Poprzedni temat «» Następny temat
Inne
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 21:22   Inne


Poszukiwania

Jeśli szukasz przyjaciół, współpracowników i innych dla twojej postaci, to dobrze trafiłeś! Tu możesz zamieszczać swoje poszukiwania według niżej podanego kodu.
Prosimy o aktualizowanie swoich poszukiwań i wyraźne zaznaczanie czy są one aktualne czy też nie.

Kod:
<center><div class="posz01"><div class="posz02 AKTUALNE">NAZWA POSZUKIWAŃ</div><img class="posz03" src="OBRAZ"><div class="posz04">TREŚĆ POSZUKIWAŃ</div></div></center>

INFO DO KODU: Wystarczy usunąć "AKTUALNE" w kodzie, by nagłówek zrobił się czerwony (czyt. poszukiwanie stało się nieaktualne). W ramach rezerwacji, słowo "AKTUALNE" zastępujemy słowem "REZERWACJA", co zmieni jego kolor na żółty.

Kod innych poszukiwań na Eden
Ukryj: 
Kod:
[divclass="gif1"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 220X220 [/img][/divclass]

[divclass="gif2"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 110X110 [/img][/divclass]

[divclass="tlo"][url="https://thegifted-pbf.pltopics69/396.htm#422"][img]https://i.imgur.com/kIls9Wy.png[/img][/url][/divclass]
[divclass="tekst1"] cytat/oznaczenie aktualności/linki/dowolne krótkie coś [/divclass]
[divclass="tekst2p"][/divclass][divclass="tekst2"] tekst szukajek

[divclass="nag2"] nagłówek, który możesz wrzucić w dowolne miejsce [/divclass] tekst szukajek[/divclass]

[googlefont]Anton[/googlefont] [style=".tlo"]width:500px;  height:560px;  margin: -152px 85px 0;  position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden;[/style][style=".tekst1"] font-family: anton; letter-spacing: 1px; width:260px; height:45px;  margin-left:300px; margin-top: -390px; color: black; font-size:12px; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden; text-align: center;[/style][style=".tekst2p"]width:450px; height:300px; margin: 10px 110px 20px ; position: relative; background-color: #c8beae;  opacity:0.5;box-shadow: 0 0 15px  -5px #000;[/style][style=".tekst2"]width:430px; height:280px; margin: -320px 110px 30px ; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: auto;  padding: 10px; color: black; font-size:12px; opacity:1;[/style][style=".nag2"]font-family: anton; text-transform: uppercase; letter-spacing: 2px; font-size:15px; opacity: 0.9; text-align:right;[/style][style=".gif1"] margin-left:100px; margin-top:20px; max-width:480px;[/style][style=".gif1 img"]  height:220px; filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style] [style=".gif2"] max-width:140px; margin-left:445px; margin-top: -200px; [/style][style=".gif2 img"]  height:110px;  filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style]
Ostatnio zmieniony przez The Gifted 2018-08-29, 00:58, w całości zmieniany 6 razy  
[Profil]
 
 
Christopher VarcerThere are no heroes...in life, the monsters win.

Gadzie atrybuty

84%

Gekon zaczepno-obronny

name:

Christopher Varcer

alias:
Reptile

age:
26

height / weight:
192/89

Wysłany: 2019-09-17, 22:30   
   Multikonta: Simon M.
  

   2 Lata Giftedów!


Potwór też człowiek
Christopher to jeden z żywych dowodów na to, że nie należy oceniać książki po okładce. Mutant o gadzich cechach wyglądu ma dobre serce i od dziecka bezinteresownie troszczył się o innych, podświadomie pragnąc tylko jednego - prawdziwych przyjaciół.

Poszukuję więc osób, które zechciałyby nawiązać pozytywne relacje z Chrisem. Jaszczur mógłby chcieć wspomóc innych w ich trudnej sytuacji, pocieszyć oraz chronić przed niebezpieczeństwami, jeśli uzna ich cierpienie za nieuzasadnione. Problemy rodzinne, szkolne, zdrowotne - Christopher zawsze będzie starał się pocieszyć oraz strzec innych, pełniąc rolę dobrego przyjaciela.

