Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzina
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 21:21   Rodzina


Poszukiwania

Jeśli szukasz rodziny dla twojej postaci, to dobrze trafiłeś! Tu możesz zamieszczać swoje poszukiwania według niżej podanego kodu.
Prosimy o aktualizowanie swoich poszukiwań i wyraźne zaznaczanie czy są one aktualne czy też nie.

Kod:
<center><div class="posz01"><div class="posz02 AKTUALNE">NAZWA POSZUKIWAŃ</div><img class="posz03" src="OBRAZ"><div class="posz04">TREŚĆ POSZUKIWAŃ</div></div></center>

INFO DO KODU: Wystarczy usunąć "AKTUALNE" w kodzie, by nagłówek zrobił się czerwony (czyt. poszukiwanie stało się nieaktualne). W ramach rezerwacji, słowo "AKTUALNE" zastępujemy słowem "REZERWACJA", co zmieni jego kolor na żółty.

Kod poszukiwań rodziny na Eden
Ukryj: 
Kod:
[divclass="gif1"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 220X220 [/img][/divclass]

[divclass="gif2"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 110X110 [/img][/divclass]

[divclass="tlo"][url="https://thegifted-pbf.pl/topics69/395.htm#421"][img]https://i.imgur.com/R2lPL8P.png[/img][/url][/divclass]
[divclass="tekst1"] cytat/oznaczenie aktualności/linki/dowolne krótkie coś [/divclass]
[divclass="tekst2p"][/divclass][divclass="tekst2"] tekst szukajek

[divclass="nag2"] nagłówek, który możesz wrzucić w dowolne miejsce [/divclass] tekst szukajek[/divclass]

[googlefont]Anton[/googlefont] [style=".tlo"]width:500px;  height:560px;  margin: -152px 85px 0;  position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden;[/style][style=".tekst1"] font-family: anton; letter-spacing: 1px; width:260px; height:45px;  margin-left:300px; margin-top: -390px; color: black; font-size:12px; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden; text-align: center;[/style][style=".tekst2p"]width:450px; height:300px; margin: 10px 110px 20px ; position: relative; background-color: #c8beae;  opacity:0.5;box-shadow: 0 0 15px  -5px #000;[/style][style=".tekst2"]width:430px; height:280px; margin: -320px 110px 30px ; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: auto;  padding: 10px; color: black; font-size:12px; opacity:1;[/style][style=".nag2"]font-family: anton; text-transform: uppercase; letter-spacing: 2px; font-size:15px; opacity: 0.9; text-align:right;[/style][style=".gif1"] margin-left:100px; margin-top:20px; max-width:480px;[/style][style=".gif1 img"]  height:220px; filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style] [style=".gif2"] max-width:140px; margin-left:445px; margin-top: -200px; [/style][style=".gif2 img"]  height:110px;  filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style]
Ostatnio zmieniony przez The Gifted 2018-08-28, 23:55, w całości zmieniany 5 razy  
[Profil]
 
 
Caroline McCoyDark hair for catching the wind - not to veil the sight of a cold world.

Neurochirurg / członek sztabu badawczego D.O.G.S.

name:

Caroline McCoy

alias:
Julie Kane

age:
28

height / weight:
159/53

Wysłany: 2019-04-07, 22:47   
   Multikonta: Sam
  

   2 lata Giftedów!


Znasz moją przeszłość...
Moje życie nie było łatwe. Tyle wiem, ale w sumie... Czemu tak się działo?
Nie pamiętam nic, co miało miejsce przed moim 12 rokiem życia. Stała się wtedy jakaś tragedia. Uczestniczyłam w jakimś paskudnym wypadku... Ale do dzisiaj nie wiem, dlaczego odesłano mnie właśnie do Was - do mojej rodziny z Albuquerque. Wy za to doskonale o tym wiedzieliście i... Nie chcieliście mi o tym mówić.
Wychowywaliście mnie najlepiej jak mogliście, starając się zapewnić wszystko, czego potrzebowałam. Dzięki Wam mogłam sobie pozwolić na nadgonienie zaległości szkolnych i rozpoczęcie dobrych studiów, dzięki czemu zdołałam podjąć pracę dla Rządu. Czy ktokolwiek mógł się przez to spodziewać, że po tak wielu latach moje wspomnienia zaczną powracać?

