Poprzedni temat «» Następny temat
Ścieżka przy rzece
Autor Wiadomość
Mistrz Gry

zrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2019-05-12, 23:15   

Zbliżyłeś się do tajemniczej paczki. Jej rozmiar był na tyle poręczny, że byłbyś w stanie ją ze sobą zabrać - a jednak, odważyłeś się ją otworzyć właśnie tutaj, w miejscu, gdzie stałeś. Wbrew jednak wszystkim ciemnym scenariuszom, które mogły się snuć w Twojej głowie - pod przykryciem skrzynki nie czekało żadne niebezpieczeństwo.
Napis na boku znaleziska mówił wprost - to pomoc, prosto z Europy, a zawartość tylko utwierdzała Cię w tym przekonaniu - neutralne ubrania, koc, zapasy żywności, tak niezbędne dla wielu ofiar tej wojny... JEdno tylko, co do tej paczki niepasowało, to niewielkie urządzenie znajdujące się na miękkich tkaninach, które zapewne przegrzebywałeś w celu odnalezienia czegoś więcej. Tajemniczy sprzęt miał na sobie niewielki obiektyw i błyskającą na czerwono diodę, która zdawała się umrzeć w momencie, gdy przez kilka sekund dochodziło do niej liche światło wiosennego słońca.
Ciekawe jednak, że ledwie kilka chwil po tym, Twój telefon zaczął wibrować, czyż nie?

//Gratulacje! Skrzynka odnaleziona i przechwycona.
[Profil]

Ruth Duncan

Nie wolno lękać się niczego i uważać za zakazane czegokolwiek, czego pragnie w nas nasza dusza.

ożywianie snów

60%

Spytaj, a może powie

name:

RUTH X. DUNCAN

alias:
Lisica

height / weight:
168/52

Wysłany: 2019-08-28, 10:55   
   Multikonta: Chris

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

// koło 20 marca

Boże jak wkurzało mnie to, że nie Jamie jeszcze się nie odezwał. Jeśli nie zrobi tego do końca miesiąca to znowu będę musiała go poszukać. Tym razem nie dam się spławić gadką, że go tutaj nie ma. Ta nie wiedza po prostu sprawiała, że jeszcze bardziej nie panowałam nad swoją mocą. Czułam, że muszę coś z tym zrobić. Oczyścić umysł i takie tam... Przecież nie mogłam na dłuższą metę unikać słów.
Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to pobieganie. Dlatego też szybko ubrałam się strój do biegania i wyszłam pobiegać. Nawet nie wiem, kiedy moje nogi zaprowadziły mnie na ścieżkę przy rzece. W sumie dobre miejsce do biegania. Słuchawki w uszach dość głośna muzyka i można biegać, a zapomniałam mała liczba osób na miejscu. Widocznie jeszcze dla co niektórych siedzenie nad rzeką było na to za zimno. Mnie to w ogóle nie przeszkadzało. Czułam jedynie jak dopada mnie coraz bardziej zmęczenie. Jednak nie przestawałam biegnąć. Zawsze biegłam albo ćwiczyłam do granic możliwość. Przebiegłam kilka jeszcze metrów aż mój organizm nie wytrzymał, bo musiałam zatrzymać się by zwrócić zawartość mojego żołądka. Czułam dosłownie jak każdy mięsień mojego ciała pulsuje, a głowie szumie.
[Profil]
  [A-]

Esther Goth

If you are going through hell, keep going.

fotokineza

70%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2019-08-29, 20:52   
   Multikonta: Lasair, Louanna, Rocky