Dodatkowo:
- Na chwilę obecną w grę wchodzą wyłącznie retrospekcje z dzieciństwa, okresu poszukiwania przez Chrisa pracy oraz z pobytu w Dzielnicy Ochrony Mutantów (przebywa tam od paru miesięcy). Jeżeli uda mi się opuścić Dzielnicę, będzie można swobodnie odbyć wspólne sesje bezpośrednio na fabule.
- Wiek, płeć czy przynależność jest obojętna - wystarczy nie być seryjnym mordercą z piłą mechaniczną, bo z kimś takim mało kto chce się zakumplować.
- Nie szukam przelotnych romansów, ponieważ nie podchodzi to pod charakter postaci, więc nie chciałbym, aby fabuła przechodziła na ten tor. Jeśli miałaby utworzyć się prawdziwa bliższa relacja, warto uwzględnić to, że będzie potrzebny czas oraz zaangażowanie obu stron.
- Preferuję średnie bądź długie odpisy, zawierające wiele szczegółów, do których mógłbym się odnosić. Niestety kilkuzdaniowe posty nie są tym, czego oczekuję.

Kontakt możliwy przez GG, Discorda oraz PW.
Edit: 16.10.2019 - Aktualne.
_________________
<img src="https://i.imgur.com/jxPxxrh.gif" style="opacity: 0.92; border-radius: 22px 4px 22px 4px; -moz-border-radius: 22px 4px 22px 4px; -webkit-border-radius: 22px 4px 22px 4px; border: 2px solid;-webkit-box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75);
-moz-box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75);
box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75); border: solid 2px #212121;">
<text style="font-family:Palatino; font-size: 10px; text-decoration: overline; text-decoration-style: double; font-variant: small-caps; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">You will always be a monster, there is no turning back from it.</text>
<text style="font-family:Palatino; font-size: 10px; font-variant: small-caps; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">But what type of monster you become is entirely up to you.</text>
[Profil]
  [0+]
 
Chloe HarperWe fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

age:
24 lata

height / weight:
176/53

Wysłany: 2019-11-25, 20:28   
  

   2 Lata Giftedów!


Nemezis
Poszukuję D.O.G.S.a !!

Szukam osoby, która wcieli się w DOGSa, który 10 marca, podczas ataku na Bractwo zastrzelił ojca Chloe i poderżnął gardło dziewczynie.

Większość elementów do uzgodnienia, bez większych wymagań z mojej strony.

Kilka rzeczy wstępnie:
- najlepiej facet
- wiek dowolny, choć wolałabym raczej kogoś młodego (20-40 lat)
- typ na bank ma coś z głową, dla przyjemności lubi zadawać ból i na to patrzeć
- historia i reszta charakteru w zasadzie dowolna

Wstępny zarys relacji:
Gdy się spotkają, bez wątpienia się poznają. Pewnych sytuacji po prostu się nie zapomina. (dokładnie na Priv) Chloe będzie usiłowała zapewne w zemście go zabić. On mając okazję, raczej sobie poużywać, ostatecznie być może też kropnąć.

Resztę mam nadzieję wyjaśnić i ustalić z zainteresowaną osobą już na discordzie ^^

NIEAKTUALNE
[Profil]
  [B-]
 
Amber JacksonShe is like a wind

zmiennokształność

15%

rysownik/malarka, informator

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

age:
26

Wysłany: 2020-03-12, 20:33   
   Multikonta: Gabriel Lacroix/Cheryl Moonwater
  

   1 Rok na Giftedach!


"Toksyczna relacja"
Szukam dla Amber osobę którą zna przeszłość albo poznała ją niedawno. Wie o jej sekrecie i jakby szantażuje ją, że zawiadomi D.O.G.S, bo moc Kitty jest bardzo ciekawa i może zainteresować naukowców z tamtej frakcji.
Pomysł może być taki, że zmusi Amber do bycia że sobą w zamian za dyskrecję albo będzie chciał coś innego od Rudzinki.
¥ Może być istniejąca postać.
¥ Miłe widziany mężczyzna, ale kobieta też może być.
Wszystko do ustalenia.
_________________

What is love? Baby don't hurt me.
Don't hurt me. No more.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]
 
Gabriel LacroixI'm the Blood Red Sandman coming home

Zadanie bólu wzrokiem i wampiryzm

78%

Likwidator mutantów

name:

Gabriel Lacroix

alias:
Dark Prince/Beast

age:
30

height / weight:
180/70

Wysłany: 2020-03-12, 20:36   

"ROMANSE"
Witam, poszukuję dla Gabriela romansów. Jak w piosence: "Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki całować chce"... Chodzi o to, że choć Lacroix to zło w pięknym ciele to nie kryjąc tego jest facetem.
Proszę nie liczyć na głębsze uczucia, bo Dark Prince takich nie posiada.
Będą to tak zwane układy z przyjemnościami po obu stronach.
*mogą być to postacie istniejące, lubiące ostrą jazdę,
*spotkania mogą być na jedną lub na kilka nocy,
*wiek czy frakcja obojętna,
*panie śmiało mogą się opierać
_________________Dark Prince
<tbody></tbody>
Don't get too close. It's dark inside. It's where my demons hide
[Profil]
  [B+]
 
Christopher VarcerThere are no heroes...in life, the monsters win.

