Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzina
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 21:21   Rodzina


Poszukiwania

Jeśli szukasz rodziny dla twojej postaci, to dobrze trafiłeś! Tu możesz zamieszczać swoje poszukiwania według niżej podanego kodu.
Prosimy o aktualizowanie swoich poszukiwań i wyraźne zaznaczanie czy są one aktualne czy też nie.

Kod:
<center><div class="posz01"><div class="posz02 AKTUALNE">NAZWA POSZUKIWAŃ</div><img class="posz03" src="OBRAZ"><div class="posz04">TREŚĆ POSZUKIWAŃ</div></div></center>

INFO DO KODU: Wystarczy usunąć "AKTUALNE" w kodzie, by nagłówek zrobił się czerwony (czyt. poszukiwanie stało się nieaktualne). W ramach rezerwacji, słowo "AKTUALNE" zastępujemy słowem "REZERWACJA", co zmieni jego kolor na żółty.

Kod poszukiwań rodziny na Eden
Ukryj: 
Kod:
[divclass="gif1"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 220X220 [/img][/divclass]

[divclass="gif2"][img] NAJLEPIEJ KWADRATOWY GIF MIN. 110X110 [/img][/divclass]

[divclass="tlo"][url="https://thegifted-pbf.pl/topics69/395.htm#421"][img]https://i.imgur.com/R2lPL8P.png[/img][/url][/divclass]
[divclass="tekst1"] cytat/oznaczenie aktualności/linki/dowolne krótkie coś [/divclass]
[divclass="tekst2p"][/divclass][divclass="tekst2"] tekst szukajek

[divclass="nag2"] nagłówek, który możesz wrzucić w dowolne miejsce [/divclass] tekst szukajek[/divclass]

[googlefont]Anton[/googlefont] [style=".tlo"]width:500px;  height:560px;  margin: -152px 85px 0;  position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden;[/style][style=".tekst1"] font-family: anton; letter-spacing: 1px; width:260px; height:45px;  margin-left:300px; margin-top: -390px; color: black; font-size:12px; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: hidden; text-align: center;[/style][style=".tekst2p"]width:450px; height:300px; margin: 10px 110px 20px ; position: relative; background-color: #c8beae;  opacity:0.5;box-shadow: 0 0 15px  -5px #000;[/style][style=".tekst2"]width:430px; height:280px; margin: -320px 110px 30px ; position: relative;overflow-x: hidden;overflow-y: auto;  padding: 10px; color: black; font-size:12px; opacity:1;[/style][style=".nag2"]font-family: anton; text-transform: uppercase; letter-spacing: 2px; font-size:15px; opacity: 0.9; text-align:right;[/style][style=".gif1"] margin-left:100px; margin-top:20px; max-width:480px;[/style][style=".gif1 img"]  height:220px; filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style] [style=".gif2"] max-width:140px; margin-left:445px; margin-top: -200px; [/style][style=".gif2 img"]  height:110px;  filter: grayscale(30%) contrast(90%) sepia(30%);[/style]
Ostatnio zmieniony przez The Gifted 2018-08-28, 23:55, w całości zmieniany 5 razy  
[Profil]
 
 
William HopperHave been on the run since I was a boy. But now I'm done runnin', got another thing comin' watch my enemies get destroyed

Geniusz

stały poziom opanowania mocy

Mózg i lider Bractwa

name:

William Hopper

alias:
Axon, Daniel Blake,

age:
27 lat

height / weight:
184/80

Wysłany: 2018-08-29, 16:36   
   Multikonta: Shivali, Donny
  

   Wygrał, bo tym razem nie ogarniał #walentynki2018

  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG


Rodzice do przygarnięcia
Okay mam tutaj szukajki 2 postaci, które absolutnie nie były przeznaczone na szukajki, ale są takie fajne, że szkoda mi patrzeć jak leżą sobie odłogiem, co jakiś czas wspominane w postach. Rzecz w tym, że przez to bardzo dużo informacji na ich temat jest już określonych i niestety - nie są do zmiany. Ale hej, może akurat komuś się spodobają w takiej formie? Poza tym, rzucę, że nie są to szczególnie zobowiązujące szukajki, raczej takie pokazanie fajnych NPC-ów, którzy mogą przestać być NPC-ami.

