Poprzedni temat «» Następny temat
Christopher Varcer
Autor Wiadomość
Christopher VarcerThere are no heroes...in life, the monsters win.

Gadzie atrybuty

84%

Gekon zaczepno-obronny Elaine

name:

Christopher Varcer

alias:
Reptile

age:
26

height / weight:
192/89

Wysłany: 2019-09-14, 12:50   Christopher Varcer
   Multikonta: Simon M.
  

   2 Lata Giftedów!


Christopher Varcer
Reptile, 26 lat
Choroby i alergie:
Brak, aczkolwiek musi unikać spożywania w soli w większych ilościach, ponieważ jest dla niego trująca i mogą wystąpić objawy typowe dla zatrucia pokarmowego. Stąd też unika słonych potraw i woli czytać etykiety na opakowaniach.
Obrażenia:
W czasie pobytu w Dzielnicy Mutantów jego organizm jest lekko niedożywiony. Poza tym żadnych widocznych oznak przemocy i urazów. Na prawym łuku brwiowym występuje niewielka blizna nabyta jeszcze w czasach wczesnej młodości.
Frakcja i pozycja:
Mieszkaniec DOM'u
Rodzina:
Rodzice żyją, podobnie jak dalsza rodzina i wszyscy mają się dobrze. Brak rodzeństwa.
Opis mocy i poziom mocy: Gadzie Atrybuty [80%] Ciało mężczyzny posiada cechy upodobniające go do gadów. Na skórze mutanta widoczne są pręgi, ślepia mają pionowe źrenice oraz złote tęczówki, a zęby przypominają kły. Mutant ma widoczny długi ogon pokryty zielonymi łuskami, który może posłużyć mu zarówno jako broń, jak i dodatkowa kończyna zdolna obejmować różne przedmioty. Pod wpływem mutacji organizm prawie całkowicie zahamował proces wydzielania potu, przez co jaszczur jest trudniejszy do wytropienia, lecz wszystko kosztem szybszego przemęczania się w czasie dużego wysiłku fizycznego i konieczności chłodzenia ciała alternatywnymi sposobami, takimi jak dyszenie, polewanie się wodą bądź siadanie/kładzenie się na ziemi. Musi stale pilnować, by temperatura ciała nie była za wysoka, ale również i nie za niska, ponieważ wtedy staje się ospały i niezdolny do prawidłowego analizowania sytuacji. Przegrzanie z kolei może doprowadzić do poważnego uszkodzenia narządów wewnętrznych. Zmysł wzroku oraz słuchu ulega polepszeniu, ale pogarsza się za to węch oraz zmysł smaku i jest on gorszy niż u przeciętnego człowieka. Naturalnie wyostrzone zmysły potrafią zadziałać na jego niekorzyść i przykładowo rozbłysk światła ze zwykłego aparatu potrafi go zdezorientować, a nawet oślepić. Pod wpływem silnego stresu, gen X sprawia, że paznokcie mutanta są zastępowane przez pazury, a całe dłonie pokrywają ciemnozielone, wytrzymałe łuski. Od łokci do nadgarstków pojawiają się podskórne, unerwione kolce, zdolne w każdej chwili wyprostować się i posłużyć za niebezpieczną broń tnącą, lecz najsilniejszym narzędziem jaszczura stają się szczęki, u których kły wydłużają się, formując na twarzy nienaturalnie szeroki "uśmiech". Ich nacisk jest na tyle silny, że desperackie próby oswobodzenia się mogą doprowadzić nawet do utraty ręki i w miarę możliwości należy ich unikać bądź sprawić, by Chris jakoś sam zluzował szczęki.

