Poprzedni temat «» Następny temat
Seattle Central Library
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-23, 12:38   Seattle Central Library[Profil]
 
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-03-12, 00:27   
   Multikonta: Brian, Liam, David
  

   1 Rok na Giftedach!


/ 27 luty 2019

Pochmurny późny wieczór. Zbliżała się godzina policyjna. Nicholas tego wieczora postanowił udać się na samotny spacer jak i zbadanie jednego miejsca. Doszukał się informacji, że pewna grupa mutantów planuje dokonać czegoś dużego i niebezpiecznego, okazując w ten sposób sprzeciw wobec rządowi. Chciał się upewnić, czy mają oni jakiekolwiek powiązania z Armią X. Czy oni są od nich. Od niejakiej Gerthrude Babineaux. Jeżeli tak, dzięki połączeniu z nimi sił, o ile by na to poszli, mogliby rozwalić nie tylko AlterGen, ale również wyzwolić Dzielnicę Ochrony Mutantów. Dzięki temu, mógłby uratować brata.
Przemierzał ulice. Odziany w czerń, spodnie, kurtkę, buty, rękawiczki, czapkę i szalik owinięty wokół szyi i połowy twarzy. Noce zimą dawały we znaki, jak bardzo temperatura potrafiła zejść poniżej zera. Grenville, zatrzymał się nieopodal centralnej biblioteki miasta. Jednej z większych, prezentującą się piękną architekturą. Nie spodziewał się, że zaszyfrowany adres, okaże się tym miejscem spotkania i ataku. Czając się w ukryciu, nie dostrzegał nikogo. Gdzieś jednak ktoś przemknął mu biegiem. Jakby coś podkładając i uciekając. Z przeciwnego końca ulicy, dostrzegł zbliżający patrol policyjny. Czajenie się tym razem nie wyszło mu na dobre, ponieważ kiedy chciał się już wychylić i ruszyć dalej, poczuł jak coś dotyka jego pleców. Jakby coś mu przystawiono.
- Nie ruszaj się.
Usłyszał za sobą kobiecy głos. Dość pewny siebie, odważny i zdeterminowany. Czyżby dał się zaskoczyć? Zasadzka? Jakim cudem nie dostrzegł nikogo na tej ulicy?
- Ręce go góry i nie kombinuj.
Rozkazała a Nicholas jedynie westchnął. Uniósł obie dłonie ku górze. Nie chciał na razie atakować.
- Nie sądziłem, że na kogoś tutaj trafię.
Rzucił stwierdzenie, zachowując czujność, by wiedzieć kiedy się na nie odegrać. Czyli, zaatakować.
- Kim jesteś i co tutaj robisz? Szpiegujesz? Dla kogo?
Zaczęła go zasypywać pytaniami, mówiąc ciszej, by nie zdradzić swojej pozycji.
- Zamiast rzucać pytaniami, byś zainteresowała się aktualną sytuacją. Gliny są blisko.
Zwrócił jej uwagę dość poważnie, jako że stał tyłem do niej i był wysoki, widział koniec innej ulicy, gdzie policjanci wcześniej przez niego dostrzeżeni byli znacznie bliżej.
Wtedy poczuł jak kobieta mocniej przyciska mu lufę broni bardziej do pleców. Nie czekał. Zrobił szybki obrót łapiąc ją za rękę i uderzając dość mocno w ścianę, że zmusiło ją do upuszczenia na chodnik. Drugą ręką złapał ją za szyję i przycisnął do ściany. Jęknęła z bólu.
- Jestem sprzymierzeńcem.
Odpowiedział jej na pytanie, jednocześnie wypuszczając z pod rękawa trujący dym, aby ją osłabić. Z tej ręki, którą trzymał jej szyję. Za chwilę przerzucił jej ciało sobie na bark i wybiegł z uliczki, by schować się z jej ciałem gdzieś za drzewami. I wtedy usłyszał wybuch, co sprawiło że automatycznie schylił się i zaraz obejrzał w stronę biblioteki. Zniszczeniu uległo poddasze. Jakby ktoś rzucił bombę, zaatakował mocą, lub podłożył ładunek wybuchowy. Odłożył ciało dziewczyny na ziemię i wstał zmierzając w stronę ataku. Kolejne szyby z budynku rozsypywały się i opadały na chodnik. Kolejny nastąpił wybuch z drugiej strony konstrukcji. Policja patrolująca szybko się znalazła na miejscu wzywając pomoc. Teraz to zobaczył. Dużo mutantów zaczynało się zbierać i obezwładniać policję. Nicholas właśnie znalazł się w centrum nocnych zamieszek, zbuntowanych mutantów. By nie wzbudzać podejrzeń, ruszył z nimi do przodu, jednocześnie też rozglądając się, czy nie znajdzie gdzieś Gerthrudy Babineaux.
[Profil]
  [AB+]
 