Szukam więc Was - mojej drogiej rodziny, która zdoła mnie wtajemniczyć w moją własną przeszłość. Wujostwo, kuzynostwo, a może po prostu bliscy sąsiedzi, którzy usłyszeli za dużo? Może wcale nie jesteś z Albuquerque, tylko wychowywaliśmy się na tej samej ulicy i gorące ploteczki dotarły i do Twojego domu?
Jeszcze tego nie wiem. Ale może razem do tego dojdziemy?

Ze swojej strony mogę zagwarantować dużo dramowych rozrywek (bo te lubimy najbardziej) i mogę zapewnić, że nie ucieknę z forum (bo adminowi chyba nie wypada :lol: ). Jestem też otwarta na wszelkie modyfikacje tych relacji. Lubimy się? Nienawidzimy? Wszystko do uzgodnienia <3

Moja karta postaci: klik!.

Więcej szczegółów mogę przekazać przez konto na Edenie, na TG lub przez discord (Saycia#7474) i GG (46242385)(
_________________


I have lost my innocence...
[Profil]
  [A-]
 
David Hopper...

Pisarz

name:

David Elliott Hopper

alias:
Dave

age:
57

height / weight:
179/85

Wysłany: 2020-01-19, 19:00   
   Multikonta: Brian, Liam, Nicholas, Seba
  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 Lata Giftedów!


Żona i matka trójki dzieci

Wcześniej poszukiwania na matkę wstawiał William. Teraz to samo, wznowione zostaje przez Davida, poszukującego żonę i matkę swoich dzieci. Poniżej przedstawione jest streszczenie tego, kim jest poszukiwana kobieta.

Cytat:
Pani Hopper, zapracowana matka i żona w specjalizacji biologicznej i naukowej. Pracująca w laboratoriach nad różnymi zagadnieniami, w tym nad Genem X, o którym nie raczyła mówić swojemu mężowi. Kiedy na świat wydała pierwsze dziecko i wychowała je przez parę miesięcy, stwierdziła że musi wracać do pracy. David nie miał oporów przejąć obowiązki domowe i wychowawcze dziecka (później trójki dzieci). Choć widocznie zadbał o to, by jego żona ponownie wróciła na macierzyńskie, jako że w kolejnym roku doczekali się córki. A po kilku następnych, trzeciego dziecka.
Hopperowa to kobieta odpowiedzialna, zdecydowana i pracoholiczka. Odważyła się nawet prowadzić badania na własnym dziecku, Williamie, by sprawdzić aktywność genu X. Nie wiadomo co nią wtedy kierowało. Ale rok po narodzinach Marceline, David odkrył sekrety swojej żony, żądając później wyjaśnień. Mimo zapewnień żony, że to nic poważnego i to tylko badania kontrolne czy coś, trudno było mu uwierzyć w jej pracę.
Również po kilku latach, w dniu zniknięcia Williama i pojawieniu policji z dziwnymi podejrzeniami dokonania zabójstwa przez ich syna, Pani Hopper mogła wydawać się coś wiedzieć na ten temat. Niby była przeciwna wysyłaniu dziewczynek do Kanady, szybko się na to zdecydowała i przekonywała męża do tego, by poleciały samolotem - on tego nie chciał. Dla Davida kolej była bezpieczniejsza od maszyny lotniczej.
W 2014 roku wyszła cało z małymi obrażeniami z ataku mutantów na obchodach niepodległości, lecz doznała szoku, widząc przygniecionego męża pod gruzami kawałka betonu. Wieść o tym, że nie będzie chodził, mocno ją dotknęła. Co w końcu sprawiło, że zadecydowała o ich wspólnym wyjeździe do Kanady by być bliżej córek. To był jedyny przełom w jej życiu, gdzie chciała by ich rodzina była razem. Niestety, nie było z nimi Marceline i Williama. Mieli za to kontakt z Claire.
Nim jeszcze Davida wypisano ze szpitala, żona namawiała go na badania nad genem X, jakby obawiała się że taka trauma mogłaby przebudzić w nim jakąś moc. Po nieustannych namowach, mając tego dość, David zgodził się. Wynik był negatywny. Nie wiadomo tylko czy ją to szczerze ucieszyło czy zmartwiło.
W 2017-2018 roku coraz bardziej oddawała się pracy. Powodem było otrzymanie posady naukowca w DOGS. Coraz częściej bywała poza domem i mniej czasu spędzała z niepełnosprawnym mężem. Tłumacząc mu, że musi pracować by mieli pieniądze na jego rehabilitację. Mogli jej zaproponować pomoc w uleczeniu męża z niepełnosprawności jak i dzieci z mutacji (opcjonalne).
Mogła prowadzić też badania przy mutazynie i być przekonaną, że ten "lek" pomógłby jej synowi, mając świadomość jak jego moc jest niebezpieczna dla niego samego.


