Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój socjalny
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-18, 22:06   Pokój socjalny

[Profil]

Louanne Marie - Henning

Życie to zagadka, nie trać czasu, bo jej nie rozwiążesz.

nigdy w życiu

antropolog sądowy/ Wicedyrektor DOGS

name:

Louanne Marie - Henning

alias:
Prinsessa

height / weight:
159 / 55

Wysłany: 2020-12-29, 13:03   
   Multikonta: Esther/Rocky/Lasair

Ucieszyła MG, bo dobrze strzela!

Masz talona na Aarona i balona!

// 5 lipca

Kiedy w oczy tylko wiatr myśli sobie, że jesteś sam... Nic ci nie wychodzi i znowu szybki łyk kawy, aby wrócić do pracy. Wchodząc do gabinetu widząc nowy sprawy oraz też każda z nich przynosi nowe problemy. Chociaż nadal nie rozwiązali poprzednich. Nic nie dał jej pomysł wypuszczeniem dwóch mutantów na miasto w celu znalezienia innych... A był to dobry pomysł. Tylko wybrała nieodpowiednich. Jeden wrócił twierdząc, że nie udało mu niczego się dowiedzieć od siostry Christiana i jeszcze stracił swojego partnera. Teraz zamiast dwóch dezerterów mieli trzech. Jednak też ta sprawa ataku na ulicy jaszczurki... Stracili kolejnych swoich członków. Nic co by nie zrobili tylko tracili ludzi. A przecież musieli coś zrobić przecież walka ciągle trwa. Może przegrali bitwę o DOM oraz stracili kilku ludzi. Ona ciągle tutaj jest będzie walczyć. Mutacja zniszczyła jej rodzinę, a ona postawiła sobie za cel zniszczyć mutantów, a przynajmniej ich uwięzić.
Dzisiaj zrobiła wyjątek, zamiast udać się do Laboratorium sprawdzając jak badania na nowymi obiektami badawczymi oraz czy mają sposób by bardziej kontrolować ogarów. Nie powinni zrywać się ze smyczy nawet jeśli ta jest poluzowana. Przyszła tutaj porozmawiać ze swoją kuzynką. Dziwnie było myśleć, że Jane żyje i jeszcze razem pracują. Może powinna traktować ją jak innych kundli. Jednak ona podziela ich zdanie, że mutanci są niebezpieczni i trzeba mieć nad nimi kontrolę. Nim oni przejmą rządy na światem... Nastałaby wtedy anarchia...

LOUANNE MARIE - HENNING

Anioły najczęściej schodzą na ziemię, wcielając się w role córki - Yvonne Naomi Henning.

[Profil]
  [B-]

E Ohmsford

Jestem kobietą-mutantem... jest czego się bać

telepatia wizerunkowa

85%

DOGS - Oddział Taktyczny

name:

Eretria Larysa Ohmsford

alias:
Jane Marie; Autumn Seymour

height / weight:
175 / 65

Wysłany: 2021-01-18, 16:45   
   Multikonta: Quentin

Życie nie jest sprawiedliwe często dobrzy ludzi najbardziej obserwują oraz mają najbardziej pod górkę. Łatwo wyjść z założenia, że uczciwość nie po płaca. Właśnie dlatego też nie postępowałam według zasad. Cen uświęci mi wszystkie środki, a miałam jeden cel zniszczyć mutantów... a przynajmniej ich wolność. Byliśmy zakałą tego świata należało nas kontrolować, bo co drugi mutant posiadał moc niebezpieczną. Nawet dzieci dostawały dary, którymi mogły krzywdzić innych. Dlatego dobrowolnie przystąpiłam do DOGS. A kiedy połączyliśmy się GC cóż było mi to na rękę, bo pracowałam teraz pod swoją kuzynką. Miałyśmy podobne cele oraz byliśmy dość podobnie z charakteru. Jedyna różnicą było to, że ja posiadała aktywny gen X, a ona była nadal człowiekiem.
Miałam od niej zlecone zadanie dowiedzenia się co wydarzyło się na ulicy, a miałam wrażenie, że utknęłam martwym punkcie. Jak można było się spodziewać nikt nic nie wiedział ani też nie widział. Siedziałam więc patrząc na to co zostało zrobienie na ściane... Na której miałam jedną wielką mapę myślową. Chociaż minęło kilka dni od spotkania ciągle nie dawało spokoju spotkanie z Nicholasem. Czułam w kościach, że coś wie o swojej żonie i przyjacielu. Jednak nie miałam nic prócz swoich przypuszczeń.
- Nie spodziewałam się, że sama zawitasz... Szefowo - rzuciłam do kuzynki, jak ta przeszła przez drzwi w pokoju w którym byłam. Nie musiałam spoglądać w jej stronę by wiedzieć kto wszedł. Wystarczyło poczuć jej perfumy.
[Profil]
  [A+]

[ ODPOWIEDZ ]