Poprzedni temat «» Następny temat
Inne
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 21:22   Inne


Poszukiwania

Jeśli szukasz przyjaciół, współpracowników i innych dla twojej postaci, to dobrze trafiłeś! Tu możesz zamieszczać swoje poszukiwania według niżej podanego kodu.
Prosimy o aktualizowanie swoich poszukiwań i wyraźne zaznaczanie czy są one aktualne czy też nie.

Kod:
<center><div class="posz01"><div class="posz02 AKTUALNE">NAZWA POSZUKIWAŃ</div><img class="posz03" src="OBRAZ"><div class="posz04">TREŚĆ POSZUKIWAŃ</div></div></center>

INFO DO KODU: Wystarczy usunąć "AKTUALNE" w kodzie, by nagłówek zrobił się czerwony (czyt. poszukiwanie stało się nieaktualne). W ramach rezerwacji, słowo "AKTUALNE" zastępujemy słowem "REZERWACJA", co zmieni jego kolor na żółty.

Kod innych poszukiwań na Eden
Ukryj: 
Kod:
[divclass="gif1"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 220X220 [/img][/divclass]

[divclass="gif2"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 110X110 [/img][/divclass]

[divclass="tlo"][url="https://thegifted-pbf.pltopics69/396.htm#422"][img]https://i.imgur.com/kIls9Wy.png[/img][/url][/divclass]
[divclass="tekst1"] cytat/oznaczenie aktualności/linki/dowolne krótkie coś [/divclass]
[divclass="tekst2p"][/divclass][divclass="tekst2"] tekst szukajek

[divclass="nag2"] nagłówek, który możesz wrzucić w dowolne miejsce [/divclass] tekst szukajek[/divclass]

[googlefont]Anton[/googlefont] [style=".tlo"]width:500px;  height:560px;  margin: -152px 85px 0;  position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden;[/style][style=".tekst1"] font-family: anton; letter-spacing: 1px; width:260px; height:45px;  margin-left:300px; margin-top: -390px; color: black; font-size:12px; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden; text-align: center;[/style][style=".tekst2p"]width:450px; height:300px; margin: 10px 110px 20px ; position: relative; background-color: #c8beae;  opacity:0.5;box-shadow: 0 0 15px  -5px #000;[/style][style=".tekst2"]width:430px; height:280px; margin: -320px 110px 30px ; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: auto;  padding: 10px; color: black; font-size:12px; opacity:1;[/style][style=".nag2"]font-family: anton; text-transform: uppercase; letter-spacing: 2px; font-size:15px; opacity: 0.9; text-align:right;[/style][style=".gif1"] margin-left:100px; margin-top:20px; max-width:480px;[/style][style=".gif1 img"]  height:220px; filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style] [style=".gif2"] max-width:140px; margin-left:445px; margin-top: -200px; [/style][style=".gif2 img"]  height:110px;  filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style]
Ostatnio zmieniony przez The Gifted 2018-08-28, 23:58, w całości zmieniany 6 razy  
[Profil]
 
 
Imari BlancGo all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

66%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

age:
25

height / weight:
173/53

Wysłany: 2018-07-02, 20:16   

"Pacjentów", znajomych z Bractwa i nie tylko

Imari od lat pomaga mutantom w okiełznaniu, nauczeniu się kontroli mocy. W niektórych przypadkach blokuje moc całkowicie. Potrafi boostować, pomagać z ciężką do kontroli mocą i tak dalej i tak dalej.
Najpierw robiła to w Kanadzie, ale w wieku 19 lat przeniosła się do USA (rok 2011) by studiować psychologie, rzuciła jednak naukę, otwarła Into the Rabbit's Den, w którym też pomagała mutantom. Robi to więc od dobrych 11 lat.
Szukam dla niej znajomych - ludzi, którym pomogła bądź pomaga. Z Bractwa lub nie.
Mogą być też ludzie, którzy uważają, że np. bardziej im zaszkodziła niż pomogła, że wcale nie chcieli nauczyć się kontroli i np. twierdzą, że zblokowała im moc.
Duża dowolność tak naprawdę, zwyczajnie szukam ciekawych relacji.
Rozglądam się tez za obecnymi pacjentami dla Imari, najlepiej z Bractwa lub mającym z Bractwem kontakt.
_________________