Rodzina Hopperów nie była do końca standardowa i dzieci wiedziały to od początku. Rodzice wywodzili się ze środowiska akademickiego, matka jako zapracowana pani biolog, ojciec - średnio popularny pisarz. To głównie on zajmował się niańczeniem trójki dzieci, kiedy jego żona rzucała się w wir pracoholizmu. Wszystko byłoby zupełnie normalne, gdyby ich najstarszy syn, William, nie okazał się być mutantem i nie zniknął w wieku szesnastu lat. Niedługo później zaczęła go szukać policja w sprawie zabójstwa, które miał popełnić, na kobiecie której nie znał w czasie, kiedy był w domu. Nie trzeba było być szczególnie inteligentnym, żeby zorientować się, że coś tutaj nie gra, a wszystko ma związek z mutacją Willa. Nie chcąc ryzykować, że cokolwiek stało się z ich synem, stanie się też z ich córkami, odesłali je do szkół z internatem w Kanadzie, sami zostali w kraju, próbując odnaleźć swojego syna. W 2014 roku byli na miejscu podczas słynnego zamachu mutantów z 04.07, gdzie ojciec stracił władzę w nogach. Po tym wydarzeniu, sami przeprowadzili się do Kanady.
A przynajmniej taka jest wersja, w którą wierzy Will.

Marceline natomiast od początku podejrzewała, że ich rodzice są źli, że tak naprawdę pozbyli się Willa, a potem celowo je odesłali. Claire nie miała zdania, aż rodzeństwo w końcu po 11 lat nie zjednoczyło się, a dziewczyna zaczęła wierzyć w szalone teorie swojej starszej siostry. Jaka jest prawda?
¯\_(ツ)_/¯

Ostatnio okazało się, że kiedy mama była w ciąży z Willem, zajmowała się badaniami nad genem X, więc coś musiała wiedzieć na jego temat. Całkiem możliwe, że Will nie wpadł w kłopoty przez swoją pyszałkowatość i przechwalanie się jaki to jest specjalny, a przez to, że współpracownicy mamy dowiedzieli się o jego aktywnej mutacji.

Okay, wymagania techniczne! W tej historii można naprawdę sporo pozmieniać, o ile zostawi się te kilka bullet points. Zawody, miejsce zamieszkania, zaginięcie Willa, odesłanie dziewczyn i późniejsza przeprowadzka do Kanady nie są do zmiany, tak samo jak to, że podpis mamy Hopper znajduje się na dokumentach dotyczących badań nad mutacjami. Ze względu, że załapała się na jakąś super-hiper pracę, dobrze żeby miała wtedy co najmniej ze 25 lat, czyli obecnie - 52. Można nieco przesunąć tę granicę, jeśli była genialna i przeskoczyła kilka klas albo miała super farta/znajomości i jakoś dostała tę robotę.
Reszta? Hulaj dusza! Biorąc pod uwagę, jakie rzeczy wychodzą na światło dzienne w tej rodzinie, tata Hopper może tylko udawać, że jeździ na wózku, ponieważ powody. Serio, możecie szaleć.

kp: Willa, Mercy (Imari) i Claire (Valerie)
[Profil] [WWW]
  [0-]
 
Liam Ellsworth...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

age:
34 lata

height / weight:
193/91

Wysłany: 2018-09-19, 11:53   Starszy brat
   Multikonta: Brian, Nicholas, David


Starszy brat
W skrócie:
 • Różnica wiekowa między nimi nie może być większa niż 5 lat. Może ich dzielić 1 rok, 2 lata, 3 lata czy 4-5 lat.

 • Kiedy Liam miał 10 lat, stracili rodziców i zostali przeniesieni do sierocińca.

 • Jako ten starszy, na pewno troszczył się o brata. I jako jedyny i pierwszy, dowiedział się o mocy Liama. Młodszy sam powiedział mu co się z nim dzieje. Lecz pomóc nie wiedział jak.

 • Razem w sierocińcu byli jakieś dwa lata, póki Liam nie został adoptowany. Co działo się dalej z jego bratem - nie wiadomo.

 • Celem młodszego jest odnalezienie starszego brata, więc zakładam że w drugą stronę też to będzie działać.