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

// to niech będzie ten 20 marca

Ostatnie wydarzenia mocno wpływały na Esther. Niby minęła już dwadzieścia dni odkąd dowiedziała się o śmierci Conora. Jednak cały czas to bolało... Jedynym plusem tej całej sytuacji był fakt, że jeszcze się nie załamała tym wszystkim. Licząc śmierć chłopaka, choroba brata, drugi brat na łasce i brak wieść o nim oraz dziwne spotkanie na zakupach. Tak zdecydowanie było tego wszystkiego za dużo. Potrzebowała od chwili dla siebie samej i odcięcie się od tego wszystkiego.
Kiedyś, kiedy jej życie nie było takie skomplikowanie lubiła uciekać gdzieś byle tylko porysować. Stwierdziła, że dobry byłby to pomysł. Zwłaszcza że dawno już nie rysowała. Wybrała się do sklepu, gdzie kupiła wszystko co było jej potrzebne. Po czym ruszyła na rzekę by po szkicować. Zamierzała przelać wszystkie swoje uczucia to wszystko co ją gnębi na kartki papieru. Nie wiedziała ile tak rysuje, kiedy usłyszała, że ktoś w oddali wymiotuje. Esther odłożyła szkicownik i rozejrzała się po okolicy. Nie dostrzegła nikogo od dziewczyny, która zmęczona bieganiem się zatrzymała. Przynajmniej wyglądała jakby właśnie przebiegła maraton. Zebrała swoje rzeczy i podeszła do niej.
- Dobrze się czujesz?- zapytała się dziewczyny, bo raczej to, że wcześniej wymiotowała nie było świadczyło o niczym dobrym.

[Profil]
    [A+]

Ruth Duncan

Nie wolno lękać się niczego i uważać za zakazane czegokolwiek, czego pragnie w nas nasza dusza.

ożywianie snów

60%

Spytaj, a może powie

name:

RUTH X. DUNCAN

alias:
Lisica

height / weight:
168/52

Wysłany: 2019-09-08, 21:00   
   Multikonta: Chris

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Wiedziałam, że to było nie zdrowe dla organizmu i nie powinnam tego robić. Jednak jak zrezygnować z czego co sprawiało, że człowiek czuje się lepiej. Dlatego kiedy pozbyłam się swojego posiłku ze żołądku. Zauważałam, że nie była sama, a całą sytuacje widziała jakaś dziewczyna. Nie dość, że widziała to jeszcze podeszła do mnie z pytaniem. Spojrzałam na nią i lekko się uśmiechnęłam. Chociaż czułam się głupio z tym, że przyłapała mnie na takiej rzeczy.
- Tak wszystko jest spoko. Tylko trochę się przeforsowałam. Jednak to nic... Dziękuje i przepraszam - odpowiedziałam do dziewczyny, której nie znałam. Chociaż przyłapała mnie na tak intymnej rzeczy i obrzydliwej to, że miałam ochotę się zapaść pod ziemie. To było miłe, bo mało kto by zainteresował się obcą osobą.
[Profil]
  [A-]

Esther Goth

If you are going through hell, keep going.

fotokineza

70%

Kelnerka/kucharka

name:

Esther Goth

alias:
Minimo

height / weight:
173 / 57

Wysłany: 2019-09-13, 08:16   
   Multikonta: Lasair, Louanna, Rocky

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Nie wiedziała nic o dziewczynie, a wymioty mogły sygnalizować wiele rzeczy. Czasem to jest oznaka choroby nawet tych poważnej, czasem ciąży lub po prostu przemęczenia. Dlatego też postanowiła podejść, zapytać się, czy nic jej nie jest. Przecież ta znieczulica, jaka panuje i strach przed obcymi jest głupi i sprawia, że na świecie jest jeszcze gorzej. Esther nie należała do osób, które się boją drugiego człowieka ani do takich, którzy przechodzą obojętnie, gdy komuś dzieje się krzywda. Słysząc wytłumaczenie dziewczyny trochę się zmarszczyła brwi. To, że przeforsowała organizm wcale nie było dobre. Mogło prowadzić do wielu schorzeń.
- Lepiej jest uważać oraz dbać o odpoczynek i nawadnianie się. Z tym nie ma żartów. A tak przy okazji jestem Esther - powiedziała do dziewczyny. Nie chciała jej prawić gadki o tym co powinna, a czego nie. Tylko postanowiła doradzić jej, by uważała. Sama zrobi jak będzie uważała.

[Profil]
    [A+]

[ ODPOWIEDZ ]