Gadzie atrybuty

84%

Gekon zaczepno-obronny

name:

Christopher Varcer

alias:
Reptile

age:
26

height / weight:
192/89

Wysłany: 2020-03-15, 14:17   
   Multikonta: Simon M.
  

   2 Lata Giftedów!


Underground - Potencjalna Nowa Organizacja
W tym świecie mutanci nie mają łatwo - o tym wie każdy. Są traktowani jak odmieńcy i ludzie nieobdarzeni często widzą w nich zagrożenie. Z tego powodu większość mutantów kryje się w tłumie i próbuje wieść normalne życie, lecz co jeśli ich mutacja za bardzo rzuca się w oczy i funkcjonowanie w społeczeństwie staje się niemożliwe?
Tych mutantów nie spotkasz zwyczajnie na ulicy, gdyż w obawie przed światem pozostają oni w ukryciu. Nienaturalny kolor oczu, skóry, dodatkowe kończyny, rogi czy nawet całe ciało przypominające swą strukturą skałę. Tacy mutanci często mają za sobą traumatyczne przeżycia, są nieufni i niejednokrotnie ich trwale widoczna mutacja sprawia, że zmuszeni są żyć w dziczy lub obrać ścieżkę przestępczą, aby przetrwać. Niepewność jutra to ich chleb powszedni. Czy jest dla tych mutantów jakakolwiek nadzieja na zasmakowanie choć odrobiny normalnego życia? Czy może są oni skazani na zagładę? Jedno jest pewne - muszą zjednoczyć siły, bo tylko tak będą w stanie zawalczyć o lepsze życie!

Poszukuję Wynaturzeńców, którzy byliby chętni do założenia nowej organizacji na The Gifted - Underground! Chcesz grać postacią o nietypowym wyglądzie i jednocześnie mieć możliwość prowadzenia w miarę swobodnej gry? To może być szansa dla Ciebie! Potrzeba dziwolągów, najprawdziwszych mutantów z krwi i kości, którzy wspólnie stworzą miejsce, gdzie będą mogli być po prostu sobą i funkcjonować jako społeczność.
Zamysłem ich miejsca pobytu jest podziemna baza w jaskini, w której Wynaturzeńcy będą mogli swobodnie się przemieszczać, będzie odbywał się handel, a także będzie istnieć możliwość podjęcia zatrudnienia. Same zasoby będą zdobywane nielegalnie, głównie poprzez kradzieże, choć może w przyszłości któraś z organizacji pro-mutanckich się nimi zainteresuje i udzieli im wsparcia?

Ich intencje wobec ludzi i przeciętnych mutantów nie są pewne. Na chwilę obecną praktycznie nie wychodzą z ukrycia i dopiero tworzą swój skrawek świata, lecz kto wie, może jak zyskają na sile to będą stanowić realne zagrożenie dla ludzkości? A może chcą tylko akceptacji, pokoju i zrozumienia?

Aby należeć do grupy, wymagana jest trwale widoczna mutacja u postaci, która wyklucza ją ze społeczeństwa. Tylko w ten sposób można zyskać zaufanie jej członków. Możesz być gadającym psem, mieć skrzydła lub dodatkową parę rąk. Underground przyjmie Cię z otwartymi ramionami!

Na potrzeby gry oferuję od siebie możliwość przerobienia avatara i dodania do niego nietypowych, wybranych przez gracza cech wyglądu! Uwaga: Odrębna grupa na forum powstanie tylko wtedy, gdy znajdą się chętni i drogą fabularną zaczniemy budować rozwijającą się społeczność.
[Profil]
  [0+]
 
Esther GothIf you are going through hell, keep going.

fotokineza

72%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

age:
23

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2020-03-17, 19:15   
   Multikonta: Lasair, Louanna, Rocky
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 lata Giftedów!