Z szukajek syna Williama:
Cytat:
Jak dla mnie, pani Hopper jest świetnym materiałem na postać tragiczną, która od początku wiedziała więcej od swojej rodziny i próbowała ją za wszelką cenę ochronić. Może te straszne eksperymenty to tak naprawdę były badania, które miały na celu sprawdzić, czy gen X jest bezpieczny dla jej syna. Bo, jak się okazało wiele lat później, nie był. Może rzucała się w wir pracy nie po prostu kosztem rodziny, ale po to, żeby znaleźć lek na mutację Willa? Ba, może nawet dołączyła do DOGS tylko dlatego, że od 11 lat szuka swojego syna i liczy, że tam trafi na jakiekolwiek informacje?
Ale cóż, nie powiedziała o tym wszystkim, może nie chciała ich tym obarczać - i zapłaciła za to straszną cenę, zdemonizowana przez resztę rodziny.


Jak widać, pomysł jest bardzo dokładnie opisany. Można dorzucić coś od siebie. Może kobieta odczuć, że po tylu latach zaczęło jej brakować męża i postanowiła naprawić z nim relacje. David pozostał sam. Nawet z dziećmi ciężko mu o dobre relacje, będąc obwinianym o działania ich matki. Że nic nie zrobił, nie zapobiegł, że pozwolił na wyjazd dziewczynek.

Wiekowo kobieta może być rówieśniczką albo młodsza od Davida.
Wizerunek dowolny. Imienia też nie wymyśliliśmy, więc - można wybrać według swojego uznania.

Pytania kierować można na PW lub na discordzie.

Poniżej znajdują się karty postaci pozostałych członków rodziny do wglądu:
KP: Davida, Willa, Mercy (Imari) i Claire (Valerie)Przybrane siostry

W przeszłości Davida, działo się bardzo dużo. Po śmierci ojca, po latach leczenia psychicznego, jego matka na nowo wyszła za mąż. Człowiekiem tym okazał się jej lekarz, wdowiec posiadający dwie córki. Wiekowo, młodsze od Davida. Niestety obie (wtedy) nastolatki nie akceptowały przybranego brata, dokuczając mu i ubliżając. Wyjazd Davida do szkoły w innym mieście, uwolnił go od nich.
Minęło sporo lat, a żadna z nich się nie odezwała.
Poza Isabell, którą spotkał całkiem niedawno i posiada ona syna Simona.

Wstępnie jedna z sióstr Isabel, jest prowadzona jako NPC przez Simona, na potrzeby fabularne i spotkanie ze swoim bratem. Nie da się ukryć, że jego niepełnosprawność dotknęła ją i miała moment zawahania "co robić". Niby oferowała mu pomoc, na zasadzie "zadzwoń jak będziesz czegoś potrzebować", to nie wiadomo nawet jak ta pomoc będzie wyglądać.
Przeszłość, przeszłością. Obie panie mogły się przez lata zmienić, lub nie. Decyzja należy do Was.

Wizerunek, imię drugiej siostry, wiek (na bank muszą mieć mniej niż David), charakter i biografia dowolne.
Isabel ma syna. Jak życie ułożyła sobie druga kobieta? Droga wolna.

Pytania kierować można na PW lub na discordzie.