I paced around for hours on empty
I jumped at the slightest of sounds
And I couldn't stand the person inside me
I turned all the mirrors around
[Profil]
  [A-]
 
Colton PayneDo not mock a payne you haven't endured.

tworzenie portali

68%

handlarz bronią

name:

Colton Payne

alias:
Colt

age:
32

height / weight:
188/80

Wysłany: 2018-08-13, 14:58   
   Multikonta: Fay, Marg


kumpel z celi

Sytuacja wyglądała tak, że podczas odsiadki uaktywnił się gen x Colta, który mógł umożliwić mu ucieczkę z więzienia, w którym przebywał. Kilka lat zajęło mu opanowanie swojej mocy i przez ten czas musiał wielu osobom wiele rzeczy obiecać, żeby ci go nie wydali. Ostatecznie w sytuacji "teraz, albo nigdy" uciekł tylko z jedną osobą, swoim przyjacielem z celi. Razem pojechali do Seattle, gdzie owy przyjaciel pracował wcześniej dla Marcosa Delgado i przedstawił mu Colta. Obecnie razem pracują i razem mogą mieć przejebane, gdy odsiadka osób, które wystawili do wiatru dobiegnie końca.

Więcej info na pw lub disco u Pula #5067 aka Fay/Marg/Colt :3
[Profil]
  [AB+]
 
Ruth DuncanNie wolno lękać się niczego i uważać za zakazane czegokolwiek, czego pragnie w nas nasza dusza.

ożywianie snów

60%

Spytaj, a może powie

name:

RUTH X. DUNCAN

alias:
Lisica

age:
24 lat

height / weight:
168/52

Wysłany: 2018-08-14, 18:19   
   Multikonta: Chris


Przyjaciółek, które ze sobą mieszkają :)
BFF = najlepsza przyjaciółka. Moje jedyne wymagania to miłość po grób, typowe psiapsielsko-nastoletnie mini dramy i wygląd Halston Sage. Przepraszam, chcę wykorzystać wspólną grafikę. Kochają się od lat, wszystkie ciężkie chwile przechodziły razem, a nawet, jak wyrwały sobie trochę włosów od czasu do czasu, to zaraz znów się tuliły. Wspólnie nocowały, kryły się przed rodzicami, pomagały wyrywać ładne co nieco na imprezach i namawiały się do wszystkiego złego.
Znają się od dziecka obojętnie mi czy mieszkały nie daleko siebie czy też zaprzyjaźniły się w szkole lub po za nią na jakimś kółku (Ruth chodziła na różne kursy więcej w kp). Były takimi psiapsiółkami, które traktowały się bardziej jak siostry niż przyjaciółki. Kiedy Ruth miała dwadzieścia lat wyjechała z bratem by poznać inne rejony kraju. W tym też czasie druga połówka ich duetu mogła wyjechać na uczelnie, by dalej się uczyć lub zostać w rodzinnym mieście. Jednak dziewczyny obiecały sobie, że będą utrzymywać kontakt ze sobą.
Teraz kiedy to Ruth wylądowała w Seattle cóż fajnie było by gdyby jej bff również tutaj była i razem zamieszkały. Powiedzmy na to, że XYZ mogła tutaj już wcześniej się przenieść np. na uczelnie lub też na prośbę Ruth. Zostawiam tutaj dużą swobodę... Po prostu chciałabym by była to długoletnia przyjaźń i zależy mi na tym by pomimo tej rozłąki, żeby były ze sobą blisko. Taka przyjaciółka zapewne byłaby jedyną osobą, która otrzymywałaby od Ruth jakiekolwiek znaki życia podczas jej podróży.

Pozostałe dwie przyjaciółki... Tutaj ukochałbym za wyglądy Cynthy Wu oraz Medalion Rahimi. Więc tak mamy kompletnie inne zainteresowania, często wykłócamy się bez większego sensu na różne tematy i nie raz, nie dwa upiliśmy się do nieprzytomności, obiecując sobie w pijackim amoku dozgonną miłość. Pomimo kilku większych awanturach i paru wewnętrznych rozłamów, nasza paczka wciąż utrzymuje się razem. Nie połączył nas wiek, czy szkoła. Naszym napędem jest to, że razem mieszkamy. Wszyscy od krótszego, czy dłuższego czasu wynajmujemy razem mieszkanie, bo tak jest taniej oraz nie można narzekać na nudę.