Przyjaciele
Prawdziwa przyjaźń to dar, o który trzeba dbać i go pielęgnować. Przyjaciele dodają nam siły. Dzielą z nami radość i smutki. Przyjaźń to wzajemna serdeczność, życzliwość, szczerość i zaufanie. Prawdziwy przyjaciel zawsze jest przy nas gdy tego potrzebujemy i my jesteśmy przy nim, gdy on tego potrzebuje. Bowiem jeden lojalny przyjaciel jest wart dziesięciu tysięcy krewnych...


CZEGO OCZEKUJĘ?

Esther miała przyjaciółkę/siostrę, tak samo jak miała chłopaka... Lecz ich już nie ma. Teraz za to ma braci i bratanice oraz jedną taką bratową. Jednak chciałaby mieć jakiś własnych przyjaciół/znajomych. Z którymi mogła wyjść i poczuć się jak zwykły człowiek w jej wieku. Mogą razem odwalać i wpakować się różne problemy. Chodzi w tym wszystkim, by świat nie kręcił się wokół braci i ich rodzin. Poza tym czasem przyda się jej ktoś, komu mogłaby właśnie ponarzekać właśnie na tych braci. Którzy nie ukrywajmy bywają wkurzający tą swoją nadopiekuczością. Dlatego, jeśli szukać kumpeli, z którą mógłbyś pogadać o wszystkim i po wygłupiać się to śmiało te poszukiwania są dla dla ciebie.

CO OFERUJĘ?

Na pewno kogoś, kto nie zamierza się wynosić z forum. Dobrze mi tu, prędzej zrobię kolejną postać (chociaż nie bo mam już 4, ale wiadomo o co chodzi), niż sobie pójdę. Mogę zagwarantować ciekawe wątki ze swoją postacią, na pewno dynamiczne akcje i reakcje. Moje postacie żyją własnym życiem i często robią to, co chcą - a ja potem muszę się dwoić i troić, by je wyciągać z bagna, w które wpadły po uszy. Obiecuję, że nie zagryzę ani nie będę robić dram i cyrków jako graczka, gdy po prostu nam nie wyjdzie. Jeśli ja będę miała jakieś uwagi/pomysły/cokolwiek - na pewno się odezwę (również prosiłabym o to samo), a nie zamilknę bez słowa.
Dodam, że z pewnością wraz z tą relacją na pewno zyskasz dodatkowe znajomość: Christianem i Nicholas ale z nimi co i jak to musisz już sam ustalać :P

KONTAKT

Zaciekawiłam cię? Jesteś zainteresowany? Jeśli TAK, to zapraszam:
Discorda {BlackVamp7933#6704}
PW {Esther; Louanna; Lasair; Rocky}
_________________
Esther Goth
Ci, którzy boją się ciemności, nigdy nie widzieli, co światło może zrobić.

[Profil]
    [A+]
 
Cheryl MoonwaterI'm not afraid! I'm not afraid to die!

hydrokineza/syrena

60%

złodziej/uciekinier

name:

Cheryl Moonwater

alias:
Siren/Cher

age:
21

height / weight:
163/50

Wysłany: 2020-04-15, 16:10   
   Multikonta: Amber/Gabriel


"DOBRY DUSZEK"
Poszukuję dla Orsuli osoby co się nią zaopiekuję i da dach nad głową.
*płeć obojętna,
*postać istniejąca, a może być i nowa.
Proszę o kontakt na PW lub na discordzie: Rogue#9469
_________________

<div style="font-family: 'Raleway';background-color: #669999;text-transform: uppercase; font-size: 12px; color: #003366;text-shadow: 1px 0px 1px grey; width: 310px;margin-bottom:-10px;">The dreams are gone. Midnight has come
<div style="background-color: #99CCCC;width:300px;padding: 5px;">
<img src="https://em.wattpad.com/65f5df28745e873dc7e32bdfe30bc2552d9fad95/68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f693755444d686b326f63576f55773d3d2d3539303737373532382e313533393531383334363862376131303331343935333434383635302e676966" width="100px" style="border-top: 10px solid #003366;height: 100px;border-shadow: 1px; 0px 1px blue;"> <img src="https://data.whicdn.com/images/325840173/original.gif" width="100px" style="border-bottom: 10px solid #003366;border-bottom: #00000;height: 100px;border-shadow: 1px; 0px 1px blue;">
<div style="font-family: Unica One; color: #003366; font-size: 12px; width: 200px; line-height: 9px; text-align: center; text-transform: uppercase;">The darkness is our New kingdom.
I'm an Angel of darkness
[Profil]
  [0+]
 
