Poprzedni temat «» Następny temat
Korytarz
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-18, 22:01   Korytarz

[Profil]

Brian Kersey

...

Członek Oddziału Taktycznego Niebieskiego Szwadronu

name:

Brian Anthony Kersey

height / weight:
182/102

Wysłany: 2018-09-10, 22:09   
   Multikonta: Liam, Nicholas, David

/ dzień po wizycie u doktor Evie Russell

Poranne ćwiczenia nieco dawały w kość, kiedy podczas intensywnego treningu odczuwał bóle w lewym boku. Mimo prośby od lekarki o odstawienie leków przeciwbólowych, nie zrobił tego. Wedle grafiku, patrol ma dopiero wieczorem. W takim wypadku, miał w godzinach południowych oprowadzić kogoś nowego po ośrodku. Przed wejściem do poszczególnych pomieszczeń biurowych i nie tylko, stanął sobie pod ścianą opierając się o nią plecami, dłonie mając schowane w kieszeniach spodni. Obserwował otoczenie, rozmawiających pracowników, z innej strony żołnierzy wymieniającymi się informacjami i dokumentacją. W ramach oczekiwania, sprawdził sobie ekwipunek, czy wszystko ma na swoim miejscu. Przede wszystkim sprzęt na mutanty. Mimo iż tutaj nie musiał go nosić non sto przy sobie, to jednak nie wierzył, że pracujące dla DOGS mutanty są grzeczne jak owieczki. Najchętniej to wszystkie wsadziłby do jednej klatki.
[Profil]
  [A+]

Lucas Hope

I'm invisible until someone needs me

Syreni Śpiew

54%

Model

name:

Lucas Hope

height / weight:
188 / 77

Wysłany: 2018-09-11, 16:14   
   Multikonta: Magnus

#GayPride

I oto nastał dzień sądu! Miałem obejść z kimś ośrodek i byłem przerażony tą myślą. Bo mogłyby tam być te mechaniczne ustrojstwa które wyczułyby że jestem mutantem. No cóż pozostało mi tylko mieć nadzieję że na żądnego pajączka się nie natknę i jakoś przetrwam to oprowadzanie. Kiedy dotarłem na miejsce spotkania wykrzywiłem swoje wargi w delikatnym uśmiechu i kiwnięciem głowy przywitałem się z barczystym członkiem tego całego D.O.G.S.
-Lucas Hope, to pan ma mnie oprowadzić?- Spytałem okazując jeszcze te rzeczy które dostałem po podpisaniu umowy. Naprawdę nie lubiłem takiego czegoś no ale nie mogłem nic na to poradzić.

Brian Kersey

...

name:

Brian Anthony Kersey

height / weight:
182/102

Wysłany: 2018-09-11, 18:38   

W pierwszym momencie nie spodziewałby się, że przyjdzie mu oprowadzać lalusia. Faceta, który bardziej nadawałby się do reklam telewizyjnych szamponu do włosów. Kiedy Lucas podszedł bliżej i się przedstawił, Brian zlustrował go od góry do dołu i odwrotnie. Jeżeli on ma tutaj pracować, to raczej nie w terenie. Bardziej mógłby to widzieć w pracy biurowej.
Na powitanie także skinął głową.
- Tak. Brian Kersey.
Potwierdził stanowczo i również zdradził swoje nazwisko. W końcu mają pracować w tym samym miejscu, lecz może w innych oddziałach. Kto wie.
By nie tracić czasu, Brian zapiął swój ekwipunek i zostawił na miejscu przypiętego przy pasku od spodni. Ruszył do środka budynku, zmierzając prosto korytarzem. Obejrzał się na chwilę, by upewnić czy młodzieniec ruszył swój zadek za nim.
- Przydzielono Cię już do jakiegoś oddziału?
Zapytał z czystej ciekawości, by może wiedzieć, gdzie powinni zrobić dłuższy postój i dokładniej miałby mu wyjaśnić kilka informacji. Sam pamiętał jeszcze z dwa tygodnie, lub dłużej, że był oprowadzany. A teraz, rola przypadła jemu. Oby góra nie robiła tego specjalnie, że miałby zajmować się nowicjuszami, z powodu niezbyt zadowalającego stanu zdrowia.
[Profil]
  [A+]

Lucas Hope

Syreni Śpiew

54%

Model

name:

Lucas Hope

height / weight:
188 / 77

Wysłany: 2018-09-17, 07:33   

#GayPride

Kiwnąłem z zadowoleniem głową kiedy to okazało się iż to właśnie ten mężczyzna miał mnie oprowadzać. Przy nim raczej o swoje bezpieczeństwo martwić się nie będę chyba że to on będzie chciał się na kimś wyżyć. Słysząc coś o jakimś oddziale spróbowałem przypomnieć sobie czy ktoś wspominał mi o czymś takim. W końcu podkręciłem głową.
-Nie poinformowano mnie o niczym takim. Wiem tylko iż mam zająć się promowaniem ośrodków oraz podlegam pod jakąś prasówkę- Odpowiedziałem Brianowi. Rozejrzałem się dookoła i delikatnie się uśmiechnąłem.
-Możemy już zacząć? Im prędzej będę znał to miejsce tym prędzej zacznę pracować nad promowaniem go czyż nie? - Spytałem retorycznie krzyżując ręce na klatce piersiowej.