Klientów byłych i obecnych
Dwudziestoczteroletnia Ruth, aby zarobić, oferowała usługi seksualne całkowicie obcym ludziom. Poszukuję dla niej osób, które z nich korzystały lub też obecnie korzystają. Ogólnie rzecz biorąc - nic poważnego, może wyjść z tego jedna lub więcej rozgrywek, np. przypadkowe (albo i nie?) spotkanie po latach w jakichś ciekawych okolicznościach. Może być niezręcznie, nieprzyjemnie, dziwnie, zabawnie - to już w zależności od indywidualnie ustalonej relacji.
Także jeśli znajdzie się postać skłonna do przypadkowego seksu za pieniądze, polecam Ruth! Aby ustalić konkretne relacje, zainteresowanych zapraszam na pw...
[Profil]
 
 
Shivali NybergIf your heart was full of love, could you give it up? 'Cause what about Angels? They will come, they will go, make us special.

więź telepatyczna

70%

zbieg

name:

Shivali Nyberg

age:
24 lata

height / weight:
177/55

Wysłany: 2018-08-28, 20:04   
   Multikonta: Hopper, Donny
  

   Anioł Stróż w hinduskim wydaniu

  

   Pisze dobre wąteczki!

  

   #FPTP


I am also a we
Shivali Nyberg to dziewczyna z dość niecodzienną mutacją, która daje dostęp do mocy nie tylko jej, ale też osobie, na której dziewczyna jej używa. Co to właściwie oznacza? Dzięki więzi telepatycznej nie tylko ona może korzystać z wiedzy i umiejętności drugiej osoby, czuć i widzieć to co ona, ale też ta osoba po drugiej stronie więzi może robić dokładnie to samo względem Shiv. Jeśli oglądaliście Sense8, to dokładnie to samo.
Na ten moment szukam Shivce jeszcze 4 osób do więzi. Ze strony Shiv mogę obiecać pojawianie się za każdym razem, kiedy dzieje się coś niepokojącego, bycie matką Teresą, pomoc psychologiczną 24/7 i gotowanie obiadków. Chętnie przyjmę ludzi i mutantów z każdej frakcji, niezależnie od nastawienia do dziewczyny (może być nawet i otwarcie wrogie, będzie śmiesznie) i od tego, od jak dawna trwa to połączenie i jak silna jest ta więź.
[Profil] [WWW]
  [B+]
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-08-28, 23:51   

Don't give up on me
Był wczesny poranek dziesiątego marca, gdy cały Obóz, wraz z dotychczasowym życiem wielu mutantów, poszedł w drzazgi...
Nic nie zapowiadało tego, co miało nadejść. Gęsta, wilgotna mgła nadal unosiła się nad terenami otaczającymi siedzibę Bractwa, a słońce dopiero wschodziło po bezchmurnym niebie, zwiastując piękny i ciepły dzień. Większość obozowiczów nadal pozostawała w niezbyt wygodnych - jednak z pewnością nagrzanych - łóżkach, wciąż jeszcze śpiąc lub dopiero szykując się do tego, by wygrzebać się z pościeli, spuścić nogi na podłogę, ubrać się i ruszyć do przydzielonych zadań.
Nikt się nie spodziewał, że zamiast kolejnego dnia przepełnionego rutyną, dziś spotkają się z atakiem i rozlewem krwi...
Ta walka była z góry przesądzona. 34 ofiary śmiertelne po stronie bractwa, 21 schwytanych przez DOGS, w tym była przywódczyni - Colleen Marie. A przynajmniej tak wyglądają szacunki, bo nie wiadomo ile osób nigdy nie zdecydowało się przybyć do nowej siedziby Bractwa.