Breena MonroeZabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

Nekromancja

Coś będzie

name:
Breena Monroe

alias:
Macbeth

age:
30 lat

height / weight:
175/58

Wysłany: 2020-04-17, 13:51   
   Multikonta: -


Wrogowie
Tytuł jest dość ogólny, więc sprecyzuję o co konkretnie mi chodzi. Breena jest mutantem, ale jednocześnie jest także wojskową od lat wiernie służącą D.O.G.S. i całkowicie poświęconą ich sprawie. Nigdy nie miała problemów z tym, by wyłapywać mutantów i oddawać ich w ręce organizacji, przez cały czas żyjąc w przekonaniu, że to jedyna słuszna droga. W związku z tym poszukuję osób - ludzi bądź mutantów (dla mnie bez różnicy, przygarnę każdego) - którym Breena w przeszłości odebrała kogoś bliskiego i oddała w ręce D.O.G.S. Myślę, że byłaby to fajna podkładka jeśli ktoś poszukuje negatywnych relacji a i na fabule można to jakoś ciekawie rozegrać. Szczegóły dogadamy wspólnie, jestem otwarta na wiele rzeczy, więc jeśli jesteś zainteresowany/a, pisz śmiało!

Kontakt: pw, dc (Shine#4020)
_________________Who has the means to save us from ourselves?

To pull us from the vicious cycles feeding back again.
[Profil]
 
 
Simon MilesSometimes the wind will take you, or sometimes the wind will carry you.

Aerokineza

Uczeń

name:

Simon Miles

alias:
Apollo

age:
15

height / weight:
171/70

Wysłany: 2020-05-17, 04:30   
   Multikonta: Varcer
  

   2 Lata Giftedów!


Uczniowie liceum z Seattle
Młoda krew, która dopiero wkracza w dorosłe życie. Z pozoru to zwykle sprawdziany i złe oceny są dla nich największym zmartwieniem. Podczas gdy na świecie trwa wojna ludzi z mutantami, w liceum rozwija się pokolenie młodych ludzi, u których świat dopiero stanie otworem. Mają własne problemy, z którymi codziennie muszą się zmagać. Nie tylko oceny, ale i nieraz ukrywanie przed personelem szkoły faktu bycia mutantem. Uczniowie też nie mają łatwo w tych czasach, choć czy czasem mogą zasmakować odrobiny normalności i po prostu dobrze się bawić?

Na forum przeważają postacie dorosłe, jednak wcale nie wyklucza to możliwości zagrania szkolnymi młodziakami. Jeśli myślałeś/aś o stworzeniu takowej postaci, nie rezygnuj z obawy przed brakiem chętnych do gry. Pomysł jest taki, że możemy chodzić do West Seattle High School. Jedna szkoła = więcej znajomości i szkolne wygłupy/dramy gwarantowane! Liczę, że w przyszłości pojawi się więcej uczniów i młodsze postacie również nabiorą dużego znaczenia dla historii forum. W końcu przyszłość tego miasta jest także w naszych rękach, prawda?
[Profil]
  [0+]
 
Evelyn HarrisNo damsel in distress, don't need to save me.

Mam tę moc! Mam tę moc! Hakuję dziś całą noc!

Hakerka

name:

Evelyn Harris

alias:
Varia

age:
26 lat

height / weight:
165/57.5

Wysłany: 2020-05-18, 12:53   
   Multikonta: not yet


Członek DOGS, który odkrył jej sekret
Evelyn przez całe życie stąpa po cienkim lodzie i nie uznaje czegoś takiego, jak zbyt duże ryzyko - nic więc dziwnego, że pewnego dnia zachciało jej się hakować bazę danych DOGS. To ewidentne proszenie się o kłopoty, a jednak wszystko uszło jej na sucho i nikt nie zorientował się, co próbowała zrobić... nikt poza jedną osobą, której to właśnie poszukuję.
Płeć bez znaczenia, byle była to w miarę ogarnięta osóbka, najlepiej w wieku Eve lub starsza. Nie interesuje mnie również, jakim sposobem uda się mu/jej dojść do Evelyn. Jest tylko jeden haczyk - wspomniany członek DOGS nie ma na nią żadnych dowodów, więc generalnie może ją cmoknąć. Fakt, iż Eve jest bezkarna zapewne zdenerwuje go/ją jeszcze bardziej, więc może zechce wymierzyć pannie Harris sprawiedliwość na własną rękę? Będzie próbował się na niej mścić? Szantażować ją? A może podstępem próbować zdobyć jakieś dowody? Możliwości jest wiele, na pewno wspólnie wymyślimy coś ciekawego!

