Poprzedni temat «» Następny temat
Ścieżka #2
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 13:37   Ścieżka #2

[Profil]

Amber Jackson

She is like a wind

zmiennokształność

15%

rysownik/malarka, informator

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue

Wysłany: 2019-08-15, 17:36   

1 Rok na Giftedach!

/Po wszystkich grach/

Amber trochę była dzisiaj smutna. Udało jej się dostać od Bractwa sztylet. Miała go w specjalnym pokrowcu przy pasku. Założyła dość długi płaszcz by jej broń nie rzucała się w oczy. Chciała znaleźć miejsce gdzie mogłaby sobie potrenować.
Jednak ścieżką, która szła cały czas szli jacyś ludzie. Poza tym ostatnio miała obawy, że ten incydent co niedawno był gdy pierwszy raz zmieniła się w zwierzę sprawi, że będzie miała kłopoty.
Jednakże Jackson nie zamierzała się ukrywać. Z podniesioną głową szła przed siebie. Jeśli spotka ją coś złego stanie z tym wszystkim oko w oko.
Poza tym cała akceptacja z tym, że jest mutantką nie była taka fajna. Uczyła się za bardzo nie denerwować, stresować, a tym bardziej.... podniecać.
Jak miałabyś wyjaśnić ludziom, że od tak ukazują jej się kocie uszy i taki sam ogon? Nie będzie przecież cały czas chodzić w czapce prawda?
W końcu skręciła w jakby jakąś taką polną drogę, a zaraz znalazła się na obrzeżasz lasu. Miała nadzieję, że nikt tutaj nie przyjdzie. Jeszcze z tak jakby zbrojowni zabrała kilka kunai. Przy okazji nauczy się bardziej celności.
Rudzinka wybrała sobie drzewo i zaczęła rzucać w nie.
Nie przyszło jej do głowy, że kunai może kogoś przez przypadek trafić. Niestety jeden jakby sztylecik nie trafił w drzewo.
Amber ruszyła na poszukiwania tej niezwykłej broni.

Here's to the lonely hearts and the ones that never change
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Nicholas Grenville

...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-08-19, 20:51   
   Multikonta: Brian, Liam, David

1 Rok na Giftedach!

/ gdzieś przy końcu marca

Po załatwieniu większości spraw na mieście, Nicholas postanowił udać się na spokojny spacer i wspomnieć przeszłość. Kobietę, którą utracił. Coraz bardziej miał przeczucie że jej nie odzyska. Nie odnajdzie. Niby trzymał się wiary że nadal żyła, mogła już nie być tą osobą jaką znał, jeżeli faktycznie znajdowała się w rękach DOGS. Interesujące i niepokojące był brak jakikolwiek informacji o niej. Nie powinien się tym zadręczać. Priorytetem było teraz wspieranie siostry, która utraciła tego miesiąca swojego ukochanego. Drugą rzeczą były plany Rebelii. Zauważył że po ostatnim niespodziewanym i zaskakującym ataku w DOGS, doszło go naruszenia ich stabilizacji politycznej. Notowania pokazują, że coraz mniej ludzi zaczyna im ufać. To był dobry znak do planowanych działań. Pozostawało tylko ugadać się z szefem Bractwa, czy pójdą z nimi na ostateczne starcie z rządem w walce o wolność ich ludzi i prawa.
Idąc ścieżką, trzymając ręce w kieszeni czarnej, skórzanej kurtki, zatrzymał się w momencie kiedy coś przed nosem mu przeleciało. Intuicja nakazała mu zachować ostrożność, co zmusiło go do spojrzenia w kierunku osoby, która rzuciła broń. Zmarszczył brwi, spoglądając na dziewczynę, znajdującą się w oddali. Zrobiła to specjalnie? Kim ona tak naprawdę jest? Postanowił obserwować ją czujnie, czy podejmie się jakiegokolwiek ruchu.
[Profil]
  [AB+]

Amber Jackson

She is like a wind

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue

Wysłany: 2019-08-20, 15:16   

1 Rok na Giftedach!

Rudzinka usiłowała się nie denerwować, bo stres u niej był jednym z czynników powodującym, że ukazają się się uszka i koci ogon. Powtarza w myślach jak mantrę, że nic się nie stało, a ona jest kwiatem lotosu.
Zauważyła jakieś blodnyna. Czy w niego trafiła bronią czy nie? Usiłowała to sprawdzić. Jednak facet nie wyglądał na takie by czymkolwiek oberwał. W końcu zebrała się w sobie i zapytała mężczyznę:
- Witaj, przepraszam bardzo Pana czy nie widział Pan lecącego małego sztylecika? Jeśli Pana mało nie trafił to po proszę mi wybaczyć. Nie chciałam nikogo skrzywdzić - wyjaśniła.
Może w ten sposób zrobiła z siebie idiotkę, ale nie wiedziała jak inaczej ma dowiedzieć się co stało się z jednym z kunai. Jeśli coś by się stało i kogoś zraniła, a w najgorszym przypadku zabila. Gdyby coś się stało Jackson nie wybaczyła by tego sobie.
Czekała dość spokojnie na odpowiedź nieznajomego.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Nicholas Grenville

