Poprzedni temat «» Następny temat
Zack Shepherd
Autor Wiadomość
Zack ShepherdBelieve in yourself, believe on your capabilities and your mind shall never wander.

Uzdrawiająca Siła Wody

88%

Sanitariusz

name:

Zack Shepherd

alias:
Falcon

age:
32

height / weight:
183/79

Wysłany: 2020-12-22, 22:41   Zack Shepherd
   Multikonta: Varcer, Simon


Zack Shepherd

Otwarty na nowe relacje.
pozytywne
Chloe Harper - Jako jedna z niewielu osób w Bractwie słyszała głos Zacka, zanim ten go utracił. Dziewczyna jest dla niego nie tylko bliską przyjaciółką, ale i obiektem westchnień, co momentami nie trudno zauważyć. Nawet gdy jej twarz oszpeciły blizny, Zack nie zmienił swojego nastawienia względem niej i liczy, że w przyszłości coś z ich znajomości wyjdzie.
Liam Ellsworth - Bliski przyjaciel, pełniący w życiu Zacka rolę takiego młodszego, ale i w pełni niezależnego brata. Darzy go szczególnym zaufaniem i jeszcze nigdy nie doszło między nimi do konfliktu. Przy nim potrafi zapomnieć o obowiązkach, będąc w nastroju do żartów. Shepherd bywa wobec niego bardzo opiekuńczy, lecz czy wobec kogokolwiek taki nie jest?
Mary Pond - Dobra koleżanka, która tak samo jak on pragnienie pokoju pomiędzy ludźmi a mutantami. Poznali się, kiedy doszło do wypadku drogowego i Mary jako "Mandala Girl" podczas udzielania pomocy innym sama została ranna. Medyk udzielił jej wtedy pomocy i mutantka uznała go na tyle godnego zaufania, że po czasie postanowiła ujawnić przed nim swoją prawdziwą tożsamość. Bardzo szybko ją polubił, jednak nie jest to zasługa jej tuczącego sernika.
Tengfei Yu Rong (NPC) - Kiedy tylko Liam sprowadził go do Bractwa, dziecko od razu zdobyło serce Zacka. Mężczyzna chętnie sprawuje nad maluchem opiekę, kiedy Liam przebywa na misjach i nie ma kto się nim zająć. Pomimo iż Zack nie mówi, ma z małym świetny kontakt i dziecko pod jego opieką wyjątkowo rzadko psoci.
negatywne
BRAK
neutralne
Alex Parker - Członek Bractwa. Zack kojarzy go przede wszystkim jako ich informatyka oraz partnera Liama. Mają dobry kontakt, lecz zbyt rzadko spędzają wspólnie czas, aby mówić tu o przyjaźni.
Anna Payne - Członek Bractwa. Kiedy nie ma Liama, to często ona zajmuje się podobiecznym mężczyzny, a Zack chętnie im towarzyszy. Mają dobry kontakt, lecz zbyt rzadko spędzają wspólnie czas, aby mówić tu o przyjaźni.
Michael Ryan - Członek Bractwa. Zack kojarzy go przede wszystkim z tego, że wyrzuca plastikowe butelki do kosza na papier. Mają dobry kontakt, lecz zbyt rzadko spędzają wspólnie czas, aby mówić tu o przyjaźni.

_________________

<text style="font-family:Optima; font-size: 12px; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">Be brave enough to heal yourself even when it hurts.</text>
[Profil]
  [A+]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8