Do wglądu zostawiam karty postaci w celu szczegółowych informacji:
KP: Davida, Simona
  
[Profil]
  [A-]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

87%

Kierownik Baru / Barman / Przywódca Rebelii

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Oliver Mayes / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2020-03-17, 01:49   
   Multikonta: Brian, Liam, David, Seba
  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 Lata Giftedów!


Synowie - Bliźniacy
Erik i Bill
Wraz z żoną Rebeccą (tutaj Penelope Marez) poszukujemy chętnych do roli małych chłopców. Sprawa ta jest jednak trochę skomplikowana. Historia chłopców zaczyna się z dniem narodzin, jaki miał miejsce w maju lub czerwcu 2016 roku. Ich matka, została uprowadzona przez DOGS podczas ataku na Bractwo w Nowym Yorku. Kobieta była prawdopodobnie w trzecim-czwartym miesiącu ciąży. Nie wiedziała o tym, a złe samopoczucie i stan zdrowia interpretowała sobie inaczej. Ich ojciec Nicholas Grenville, nie ma pojęcia o ich istnieniu. Nie zdążył się nawet o tym dowiedzieć.
Chłopcy po narodzinach, zostali odebrani matce i przekazani rodzinie, która ma na celu wychowania ich w nienawiści do mutantów. W przyszłości pewnie zrobić z nich żołnierzy dla DOGS. O tym jednak Rebecca (Penelope) nie wie. Sama pozbawiona została pamięci i rekonstrukcji jej, wierząc że chłopcy zginęli w wypadku samochodowym.
Nicholas nie wierzy w tę informację i będzie dążył do tego by chłopców odnaleźć.
Dodamy, że w rodzinie tej znajduje się ich starsza siostra Vanessa, wujek Christian, ciocia Esther, kuzynka Annabeth.

Wymagania:
- Wiek: 3-4 lata
- Wizerunek: Asher McDonell and Brayden McDonell
- Imiona, nazwisko i charakter chłopców dowolny.
- Jako że to są jeszcze dzieci, są zwyczajnymi ludźmi. Może w przyszłości coś spraw, że przebudzą gen X.


Kontakt i pytania uzyskać można u Nicholasa, Penelope.
[Profil]
  [AB+]
 
Ricky RoseberryGdy przerasta nas życie, chowamy się w jego cieniu.

bariera ochronna - fizyczna

86%

wolna mścicielka

name:

Ricky Roseberry

alias:
Sofia

age:
24

height / weight:
156/50

Wysłany: 2020-04-07, 20:44   
   Multikonta: Brak
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 lata Giftedów!


Rodzice Bliźniaczek [AKTUALNE]
Uwaga ważne poszukiwania...
Prosimy wczytać się w nie bardzo uważnie, bo to jest to czego szukasz. Lubisz grać starszą, dojrzałą postacią? Lubisz grać rodzicem? Te poszukiwania są w sam raz dla Ciebie!
Tylko pomyśl!
Jeśli chcesz mieć wspaniałe córki - bliźniaczki? Pochodzić z pięknej malowniczej Australii? Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno pytanie ,,TAK". To właśnie trafiłeś na poszukiwania, których szukałeś. Ponieważ panny Roseberry szukają swoich staruszków. Więc nie zwlekaj tylko pisz do nas....

,,Pamiętam zapach perfum mamy, kołysankę jaką śpiewała nam do snu, zapach papierosów taty, który próbował tuszować wodą kolońską."

Nim jednak zgodzisz się zrobić nam któregoś z rodziców. Warto wspomnieć, że rodzice są wciąż zakochani w sobie po uszy, tak samo jak w dniu ślubu. Prócz tej informacji potrzebujesz też kilku szczegółów, które będą niezbędne do tworzenia postaci:

Matka - niezastąpiona mamusia, znana jako najlepsza gospodyni w promieniu kilkuset kilometrów, poza tym nie za wiele można o niej powiedzieć. Pisząc nasze KP w głównym założeniu mieliśmy, że opiekowała się córkami. Starała się je jak najlepiej wychować...

,,Rodzice bardzo o nas dbali, ale zawsze wydawało mi się, że Rocky była ich idealnym dzieckiem, a ja stałam w jej cieniu. “Rocky to i tamto”, “No a co z Ricky?”, “No dobrze.” Zazwyczaj taką rozmowę przeprowadzała mama z tatą wieczorami, gdy ten wracał do domu."