 • Więcej szczegółów doszukać się można w mojej kp.

  Pełną dowolność wyboru daję na:
 • wiek - z zaznaczeniem powyższym
 • imię/imiona
 • wizerunek - nie musi być nim Jensen Ackles jak w obrazku
 • zawód
 • organizacja - przynależność dowolna
 • reakcja na moc brata, czy się jej obawiał czy też nie

  Propozycje:
  Braciszek może pozostać zwyczajnie człowiekiem bez przebudzonego genu X. Może być mutantem, u którego później ten gen przebudził się. Mogło to także nastąpić niedawno i samo szukanie brata miało mu pomóc w panowaniu nad mocą.
  Może się ukrywać, może też pracować dla rządu. Zapewne teraz wiedziałby o tym że jego brat może być poszukiwany.przez policję, ze względu na podejrzenia morderstwa.
  Po tym jak Liam został adoptowany, można uznać że i jego brata ktoś adoptował rok później czy parę miesięcy. Ewentualnie pozostał w sierocińcu do osiągnięcia pełnoletności i udał w swoją stronę życia. Podjął jakiejś pracy bądź postanowił odszukać brata.
  W przypadku bycia mutantem, może mieć też swoje przygody z DOGS lub GC, gdzie go złapali i trzymają, lub byli temu bliscy a jemu udało się jakoś uciec.

  Wymagania:
  - Pomysł na postać.
  - Aktywność. Miło byłoby, gdyby osoba chcąca stworzyć postać, nie zniknęła dość szybko.

  Kontakt:
  Prywatna Wiadomość, ewentualnie Discord.
 • [Profil]
    [B+]
   
  Ricky Roseberry  Gdy przerasta nas życie, chowamy się w jego cieniu.

  bariera ochronna - fizyczna

  85%

  wolontariusz w Bractwie

  name:

  Ricky Roseberry

  alias:
  Sofia

  age:
  24

  height / weight:
  156/50

  Wysłany: 2018-09-28, 09:35   
     Multikonta: Conor


  Rodzice Bliźniaczek
  Uwaga ważne poszukiwania...
  Prosimy wczytać się w nie bardzo uważnie, bo to jest to czego szukasz. Lubisz grać starszą, dojrzałą postacią? Lubisz grać rodzicem? Te poszukiwania są w sam raz dla Ciebie!
  Tylko pomyśl!
  Jeśli chcesz mieć wspaniałe córki - bliźniaczki? Pochodzić z pięknej malowniczej Australii? Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno pytanie ,,TAK". To właśnie trafiłeś na poszukiwania, których szukałeś. Ponieważ panny Roseberry szukają swoich staruszków. Więc nie zwlekaj tylko pisz do nas....

  ,,Pamiętam zapach perfum mamy, kołysankę jaką śpiewała nam do snu, zapach papierosów taty, który próbował tuszować wodą kolońską."

  Nim jednak zgodzisz się zrobić nam któregoś z rodziców. Warto wspomnieć, że rodzice są wciąż zakochani w sobie po uszy, tak samo jak w dniu ślubu. Prócz tej informacji potrzebujesz też kilku szczegółów, które będą niezbędne do tworzenia postaci:

  Matka - niezastąpiona mamusia, znana jako najlepsza gospodyni w promieniu kilkuset kilometrów, poza tym nie za wiele można o niej powiedzieć. Pisząc nasze KP w głównym założeniu mieliśmy, że opiekowała się córkami. Starała się je jak najlepiej wychować...

  ,,Rodzice bardzo o nas dbali, ale zawsze wydawało mi się, że Rocky była ich idealnym dzieckiem, a ja stałam w jej cieniu. “Rocky to i tamto”, “No a co z Ricky?”, “No dobrze.” Zazwyczaj taką rozmowę przeprowadzała mama z tatą wieczorami, gdy ten wracał do domu."

  Ojciec - Pan Roseberry zawsze je rozpieszczał, były dla niego księżniczkami dla których byłby gotowy sprowadzić gwiazdkę z nieba. W karcie Rocky znajdziecie:

  ,,...nasz ojciec, który był stolarzem wybudował nam domek na drzewie."