Bradley GreyAwesome

manipulacja Magią Chaosu

86%

szuka zemsty

name:

Bradley Grey,

alias:
Adam Bishop / Warlock Lord

age:
27

height / weight:
183 / 80

Wysłany: 2019-05-18, 01:09   
   Multikonta: Scarlett Reynolds, Richard Ryan
  

   1 Rok na Giftedach!


//27.02

Od czasu porwania Bradley bardzo się zmienił. Nie żeby życie wcześniej go rozpieszczało, ale czara goryczy została przelana po ostatniej niewoli. Coś w nim pękło, a ludziom udało się go złamać. Bardzo długo dochodził do siebie zarówno fizycznie jak i psychicznie. I nie obyło się bez trwałych uszczerbków. Jego nastawienie i podejście do świata diametralnie się zmieniło. Kiedyś mimo bólu i cierpienia w życiu nadal kochał ludzi i był im w stanie wiele wybaczyć. Aktualnie nienawidził ludzi i oprócz tych znajomych, których faktycznie tolerował to każdy był zły. Od czasu porwania miał też w sobie wiele pokładów gniewu, który nie mógł znaleźć ujścia. Nie potrafił sobie pomóc, a tłumienie go przynosiło odwrotne skutki.
Odnowił więc kilka znajomości. Znalazł mutantów, którzy mieli podobne odczucia co on i którzy mieli określone plany. Nie znał dokładnych szczegółów, bo aż tak mu raczej nie ufali skoro nie był jednym z nich. Jedyne co otrzymał to adres, dlatego był we wskazanej okolicy późnym wieczorem, ubrany adekwatnie do pogody oczywiście.
Nie musiał długo czekać na rozwój wydarzeń. Wkrótce określone obszary budynku zaczęły wybuchać, a policja zaczęła się gromadzić wokół. Nie tylko ona, ponieważ nagle wyszło też wielu mutantów, którzy nie godzili się z losem, który ludzie im gotowali. Mieli oczywiście rację, dlatego Brad niewiele myśląc włączył się w wir walki.
Nie używał mocy bezmyślnie, na początku pobiegł do centrum wydarzeń. Pomógł obezwładnić dwóch policjantów i rozejrzał się. Kwestia czasu zanim na pomoc ruszy im więcej ludzi. Ale to była jego szansa i jego mała zemsta. Chociaż tyle mógł zrobić, żeby sobie ulżyć.
_________________

Let me tell you what it's like to
be a zero
[mru]
[Profil]
  [A-]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-05-19, 21:01   
   Multikonta: Brian, Liam, David
  

