Poprzedni temat «» Następny temat
Opis grup
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-11-22, 20:47   Opis grup


Brotherhood

Nazywane jest też Podziemiem. Jego główną siedzibą są stare magazyny przy drodze międzystanowej. Dla mutantów jest jednym z niewielu bezpiecznych schronień, gdzie bez obaw mogą być po prostu sobą.
Przez rząd USA są uznawani za organizację terrorystyczną. Przywódcą grupy jest William Hopper.
Więcej o Bractwie tutaj.D.O.G.S.

Do tej grupy należą postacie związane z rządem USA. Wszyscy gracze tej grupy posiadają postaci należące do Departamentu Bezpieczeństwa Genetycznego.
Mogą być to politycy związani z biurem głównym, naukowcy oraz żołnierze z Niebieskiego Szwadronu. Mutanci w tej grupie mogą być obiektami testowymi w Bloku X albo członkami oddziałów wchodzących w skład Niebieskich Szwadronów.
Więcej o DOGS tutaj.F.P.T.P

From People To People to jedno z największych stowarzyszeń, które łączą ludzi sympatyzujących z mutantami. Pomagają im duchowo, jak i materialnie. Walczą o równe prawa uzdolnionych oraz często ukrywają zbiegłych mutantów przed rządem i innymi wrogo nastawionymi do nich ludźmi.
» Działania ugrupowania wraz z dniem 7 marca 2018 roku zostały uznane za nielegalne, a samo stowarzyszenie zostało oficjalnie zamknięte.
» Wspierać ugrupowanie można niezależnie od frakcji, do której się należy, tak długo, jak pozwalają na to poglądy postaci.
Więcej o FPTP tutaj.Genetically Clean

Do tej grupy należą członkowie największej organizacji pozarządowej, która jest przeciwna istnieniu mutantów. Dla nich każda zmiana w genetyce człowieka jest niedopuszczalna, dlatego domagają się eliminacji mutantów.
Kiedy rząd zaczął wykorzystywać obdarzonych do własnych celów utworzyli własne siły terenowe, które łapią, a następnie eliminują mutantów.
Więcej o GC tutaj.Factionless

Niezrzeszeni - Do tej grupy należą osoby bez przynależności do jakiejkolwiek innej frakcji - od zwykłych, szarych ludzi, przez mutantów ukrywających swe moce, aż do samotnych wilków, którzy uciekają przed Rządem. Zalecani postaciom neutralnym jak i osobom, które pragną fabularnie określić osobowość tworzonej postaci.Rebellion

Grupa powstała na przełomie kwietnia i maja 2018 roku przez spotkanie kilku rozgoryczonych mutantów w opuszczonym barze Laguna Negra, który tymczasowo został ich główną siedzibą. Do tej grupy należą mutanci o pro-mutanckich poglądach, którzy mają dość bezczynnego siedzenia. Głoszą oni wyższość rasy mutantów nad rasą ludzi i działają w opozycji Rządu, GC, a także biernego Bractwa.
Więcej o rebelii tutaj.

Ważne! Dołączyć do grupy można jedynie fabularnie - wyjątek stanowią postaci, które mają ustalone relacje z innym członkiem Rebelii - w takim wypadku dana osoba może należeć do grupy “od kilku dni”.
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 7