  Jednak wpadł nam do głowy pewien szatański pomysł... Tak sobie gadałyśmy o naszych rodzicach kiedy to Ricky rzuciła by ich poszukać. Stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby gdyby ojciec prócz stolarki zajmował się jakimiś podejrzanymi interesami. Mógł wykorzystywać do swoich celów warsztat. Jednak to jest tylko luźno rzucona propozycja... Ponieważ historia ojca jak i matki zależy od ciebie. My tylko możemy co nieco podpowiedzieć.

  Historia rodzinny Roseberry

  Kiedy urodziły się Ricky i Rocky rodzina mieszkała w Marysville w stanie Wiktoria. Jednak nie zabawili tam za długo, bo gdy dziewczynki miały cztery lata przeprowadzili się do stanów. Poszukując lepszej pracy i ogólnie lepszego życia.

  ,,Kiedy skończyłam cztery lata rodzice postanowili opuści rodzinne strony i wyjechać z Australii do Stanów, a dokładnie do małej miejscowości Olympii. Spytacie czemu? Odpowiedź była prosta za lepszym życiem, za pieniędzmi. To chyba standardowe powody dlaczego ludzie decydują się wyjechać w nieznane."

  ~*~

  ,,Urodziłyśmy się w Australii, ale niestety nie pobyłyśmy tam za długo, bo razem z rodzicami przeprowadziłyśmy się do Stanów Zjednoczonych. Rodzice poszukiwali lepszej pracy, a dla nas lepszych szkół, ale to już przy okazji. Młode lata płynęły nam spokojnie i bez większych niespodzianek."


  To znajdziecie w naszych historiach jeśli chodzi o wyprowadzkę. Jeśli chcecie i czujecie potrzebę możecie to bardziej rozpisywać bądź tylko o tym wspomnieć. My jak widać nie rozwodziłyśmy się nad powodami, bo byłyśmy wtedy dziećmi.

  Lata mijały, chodziłyśmy do szkoły, spędzałyśmy czas na rozwijaniu swoich zainteresowań. A wy? Cóż żadna z nas nie skupiała się zbytnio na was, bo bardziej opisywałyśmy własne historie to co dotyczy naszych postać. Więc macie tutaj dużą dogodność co robiliście w tym czasie i co działo się z rodzicami...
  Warto też wspomnieć, że 7 lutego 2009 roku zginęli dziadkowie dziewczynek. Czyli rodzice jednego z was. Kogo? Zależy od ciebie... Co okoliczność tego wydarzenia znajdziesz w historii Rocky. Która bardzo była zżyta z babcią.

  ,,Wszystko zapoczątkowały wydarzenia w Australii, kiedy to 7 lutego 2009 wybuchł pożar, w którym zginęli moi dziadkowie. Jak doszły do nas te smutne wieści wraz z rodzicami pojechaliśmy, by dopełnić wszelkich procedur."

  Później Rocky i Ricky poszły na studia. Jedna na medycyny, a druga na informatykę. Nie będę zarzucać znowu cytatem, bo nie warto. Po za tym fajnie było by gdybyś sam lub sama przeczytała nasze KP. Jedynie dodam, że rodzice myślą, że dziewczyny nadal mieszkają w domu, który im kupili i pracują w Seattle. Prawda jest taka, że chociaż nie sprzedały domu i czasem do niego zaglądają to mieszkają w Bractwie. Chociaż pewnie Ricky z niego nie długo wyfrunie. Fajnie gdyby w końcu wyszło na jaw, że dziewczyny są mutantami i że Ricky jest z dziewczyną...

  Kilka innych informacji:

  ~ Rocky ~ Spokojna dziewczyna, która lubi spędzać czas w ogrodzie lub rzeźbiąc drewniane figurki. Od wizyty w Austraii w 2009 roku zdecydowała się zostać lekarzem by pomagać. Zna się na medycynie naturalnej i często stara się kontaktować z rodzicami...
  ~ Ricky ~ Energiczna, imprezowa, ale z drugiej strony porządna dziewczyna. Uwielbia siedzieć w internecie, ale nie jest insiderką, lubi imprezować, pić i spotykać się ze znajomymi (jeśli takich posiada :P) No i najważniejsze jest lesbijką o czym rodzice nie wiedzą może na fabule się domyślą?