   1 Rok na Giftedach!


Szukał jednego celu, uwagę przykuł mu inny. W sumie nie jedyny, bo mutantów atakujących było sporo i każdy wykazywał się swoją interesującą mocą. Ofensywną i defensywną. Nie chcąc za bardzo się angażować w walkę, przemknął przez grupę mutantów gdzieś na bok w drzewa, aby obserwować z ukrycia. Jednakże w oddali dało się dostrzec zbliżające pojazdy pancerne. Oznaczone jako D.O.G.S.
"Świetnie. Jeszcze ich tu brakowało..." - pomyślał, obserwując zajście. Wrócił spojrzeniem w stronę tłumu, który dale robił zadymę. Budynek biblioteki wyglądał już w opłakanym stanie i płonął. Dało się także usłyszeć sygnały straży pożarnej. To miejsce było porządnie oświetlone przez płonący budynek. Lecz niejakiej Babineaux nie dostrzegał. Nie pozostawało nic innego, jak kogoś wypytać o ich działania. Tutaj to jednak nie było możliwe. Przeklął, wiedząc, że nie może zostać w tym ukryciu. Szybko go odnajdą.
Ruszył więc w drogę powrotną, lecz zatrzymał się doznając zaskoczenia.
- Cholera...
Przeklął cicho pod nosem. Kordon uzbrojonych policjantów stanął na tyłach blokując drogę ucieczki którą przybyli zebrani mutanci. Drogą ucieczki mogła okazać się boczna ulica, która jeszcze nie została zabarykadowana. Więc w tamtym kierunku Nicholas zamierzał się dostać. W obronie własnej, wyjął pistolet zabijając w tym chaosie trzech policjantów, którzy stawali mu na drodze. Nie zdradzał swojej mocy w tym tłumie. Ale zauważając, że jeden z policjantów znajdujący się dwa metry za mutantem (Bradley), zamierza strzelić do młodego chłopaka, Nicholas wycelował w głowę mundurowego, oddając celny strzał. Trup padł na ziemię. A spojrzenie Grenville'a powędrowało na Greya.
[Profil]
  [AB+]
 
Bradley GreyAwesome

manipulacja Magią Chaosu

86%

szuka zemsty

name:

Bradley Grey,

alias:
Adam Bishop / Warlock Lord

age:
27

height / weight:
183 / 80

Wysłany: 2019-05-19, 21:59   
   Multikonta: Scarlett Reynolds, Richard Ryan
  

   1 Rok na Giftedach!


Z czasem było coraz gorzej. Pojawiło się więcej policji oraz DOGS. Robiło się coraz bardziej niebezpiecznie, ale nie zniechęcało go to. Od dawna nie czuł tak przyjemnej dawki adrenaliny jak dziś. Zabijanie ludzi było niesamowicie satysfakcjonujące po tym wszystkim co przeżył. Im więcej ich było tym lepiej. Czy bał się, że wpadnie znów w niewolę? Nie, bo teraz był bardzo ostrożny, a ponadto zamierzał korzystać ze swoich mocy jeśli będzie to konieczne. Póki co tego nie robił.
Chyba jednak poczuł się zbyt pewnie, bo po jakimś czasie w wirze walki nie zauważył za sobą policjanta, który mierzył w niego z broni. Najpierw usłyszał odgłos wystrzału niebezpiecznie blisko, a potem odgłos upadania bezwładnego ciała. Odwrócił się i spojrzał najpierw na trupa, a potem na osobę, która go uratowała. Zmarszczył brwi i przez chwilę mierzyli siebie wzrokiem. Nicholas w pewnym momencie nie zauwazył, że za nim podchodzi dwóch mężczyzn, którzy próbowali go zabić. Celowali w niego z broni i nie mieli mundurów policjantów, ale ich ubiór sugerował raczej DOGS.
Nie było czasu się nad tym zastanawiać, bo mężczyzna, który uratował mu życie sam teraz potrzebował pomocy, a Brad zamierzał się odwdzięczyć.
Nie miał możliwości go ostrzec, a broń była obecnie niezdatna, więc jego dłonie zaświeciły szkarłatem, a dwa sztylety z jego paska wyleciały w mgnieniu oka i wbiły się prosto w oczy przeciwników, więc natychmiast padli martwi. Brad posłał Nicholasowi uśmieszek, po czym wrócił w wir walki. Jakoś musiał się wyżyć, nie? Każdy walczył o życie i Brad też. Nie tylko o życie, a bardziej o zabicie innych, wrogów.
Wiedział, że niedługo będzie musiał uciekać, żeby odejść wolno. Widział, że przeciwników jest coraz więcej, ale póki co zabijał ile mógł. Mocą przywołał dwa pistolety martwych policjantów i strzelał w najlepsze. Tym razem jednak obserwował również tyły, żeby nikt go nie zaskoczył. Drugi raz może nie mieć tyle szczęścia.
_________________

