The Gifted Strona Główna
Grupy


Special Ones
Missing
Dead
Brotherhood Jego główną siedzibą są stare magazyny przy drodze międzystanowej. Dla mutantów jest jednym z niewielu bezpiecznych schronień, gdzie bez obaw mogą być po prostu sobą. Przez rząd USA są uznawani za organizację terrorystyczną.
D.O.G.S. Do tej grupy należą postacie związane z rządem USA. Są to zarówno politycy związani z biurem głównym, naukowcy oraz żołnierze z Niebieskiego Szwadronu, jak i mutanci będący obiektami testowymi w Bloku X, członkami oddziałów czy ci zamknięci w DOMie.
Rebellion Do tej grupy należą mutanci o pro-mutanckich poglądach, którzy mają dość bezczynnego siedzenia. Głoszą oni wyższość rasy mutantów nad rasą ludzi i działają w opozycji Rządu, GC, a także biernego Bractwa.
Factionless
Do tej grupy należą osoby bez przynależności do jakiejkolwiek innej frakcji - od zwykłych, szarych ludzi, przez mutantów ukrywających swe moce, aż do samotnych wilków, którzy uciekają przed Rządem.
Sombras Mutadas Organizacja przestępcza, mafia, założona przez Marcosa Delgado. Kierowana obecnie przez Quentina Johnsona.
Heroes Society Nowo powstające ugrupowanie, zrzeszające nowych i ocalałych członków nieistniejącego już From People To People. Przywódcą ugrupowania jest Mary Pond.
Underground
Grupa zrzeszająca wynaturzone istoty. Mutantów przeważnie zmiennokształtnych lub posiadających widoczne cechy mutacji. Liderem jest Christopher Varcer.
 

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 5