  Nie mamy narzucanego wieku ani wizerunku ważne by w historii się wszystko zgadzało. Również wyszło iż, któreś z nich nie było pełnoletnie, kiedy się urodziły bliźniaczki. Nie jestem pewna czy historii jest to uwzględnione ale w domyśle mamy, że panny Roseberry urodziły się po ślubie rodziców.
  Jedno z rodziców nie musi być Australijczykiem... Ważne jest by mieszkał w Australii, po poznaniu swojego partnera.

  To tyle serdecznie i z całego serca zapraszamy... i bardzo ukochamy naszych rodziców :*
  _________________

  <img src="https://78.media.tumblr.com/b4b0497bdafd6e9e2d59249754f90d95/tumblr_ogzrorODto1uykuwmo1_400.gif" style="width: 280px;box-shadow: 1px 1px 10px 1px #343438;border-bottom: 5px solid #222222"><div style="font-family: 'Lekton';text-align:center;color:#343438;font-size:10px;text-transform: uppercase;padding: 5px;line-height: 10px;width:280; ">Ricky Roseberry
  <div style="width:270px;margin-top: -50px;text-align:right;">
  <a href="https://kiity-cat.tumblr.com/" style="font-family: Tahoma; color:#444444; font-size: 10px;text-decoration:none;text-align:right;">
  [Profil]
      [A-]
   
  Nicholas Grenville  ...

  Smog / Czarna Mgła

  82%

  Poszukiwany

  name:

  Nicholas Grenville

  alias:
  Andy Spivey / Nicky

  age:
  31

  height / weight:
  194/89

  Wysłany: 2018-09-29, 23:36   Nicholas Grenville
     Multikonta: Brian, Liam, David


  Ukochana 'żona'
  Rebecca McAdams (Grenville) - mutantka
  Kobieta jego życia, którą mógłby poślubić, gdyby nie fatalna sytuacja życiowa mutantów, gdzie na każdym kroku trzeba się ukrywać. Jednakże oboje stwierdzili, że nie potrzebują papierka. Często też przedstawiając się jako małżeństwo a później rodzina. Niczym mąż i żona.
  Rebecca to kobieta, która potrafiła powstrzymywać Nicholasa od przesadyzmu w swoich brutalnych działaniach, mówiąc mu "dość" czy "wystarczy". Jedyna która miała bardzo dużo pokładów cierpliwości do niego.
  Ich znajomość zaczęła się od jego dołączenia do grupy mutantów specjalizujących się w zabijaniu, porywaniu, działaniach nielegalnych już jako trzynastolatek. W taki sposób zarabiali pieniądze i sprzątali niewygodnych komuś ludzi lub wymuszając coś, czego komuś nie oddali. Często też podejmowali się kradzieży. Najczęściej zatrudniani przez gangi i mafie. Dzieci z kolei zajmowały się i uczyły łatwiejszych metod nielegalnego działania jak kradzieże.
  Rebecca została przydzielona Nicholasowi jako partnerka do zadań w terenie i w misjach jako pomocnik i wsparcie w 2005 roku.
  Rok czy dwa wpólnego przebywania na terenach Stanów i pracy, zbliżyło ich do siebie bardzo.
  W 2006 roku wróciła z nim do Richmond, pozwalając mu załatwić swoje sprawy, czekając na jego powrót w odpowiednio ukrytym miejscu. W tym czasie Nicholas był sprawdzić, jak jego rodzeństwo się rozwinęło i czy rodzina ogólnie jest bezpieczna.
  W 2009 roku, w Indianapolis, Rebecca urodziła im córkę - Vanessę.
  Jesienią 2013 roku ich baza grupy zabójców mutanckich została zaatakowana przez Genetically Clean - udało im się uciec z dzieckiem.
  W 2015 roku przenieśli się do Nowego Yorku, gdzie dowiedzieli o istnieniu Bractwa Mutantów. Rebecca była gotowa dołączyć, ale żeby i Nicholas się zgodził, musiała go przekonać. Ostatecznie dołączyli. Miesiąc później, owe bractwo zostało zaatakowane przez organizację rządową D.O.G.S.. Kobieta nie miała szczęścia w ucieczce, błagając Nicholasa o uciekanie z córką. Ona zaś została złapana i przetransportowana do siedziby D.O.G.S.
  Nicholas do teraz nie ma pojęcia, czy jego ukochana nadal żyje.