Ojciec - Pan Roseberry zawsze je rozpieszczał, były dla niego księżniczkami dla których byłby gotowy sprowadzić gwiazdkę z nieba. W karcie Rocky znajdziecie:

,,...nasz ojciec, który był stolarzem wybudował nam domek na drzewie."

Jednak wpadł nam do głowy pewien szatański pomysł... Tak sobie gadałyśmy o naszych rodzicach kiedy to Ricky rzuciła by ich poszukać. Stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby gdyby ojciec prócz stolarki zajmował się jakimiś podejrzanymi interesami. Mógł wykorzystywać do swoich celów warsztat. Jednak to jest tylko luźno rzucona propozycja... Ponieważ historia ojca jak i matki zależy od ciebie. My tylko możemy co nieco podpowiedzieć.

Historia rodzinny Roseberry

Kiedy urodziły się Ricky i Rocky rodzina mieszkała w Marysville w stanie Wiktoria. Jednak nie zabawili tam za długo, bo gdy dziewczynki miały cztery lata przeprowadzili się do stanów. Poszukując lepszej pracy i ogólnie lepszego życia.

,,Kiedy skończyłam cztery lata rodzice postanowili opuści rodzinne strony i wyjechać z Australii do Stanów, a dokładnie do małej miejscowości Olympii. Spytacie czemu? Odpowiedź była prosta za lepszym życiem, za pieniędzmi. To chyba standardowe powody dlaczego ludzie decydują się wyjechać w nieznane."

~*~

,,Urodziłyśmy się w Australii, ale niestety nie pobyłyśmy tam za długo, bo razem z rodzicami przeprowadziłyśmy się do Stanów Zjednoczonych. Rodzice poszukiwali lepszej pracy, a dla nas lepszych szkół, ale to już przy okazji. Młode lata płynęły nam spokojnie i bez większych niespodzianek."


To znajdziecie w naszych historiach jeśli chodzi o wyprowadzkę. Jeśli chcecie i czujecie potrzebę możecie to bardziej rozpisywać bądź tylko o tym wspomnieć. My jak widać nie rozwodziłyśmy się nad powodami, bo byłyśmy wtedy dziećmi.

Lata mijały, chodziłyśmy do szkoły, spędzałyśmy czas na rozwijaniu swoich zainteresowań. A wy? Cóż żadna z nas nie skupiała się zbytnio na was, bo bardziej opisywałyśmy własne historie to co dotyczy naszych postać. Więc macie tutaj dużą dogodność co robiliście w tym czasie i co działo się z rodzicami...
Warto też wspomnieć, że 7 lutego 2009 roku zginęli dziadkowie dziewczynek. Czyli rodzice jednego z was. Kogo? Zależy od ciebie... Co okoliczność tego wydarzenia znajdziesz w historii Rocky. Która bardzo była zżyta z babcią.

,,Wszystko zapoczątkowały wydarzenia w Australii, kiedy to 7 lutego 2009 wybuchł pożar, w którym zginęli moi dziadkowie. Jak doszły do nas te smutne wieści wraz z rodzicami pojechaliśmy, by dopełnić wszelkich procedur."

Później Rocky i Ricky poszły na studia. Jedna na medycyny, a druga na informatykę. Nie będę zarzucać znowu cytatem, bo nie warto. Po za tym fajnie było by gdybyś sam lub sama przeczytała nasze KP. Jedynie dodam, że rodzice myślą, że dziewczyny nadal mieszkają w domu, który im kupili i pracują w Seattle. Prawda jest taka, że chociaż nie sprzedały domu i czasem do niego zaglądają to mieszkają w Bractwie. Chociaż pewnie Ricky z niego nie długo wyfrunie. Fajnie gdyby w końcu wyszło na jaw, że dziewczyny są mutantami i że Ricky jest z dziewczyną...