...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-08-24, 20:55   

1 Rok na Giftedach!

Nic się nie stało, tylko coś przeleciało blisko twarzy Nicholasa i zwróciło na niego ostrą uwagę, by być bardziej czujnym i ostrożnym. Kierując wzrok w stronę dziewczyny, nawet do niej nie podszedł, tylko obserwował, co następne uczyni. Z jej słów jednak wynikało, że nie miała złych zamiarów.
- Taa... Coś mi przeleciało.
Odpowiedział zgodnie z prawdą, wciąż na nią patrząc dość poważnie. Idiotkę to może i zrobiła z siebie, wybierając najbardziej fatalne miejsce do treningu? Na to by wyglądało.
- Trenujesz?
Rzucił pytaniem od tak. Być może też dla pewności chęci ostrzeżenia dla niej, by zmieniła miejsce. Tutaj nie trudno trafić z kogokolwiek a nawet w cokolwiek. Nie trzeba wspominać, że pojazdy tędy także się poruszają i trafne przebicie opony może źle się skończyć na kierującego. Czy ona w ogóle myślała? Czy może specjalnie udawała niewinną?
[Profil]
  [AB+]

Amber Jackson

She is like a wind

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue

Wysłany: 2019-08-25, 21:39   

1 Rok na Giftedach!

Jak by nie patrzeć Amber nie miała jak się wytłumaczyć. Co by nie powiedziała to by ją jeszcze gorzej pogrążąło.
- Tak, trenuję - stwierdziła.
Powiedziała prawdę, jakoś kłamstwo nie bardzo wchodziło w grę.
- Domyślam się, że Pan powie, że to złe miejce. Jestem tego świadoma, tylko testowałam tą broń. Moje szczęście, że nikogi nie trafiłam, albo mój rzut nie spowodował wypadku - przyznałam.
Szczęście w nieszczęściu, jakoś Rudej ostatnio nic nie wychodziło.
- Uczę się samoobrony i wykorzystuję różne bronie. Przepraszam, że mam śmiałość zapytać czy zna się Pan na walce? Abardziej na sztuce walki? - zapytała.
Patrzyła na nieznajomego z dość nieodgadnioną miną.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Nicholas Grenville

...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-08-28, 18:43   

1 Rok na Giftedach!

Potwierdziła jego przypuszczenia, co aż było bardzo ciekawe. Słuchając jej dalej, jego brew uniosła się ku górze, okazując zaskoczenie. Zaraz jednak spoważniał.
- Zastanawiam się czy faktycznie się domyśliłaś, czy może czytasz mi w myślach.
Pomyślał o tym, zastanawiał się nawet, dlatego tutaj trenuje, jeżeli to była prawda. I zaskoczyła go tymi odpowiedziami. Nie pytał jednak czego się uczy, bowiem to go najmniej obchodziło.
- Po co Ci to wiedzieć?
Jeżeli liczyła że będzie ją niańczył, to chyba nie tędy droga. Nie zna jej, nie ma pojęcia po której stronie stoi a jeszcze się okaże, że to będzie jakaś pułapka.
[Profil]
  [AB+]

Amber Jackson

She is like a wind

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue

Wysłany: 2019-09-02, 19:03   

1 Rok na Giftedach!

- No co Pan, nie. nie czytam w myślach. Domyśliłam się - stwierdziła.
Nie wiedziała z kim miała do czynienia, tym bardziej jeszcze okaże się, że to mutant. A może to ktoś z D.O.G.S?
Zaraz doświadczyła to, że ten nieznajomy się trochę zjeżył. Już odpowiedziała się:
- To tylko z ciekawości. Jeśli Pan nie chce to niech nie odpowiada - powiedziała ostrożnie.
Powoli zaczęła zbierać swoje rzeczy.
- Muszę znaleźć inne miejsce do ćwiczeń. Dobrze, że Panu nic się nie stało - odrzekła.
Jednak co raz na niego patrzyła. Gdy już mniej więcej skończyła stanęła koło nieznajomego.
- Gdyby Pan zmienił zdanie, jestem Amber, Amber Jackson. - mówiąc to podała mu wizytówkę.
Pisało na niej, że jest malarką i rysowniczką. Czekała co powie mężczyzna.

Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Nicholas Grenville

...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-09-10, 22:20   

1 Rok na Giftedach!

- Ach tak.
Przypadek widocznie. On również nie miał pojęcia, że może rozmawiać z mutantką a nie zwyczajnym człowiekiem. Powinna też wiedzieć, ze ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła. Podziwiał jej śmiałość, że zadawała takie pytania do obcej sobie osoby. Sądząc po sytuacji, szukała zapewne mentora. W swoich odpowiedziach także zachowywała ostrożność. Nic dziwnego. Ten świat zszedł już dawno na psy a oni będą się siebie obawiać, przez obecny rząd.
- Mną się nie przejmuj, tylko sobą. Bezpieczniej jest trenować w głębi lasu lub przestrzennych dużych pomieszczeniach. Tam nikt raczej Cię nie znajdzie i nikomu krzywdy nie zrobisz.
Doradził. Lecz nazwiska i imienia swojego nie zdradzał. Odebrał zaś wizytówkę, którą mu podarowała i spojrzał na nią ponownie.
- Malarka rzucająca nożami? Interesujące.
Skomentował krótko, brzmiąc tak, jakby mówił do siebie.
- Jak oceniasz dzisiejszą politykę?
Teraz on zadał jej pytanie, również z ciekawości. Chciał wiedzieć, jakie ma ona zdanie na temat obecnych rządów w kraju. .
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]