzewa… długo można by tak wymieniać. Teren najprawdopodobniej cały czas pozostaje pod obserwacją Departamentu do Spraw Bezpieczeństwa Genetycznego.
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 6