Poprzedni temat «» Następny temat
Charlotte Richards
Autor Wiadomość
Charlotte.

.

name:
Charlotte Richards

Wysłany: 2021-01-28, 22:30   Charlotte Richards

Charlotte Richards
urodzona w Seattle 1994 roku, gdzie mieszka od urodzenia, przynależy do D.O.G.S. gdzie piastuje stanowisko Agentki w Dziale Taktycznym, wizerunku użycza Chloe Bennet
historia
Dzieciństwo Charlotte nie było kolorowe. Jak na porządną Amerykanę przystało, wychowywała się bez ojca. Matka nigdy nie poruszała tego tematu a sama dziewczyna nie drążyła. Żyło im się dobrze razem. W zasadzie wcale go nie potrzebowały. W przybijaniu szafek czy remontach pomagał zawsze sąsiad spod 8. Matka dziewczyny była pielęgniarką w prywatnym szpitalu gdzie dobrze jej płacili więc nigdy nie narzekała. Czasami dorabiała na boku biorąc o wiele większą stawkę toteż mogła zapewnić sobie i córce dostatnie życie, posłać ją do szkoły czy opłacić kilka dodatkowych korepetycji. Niestety Charlotte nie należała do prymusów a wieczna nieobecność matki sprawiała, że dziewczyna nie czuła żadnej rodzicielskiej presji. O dziwo nie stała się typowym rozpuszczonym bachorem, który popada w problemy z alkoholem lub używkami. Wyrosła z niej zwyczajna nastolatka, która planowała po liceum rozpocząć pracę w lokalnej telewizji. Miała swoiste parcie na szkło i chęć zaistnienia. Nikt nie przewidział takiego obrotu spraw...

Pamiętacie Dzień Niepodległości z 2014? To wtedy wszystko się zaczęło... Ludzie musieli stanąć po jednej lub drugiej stronie barykady. Strach został zasiany w sercach zwykłych ludzi zaś mutanci poczuli namiastkę zwycięstwa. Krew przelana na ulicach Seattle była zalążkiem wojny, która w niedługim czasie pochłonęła cały kraj. Chaos i anarchia wylewające się na ulice miast doprowadziły do tego, że wiele osób przejrzało na oczy.

Dla wielu ten dzień był początkiem nowej ery. W przypadku Charlotte był to także koniec... Do tej pory pamięta uśmiechnięte buzie ludzi maszerujących w pochodzie. W swoich koszmarach widzi jednak grymasy na ich twarzach wywołane strachem i bólem. W ciągu kilku sekund to radosne wydarzenie zmieniło się w krwawą jatkę wywołaną przez mutantów chcących wywalczyć swoją pozycję w społeczeństwie. Dla młodej Charlotte nie było to niczym innym aniżeli aktem terroryzmu. Młodym wtedy nie w głowie były problemy cywilizacyjne i podziały w społeczeństwie. Dziewczyna chciała tylko miło spędzić czas z matką. Niestety parę minut później lawirowały między budynkami uciekając z centrum miasta. Pech chciał że eksplozja pobliskiego budynku wręcz zmiotła je z chodnika posyłając wiele metrów dalej. Nastolatka przeleciała przez szklaną witrynę jakiegoś sklepu i wylądowała w środku. Ocknęła się następnego dnia w szpitalu. Przy łóżku stał lekarz z pielęgniarką, którzy zaczęli nawiązywać kontakt z dziewczyną. Niestety jej matka nie przeżyła wypadku...

Czy jest jakiś zapis, który tłumaczy jak należy odbyć żałobę po bliskiej osobie? Podobno każdy musi przez to przejść na swój własny sposób. W przypadku Charlotte uczucie smutku zostało zastąpione przez gniew. Doskonale wiedziała kto był odpowiedzialny za śmierć jej matki i nie zamierzała odpuścić. Zaczęła szukać informacji w internecie, przeglądać strony z informacjami, oglądać filmiki z relacji tego dnia. Możnaby rzec że dziewczyna popadła w paranoję. Nie potrafiła przeboleć faktu, iż jej matka zginęła w taki sposób. Odnalazła informacje na temat DOGS, które wtedy rozpoczynało dopiero swoją działalność. Jako że była już pełnoletnia postanowiła spróbować swoich sił w procesie rekrutacyjnym.

Kiedy aktywowała swój gen X? Tego nie wie. Naukowcy przeprowadzający na niej badania zakładali, że właśnie 4 lipca 2014. DOGS po procesie rekrutacyjnym doskonale wiedziało jakie zasady i przekonania wyznawała Charlotte. Skierowano ją wtedy na specjalne szkolenie bojowe. Dziewczynie odpowiadał fakt stania się bronią w rękach organizacji, która mogła jej pomóc się zemścić. Tak... Zemsta była jej pierwszym zamiarem, kiedy wstąpiła w ich szeregi. Z czasem jednak zrozumiała, że poprzez swoje działania może przyczynić się do zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom swojego kraju. Ponieważ organizacje mutantów znały tylko pojęcie siły, dziewczyna postanowiła im takową siłę zaprezentować. Trenowała nieprzerwanie przez kilka lat pod okiem najlepszych trenerów w oddziałach DOGS. Doskonaliła także panowanie nad swoją mocą ucząc się coraz to ciekawszych zastosowań. Odpowiadał jej ten świat. Organizacja stała się dla niej nową rodziną zaś polowania na terrorystów-mutantów było jej nowym hobby.
charakter
★ niezwykle chciwa ★ egoistka ★ zdeterminowana by osiągnąć to czego chce ★ mściwa ★ zdolna do poświęcenia w imię wyższego celu (poświęcenia innych, nie siebie) ★ żądna wiedzy ★ control-freak ★ ambitna ★
opis mocy


P S Y C H O M E T R I A


Umiejętność określania szczegółów dotyczących przeszłych wydarzeń danego obiektu, osoby lub lokalizacji. Zazwyczaj można ją aktywować poprzez dotyk. Za każdym razem aby jej użyć należy być skupionym. Im wyższy stopień opanowania mocy tym bardziej klarowne stają się wizje i więcej szczegółów zostaje zauważonych.