Brian Kersey

...

name:

Brian Anthony Kersey

height / weight:
182/102

Wysłany: 2018-09-17, 12:08   

Więc przysłany chłopak zajmowałby się sprawami medialnymi. Być może i nawet by do tego się nadawał. Tak jak wcześniej można było to wywnioskować, po przyjrzeniu się młodzieńcowi.
- Czyli praca biurowa. W sam raz dla Ciebie.
Stwierdził i także nie zamierzał dłużej ciągnąć konwersacji w jednym miejscu.
- Możemy. Też chcę mieć to za sobą.
Od razu dał do zrozumienia, że nie bardzo mu odpowiada oprowadzanie kogoś, zwłaszcza że sam jest w tym miejscu od niedawna.
Zatem wprowadził Lukasa do środka i skierował z nim do drzwi pierwszego im po drodze pomieszczenia, jednego z budynków.
- Tutaj znajduje się pokój socjalny. Miejsce na chwilowy odpoczynek od pracy.
Kersey także otworzył drzwi, by pokazać nowemu jak mniej więcej ten "pokój przyjemności" wygląda. Choć wielu zapewne przebywać woli w swoich pokojach czy miejscach pracy. Nie zawsze ma się czas na przyjacielskie pogawędki. Lecz Brian do końca tego nie wiedział jak do jest w tym bloku.
Jeżeli Lucas ogarnął wstępnie wnętrze, to zamknął drzwi i ruszyli dalej do następnych, który był oznaczony był jako "Biuro Kontroli Mutantów".
[Profil]
  [A+]

Lucas Hope

Syreni Śpiew

54%

Model

name:

Lucas Hope

height / weight:
188 / 77

Wysłany: 2018-09-21, 16:38   

#GayPride

Słysząc słowa dryblasa wzruszyłem ramionami za nic mając sobie jego komentarz. Ja i praca za biurkiem? Nie wydawała się zła jednak wolałem nie zajmować się dokumentami a raczej malowaniem. Sztuka była przecież wspaniała i oszałamiająca. Kiedy dotarliśmy do jakiegoś pomieszczenia zlustrowałem je dokładnie wzrokiem uśmiechając się delikatnie. Spodobało mi się nawet choć było nadzwyczaj proste. Nie chciałem jednak zbytnio marnować czasu po czym ponownie ruszyłem za barczystym człowiekiem który naprawdę nie przypadł mi do gustu. Kiedy spojrzałem na napis na drzwiach do których się kierowaliśmy skrzywiłem się. Nie wiedziałem czy trzymają tam te kreatury które wyczuwają mutantów jednak nie obchodziło mnie to. Przecież mogłem się wyłgać że nie wiedziałem o tym że jestem mutantem. Moja moc przecież była prawie że niezauważalna i naprawdę nieprzydatna.

Mistrz Gry

zrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2018-10-07, 22:25   

To krótkie oprowadzenie, które było obiecane Hope'owi już przy podpisywaniu umowy nie mogło się skończyć dobrze. Chłopak wszedł do jaskini lwa i dobrze o tym wiedział. A jednak gotów był zaryzykować.
W końcu co mogło pójść źle?

Nie mógł tego przewidzieć ani Brian, ani Lucas. Za zamkniętymi drzwiami laboratoriów wprowadzono modyfikacje w pajęczaki sentinela, co by jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko błędu. Właśnie miano rozpocząć testy, sprawdzić ich reakcję, gdy przejście zostało otworzone - właśnie po to, by i nasz model mógł podziwiać sukcesy obecnej technologii. Na jego nieszczęścia - maszyna zareagowała od razu. Czerwone oko się zaświeciło, nogi pajęczaka wyprostowały, by po chwili ruszyć w stronę niczego nie spodziewającego się chłopaczka. Nie minęła sekunda, gdy ten został przyszpilony do ziemi, boleśnie uderzając głową o posadzkę.
Żaden z badaczy na to nie zareagował. Wszyscy za bardzo się bali. A co zrobią nasi bohaterowie?
[Profil]

Brian Kersey

...

name:

Brian Anthony Kersey

height / weight:
182/102

Wysłany: 2018-10-07, 23:49   

Brian pokazał kolejne pomieszczenie i kiedy mieli je za sobą, ruszył dalej z towarzyszącym mu chłopakiem. Nie spodziewał się, że mogą tutaj biegać wypuszczone pajęczaki sentinela. I taki jeden z przypadku znalazł się na ich drodze. Być może Brian sądziłby, że patrolujący pajączek przebiegnie sobie obok nich, tak obserwując go niespodziewanie go zaskoczył, rzucając się na nowego pracownika DOGS. Jak dobrze pamiętał, te maszyny miały za cel wyłapywanie mutantów. Czyżby wprowadził się do nich szpieg? Nie zastanawiając się, Brian wyjął pistolet i podszedł szybko do powalonego chłopaka, celując mu między oczy.
- Czyżbyś był mutantem?
Zapytał, gotów będąc strzelić mu w łeb i od razu pozbawić go życia. Szpiegów wolał tak likwidować, ale ten młody mógłby posłużyć organizacji za obiekt badań oraz do przesłuchań. Więc chcąc nie chcąc, musiał go aresztować. W tej chwili Brian nie wyglądał już tak przyjaźnie. Ale z chęcią usunięcia szkodnika.
[Profil]
  [A+]