Kilka innych informacji:

~ Rocky ~ Spokojna dziewczyna, która lubi spędzać czas w ogrodzie lub rzeźbiąc drewniane figurki. Od wizyty w Austraii w 2009 roku zdecydowała się zostać lekarzem by pomagać. Zna się na medycynie naturalnej i często stara się kontaktować z rodzicami...
~ Ricky ~ Energiczna, imprezowa, ale z drugiej strony porządna dziewczyna. Uwielbia siedzieć w internecie, ale nie jest insiderką, lubi imprezować, pić i spotykać się ze znajomymi (jeśli takich posiada :P) No i najważniejsze jest lesbijką o czym rodzice nie wiedzą może na fabule się domyślą?

Nie mamy narzucanego wieku ani wizerunku ważne by w historii się wszystko zgadzało. Również wyszło iż, któreś z nich nie było pełnoletnie, kiedy się urodziły bliźniaczki. Nie jestem pewna czy historii jest to uwzględnione ale w domyśle mamy, że panny Roseberry urodziły się po ślubie rodziców.
Jedno z rodziców nie musi być Australijczykiem... Ważne jest by mieszkał w Australii, po poznaniu swojego partnera.

To tyle serdecznie i z całego serca zapraszamy... i bardzo ukochamy naszych rodziców :*
_________________

Ricky Roseberry


[Profil]
  [A-]
 
Christopher VarcerThere are no heroes...in life, the monsters win.

Gadzie atrybuty

84%

Gekon zaczepno-obronny

name:

Christopher Varcer

alias:
Reptile

age:
26

height / weight:
192/89

Wysłany: 2020-05-02, 14:26   
   Multikonta: Simon M.
  

   2 Lata Giftedów!


Córka Jaszczura [Aktualne]
Christopher od wielu lat sporo podróżował, szukając pracy i lepszego miejsca dla takich mutantów jak on. W tym czasie poznał wiele ciekawych osób, w tym kilka kobiet, które zafascynowały go swoim charakterem, urodą i stylem życia. Czy możliwe więc, że w trakcie jednej z młodzieńczych przygód doszło do małego incydentu, o którym dwójka młodych ludzi nie miała pojęcia, gdy ich drogi się rozchodziły? Czy dziecku kiedykolwiek będzie dane poznać ojca? A może dorasta ono w przekonaniu, że od początku było niechciane i dlatego ojciec opuścił matkę? Może żywi do niego nienawiść? A może chce go za wszelką cenę poznać?

Poszukuję córki, którą mógłbym się zaopiekować i nadrobić z nią te wszystkie stracone lata, pełniąc rolę ojca oraz stróża. Wiek powinien mieścić się w granicy od 4 do 10 lat. Wygląd obojętny, choć mile widziane byłyby mutanckie cechy po ojcu w postaci złotego koloru oczu bądź widocznych pręg/łusek na skórze, oczywiście jeśli mutacja u dziecka wystąpi. Kto wie, może sama moc dziecka również będzie miała związek z zyskaniem cech jakiegoś zwierzęcia? Albo będzie to zupełnie inna moc powiązana z mocą matki.

Okoliczności spotkania mogą być różne. Dziecko mogło postanowić uciec z dawnego domu, jego matkę mogło spotkać coś złego, albo dziecko z jakiegoś powodu już dawno żyło bez dachu nad głową i wylądowało na ulicy. Cokolwiek złego spotkało córkę, Christopher przygarnie ją pod swoje skrzydła, zapewni jej dach nad głową oraz nauczy ją żyć w tym okrutnym świecie, a Ci, którzy ośmielą się skrzywdzić jego córkę, mogą zapłacić za to najwyższą cenę. Czy gad będzie wzorowym, kochanym ojcem dla swojej córki i nauczy ją dobrych wartości? A może będzie surowy, wymagający i wszczepi w nią nienawiść do nie-mutantów? Wszystko zależy od nas. Jestem otwarty na propozycje!
_________________
<img src="https://i.imgur.com/jxPxxrh.gif" style="opacity: 0.92; border-radius: 22px 4px 22px 4px; -moz-border-radius: 22px 4px 22px 4px; -webkit-border-radius: 22px 4px 22px 4px; border: 2px solid;-webkit-box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75);
-moz-box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75);
box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75); border: solid 2px #212121;">
<text style="font-family:Palatino; font-size: 10px; text-decoration: overline; text-decoration-style: double; font-variant: small-caps; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">You will always be a monster, there is no turning back from it.</text>
<text style="font-family:Palatino; font-size: 10px; font-variant: small-caps; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">But what type of monster you become is entirely up to you.</text>
[Profil]
  [0+]
 