0-20%
Moc, która dopiero się ujawniła i pozwala dostrzec nieznaczne urywki przeszłości. Poprzez bezpośredni kontakt i całkowite skupienie Charlotte może dostać wizji losowych zdarzeń z ostatniej doby „życia” danego przedmiotu(24h/post). Wizja jest rozmazana a dźwięki rozchodzą się echem we wszystkich kierunkach. Czasami następują przeskoki między urywkami wizji, sprawiając że ta traci płynność.
Używanie/Odpoczynek: 1/1

21-40%
Pozyskiwanie informacji następuje po części podświadomie. Skraca to drastycznie czas, który należy poświęcić na poznanie przeszłości danych obiektów. Zakres czasu jaki możemy odczytać ulega poszerzeniu (7dni/post)Wizje stają się bardziej klarowne a dźwięki o wiele czystsze i łatwiejsze do odróżnienia oraz zrozumienia.
Używanie/Odpoczynek: 3/2

41-60%
W tym wypadku Charlotte może zajrzeć najdalej kilka miesięcy wstecz życia przedmiotu. Obrazy są jasne i klarowne a dźwięki podświadomie rozumiane ze względu na fakt iż odczyt następuje o wiele szybciej (1 miesiąc/post). Na tym poziomie można spróbować poznawać przeszłość ludzi jednak maksymalnie do miesiąca wstecz. W dodatku jeżeli chce użyć swojej mocy na drugiej osobie, takowa nie może stawiać oporu. W innym wypadku dochodzi do przepychanki mentalnej, która powoduje duży ból u obojga, możliwe jest pojawienie się krwawienia z nosa a w przypadku zbyt silnego parcia – omdlenie. Na łatwość odczytywania informacji wpływ ma aktualny stan zdrowotny i psychiczny drugiej osoby. O wiele łatwiej wykonać ową czynność na kimś nieprzytomnym, uśpionym lub mocno obitym bo wtedy nie będzie stawiał oporu. Zdecydowanie trudniej może być w przypadku innych użytkowników mocy opartych na działaniu umysłu lub postawionych blokad mentalnych.
Używanie/Odpoczynek: 5/3

61-80%
Kilka lat to okres, który dziewczyna może poznać dotykając jakiegoś przedmiotu lub obiektu. W dodatku następuje to niezwykle szybko (1 rok/post) a ponadto dziewczyna może przeskakiwać między okresami oraz przewijać wizje w poszukiwaniu konkretnych zdarzeń z przeszłości.
Jeżeli chodzi o ludzi to jej moc pozwala zajrzeć na rok w przeszłość. Nadal jednak jest ograniczana siłą woli drugiej osoby.
Używanie/Odpoczynek: 6/4

81-100%
Szczyt możliwości dziewczyny. Potrafi poznać wieloletnią historię danego przedmiotu lub miejsca. W dodatku przychodzi jej to w sposób błyskawiczny (2 lata/post). Potrafi w tak rozległym okresie odnaleźć interesujące ją zdarzenia i między nimi przeskakiwać.
Kontakt z ludźmi pozwala jej zwiedzić ostatnie 5 lat wspomnień. Cały czas obowiązują ją te same ograniczenia w przypadku przeciwstawiania się osoby „czytanej”.
Używanie/Odpoczynek: 7/4

Inne:
- Wymagany bezpośredni kontakt z danym przedmiotem/obiektem/osobą oraz pełne skupienie
- W przypadku „mentalnej przepychanki” lub próbie zburzenia blokady mentalnej decyduje MG (rzuty kośćmi lub konkretna decyzja MG)
- Nie zadziała na osoby z amnezją oraz silnymi zaburzeniami psychicznymi (np. nie wiedzą sami kim są)
- Osoby, na których używana jest moc również widzą owe obrazy, które odczytuje Charlotte. Stają się świadomi informacji, które pozyskuje dziewczyna

W przypadku nadużycia mocy:
- Ból głowy
- Krwotok z nosa
- Omdlenie
- Zapominanie przypadkowych rzeczy (np imiona osób które zna, numery telefonu itp - decyduje MG)
- Śpiączka w przypadku poważnego nadużycia lub silnej przepychanki mentalnejciekawostki

★ Przeszła intensywne szkolenie w D.O.G.S. dzięki któremu opanowała sztuki walki, umiejętność posługiwania się bronią oraz podstawy survivalu.
★ Pomimo natury organizacji D.O.G.S. Charlotte uwielbia swoją pracę.
★ Chce pozostać w formie dlatego jeśli ma czas to każdego dnia poświęca sporo czasu na treningi, zarówno te na siłowni jak i te związane z jej mocą.
★ Nie lubi niesubordynacji.
★ Miłośniczka i kolekcjonerka alkoholi


_________________
[Profil]
 
 
Charlotte.

.

name:
Charlotte Richards

Wysłany: 2021-01-31, 22:15   

Gotowa do sprawdzenia
_________________
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 6