Szukamy przede wszystkim kilku postaci mutantów, które miały pecha być w siedzibie Bractwa podczas ataku i trafiły do DOGS, głównie jako obiekty badawcze, choć jeśli ktoś był skłonny współpracować z dotychczasowym wrogiem, może należeć do Niebieskich Szwadronów.
Po więcej informacji jak i pomoc ze stworzeniem postaci zapraszamy na PW lub na discorda c:
[Profil]
 
 
William HopperHave been on the run since I was a boy. But now I'm done runnin', got another thing comin' watch my enemies get destroyed

Geniusz

stały poziom opanowania mocy

Mózg i lider Bractwa

name:

William Hopper

alias:
Axon, Daniel Blake,

age:
27 lat

height / weight:
184/80

Wysłany: 2018-08-29, 16:55   
   Multikonta: Shivali, Donny
  

   Wygrał, bo tym razem nie ogarniał #walentynki2018

  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG


Old friends
Will Hopper, aktualny przywódca Bractw Mutantów, spędził ostatnie 11 lat bardzo… intensywnie. Jeszcze zanim zaczęła się ta cała nagonka na mutantów, udało mu się być poszukiwanym przez Seattle PD, a kilka lat później też przez mafię działającą na terenie Nowego Meksyku. Chciałabym znaleźć mu ze dwie, trzy osoby które zna ze starych dobrych czasów i tak się składa, że mam kilka propozycji.
old shit, new troubles
początek znajomości 8-10 lat temu
Hopper przez ciąg niefortunnych zdarzeń wylądował w sytuacji, gdzie musiał pracować dla mafii, która zabiła jego przyjaciół. Cóż, zdarza się. Wytrzymał dwa lata zanim głęboko skrywana potrzeba zemsty wygrała ze zdrowym rozsądkiem, a Will uciekł w popisowym stylu, zostawiając za sobą paru rannych, pewnie i trupów. Zanim to zrobił mógł poznać Twoją postać. Dlaczego to ciągle ma znaczenie? Może obydwoje równie mocno chcieli być w tym miejscu i kiedy już obydwoje byli wolni, znowu na siebie trafili. Może Will postrzelił Twoją postać albo zabił kogoś jej bliskiego, a nienawiść przetrwała przez te wszystkie lata.
Na forum istnieje już dość sporo postaci powiązanych z mafią Joshuy Gardnera, więc łatwo będzie złapać inne relki na start, łatwo też będzie dołączyć do grupy Rebelion.

you’re an asshole, but I trust you
początek znajomości 3-8 lat temu
Przeszli razem naprawdę sporo i chyba można ich nazwać przyjaciółmi, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało w przypadku Williama Hoppera. Spędzili ze sobą co najmniej rok robiąc nie do końca legalne i bezpieczne rzeczy, może z własnego wyboru, może stali pod ścianą. Postać może być mutantem, który również był ścigany, ale absolutnie nie musi. Grupa i powód dlaczego jest w Waszyngtonie - do dogadania.

no honor between… runaways?
początek znajomości 2-8 lat temu
Okay, nie będę ukrywać, że jeżeli Hopper ma wybór między sobą, a losowymi ludźmi (mutantami?) których zna od dwóch tygodni, zawsze wybierze siebie. I właśnie to stało się w tym przypadku - kiedy przyszło co do czego, Will stwierdził, że jednak woli przeżyć i zostawił swoich nieopierzonych towarzyszy na pastwę losu. Rzecz w tym, że ktoś jednak mógł przeżyć i cały czas jest wściekły.

mutants stick together
początek znajomości rok - 4 lata temu
Kiedy zaczęła się ta cała nagonka na mutantów, spora część z nich niespodziewanie straciła swoje całe dawne życie, została bez niczego, musiała się ukrywać. Na jednego z nich (a może całą grupkę?) natknął się Hopper, który już lata wcześniej nauczył się skutecznie ukrywać, a że mimo jego dupkowatej osobowości zdarza mu się mieć serce… Pomógł, pewnie nawet pokazał jak znaleźć Bractwo, znając życie podał fałszywe nazwisko. Cała historia mogłaby się na tym skończyć, gdyby Will pod koniec stycznia sam nie dołączył w końcu do Bractwa, a obecnie - był jego liderem.