  Co się z nią działo dalej? Tutaj można rozwinąć jej życie według własnych wizji. Moje propozycje:
 • Mogła zostać więźniem i obiektem badań, pozostając nadal w DOGS. Od niej zależy, czy zgodzi się na współpracę czy nie. W więzieniu przebywałaby już od 2015 roku, czyli 3 lata.

 • Mogli z niej zrobić kundla.

 • Mogli pozbawić ją mocy i wypuścić z nadajnikiem, aby pomogła odnaleźć im poszukiwanego listem gończym Nicholasa Genville, jeżeli wiedzieliby o jej powiązaniach z nim.

 • Mogła jakimś cudem uciec i przez 3 lata szukać swojej rodziny. Ktoś mógł jej w tym pomóc.

 • Mogła podobnie jak brat Nicholasa - Christian, zgodzić się na współpracę i pracować dla D.O.G.S.

 • Mogłaby zostać zamknięta w nowo powstałym Getcie, po licznych przesłuchaniach, torturach czy cokolwiek innego. Mogła też po swojej ucieczce z rąk DOGS znów zostać złapana i dopiero wtedy być tam zamknięta.

 • Jestem otwarty na wiele pomysłów.

  Dowolność:
 • Imię i nazwisko - Podane tutaj może być odebrane jako jej przykrywka bądź prawdziwe.

 • Charakter - dowolny, byleby była cierpliwa do zachowania i działań swojego "męża"

 • Wiek - dowolny, może być od niego starsza lub młodsza, warto pamiętać, że urodziła dziecko i ma ono już dziewięć lat

 • Wizerunek - dowolny, przygarnę każdą piękność

 • Pochodzenie - w sumie dowolne, mogę jedynie zaproponować, że mogłaby być nawet meksykanką, hiszpanką od której też Nicholas mógł nauczyć się języka hiszpańskiego

 • Zawód - dowolny

 • Moc - dowolna, każdy wymyśla własną


 • Wymagania:
 • Pomysł na postać, aby na prawdę dobrze się grało danej osobie i sprawiało przyjemność. Z mojej strony polecam wszelkie pomysły na sesje i dramy.

 • Aktywność, w miarę częsta jak życie i czas pozwoli. Proszę więc zastanowić się, by nie było tak, że po założeniu KP, czy ustaleniach albo jednym poście - gracz znika.


 • <bKontakt na PW na to konto, Liama lub Briana. Ewentualnie discord. Służę pomocą i chętnie też odpowiem na pytania.  Dziewięcioletnia córka
  Vanessa Grenville - człowiek/mutantka?
  Urodzona z miłości dwojga rodziców jesienią/zimą 2009 roku w Indianapolis. Córka Rebecci i Nicholasa. Żywa dziewczynka, dziedzicząca geny ojca i matki. Przywiązana do rodziców, zawsze z nimi podróżowała. Najczęściej pozostawała z matką, kiedy ojciec musiał wyjechać/wyjść załatwić pilne sprawy (czyli kogoś sprzątnąć).
  Oboje starali się jak najrzadziej zabierać dziecko na tak niebezpieczne misje, żeby nie widziała zbyt wiele krwi i trupów.
  Od ukończenia sześciu lat, została powoli wtajemniczana w prawa i życie mutantów i tego czym zajmują się rodzice. Tłumaczone było tak, by nie straszyć jej mówiąc o złych ludziach, którzy chcą skrzywdzić takich jak jej rodzice. Osoby z mocami. Dobre strony swoich zdolności też pokazywali dziecku. Choć Nicholas zapewne miał z tym problem. Aby nie zatruć Vanessy, jak i Rebecci wymógł na nich by nosiły przy sobie maski wspomagające oddychanie przy zanieczyszczonym czy zatrutym powietrzu.
  Dziewczynka bardzo szybko pojęła sytuację problematyczną mutantów, kiedy w wieku sześciu lat straciła matkę. Na własnych oczach, widziała jak jej matka zostaje zabierana przez złych ludzi w mundurach i maskach. To była jej największa trauma życia, przy której nawet Nicholasowi później ciężko było ją uspokoić. Wciąż obiecując, że uratują mamę. Był to rok 2005.
  Vanessa do teraz trzyma się u boku ojca. Jednak nie przypominała juz tej wesołej i pełnej życia dziewczynki, dotknięta złym losem rozbicia jej rodziny. Wspiera ojca we wszystkim co robi, bardzo mu ufając. Nie chciałaby i jego stracić. Pogarszający się jego stan zdrowia, mocno ją niepokoi.