Let me tell you what it's like to
be a zero
[mru]
[Profil]
  [A-]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-05-19, 23:57   
   Multikonta: Brian, Liam, David
  

   1 Rok na Giftedach!


Funkcjonariuszy zaczynało przybywać, co nie wróżyło niczego dobrego. Z tego co jeszcze udało się zaobserwować, to co najmniej trzech mutantów zostało obezwładnionych, inni pozostawali ranni. Lecz nie poddawali się. Każdy pomagał każdemu.
Niespodziewanie nowy kolega, któremu właśnie ocalił życie, zrobił to samo. Nicholas zmarszczył brwi, widząc jego ruch. Automatycznie nawet kucnął by ten mógł dokonać swojego ataku. Innym słowy, uniknął cudownego zetknięcia się z jego mocą. Obejrzał za siebie i nie da się ukryć, jak bardzo był pod wrażeniem jego zdolności. Powiódł spojrzeniem za nim by ujrzeć kolejny czyn przyciągania do siebie broni. Kogoś takiego potrzebowali. Zdecydowanego w ataku. Z taką mocą.
Wstał i ruszył w jego kierunku, by nie stracić z oczu. Przystanął, kiedy ktoś krzyknął:
- Pajęczaki!
To był znak, by się wycofać. DOGS nie przebierało w środkach. Inni padali sparaliżowani. Nicholas nie zastanawiając się, dogonił biegiem mutanta.
- Choć ze mną.
Rzucił mu do ucha i ruszył w boczną stronę, usuwając z broni przeszkodzy w postaci mundurowych. Raniąc lub zabijając. Innych neutralizując kopniakami czy wykręcaniem rąk. Musieli się stą wyrwać. Ale nic nie ułatwiało im drogi ucieczki, kiedy Nicholas poczuł wbicie kulki w lewe ramię. Złapał się za ranę i obejrzał. Nie był to nikt z okolicy, ale gdzieś widocznie mieli snajperów.
- Cholera. Nie jest dobrze.
Stwerdził, nie zdejmując nadal szalika z twarzy, który wciąż zakrywał mu jej połowę. Bezpieczniej jednak będzie przecisnąć się pochylonym, do drugiej ulicy i tam biegiem znaleźć się na zakręcie pobocznych.
[Profil]
  [AB+]
 
Bradley GreyAwesome

manipulacja Magią Chaosu

86%

szuka zemsty

name:

Bradley Grey,

alias:
Adam Bishop / Warlock Lord

age:
27

height / weight:
183 / 80

Wysłany: 2019-05-20, 00:35   
   Multikonta: Scarlett Reynolds, Richard Ryan
  

   1 Rok na Giftedach!


Bradley również zauważył, że tych gnojków jest coraz więcej. Wiedział też, że niedługo przyjdzie czas na ewakuację. Ale póki mógł to zabijał tylu ile mógł. Za te wszystkie krzywdy, które mu wyrządzili to powinien wybić ich wszystkich. Niestety nie jest to takie proste jak się o tym mówi. Sam na wszystkich? Marne szanse, zwłaszcza że coraz więcej mutantów było obezwładnionych.
Nie mógł sobie pozwolić na powtórkę z rozrywki w postaci niewoli, dlatego musiał działać z głową. Uratował jeszcze dwóch skrępowanych mutantów, strzelając umundurowanym w głowy.
- Mogę ci ufać? - zapytał niepewnie, ale ostatecznie widział co tu się dzieje. Poza tym mężczyzna uratował go, więc teoretycznie należał mu się jakiś maleńki kredyt zaufania. Ostatecznie kiwnął głową i ruszył za mężczyzną. Zabijał i ranił przeszkody, w czym Brad mu aktywnie pomagał za pomocą pistoletów.
Dopiero kiedy jego nowy kolega dostał kulkę w ramię, Brad uniósł ręce i wytworzył półprzezroczystą tarczę, która ochroni ich przed ostrzałem z góry. Musieli tylko się pochylić i nie wystawiać.
- Będę obstawiał górę i tył, a ty boki i przód ok? - zapytał jeszcze. Wymagało to od nich jakiejś dawki zaufania, ale na tym etapie, gdzie walczyli o życie to chyba nie mieli wyjścia.
- Lecimy - powiedział jeszcze i zaczęli się przemieszczać ostrożnie, ale sprawnie do przodu. Za nimi rozległy się jakiś krzyki i nawoływania posiłków, więc musieli się pośpieszyć, jeśli nie chcieli trafić w ich łapska.
_________________