...or just something random
Hopper robił naprawdę sporo przez te jedenaście lat, był pewnie w niemal każdym stanie, odwiedził Kanadę i Meksyk. Ukrywał się wśród zwykłych ludzi, pracował dla mafii, pracował dla Weller Brothers, późniejszego DOGS… Naprawdę, można wcisnąć tutaj wiele innych pomysłów - jeśli masz jakiś, chętnie go wysłucham!


this violent delights have violent ends
Okay mam tutaj szukajki postaci, która absolutnie nie była przeznaczone na szukajki, ale jest tak fajna, że szkoda mi patrzeć jak leży sobie odłogiem, co jakiś czas wspominana w postach. Rzecz w tym, że przez to bardzo dużo informacji na jej temat jest już określonych i niestety - nie są do zmiany. Ale hej, może akurat komuś się spodoba w takiej formie? Poza tym, rzucę, że nie są to szczególnie zobowiązujące szukajki, raczej takie pokazanie fajnego NPC-a, który może przestać być NPC-em.


W 2007 roku niespełna szesnastoletni Will Hopper przez splot pechowych wydarzeń nie mógł wrócić do swojego domu, poszukiwany przez policję i organizację polującą na mutantów. Pewnie jego spektakularna ucieczka skończyłaby się po jakimś miesiącu, kiedy już absolutnie nie miałby co jeść ani gdzie się ukryć, gdyby nie trafił na trójkę, może czwórkę swoich rówieśników, którzy mieli już nieco doświadczenia w byciu małoletnimi zbiegami. Ledwo wiązali koniec z końcem, próbując wyżyć na skradzionym ze sklepu jedzeniu, ale i tak wzięli pod swoje skrzydła Willa. Niedługo później ta decyzja miała przynieść cholernie dużo korzyści. Hopper, dzięki swojej mutacji, widział więcej, zwracał uwagę na więcej szczegółów i był w stanie znaleźć sposób, żeby mogli kraść więcej jedzenia i przestać w końcu chodzić wiecznie głodni. To on zaproponował śmiały plan przejechania na drugi koniec Stanów, żeby nie musieć się martwić zbliżającą się zimą i - jakby tego było mało - zrealizował go. Niedługo później, to wszystko zaczęło im nie wystarczać. Mieli dość chowania się jak szczury, chcieli mieć coś od życia. Zaczęli organizować napady, nie zostawiali śladów, w końcu mieli pieniądze na co tylko chcieli… ale jeszcze nie wiedzieli jak szybko to miało się skończyć.
Elvira
...była latynoską dziewczyną z wystarczająco patologicznej rodziny, żeby woleć żyć na własną rękę, niż siedzieć tam choćby chwilę dłużej. Dość szybko złapała z Willem wspólny język… i można uznać to określenie za całkiem zabawne, biorąc pod uwagę, że to od niej Hopper nauczył się mówić po hiszpańsku. Nie wiedzieć kiedy ta cała ich relacja nagle przerodziła się w związek, a oni sami zaczęli przypominać nastoletnią wersję Bonnie i Clyde’a. Wszystko zmierzało w jak najlepszą stronę, kiedy obrabowali lombard, daleko na południu, w Nowym Meksyku. Nie zostawili śladów, nikt nie był w stanie ich rozpoznać, a z tych wszystkich fantów mogliby mieć sporo kasy… Will dał jej jedne z kolczyków, które ukradli. Można powiedzieć, że byli na samym szczycie świata.
this violent delights have violent ends
Kilka dni później znaleźli ich ludzie Joshuy Gardnera, szefa okolicznego półświatka. Nie mieli szanse na jakiekolwiek szczęśliwe zakończenie. Gardner zainteresował się samym Hopperem, a raczej jego umysłem i tym, jak chłopak błyskawicznie się uczył - to dlatego chłopak przeżył. Reszta jego przyjaciół nie była przydatna, a boss narkotykowy nie mógł pozwolić, żeby banda dzieciaków napadała na jego lombardy, na jego terenie. Przez następne dwa lata, Hopper próbował znaleźć jakąkolwiek informację na ich temat, ale jedyne na co natrafił, to jeden, zakrwawiony kolczyk Elviry pomiędzy deskami w podłodze. W końcu Will uciekł od Gardnera, cały czas wmawiając sobie, że wszyscy musieli zginąć. Ale przecież doskonale wiedział, że była jeszcze inna opcja. Gardner nie zabiłby Elviry, gdyby była przydatna.
A istniał tylko jeden sposób, w który ładna, młoda dziewczyna mogła być przydatna dla mafii.