  Propozycje:
 • Prawdę mówiąc, szereg opisania jej przeżyć jest bardzo dowolny, uwzględniając jedynie kilka faktów z życia jakie musiała przeżyć. Choćby dwa ataki na Bractwo Mutantów. W jednym nieszczęśliwie brała udział i dzięki szybkiej reakcji ojca, udało im się uciec. Z kolei przy drugim, byli świadkami z oddali. Pomogli tylko tym, co udało się uciec.

 • Gen X - Dziewczynka może ale i też nie musi być mutantem. Jednakże gdyby ktoś chciałby się na to zdecydować, jej traumą była właśnie utrata matki, która została na jej oczach zabrana przez funkcjonariuszy D.O.G.S. i kiedy ostatni raz ją widziała. Przebudzenie genu mogło nastąpić wcześniej i do teraz dziewczynka nie panuje nad mocą. Albo przebudzenie genu można zrealizować obecnie, po latach gdyby miało mieć związek z jej ojcem.

 • Można, ale też nie trzeba - wprowadzić jakąś genetyczną albo nabytą podczas traumy wadę bądź chorobę, co by skomplikować bardziej jej i opiekującym się nią ojcem, życie.


 • Dowolność:
 • Imię i nazwisko - jeżeli komuś imię dziewczynki nie odpowiada, można uznać że na przykrywkę wybrała sobie inne. Ta kwestia mogłaby być omówiona z jej ojcem, po tym jak straciła matkę.

 • Charakter - dowolny, można nadać jej więcej cech z matki lub ojca

 • Wizerunek - dowolny


 • Wymagania:
 • Wiek - dziewięć lat, tego nie można zmienić.

 • Pomysł na postać, aby na prawdę dobrze się grało danej osobie i sprawiało przyjemność. Z mojej strony polecam wszelkie pomysły na sesje i pełną opiekę nad dzieckiem. O dramach nie wspominam, bowiem i tak sporo ich pewnie będzie.

 • Aktywność, w miarę częsta jak życie i czas pozwoli. Proszę więc zastanowić się, by nie było tak, że po założeniu KP, czy ustaleniach albo jednym poście - gracz znika.


 • Kontakt na PW na to konto, Liama lub Briana. Ewentualnie discord. Służę pomocą i chętnie też odpowiem na pytania.

  [Profil]
    [AB+]
   
  Toby Jensen  The ghosts of the past speak to all who will listen.

  rozmawianie z trupami

  27%

  były obiekt badawczy DOGS

  name:

  Tobias Jensen

  alias:
  Toby, Thomas Walker

  age:
  24 lata

  height / weight:
  185/65

  Wysłany: 2018-10-10, 17:56   
     Multikonta: Matilde Wallace


  Siostra ducha
  Co, by było gdybyś dowiedziała się, że Twój zaginiony brat tak naprawdę uciekł sam z siebie? Co, by było gdybyś dowiedziała się, że Twój zaginiony brat jest częścią tej piekielnej zarazy, której tak bardzo się wyrzekał? Co, by było gdybyś dowiedziała się, że Twój brat już wcale nie jest Twoim bratem? Co, by było gdybyś dowiedziała się, że chłopak, z którym się wychowywałaś, mimo że wciąż stąpa po tej ziemi, już dawno nie żyje?

