Poprzedni temat «» Następny temat
Hard Rock Cafe
Autor Wiadomość
Imogen Ruiz

-

urok osobisty/feromony

75%

asystentka Very Neumann

name:

Imogen Ruiz

alias:
Lamia

height / weight:
169 / 52

Wysłany: 2018-08-01, 19:06   
   Multikonta: Imari

Była pewna, że to jest dobre określenie, które na pewno przypomni mu wszystko i uświadomi, że to jest naprawdę ona, nie ktoś inny. Taka pierdoła, kto by pomyślał?
Gdy tylko ją dotknął i zbliżył się do niej uruchomiła swoją moc, choć to mogł być jeszcze gorszy pomysł niż zwykle. Chris i bez tego wydawał się wariować na jej punkcie, było to widać w jego oczach, w błagalnych pół-zdaniach, które wypowiadał jakby trochę niepewnie.
Przymknęła oczy pod jego dotykiem i zwróciła twarz w stronę jego dłoni. Cholera, nie powinna. Dochodziło do niej jak bardzo nie powinna. A tym co powinna zrobić było rzucenie jakiegoś złośliwego komentarza, że z kimś ją pomylił i co taki lump jak on tutaj robi i dlaczego w ogóle się do niej odzywa. Na to było już jednak za późno. Dużo za późno. Czy zawaliła? Sama nie miała pojęcia.
Nie uciekła od dotyku ani od pocałunku, chociaż właśnie docieralo do niej jak ogromnym błędem to może być dla niej. Dla niego? Nie wiedziała. Nie powinna się tym przejmować co to może znaczyć dla niego.
- Shhhhh.. - uciszyła go kolejnym pocałunkiem. Nie chciała tego słuchać, bo zadziwiająco boleśnie jej serce rozdzierało się na kawałki. Nie powinien mówić jej takich rzeczy. Nie powinna ich słuchać.
Zsunęła się z wysokiego barowego stołka i objęła mężczyznę za szyję, wtulając się w niego. Czy to było bezpieczne? Pewnie nie. Zacisnęła na moment palce na jego karku, nie chciała się cofnąć, ale to zrobiła. Przez dłuższą chwilę nic nie mówiła, przesuwając spojrzeniem po jego twarzy, z lekkim uśmiechem na ustach.
- Masz czas.. porozmawiać? - zapytała, chociaz znała odpowiedź. Zapewne miałby czas nawet gdyby go nie miał, przynajmniej takie sprawiał wrażenie, a ona wiedziała jak zwykle na nią reagował. Z drugiej strony nie miała pojęcia co dzieje się teraz w jego życiu i jak to wszystko wygląda.
- Nie tutaj, oczywiście - dodała zaraz.

Christian Spivey

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

65%

D.O.G.S członek OT

name:

Christian Spivey

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2018-08-03, 11:06   
   Multikonta: Ruth; Kathryn

Takie pierdoły są ważne, bo nikt nie zwraca uwagi na nie. Jeśli ktoś chce się podszyć pod kogoś lub po prostu zabawić się czyimiś uczuciami. To nie zwraca uwagi na nie, bo dla kogoś innego są bez znaczenia. Nic nie warte... Pomimo tego one są... Bo gdy dwójkę ludzi łączy uczucie i spędzają sobą sporo czasu. Małe rzeczy nabierają dla nich znaczenia... Symboliki... Przywołują wspomnienia czasem radosne, że człowiek się uśmiechnie, a innym razem bolesne. Tak, że wolał by o nich nie pamiętać.
Autumn zawsze była moim życiu bardzo ważna odkąd to wpadliśmy na siebie na uczelni, a później przystąpiła do bractwa. Z każdą kolejną spędzona z nią chwilą coraz bardziej tonąłem i najgorsze to, że miałem tego świadomość. Odczucia tonięcia, ale podobało mi się to. Ponieważ kiedy trzymałem ją w ramionach miałem wrażenie, że trzymam cały świat. Jak już mówiłem tylko trzy kobiety w moim życiu miały taką władzę nad de mną... Dla nich sprzedał by duszę diabłu. Można powiedzieć, że to zrobiłem, bo przecież pracuję dla rządu. Teraz obawiam się powiedzieć o tym mojej ukochanej Autmi.
Oboje nie powinni tego robić... Ponieważ jak tylko ją zobaczyłem powinienem wyjść i nie wracać. Pozwolić by wiodła swoje życie, a nie obracać go do góry nogami. Przecież widziałem, że jej się powodzi co mnie cieszyło. Jednak musiałem być na tyle głupi by się upewniać i jeszcze całować. Co ja sobie w ogóle wyobrażałem... Nie powinienem niż jej życia, bo przecież nie mogę zrezygnować pracy dla rządu.
Kiedy mnie pocałowała wszystkie moje wątpliwość przestały istnieć... W tej jednej chwili przestałem martwić się tym co będzie jutro. Po prostu musi to się jakoś ułożyć. Przecież los by nie krzyżował naszych ścieżek po to by zadać nam kolejny cios w plecy.
- Mam - powiedziałem krótko, a głowie już układałem sobie jak się wytłumaczyć. Jednak musiałem z nią porozmawiać dowiedzieć się. Co działo się z nią przez te wszystkie lata. - Gdzie chcesz iść? - najchętniej zabrał by ją do siebie i zamknął gdzieś by była bezpieczna. Jednak nie mogłem zrobić ani jednego ani drugiego. Ani zabrać jej do siebie, ani też więzić...
[Profil]
  [A+]

Imogen Ruiz

-

urok osobisty/feromony

75%

asystentka Very Neumann

name:

Imogen Ruiz

alias:
Lamia

height / weight:
169 / 52

Wysłany: 2018-08-03, 12:23   
   Multikonta: Imari

Wiedziała, ze to głupota, bo bedzie musiała kłamać. Nie miała z tym najmniejszych problemów, była doskonałym kłamcą, co zresztą już udowodniła nie raz. Czy chciała to robić? Nie była pewna, ale widziała, że musi.. po co..? Tego nie byla pewna. Chciala dowiedzieć się co robil, co się z nim działo, dlaczego tak, dlaczego nadal żyje? Była pewna, że zabito go podczas ataku. Chociaż nie, to sobie wmówila, poniekąd, bo pewności mieć nie mogła. Niemniej jednak nie mieli kontaktu od tych trzech lat, więc..
Coż, jej założenia okazały się błędne, a ona doskonale wiedziała, że o wiele latwiej i o wiele... lepiej byloby, gdyby jednak były prawdą. To, że Chris żył i tym bardziej to, że się spotkali mogło generować masę kłopotów. Musiała przemyśleć jak to koniec końców rozegrać.. Ale to potem, nie teraz. Teraz chciała zniknąć stąd.
- Grand Hyatt Hotel. Wezmę ubera, pojadę pierwsza i zarezerwuję pokój. Swoją zamow piętnaście minut później. Będę czekać w holu, po prostu idź za mną, ok? - wyjaśniła swój plan. Nie chciała, by widziano ich razem. Był mutantem i to było wiadome. Ona, oficjalnie, nie. Tak było bezpieczniej.
Cofnęła się od niego i sięgnęła po torebkę zawieszoną na haczyku pod blatem. Przewiesila ją sobie przez ramię i ruszyła do wyjścia, wyciagajac telefon z kieszeni. Zamówiła Ubera, poczekała na niego te dwie minuty i wsiadła do środka, jadąc do hotelu.

zt x2?

[ ODPOWIEDZ ]