Okay, co do samych kwestii technicznych: obecny wiek gdzieś 25-28 lat (a najlepiej 27), wyglądu nijak nie narzucam, ale dobrze by było, gdyby było po niej widać że jest latynoską. Elvira nie musi być jej prawdziwym imieniem albo może teraz używać innej tożsamości. Kiedy poznała Willa nie mogła być mutantką, ale potem na skutek traumatycznych przeżyć mogła się nią stać. W biografii zależy mi na tych kilkunastu miesiącach, gdzieś orientacyjnie między kwietniem 2007 a październikiem 2008, a potem? Może Will miał dobre przeczucie i została zmuszona do bycia prostytutką. Może ją po prostu sprzedali, może jakimś cudem uciekła (dzięki świeżo aktywowanej mutacji?). Ważny jest ten kolczyk i to, że Hopper nigdy nie dowiedział się, co się z nią stało. Raczej nie ma co liczyć na jakiś powrót uczuć między nimi, zbyt dużo czasu minęło, Will za bardzo się zmienił i też jest obecnie w dziwnym ale szczęśliwym związku. Reszta - do obgadania c:
[Profil] [WWW]
  [0-]
 
Matilde WallaceGuess I was born to be at war and my love, I won't give up. So my love, please don't give up.

(nie)uzdrawianie

60%

nic nie robi w Bractwie

name:

Matilde Jane Wallace

alias:
Judy Hallen

age:
27 lat

height / weight:
170/59

Wysłany: 2018-10-10, 18:34   
   Multikonta: Toby Jensen
  

   Talon na Aarona i balon

  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG


Dzieci z dworca zoo
I find it kinda funny, I find it kinda sad. The dreams in which I’m dying are the best I’ve ever had.

Matilde zmaga się z uzależnieniem od kilku dobrych lat. Od zawsze była podatna na różnego rodzaju używki, ale to wszystko nabrało na znaczeniu jakieś 4 lat temu, kiedy dziewczyna zakochała się ze wzajemnością w heroinie. Jej przygoda z heroiną trwała w latach 2014-2016, potem zaliczyła długi odwyk, a następnie na chwilę wróciła do ćpania w marcu 2018. Ale przechodząc do sedna sprawy…

Poszukuję dla niej znajomych ćpunów, dilerów, czy kogoś na kogo mogła się natknąć na odwyku. Najlepiej jeśli byłyby to osoby z czasów Albuquerque (może Twoja postać znalazła się tam przypadkiem podczas jakiejś podróży?), kiedy jej uzależnienie przeżywało rozkwit. Wówczas możemy zaliczyć przedawkowania, imprezy, różnego rodzaju używki, spanie pod mostem, meliny, napady na uliczne sklepiki, obrabowania dilerów, żebranie na ulicy… Cokolwiek wystarczająco ćpuńskiego. Ale na dobrą sprawę jeśli znajomość działaby się w latach 2014-2015 to Tilda mogła spotkać tę osobę/te osoby w jakimkolwiek miejscu w Stanach. Pewnie wielokrotnie odleciała tak bardzo, że nawet nie wiedziała gdzie i jakim cudem się znalazła w kompletnie innym stanie. Jeśli chodzi o jej narkotykową karierę w samym Seattle, to wówczas mogło się to dziać na początku marca 2018 roku, kiedy Matilde wróciła do ćpania i zaliczyła kilka melin.

Ogólnie, nie wymagam i nawet nie chcę, by ktoś tworzył pode mnie specjalną postać/postaci. Raczej szukam tylko osób do backstory, rozgrywania narkotykowych retrospekcji, czy nieco dziwnych i dramowych gier. Nie wykluczam w przyszłości powrotu do ćpania, ale w najbliższym czasie się to nie zapowiada.
Jeśli w grę, by wchodziła przelotna znajomość z Albuquerque to możecie też liczyć na drobną znajomość z Cassandrą Gardner i pewnie ówczesnym i już nieżyjącym (ryp) chłopakiem Matilde - Aaronem Whitemorem, który wesoło zaćpał się na śmierć.
Anyway, zapraszam <3
_________________
Wallace jest w 8 miesiącu ciąży.
[Profil] [WWW]
  [0-]
 
Vanessa EdamsOHANA means family. Family means nobody gest left behind or forgotten.