Let me tell you what it's like to
be a zero
[mru]
[Profil]
  [A-]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-05-20, 23:28   
   Multikonta: Brian, Liam, David
  

   1 Rok na Giftedach!


- W takiej sytuacji miałbyś jakieś wyjście?
Zapytał, choć skupiony był na sytuacji. Otoczeniu, które nie wyglądało na bezpieczne. Trzeba było się szybko stać zwijać, nim dopadną ich przeklęte pająki czy sami w sobie ludzie z DOGS.
Uwolnieni mutanci, wycofali się szybko, zmierzając do swoich znajomych by wspomóc. Nie zapomną tego Bradowi, że zostali uwolnieni.
Było wszystko dobrze, do czasu aż Nicholas nie dostał pociskiem. Jedna rana nic mu nie może zrobić. Trochę tylko była dokuczliwa.
- Okej.
Zgodził się od razu, jako że czasu nie mieli za wiele. Dobył jeszcze jeden pistolet, zgarniając z ziemi po jakimś policjancie. Oczyszczał sobie i innym drogę do wyjścia z tego tłumu. Az w końcu udało im się wyjść na czystą w miarę drogę.
- Wyszliśmy.
Rzucił za siebie, obejrzawszy się za nowym kolegą, po czym ruszył biegiem, by zaraz schować się za zakrętem jednej z uliczek.
[Profil]
  [AB+]
 
Bradley GreyAwesome

manipulacja Magią Chaosu

86%

szuka zemsty

name:

Bradley Grey,

alias:
Adam Bishop / Warlock Lord

age:
27

height / weight:
183 / 80

Wysłany: 2019-05-21, 00:32   
   Multikonta: Scarlett Reynolds, Richard Ryan
  

   1 Rok na Giftedach!


Wiedział, że nie miał wyjścia, dlatego ruszył za nieznajomym. Wiedział, że dalsze czekanie w miejscu będzie tragiczne w skutkach, dlatego uciekali. I ostatecznie Nicholas uratował mu życie, więc nie przypuszczał, żeby życzył mu śmierci. Choć nie ufał nikomu i nie byłby jakoś wielce zaskoczony, gdyby nieznajomy prowadził go w pułapkę. Ale ostatecznie gdzieś w głębi duszy czuł, że nie idzie na pewną śmierć.
Nie zwrócił większej uwagi na mutantów, których uratował, a którzy się wycofywali obecnie. Nie zrobił tego, żeby potem się odwdzięczyli, ale dlatego żeby działali i zabijali ludzi, którzy próbują ich zniszczyć.
Ostatecznie udało im się wydostać z tego najbardziej zaognionego obszaru. Gdy schowali się w jakiejś bocznej uliczce, Brad spojrzał na nieznajomego.
- Kim jesteś? - zapytał, marszcząc brwi. Nie wiedział, dlaczego go uratował i generalnie jakie były jego cele.
Nie byli jeszcze całkiem bezpieczni, ale ich droga mogła się już tutaj rozejść. A skoro miało tak być to chciał wiedzieć komu zawdzięcza życie i komu sam uratował w ramach rewanżu.
_________________

Let me tell you what it's like to
be a zero
[mru]
[Profil]
  [A-]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-05-22, 21:40   
   Multikonta: Brian, Liam, David
  