  Toby Jensen był chłopakiem z dobrego domu. Miał młodych, lecz niezwykle dojrzałych jak na swój wiek rodziców. Jako dziecko i nastolatek nie sprawiał zbyt dużo problemów. Był po prostu typowym nastoletnim chłopakiem, któremu mimo wszystko wpojono zasady dobrego wychowania. Jego rodzice byli bardzo zaangażowani w działania organizacji Genetically Clean. Przez dłuższy czas Toby podzielał zdanie o tej całej zarazie, ślepo wierząc, że osądy rodziców są właściwe. Rzeczy się jednak wydarzyły i chłopak uczestniczył w okropnym wypadku, w wyniku którego zmutowała jego przyjaciółka - Maya. Spanikowany Toby, po prostu pewnego dnia (w wieku 19 lat) spakował samochód i razem z Mayą uciekł z domu. Tu... kontakt z rodziną się urwał.
  Przez ponad rok Toby jeździł po różnych stanach i ukrywał się przed policją, aż w wyniku niefortunnych wydarzeń 3 września 2014 roku... Toby po prostu umarł. Schwytany przez policję trafił do laboratorium w Bostonie, stając się obiektem badawczym. Po jakimś czasie przeniesiono go do oddziału DOGS w Seattle i właściwie tam zmieniono mu tożsamość na Thomas Walker. Jakoś w kwietniu 2018 postanowiono go wypuścić na wolność, robiąc z niego przynętę. Obecnie przebywa w getcie dla mutantów.

  Okej, tak w skrócie wyglądało życie Tobiasa. Co się jednak tyczy siostry?
  • Na pewno była od niego młodsza, ale właściwie obojętny mi jest jej wiek.
  • Mimo, że napisała, że kontakt z rodziną mu się urwał, to chciałam, by mimo wszystko od czasu do czasu odzywał się do swojej siostry podczas tej jego ucieczki.
  • Toby, a raczej Thomas, kompletnie jej nie pamięta. Właściwie to niczego nie pamięta.
  • Myślę, że nie byli typowym rodzeństwem i właściwie zawsze mogli na sobie polegać.
  • Ogólnie nie narzucam co się stało z rodzicami i siostrą. Mogli wyjechać z Kansas, mogli się przeprowadzić do Seattle kilka lat temu, albo zupełnie niedawno. A może przyjechała tam sama? Na pewno fajnie, ciekawie i dramowo, by było gdyby ona również w jakimś stopniu była związana z gettem, bo na pewno tam jeszcze trochę Toby posiedzi.
  [Profil] [WWW]
    [A-]
   
  Michael Ryan  I'd like to get to know you but you're talking much too slowly

  Superszybkość

  85%

  Łowca w bractwie

  name:

  Michael Ryan

  alias:
  Streak

  age:
  25

  height / weight:
  180/69

  Wysłany: 2018-10-31, 02:03   
     Multikonta: Jamie
    

     Pierwszy strzał! #ZadaniaMG


  REZERWACJA
  Trojaczek Ryan
  Heja wam! Dziś przed wami wznawiam szukajki na jednego z Ryanowych trojaczków, a mianowicie wykruszył się Richard, więc trzeba znaleźć kogoś nowego co by aktywnie chciał naszym najstarszym popisać.
  Co warto wiedzieć:
  -postać ma część historii napisanej, czy też wymaganej na potrzeby fabuły, czyli niektóre rzeczy będą narzucone z góry, a wszystko powiem chętnej osobie na PW
  -w trakcie przeskoku półrocznego będzie dość duża dowolność w tym co robiła
  -oczywiście miłość ze strony Majtka, może i kiedyś Stuart też pokocha (póki nas nie ubiję, ale cii)
  -oczywiście granie jednym z trzech Dylan’ów O’brien’ów
  -do wglądu miło by było przeczytać KP starego Richarda jak i moją KP, by móc się odnaleźć, ale jak mówiłam sporo można też w KP zmienić, niektóre rzeczy o których porozmawiamy na PW czy na discordzie, na pewno będą podlegać dyskusji

  Wiem, że mało informacji, ale mam nadzieję, że ktoś się skusi <3 płace w przytulaskach i obiecuję być kochanym i miłym braciszkiem!
    
  [Profil]
    [AB-]
   
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  [ ODPOWIEDZ ]
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Wersja do druku
  Dodaj temat do ulubionych

  Skocz do:  
  KLIK! PRZENIOSĘ CIĘ DO LINKÓW!
  MUTANTY SIĘ CIESZĄ, ŻE CIEBIE POWIESZĄ! MUTANTYYY!
  Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 5