Niewidzialność

60%

Brak

name:

Vanessa Edams

alias:
Ness

age:
17

height / weight:
163/55

Wysłany: 2018-10-15, 18:50   
   Multikonta: Anna


BFF with benefits
Poszukuję dla mojej Ness męskiego BFF takiego z bonusem ^^ Dobrze by było gdyby przynależał do Rebeliantów i był starszy od niej ;) Z racji tego, że jej braciszek jest wyprany z uczuć i często gęsto może ją odpychać, będzie potrzebować takiego przyjaciela jak powietrza. Dodam, że cierpi na początki paranoi więc może być z nią różnie, ale przyda jej się ktoś kto ją w takich sytuacjach wspierać. Więcej na pw bądź disco :)
[Profil]
    [0+]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2018-10-22, 00:44   
   Multikonta: Brian, Liam, David


Dawni Znajomi
Nicholas jako nastolatek, po zabiciu nauczyciela, uciekł ze szkoły i nie wrócił do domu. Odnaleziony został przez dziewczynę zbliżoną do jego wieku, która zaprowadziła go do pewnej grupy osób, którzy specjalizowali się w zabijaniu. Byli niczym zabójcy na zamówienie. Wykonywali brudną robotę, nie zawsze korzystając z broni ale najczęściej ze swoich mocy. Niektórzy mówili na nich Mutanccy Zabójcy.
Nicholas od trzynastego roku życia, szkolony był we wspomnianej grupie na zabójcę. Nie był jedyną osobą, która była do tego przygotowywana. Poznał tam wielu kolegów i koleżanek. W tym swoją miłość, z którą ma dziecko.
W Richmond 2013 roku, doszło do zaatakowania ich bazy przez Genetically Clean, z czego wielu uciekło, kilkoro zostało zabitych lub pojmanych. Nicholasowi, jego Rebecce ich córce udało się uciec. Co jednak działo z ich znajomymi?


Szukam starych znajomości z przed lat. Dobrych kolegów czy koleżanki, z którymi nie tylko się planowało zamachy, zabójstwa, kradzieże a także prowadziło pogadanki w wolne dnie czy popołudnia. Wspólnie trenowało, ćwiczyło i uczyło się. Noc zawsze była pracowita w terenie, chyba że ktoś nie miał zlecenia, to trenował w bazie lub odpoczywał.
Nikt co prawda nie znał prawdziwej tożsamości Nicholasa i jego przeszłości. Bardzo mało o sobie opowiadał, chcąc zachować swoją pełną anonimowość.

Propozycje:
  • Osoby te nie muszą, ale mogą, dalej prowadzić życie zabójcy i zarabiać w taki sam sposób jak za czasów istnienia danej grupy.

  • Osoby które były zabójcami, w chwili ucieczki mogli zmienić swoje postępowanie i tryb życia, by zamiast zabijać, szukać innego sposobu na przetrwanie.

  • Osoby mogą i nie muszą, należeć do obecnie funkcjonujących organizacji jak Bractwo Mutantów czy Rebelia

  • Mogą przebywać w areszcie/Gettcie/laboratoriach, kiedy Genetically Clean rozbiło ich bazę w 2014 roku. Mogli też zostać oddani pod pieczę DOGS by zrobiło z nich cokolwiek.

  • Nicholas nie ukończył żadnej szkoły, więc mógłby mieć osobę w roli nauczyciela, który go nieco podszkolił od siebie edukacyjnie. Innego zaś w celu uczenia sztuk walki, władania bronią, czy kontrolowania mocą.


Mała uwaga:

Różnorodność wieku - jak najbardziej. Ale nauczyciele/mentorzy - muszą być od niego nieco starsi.

Pełna dowolność w wyborze imienia (imion), nazwiska, wizerunku, płci, orientacji, zawodu, pochodzenia itd.

Kontakt na PW. Wymagam aktywności i pomysłu na postać.
[Profil]
  [AB+]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
KLIK! PRZENIOSĘ CIĘ DO LINKÓW!
MUTANTY SIĘ CIESZĄ, ŻE CIEBIE POWIESZĄ! MUTANTYYY!
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 6