   1 Rok na Giftedach!


Mieli wielkie szczęście, że uniknęli poważniejszych obrażeń i dalszego uczestniczenia w zamieszkach. Największy problem zostawili za sobą. Nie oznaczało to jednak, że byli bezpieczni, zatrzymując się w jednej ze schowanych uliczek. Nicholas rozglądał się, sprawdzając czy drogę dalszą mają faktycznie czystą. Tym samym padło pytanie ze strony nieznajomego.
- Pozwól że wyjaśnię Ci, jak znajdziemy się w naprawdę bezpiecznym miejscu. Dobrze? W każdej chwili możemy złapać ogon.
Odpowiedział ze spokojem i z koncentracją na sytuacji.
I wtedy jak zobaczył że mogą ruszyć dalej, dał znać sprzymierzeńcowi i ruszył dalej. Próbował na chwilę obecną znaleźć jakieś opustoszałe dość miejsce. Opuszczony budynek, fabryka, dom rodzinny czy jakieś zrujnowane miejsce. Ewentualnie mogliby uciec na obrzeża miasta. Możliwości było wiele, jednakże Nicholas starał się obierać drogę bardzo okrężną skrótami by dotrzeć do swojego samochodu. Trochę to im zajęło, aż znaleźli się przy jego czarnym wozie.
- Wsiadaj.
Polecił, odblokowując pojazd i zajmując miejsce od strony kierowcy. Na razie ignorował obolałe ramię, w którym tkwiła kula a krew plamiła jego rękaw.
[Profil]
  [AB+]
 
Bradley GreyAwesome

manipulacja Magią Chaosu

86%

szuka zemsty

name:

Bradley Grey,

alias:
Adam Bishop / Warlock Lord

age:
27

height / weight:
183 / 80

Wysłany: 2019-05-22, 22:09   
   Multikonta: Scarlett Reynolds, Richard Ryan
  

   1 Rok na Giftedach!


Faktycznie w środku wydarzeń było nieciekawie i pewnie zostaliby złapani. Moce Brada były potężne, ale sam jeden nie dałby sobie rady przeciw wszystkim. Co prawda mógłby się teleportować, ale miał własne ograniczenia i niekoniecznie udałoby mu się uciec. A po co ryzykować własnym życiem a co gorsza ryzykować pojmania? Bez sensu, za wiele miał jeszcze do zrobienia.
- Dobra - odpowiedział, samemu rozglądając się dookoła, wyłapując najmniejsze nieprawidłowości.
Ruszyli dalej w milczeniu, aż do momentu, w którym doszli do jego auta. Gdy kazał mu wsiadać, miał mieszane uczucia. Zmarszczył brwi i położył rękę na klamce.
- Nie próbuj żadnych sztuczek. Widziałeś co potrafię - ostrzegł go jeszcze, po czym wsiadł do auta. Nie zamierzał ufać nieznajomemu, ale nie miał teraz wyjścia. Samochodem znacznie szybciej ucieknie. Także wsiadł do ego przeklętego auta i czekał na jakiekolwiek słowa wyjaśnienia i może zdejmie maskę?
_________________

Let me tell you what it's like to
be a zero
[mru]
[Profil]
  [A-]
 
Nicholas Grenville...

Smog / Czarna Mgła

82%

Poszukiwany

name:

Nicholas Grenville

alias:
Andy Spivey / Nicky

age:
31

height / weight:
194/89

Wysłany: 2019-05-22, 23:26   
   Multikonta: Brian, Liam, David
  

   1 Rok na Giftedach!


O ile udało im się uciec z gorącego miejsca akcji i dotrzeć do samochodu, mogli nadal słyszeć strzały, wybuchy, krzyki. Mutanci jednak nie poddawali się i również byli dobrze przygotowani. Żadna broń mundurowych ich nie powstrzyma. Nie tylko korzystali ze swoich zdolności nadprzyrodzonych, ale i technologii, rzucając petardy dymne i wybuchowe, raniąc dotkliwie policjantów jak i Niebieski Szwadron.
- Nawet nie zamierzam.
W geście zapewnienia nowo poznanemu, uniósł obie ręce ku górze na znak, że niczego nie będzie kombinował. Widział co młody potrafi, co nie bez powodu zaciągnął go ze sobą. Wiedział jednak, że mężczyzna będzie wahał się. To normalna reakcja. Ale ostatecznie gdy obaj już siedzieli w aucie, Nicholas odpalił silnik i ruszyli przed siebie, by być z dala od tego miejsca.


[z/t + Bradley]
[Profil]
  [AB+]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 5