Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój socjalny
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-18, 22:06   Pokój socjalny

[Profil]

Louanne Marie - Henning

Życie to zagadka, nie trać czasu, bo jej nie rozwiążesz.

nigdy w życiu

antropolog sądowy/ Wicedyrektor DOGS

name:

Louanne Marie - Henning

alias:
Prinsessa

height / weight:
159 / 55

Wysłany: 2020-12-29, 13:03   
   Multikonta: Esther/Rocky/Lasair

Ucieszyła MG, bo dobrze strzela!

Masz talona na Aarona i balona!

// 5 lipca

Kiedy w oczy tylko wiatr myśli sobie, że jesteś sam... Nic ci nie wychodzi i znowu szybki łyk kawy, aby wrócić do pracy. Wchodząc do gabinetu widząc nowy sprawy oraz też każda z nich przynosi nowe problemy. Chociaż nadal nie rozwiązali poprzednich. Nic nie dał jej pomysł wypuszczeniem dwóch mutantów na miasto w celu znalezienia innych... A był to dobry pomysł. Tylko wybrała nieodpowiednich. Jeden wrócił twierdząc, że nie udało mu niczego się dowiedzieć od siostry Christiana i jeszcze stracił swojego partnera. Teraz zamiast dwóch dezerterów mieli trzech. Jednak też ta sprawa ataku na ulicy jaszczurki... Stracili kolejnych swoich członków. Nic co by nie zrobili tylko tracili ludzi. A przecież musieli coś zrobić przecież walka ciągle trwa. Może przegrali bitwę o DOM oraz stracili kilku ludzi. Ona ciągle tutaj jest będzie walczyć. Mutacja zniszczyła jej rodzinę, a ona postawiła sobie za cel zniszczyć mutantów, a przynajmniej ich uwięzić.
Dzisiaj zrobiła wyjątek, zamiast udać się do Laboratorium sprawdzając jak badania na nowymi obiektami badawczymi oraz czy mają sposób by bardziej kontrolować ogarów. Nie powinni zrywać się ze smyczy nawet jeśli ta jest poluzowana. Przyszła tutaj porozmawiać ze swoją kuzynką. Dziwnie było myśleć, że Jane żyje i jeszcze razem pracują. Może powinna traktować ją jak innych kundli. Jednak ona podziela ich zdanie, że mutanci są niebezpieczni i trzeba mieć nad nimi kontrolę. Nim oni przejmą rządy na światem... Nastałaby wtedy anarchia...

LOUANNE MARIE - HENNING

Anioły najczęściej schodzą na ziemię, wcielając się w role córki - Yvonne Naomi Henning.

[Profil]
  [B-]

E Ohmsford

Jestem kobietą-mutantem... jest czego się bać

telepatia wizerunkowa

85%

DOGS - Oddział Taktyczny

name:

Eretria Larysa Ohmsford

alias:
Jane Marie; Autumn Seymour

height / weight:
175 / 65

Wysłany: 2021-01-18, 16:45   
   Multikonta: Quentin

Życie nie jest sprawiedliwe często dobrzy ludzi najbardziej obserwują oraz mają najbardziej pod górkę. Łatwo wyjść z założenia, że uczciwość nie po płaca. Właśnie dlatego też nie postępowałam według zasad. Cen uświęci mi wszystkie środki, a miałam jeden cel zniszczyć mutantów... a przynajmniej ich wolność. Byliśmy zakałą tego świata należało nas kontrolować, bo co drugi mutant posiadał moc niebezpieczną. Nawet dzieci dostawały dary, którymi mogły krzywdzić innych. Dlatego dobrowolnie przystąpiłam do DOGS. A kiedy połączyliśmy się GC cóż było mi to na rękę, bo pracowałam teraz pod swoją kuzynką. Miałyśmy podobne cele oraz byliśmy dość podobnie z charakteru. Jedyna różnicą było to, że ja posiadała aktywny gen X, a ona była nadal człowiekiem.
Miałam od niej zlecone zadanie dowiedzenia się co wydarzyło się na ulicy, a miałam wrażenie, że utknęłam martwym punkcie. Jak można było się spodziewać nikt nic nie wiedział ani też nie widział. Siedziałam więc patrząc na to co zostało zrobienie na ściane... Na której miałam jedną wielką mapę myślową. Chociaż minęło kilka dni od spotkania ciągle nie dawało spokoju spotkanie z Nicholasem. Czułam w kościach, że coś wie o swojej żonie i przyjacielu. Jednak nie miałam nic prócz swoich przypuszczeń.
- Nie spodziewałam się, że sama zawitasz... Szefowo - rzuciłam do kuzynki, jak ta przeszła przez drzwi w pokoju w którym byłam. Nie musiałam spoglądać w jej stronę by wiedzieć kto wszedł. Wystarczyło poczuć jej perfumy.
[Profil]
  [A+]

Louanne Marie - Henning

nigdy w życiu

name:

Louanne Marie - Henning

alias:
Prinsessa

height / weight:
159 / 55

Wysłany: 2021-01-25, 11:50   

Nazwisko Marie trzy kobiety, a raczej cztery... Louanna wiceprezes DOGS. Młoda matka, która całkowicie oddaje się pracy oraz wychowaniu córki po tym jak ojciec małej zostawił je same. Jednak się nie podaje i twardo idzie do przodu. Jane, a teraz raczej Eretria... Młoda dorosła, która sama zgłosiła się do pracy w DOGS, bo podziela zdanie, że mutantów należy kontrolować, choć sama nim jest. Noi została jeszcze Colleen... Najmłodsza z nich trzech oraz siostra Lou. Chociaż również jak Jane jest mutantem. Ma całkiem inne zdanie o nich uważa, że powinni żyć sobie dalej i móc wspobodnie korzystać z mocy. Nawet jeśli większość mutantów korzystałaby do przestęp. Wystarczy przywołać lipiec 2014... Ile ludzi straciło dzieci? Tylko po co... A po to, bo mutanci chcieli pokazać swoją siłę.
Przyszła tutaj by pogadać z kuzynką odnowić dawne relacje... Ogólnie dowiedzieć się jak jej postępy nad misją. Może znowu się zawiedzie, ale ufała Eretiry oraz temu, że jest oddana sprawie. W końcu pomogła zniszczyć Bractwo w NY.
- Mów mi po imieniu jak jesteśmy same... Dziwne się czuje jak zwracasz się do mnie tytułem.
Stwierdziła do kobiety, bo to, że była pod nią nie znaczyło, że musiała to w każdej chwili podkreślać.
- Jak ci idzie sprawa tej Jaszczurki i ludzi.
Wolała od razu załatwić sprawy służbowe, by później mogły spokojnie przejść do innych. Bardziej prywatnych...

LOUANNE MARIE - HENNING

Anioły najczęściej schodzą na ziemię, wcielając się w role córki - Yvonne Naomi Henning.

[Profil]
  [B-]

E Ohmsford

Jestem kobietą-mutantem... jest czego się bać

telepatia wizerunkowa

85%

DOGS - Oddział Taktyczny

name:

Eretria Larysa Ohmsford

alias:
Jane Marie; Autumn Seymour

height / weight:
175 / 65

Wysłany: 2021-02-09, 19:42   
   Multikonta: Quentin

Dla mnie była prosta piłka... Większość przypadków moc jest podobna do broni. Można ją używać do obrony lub ataków i przestępca. Jednak większość przypadków broń należy zarejestrować dlatego też uważam iż podobnie powinno być z mocą. Mutanci powinni być pod kontrolą, czy nie używają swoich darów do krzywdzenia innych lub przestępca. Jak jest bronią... Wolny wybór, ale czuć nad głową ,,Oko WIELKIEGO BRATA". Który obserwuje nasze poczynienie. Dlatego też dołączyłam do DOGS pomogłam rozbić Bractwo NY i zaatakować dom Spivey. Wszystko dla większego dobra. Nie wstydziłam się tego, bo wykonywałam rozkazy. Tak jak żołnierze za granicą mierzą bronią do wrogów, którzy mogą okazać się terrorystami. Tak ja chronię swój graj w jego granicach. Pomoc terrorystom to też przestępstwo. A mutanci to większość przypadków ,,bioterroryści".
- Wybacz nie wiem czy to wypada jesteś wyższą rangą, a dodatkowo ja jestem najniżej. Nie chce zacierać granic do czasu aż nie wygramy tej wojny. Mam nadzieję, że Pani się nie gniewa.
Szanowałam Louanne jak innych z zarządu to też nie chciałam zbytnio się spoufalać, by ktoś przyszłość nie zarzucił mi, że mam lepiej przez rodzinę. Przez całe życie dochodziłam do wszystkiego sama i chciałam by tak pozostało. Jednak jeśli wygramy wojnę z mutantami. To co innego... Wtedy będziemy mogły odnowić nasze relacje rodzinne.
- Utknęłam w martwym punkcie oczywiście nikt nic nie widział i nie słyszał. Dodatkowo nie pomaga fakt, że tyle czasu minęło od wydarzenia. Jednak jest pewien przełom w innej sprawie. W czasie poszukiwań natrafiłam na męża Penelope i przyjaciela Christiana Spivey. Widziałam go raz i nawet dobrze z nim nie porozmawiałam, ale mam wrażenie, że wie gdzie ukrywają się dezerterzy. Chciałam wrócić bez obstawy w dane miejsce i rozpocząć obserwacje.
Cóż nie byłam do końca szczera, ale jeśli moje przeczulenia mają racje to nie logiczne było by wydawać jego całkowicie. Zwłaszcza, że wiem co by się stało. Lou wysyłała by żołnierzy, a oni by go aresztowali, przeprowadzili testy i zamknęli.
[Profil]
  [A+]

Louanne Marie - Henning

nigdy w życiu

name:

Louanne Marie - Henning

alias:
Prinsessa

height / weight:
159 / 55

Wysłany: 2021-03-08, 12:57   

Również wierzyłam słuszność w naszej sprawy nie raz widziałam jak ludzie obdarzeni krzywdzą inne. Jak ich moce potrafią być niebezpieczne. Ojciec działa jako polityk, a ja w DOGS w naszej wojnie z mutacją i z kontrolowaniem ich. Człowiek nie ma szans bezpośredniej walce szans z mutantem. Zwłaszcza jak trafi na takiego, którego moc wymknęła się spod kontroli albo z darem zdolnym do krzywdzenia, jak np. ogniem lub gazem. Mutantów należało powstrzymać i to za wszelką cenę. Nawet jeśli Colleen tego nie akceptuje i moja matka również. Muszę to robić dla przyszłość mojej córki... Ona jest dla mnie najważniejsza.
- Rozumiem, jak wolisz. Jednak ja bym tego nie odbierała w ten sposób - powiedziała do niej, bo całkowicie rozumiała ją. Jane była zdolnym i lojalnym żołnierzem. Dlatego szanowała jej decyzje... I nie chciała na nią naciskać w żaden sposób.
- Wątpię by się na to zgodzili. Jak wiesz ostatnio była dwójka mutantów wypuszczeni. Nie zdziałali niczego, a jeszcze wrócił tylko jeden. Zobaczę co twojej sprawie da się zrobić - odpowiedziała ufała Jane, że tak nie postąpi tak jak Aaron i Gabriel, ale wątpiłaby zarząd na to ponownie się zgodzi.

LOUANNE MARIE - HENNING

[Profil]
  [B-]

[ ODPOWIEDZ ]