Poprzedni temat «» Następny temat
Spis postaci NPC
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 21:52   Spis postaci NPC


dr Joseph Weller

Współzałożyciel firmy Weller Brothers, która produkowała uzbrojenie dla amerykańskiej armii. Dlatego, gdy rząd formował nowy departament zajmujący się badaniami nad mutantami oraz walką z nimi chętnie zgodził się na pogłębienie współpracy z władzą.
Jest młodszym z dwójki braci, który zdecydował się na karierę naukową zamiast wojskowej. Posiada, aż trzy doktoraty: z fizyki, genetyki oraz mikrobiologii. Człowiek niezwykle opanowany, wręcz zimny. Nauka jest dla niego najważniejsza i zrobi wszystko, byle dokonać nowego odkrycia.
Mutanci są dla niego kolejnym ciekawym obiektem badań. Jednak będąc pod nadzorem rządu stara się, aby badania przebiegały w możliwie humanitarny sposób.
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-26, 10:52   


Friedrich Weller
Starszy z braci Wellerów, który wcale nie wygląda na starszego. Wszystko dzięki terapii genetycznej autorstwa Josepha. Jest jednym człowiekiem, u którego terapia ta zakończyła się sukcesem.
Friedrich jest żołnierzem, do wszystkiego podchodzi praktycznie. Swoimi ludźmi dowodzi w sposób rozważny. Jednak posiada mniej skrupułów od swojego brata. Sięgnie po dosłownie każde narzędzie, aby wykonać postanowione swoje cele.
Friedrich jest pierwszym mutantem, który dobrowolnie zgodził się pracować dla rządu.

Opis mocy: Dowódca
    Friedrich dzięki swojej mocy w łatwy sposób może manipulować innymi ludźmi. Umiejętność wspiera jego naturalny urok osobisty, co sprawia, że jego podwładni chętnie wykonują jego polecenia.

[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-26, 11:13   


Gerthrude Babineaux
Gerthrude pochodzi z Francji, jednak z powodu małżeństwa z jednym z największych amerykańskich milionerów przyjechała do USA. Od samego początku zaangażowała się w działalność charytatywną, gdy zajęty biznesem mąż zajęty był swoją firmą.
Po jego śmierci założyła fundację pomocy mutantom oraz zaangażowała się w działalność stowarzyszenia From People to People stając się jego twarzą i najbardziej zaangażowaną członkinią. Z racji posiadanych pieniędzy oraz wpływów jest znaczną personą, która poświęciła się walce o równe prawa mutantów.
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-26, 12:26   


James Haywell Jr
Jednyny syn James'a Haywella, założyciela Genetically Clean. Junior jest równie zaangażowany w działalność przeciwko mutantom, co swój ojciec.
Jego nienawiść do obdarzonych zmogła się po tym, jak jego jedyny rodzic zginął w jednym z ataków mutantów. Jest niebezpiecznym radykałem, którego jedynym celem jest likwidacja nieczystych genetycznie obdarzonych.
Jest byłym marines, o czym świadczy tatuaż na ramieniu z mottem jednostki. To Junior odpowiada za początek Czarnych Helis i jest ich pierwszym dowódcą.

Zmarły podczas Marszu Pokojowego F.P.T.P., 24.02.2018 roku.
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-26, 12:32   


Widmo
Legenda wśród mutantów. Kiedy dochodzi do jakiegoś ataku, a sprawca nie jest znany to autorstwo jest przypisywane Widmu. Nikt nigdy nie widział, jak wygląda. Nie jest w stanie określić jego aparycji, co przypisywane jest jego zdolnościom. Nikt nie wie na czym dokładnie polegają.
Plotki głoszą, że Widmo przybyło niedawno do Seattle i planuje jakiś większy wyskok.
Rząd robi wszystko, aby ustalić jego tożsamość. Nie jest to jednak proste, skoro nawet świadkowie jego popisów nic nie wiedzą.

Opis mocy: nieokreślona
Właściwości nieznane

Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-12-07, 20:50   


yvonne marie

Założycielka Bractwa Mutantów, dla wielu autorytet, kochająca matka, była nauczycielka i trenerka mutantów. Przyczyniła się do uratowania życia wielu potrzebującym, wielu dała nadzieję i dom. Jej marzeniem i celem życiowym było uratować tak wiele mutantów, jak to tylko możliwe, stworzenie im miejsca, gdzie mogą żyć, rozwijać się i tworzyć rodziny.
Martwa. Zginęła podczas próby uratowania przetrzymywanych mutantów. Razem z córką, Colleen Marie, była w trasie, gdy zostały powstrzymane przez blokadę drogową.
Colleen wysiadła z auta, a Yvonne została. Auto zostało wysadzone, a Yvonne zginęła na miejscu. Miała 50 lat.

