Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość TG

W przyszłości...
chcę zostać na forum pod opieką kogoś innego.
85%
 85%  [ 12 ]
chcę dokończyć trwające gry i czekam na nową odsłonę.
14%
 14%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Samantha Bartowski

The bottom of the bottle is my only friend.

Alkokineza

3%

Były mieszkaniec DOMu / bezdomna

name:

Samantha Yasmine Bartowski

alias:
Sam, Kowalski

height / weight:
170/47

Wysłany: 2020-09-14, 11:46   Przyszłość TG
   Multikonta: Caroline, Joe

#FPTP

Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Kochane użyszkodniki i inne łobuzy

Jak zdążyliście zauważyć rok 2020 nie jest dla nas łaskawy - zarówno w realu, jak i na samym forum. Mimo chęci i starań nie jesteśmy w stanie kontynuować tego, co do tej pory miałyśmy zaplanowane, nad czym pracowałyśmy od wielu miesięcy. Zarówno mnie jak i Mru życie przerosło, w różnych aspektach.

Decyzja o zamknięciu forum nie była pochopna. Nie można tu też mówić o tym, że komuś "zależy na zamknięciu giftedów" - bo jest to decyzja trudna dla każdego admina.

Nie ma czego ukrywać - domena niedługo ulegnie wygaśnięciu i nie będziemy jej już przedłużać - w pewnym sensie wydaje się to dobre, naturalne zakończenie życia dla tego tworu. Czemu?
Właśnie przez to, czym dzieliła się z Wami Mru na discordzie - nie chcemy, by prace, które włożyłyśmy w nową odsłonę TG całkowicie się zmarnowały. Byłby to idealny moment na poprawienie niedoskonałych mechanik, wprowadzenie uproszczeń i usystematyzowanie tego, co sprawdzało się do tej pory. Jak jednak dobrze zauważyliście, wiązałoby się to jednak z przerwą, prawdopodobnie kilkumiesięczną (mi obecnie zdrowie nie pozwala na kontynuowanie moich działań, Mru ma swoje powody, którymi nie musi się dzielić na forum publicznym).

Rozumiemy, że zależy Wam na Waszych postaciach i fabułach - dlatego jak najbardziej wchodzi możliwość kontynuowania rozpoczętych gier (prawdopodobnie w okolicy 20go września ulegnie zmianie adres forum), jednak my nie będziemy się już na nim udzielać jako admini - nowe karty nie będą sprawdzane, nie będą powstawać nowe lokalizacje, a z mojej strony nie będą prowadzone kolejne rozgrywki.

Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami, oddajemy więc do Waszej decyzji - czy dajemy temu tworowi odejść w spokoju, by w przyszłości móc poznać jego nową odsłonę, czy chcecie kontynuować tę grę pod skrzydłami kogoś innego? W tej sytuacji udostępnimy bazę, należy jednak mieć w świadomości że będzie ona pozbawiona domeny jak i serwera - w rękach nowych opiekunów forum będzie znalezienie nowego miejsca w sieci dla giftedów.

W tym miejscu pragniemy podkreślić, że w przypadku kontynuowania prac nad nową odsłoną, za wydarzenia "kanoniczne" uznamy wyłącznie te rozgrywki, które miały miejsce do tej pory.

Niech lud przemówi.
Prosimy, by każdy z graczy oddał głos wyłącznie z jednego konta. W przypadku większej ilości głosów za pozostawieniem forum, rościmy sobie prawo do wyboru glównego opiekuna (od niego będzie zależeć złożenie pozostałego zespołu). Osoby wstępnie chętne na przejęcie naszych obowiązków prosimy o zgłoszenie pod tym postem.

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna.

PS. Prosimy, by gracze nie korzystający z discorda umieścili w profilach prawidłowe adresy email. W przypadku zejścia z płatnej domeny zostanie do Was przesłany nowy adres forum poprzez wiadomość mailową.

The sweet escape...
...Is always laced with a familiar taste of poison...
[Profil]
    [AB-]

Mary Pond
Administrator

-

Glify

68%

Kelnerka w Lagunie

name:

Mary Pond

alias:
Mandala Girl

height / weight:
168cm/61kg

Wysłany: 2020-09-17, 15:54   
   Multikonta: -

2 lata Giftedów!

Myślę, że ja bym mogła pociągnąć ten cyrk na kółkach i z pewną pomocą go ogarnąć i prowadzić :)
[Profil]
    [B+]

Liam Ellsworth

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-09-17, 17:34   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Również wyrażam chęć udzielenia pomocy przy prowadzeniu forum. Raz się już było adminem na tym forum, podejmę ponownie tę lub inną funkcję, choćby na powrót Mistrza Gry, bądź pomaganiu przy sprawdzaniu Kart Postaci.

Dodam tez, że jestem gotów dorzucić się do serwera TG, jeżeli znajdą się również chętni włożyć w to wkład, abyśmy mogli kontynuować dalej grę na tym co mamy, bez konieczności przenoszenia się na darmową wersję serwera.

[ ODPOWIEDZ ]