Thomas EllsworthSon of the bitch

Blokowanie mocy

85%

Haker

name:

Thomas Kevin Ellsworth

alias:
David Rogers/BlueSun/Max Reed/Christopher Smith

age:
36

height / weight:
186/83

Wysłany: 2020-10-15, 12:03   
   Multikonta: Mike/Jamie
  

   1 Rok na Giftedach!


Córeczka
Najukochańszy ojciec na świecie, który porzucił córkę jak miała kilka miesięcy chciałby się z nią spotkać ponownie. Od felernego dnia, kiedy porzucił swoją dziewczynę z noworodkiem minęło 18 lat, więc młoda ma teraz 18 wiosenek. Więc jeśli chcesz hejtować swojego starego, czy też jesteś ciekawa jakich połowę chujowych genów dostałaś. Nie czekaj tylko zabieraj się za pisanie KP!
A tak całkiem poważnie, to szukam córki, którą na serio Thomas porzucił. Chciałby odnowić z nią relację, a co się wydarzy to się tylko na fabule się dowiemy.

Co zawarłam w KP:
-Imię Mariam, ale może używać całkiem innego, nazwiska nie ma po ojcu, ma po matce.
-18 lat to wymóg, mogę się zgodzić ewentualnie na 17-latkę
-Czy mutantka czy nie, też do twojej dyspozycji
-Co się działo z jej matką po tym jak ojciec je zostawił zostawiam tobie do dyspozycji. Wcześniej mieszkały w Oklahomie, ale jak się stało, że zamieszkały w Seattle, zostawiam do własnej dyspozycji
-Wizerunek tez jest mi obojętny, za dużo nie narzucam, bo tak naprawdę Thomas młodej nie znał, bo był wyrodnym starym…

Jeśli ktoś chętny by się znalazł zapraszam na PW na discordzie lub na PW tutaj
[Profil]
  [AB+]
 
Cheryl MoonwaterI'm not afraid! I'm not afraid to die!

hydrokineza/syrena

60%

złodziej/uciekinier

name:

Cheryl Moonwater

alias:
Siren/Cher

age:
21

height / weight:
163/50

Wysłany: 2020-10-17, 16:59   
   Multikonta: Amber/Gabriel


Przyrodnia siostra
Jak piszę w tytule szukam przyrodniej siostry Cheryl. Kobiety mają wspólnego ojca. Może być, albo starsza, albo młodsza. Tyle Moonwater wie, że jej dane to Breena Monroe. Oczywiście zawsze może mieć inne. Myślę, że może być to istniejącą postać, ponieważ w kp drogie panie nic ze sobą nie mają wspólnego. Tylko Cher wie, że ma przyrodnią siostrę, ale nie wie jak wygląda i ile ma lat. Jeśli chodzi o relacje to ustalimy później. W razie pytań proszę na PW lub na Discorda.
_________________

<div style="font-family: 'Raleway';background-color: #669999;text-transform: uppercase; font-size: 12px; color: #003366;text-shadow: 1px 0px 1px grey; width: 310px;margin-bottom:-10px;">The secret side of me, I never let you see.
I keep it caged but I can't control it.
<div style="background-color: #99CCCC;width:300px;padding: 5px;">
<img src="https://64.media.tumblr.com/586f99cc5c96b17cfb99952a4c5ebef2/15dc50a5dd28bd2d-94/s640x960/b882e8e5aa9578a5cea2a415d74fd80628062496.gif" width="100px" style="border-top: 10px solid #003366;height: 100px;border-shadow: 1px; 0px 1px blue;"> <img src="https://data.whicdn.com/images/325840173/original.gif" width="100px" style="border-bottom: 10px solid #003366;border-bottom: #00000;height: 100px;border-shadow: 1px; 0px 1px blue;">
<div style="font-family: Unica One; color: #003366; font-size: 12px; width: 200px; line-height: 9px; text-align: center; text-transform: uppercase;">So stay away from me, the beast is ugly.
I feel like a monster
  
[Profil]
  [0+]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 5