    Opis mocy: Niewidzialność

    Yvonne była w stanie stawać się niewidzialna. Rzeczy lub ludzie, których dotykała, także stawały się niewidzialne na jej życzenie.
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-04-14, 23:06   


Irmina Dymitrov

Niech was nie zwiedzie jej imię - Irmina ma amerykańskie obywatelstwo - jedynie jej rodzina pochodzi z Rosji. Z rodziną Marie ma styczność od dziecka, bowiem przez wiele lat mieszkała w bliskiej okolicy tej familii - znała więc osobiście wszystkie dzieci Yvonne. Bardzo wcześnie odkryła swe moce.
W Bractwie działa od początku jego istnienia - zaciągnięta przez - jak ją lubiła nazywać - cioteczkę Yv. Ciężko zniosła śmierć przywódczyni, co mocno wpłynęło na jej charakter. Stara się jednak wspierać przyjaciółkę z dzieciństwa - Colleen, udostępniając jej swe moce tak często, jak jest to potrzebne i działając w radzie Bractwa.
Moc: Wyczuwanie intencji.
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-04-15, 00:02   


Clive Chakrabarti

Były, wielokrotnie odznaczony lekarz wojskowy znany z dosyć radykalnego podejścia do Bractwa Mutantów, jak i samych zmutowanych. Człowiek o teoretycznie nieposzlakowanej opinii, ulubieniec sztabu generalnego D.O.G.S., a także niższej rangi członek zarządu organizacji.
Wielokrotnie odrzucał możliwość awansu, odznaczając się chęcią pozostania dla ludzi i żywej współpracy z nimi, by zmieniać ten spaczony świat na lepsze. Pracoholik bez jakiejkolwiek rodziny, praktycznie mieszkający we własnym biurze, w którym - paradoksalnie - niezmiernie rzadko przyjmuje jakichkolwiek interesantów.
Osobistość Roku 2016, Najbardziej Wpływowy Obywatel Arizony w 1987, 1990, 1992, 1993, 1999, 2007, 2011, 2015 i 2017 roku, Najatrakcyjniejszy Mężczyzna Roku 1968, a także posiadacz wielu innych tytułów, w tym - nieoficjalnie - Najbardziej Psychopatycznie Szarych Oczu Na Tej Planecie.
Zwany także rządowym Mengele - z racji wielu plotek, jakie chodziły o nim jeszcze za czasów jego służby w armii. Jak jest naprawdę? Tego nie wie nikt nieupoważniony. Większość bardziej poufnych informacji o tym człowieku tak naprawdę bowiem nie istnieje, zupełnie tak, jakby mężczyzna był wyjątkowo namacalnym i dostrzegalnym duchem.
[Profil]
 
 
Mistrz Gryzrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2018-05-24, 14:58   


Iwan Huxley, bliżej znany jako: Ogar

Były wychowanek jednego z najbardziej patologicznych sierocińców w Bostonie. Już od samego początku przejawiając skłonność do agresji, tyranizował nie tylko współwychowanków, lecz także większość personelu ośrodka, ściągając na siebie gniew, strach i obrzydzenie.
Nikt nie wie dokładnie, kiedy niesławny gen - odpowiadający za mutację, czyniącą Ogara jeszcze bardziej nieopanowanym - aktywował się u Huxleya. Prawdopodobnie on sam także nie pamięta tego momentu. Pewne jest jednak, iż musiało to nastąpić we wczesnych latach jego pobytu w bidulu, bowiem już w wieku 11 lat został on przeniesiony do tajnej placówki D.O.G.S.
Przechodząc szereg badań, testów i będąc poddawanym niekoniecznie humanitarnym procedurom, Iwan osiągnął prawdopodobny szczyt swoich możliwości, stając się jednocześnie rządową maszynką do zabijania.
Przyjmuje każde zlecenie szefostwa, nawet się nad tym nie zastanawiając, tylko czerpiąc przyjemność z tego, co robi.

    Opis mocy: Nadludzka siła
    Iwan Huxley nie tylko jest w stanie bez trudu zmiażdżyć ciężarówkę, przebić się przez ścianę bukra, wyrwać pancerne drzwi czy wygiąć działo czołgu w kształt litery U. Chodzą pogłoski, że jest w stanie rozkruszyć diament gołymi rękami. Czy są prawdziwe? Chyba lepiej się nie przekonywać...

[Profil]
 
 
Mistrz Gryzrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2019-05-27, 22:01   


Jeremy Stevens
Negocjator w szeregach Rządu.
Uznaje się, że Stevens jest w stanie przekonać każdego do swojej racji. Niezwykle szarmancki, o ponad przeciętnym uroku osobistym, ciepłej barwie głosu i przenikliwym spojrzeniu. Wydaje się, jakby o wszystkim zawsze wiedział - ale czy nie kłóciłoby się to z jego stosunkowo niską pozycją w hierarchii D.O.G.S.?
Plotki głoszą, że jego obecne stanowisko to jedynie przykrywka. Nikt jednak nie był w stanie jeszcze podważyć jego zatrudnienia - a trzeba przyznać, przydzielaną robotę zawsze wykonuje fachowo.
Kto wie? Może winny jest temu nie tylko ten niezwykły urok?
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8