Lucas Hope

Syreni Śpiew

54%

Model

name:

Lucas Hope

height / weight:
188 / 77

Wysłany: 2018-10-10, 19:21   

#GayPride

Ból był pierwszym o czym zdałem sobie sprawę kiedy to jakimś sposobem znalazłem się na podłodze. Dopiero potem zauważyłem tego mechanicznego pająka. Zamarłem w bezruchu z przerażenia. Przypomniałem sobie o tym całym marszu pokojowym. Tyle martwych ciał i krwi. Zaraz potem zobaczyłem lufę pistoletu wycelowanego w moją głowę i pytanie którego się bałem. Ostatkiem sił zmusiłem się do odpowiedzi.
-Wygląda na to że tak- Wysapałem po czym zacząłem przeszukiwać swoje kieszenie w poszukiwaniu środków na uspokojenie. Brałem je zawsze ze sobą ze względu na to że czasem z fotografem naprawdę ciężko jest się dogadać a nie mogę dać się ponieść nerwom.

Mistrz Gry

zrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2018-10-11, 21:44   

Jakikolwiek ruch był niemożliwy pod ciężarem pająka. Jego mechaniczne, czerwone oko zdawało się świdrować modela swoim wzrokiem, wydając przy okazji dość nieprzyjemne dźwięki. Ostre nóżki maszyny z całą pewnością przedziurawiły część odzienia naszej gwiazdy, z całym szczęściem omijając jednak jego skórę. Lucas nie miał żadnych wątpliwości - był na przegranej pozycji. Na terenie wroga, przygnieciony niebezpieczną maszyną, z lufą wycelowaną między jego oczy...
Brian z ledwością powstrzymał się przed własnymi żądzami, nie dając ponieść się własnym emocjom. Dopiero teraz jeden z laborantów, wyraźnie przestraszony całą sytuacją, zebrał w sobie na tyle odwagi, by podejść do waszej dwójki i wbić w ramię młodzieńca wenflon, by pobrać próbkę krwi a po chwili - wprowadzić do jego krwiobiegu dawkę mutazyny. Gdy już to uczynił, potknął się o własne nogi, lądując nieprzyjemnie na ziemi, skąd jedynie wyjąkał:
- Zabierz go już, zabierz! - Zaczął się odsuwać, na czworakach, od tej uroczej scenki, gdy inny laborant jedynie podrzucił w kierunku Kerseya pilocik, który zatrzymał się tuż przy jego bucie. Mężczyzna spotkał się z nimi już nie raz - podczas misji. Pewne było, że do niego będzie należeć chwila chwały, w związku ze schwytaniem niebezpiecznego mutanta...
[Profil]

Brian Kersey

...

name:

Brian Anthony Kersey

height / weight:
182/102

Wysłany: 2018-10-13, 10:09   

Jak miło, że mężczyzna się przyznał. Trzeba jednak przyznać, że dość szybko poszło oprowadzanie go po kompleksach administracji DOGS. Nawet nie zdążyli jeszcze zwiedzić cel dla mutantów. Więc czas najwyższy, zmienić kierunek obchodów.
Brian miał nieodpartą chęć rozstrzelania tego mutanta, ale prawa tutaj tego zabraniały, póki pojmany nie zostanie przesłuchany i poddany badanom. Naukowcy aż trzęśli się jak owsiki na ten widok. Kersey nawet nie spojrzał na nich, a jedynie zerknął krótko na tego, który zajął się blokada mocy mutanta. Tym samym, zauważywszy że chłopak próbuje sięgnąć do kieszeni, bez wahania Brian skierował broń na jego prawą dłoń i przestrzelił mu na wylot. Nie bacząc na to, czy go to będzie bolało czy nie. Lepiej by nie kombinował. Skoro nie może go zabić, go inaczej okaleczy.
Gdy pajączek się wycofywał, Brian zabezpieczył broń i schował do kabury, by po chwili wyjąć kajdanki i zakuć Lucasowi pierw jedną rękę, wykręcając mu boleśnie do tyłu, wymuszając na nim odwrócenie się na brzuch. Wtedy mógł wykręcić mu drugą i zakuć. Wymusił na nim by ten wstał i ruszył przed siebie w stronę powrotną. Wyjął broń, odbezpieczył i przystawił mu lufę do kręgosłupa. Wyprowadził go z budynku, skierowawszy się do cel więziennych dla mutantów. Tam z pomocą odpowiedzialnych za pilnowanie uwięzionych, Lucasa zamknięto jak na razie w kajdankach. Przyjdą inni to się nim zajmą.

[z/t x2]
[Profil]
  [A+]

[ ODPOWIEDZ ]