Zainteresowanych zapraszam na priv lub discorda - Huntress#7153
[Profil]
  [0+]
 
Mary Pond-

Glify

68%

Kelnerka w Lagunie

name:

Mary Pond

alias:
Mandala Girl

age:
21

height / weight:
168cm/61kg

Wysłany: 2020-06-07, 01:13   
   Multikonta: -
  

   2 lata Giftedów!


Heal the world, make it a better place...

Mary zbiera sojuszników do grupy, której celem byłoby zmienienie opinii publicznej na temat mutantów oraz pokojowe doprowadzenie do przywrócenia im ludzkich praw. Jeśli to się powiedzie następnym celem będzie odbudowanie FPtP walczącego o prawa każdej uciśnionej grupy.
Poszukiwane są zarówno osoby gotowe grać superbohaterów chroniących cywili, jak i te zajmujące się znajdowaniem zasobów, gromadzeniem informacji, zamieszczaniem odpowiednich artykułów itp.. Nieważne czy jesteś mutantem, czy nie. Ważne, że wierzysz w pokojowe rozwiązanie i jesteś gotów się zaangażować.
Szczegóły ustalane będą indywidualnie, najlepiej na discordzie. Póki co raczej nie ma innego sposobu na dołączenie niż znajomość z kimś należącym już do tej grupy. Obojętnie czy relacja jest nowa, czy stara. Może być nawet internetowa.

Osoby, które się zgłosiły:
- Lasair Roarkedaughter
- Simon Miles
- Samantha Yasmine Bartowski
- Elaine Cedrella Weasley
- Savana Johnson
- David Eliott Hopper
- Aaron "Inferno" Bartowski
AKTUALNE
[Profil]
    [B+]
 
Christian WilsonObojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

68%

D.O.G.S członek OT

name:

Christian Wilson (Spivey)

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana; Christian Spivey

age:
25 lat

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2020-06-11, 19:42   
   Multikonta: Ruth
  

   Grosza daj Giftedowi! #darczyńca


Matki mojej córki Skomplikowanej relacji
Szczerze nie potrafię pisać ładnych, ciekawych i interesujących relacji i zwykle nikt się nie zgłasza. Jednak mam nadzieje, że teraz będzie inaczej. Przede wszystkim poszukuje skomplikowanej relacji jednocześnie matki mojej córki = Annabeth. Czemu więc nie szukam miłość? Nie wiem co z tego wyjdzie... Mogą stare uczucia powrócić, a może też nie. Jak to mówią od miłość do nienawiść jeden krok. Tutaj może być tak samo.
Zaczynając wszystko od początku to zaczęło się jakieś pięć lat temu 2014, kiedy Christian chodził do szkoły średniej. Zauważył, że jacyś ludzie go śledzą i w tedy wraz ze swoją dziewczyną zniknęli. Wiedział, że musieli dowiedzieć się o jego mutacji.. Wolał zniknąć i dołączyć do Bractwa niż tamci mieli zbliżyć się do jego rodziny. Nie wiedział bowiem, że jego ukochana tak naprawdę jest z nim, by go zdradzić. Pech chciał, że kobieta zaszła z nim w ciążę i urodziła im się się śliczna córka Ania. Kobieta udawała, albo też poczuła coś do Christiana jeszcze długo. Jednak też miała swoje obowiązki jak informowanie o wszystkim DOGS/GC.
Listopad 2015 rok... To w tedy Bractwo zostało zaatakowane przez wrogie organizacje. Wiele osób zginęła Christian sądził, że jego ukochana i córka również. Nawet był przekonany o jej śmierci... Jednak go schwytali i przez następne cztery lata pracował dla nich aż do kwietnia 2019 roku. W tedy dowiedział się, że jego córka żyję, a jeszcze będąc DOGS, że ukochana również. Bardzo zależy mi na rozegraniu i znalezieniu kobiety. Nie tylko dla tego, żeby się mścić na niej... Jednak będzie dużo dram i melodramatów.
Chodzi o to, że kobieta wydała nie tylko Bractwa, ale też jego. Powiedziała DOGS jak go złamać i o jego rodzinie. Może nawet uczestniczyła w zabójstwie jego rodzinny. Tak więc poszukuje kobiety, która jest matką jego córki oraz też miłość jego życia, ale czy nadal będzie okaże się. Na starcie postać ma relacje z jego rodziną...

[b]
_________________
[Profil]
  [A+]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 5