Dodatkowe umiejętności:
» Ma niesamowitą zdolność skradania się niczym prawdziwy drapieżnik, przez co wielu ludzi prawie zeszło na zawał, gdy pojawił się znikąd za ich plecami.
» Potrafi grać na gitarze.
» Świetnie radzi sobie z pływaniem.
» Ogon umożliwia mu utrzymywanie równowagi na większych wysokościach. Może nim również uderzać oraz chwytać/obejmować niewielkie przedmioty.
Mocne i słabe strony:
Zalety
+ Tolerancja
+ Opiekuńczość
+ Kreatywność
+ Cierpliwość
+ Posłuszeństwo
Dane ogólne
» Dobrze radzi sobie z pracą zespołową, jednak nie nadaje się na funkcję lidera.
» Instynktowne zachowania potrafią zadziałać na jego korzyść i uchronić siebie bądź innych przed niebezpieczeństwem, jednak w ekstremalnych warunkach jego zwierzęca natura staje się zupełnie nieprzewidywalna.
» Nie posiada konkretnej techniki walki. Nie odbył w tym zakresie żadnego szkolenia, jednak dzięki temu nie trzyma się utartych schematów i trudniej jest przewidzieć jego następny ruch.
» Trudno jest to uwieść i nawet z pozoru najatrakcyjniejsza kobieta potrafi być przez niego traktowana jak powietrze.
» Ma niski próg bólu, lecz jeśli w grę wchodzi zdrowie bądź życie innej osoby, a nie jego, mutant potrafi być skłonny do ogromnych poświęceń.
Wady
- Naiwność
- Brak umiejętności posługiwania się bronią palną oraz białą
- Ograniczony zmysł węchu oraz smaku
- Bywa przekupny
Przyjmowane leki:
Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Cele życiowe i marzenia:
Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Lęki:
Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Uwagi do MG:
Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
<img src="https://i.imgur.com/jxPxxrh.gif" style="opacity: 0.92; border-radius: 22px 4px 22px 4px; -moz-border-radius: 22px 4px 22px 4px; -webkit-border-radius: 22px 4px 22px 4px; border: 2px solid;-webkit-box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75);
-moz-box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75);
box-shadow: 9px 9px 5px -9px rgba(0,0,0,0.75); border: solid 2px #212121;">
<text style="font-family:Palatino; font-size: 10px; text-decoration: overline; text-decoration-style: double; font-variant: small-caps; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">You will always be a monster, there is no turning back from it.</text>
<text style="font-family:Palatino; font-size: 10px; font-variant: small-caps; text-shadow: 2px 1px 2px rgba(0, 0, 0, 0.35);">But what type of monster you become is entirely up to you.</text>
[Profil]
  [0+]
 
Christopher VarcerThere are no heroes...in life, the monsters win.

Gadzie atrybuty

84%

Gekon zaczepno-obronny Elaine

name:

Christopher Varcer

alias:
Reptile

age:
26

height / weight:
192/89

Wysłany: 2019-12-09, 10:31   
   Multikonta: Simon M.
  

   2 Lata Giftedów!


Kwiecień
Kto: Wszyscy uczestnicy Eventu "Dom jest tylko jeden".
Gdzie: Rogatki
Kiedy: 4 kwietnia
Opis: Christopher przyłączył się do mutantów atakujących DOM, ale postanowił nikogo nie zabijać. Uratował bezbronną strażniczkę D.O.G.S przed egzekucją, dzięki czemu otrzymał klucz do obroży blokujących moce. Odniósł poparzenia ogona oraz w wyniku wybuchu uszkodzonej broni - ranę na dłoni, przez którą dostała się mutazyna i częściowo zablokowała jego moce. Wspomógł pozostałych w ataku na komisariat w celu uwolnienia więźniów. Mutant ostatecznie zdołał uciec z DOMu dzięki pomocy Mary Pond i innych mutantów, odzyskując utraconą kilka miesięcy wcześniej wolność.

Kto: Esther Goth, Nicholas Grenville, Caroline Mccoy, Mary Pond, Vincent Edams, Imari Blanc
Gdzie: Stołówka->Sala zabiegowa
Kiedy: 4 kwietnia
Opis: Tego samego dnia Christopher wraz z innymi zostaje przetransportowany do opuszczonej fabryki - miejsca, gdzie trafili wszyscy uratowani mieszkańcy DOM'u oraz uczestnicy ataku. Chris był bardzo skromny i nieco zdystansowany, lecz wciąż przyjaźnie nastawiony do wszystkich dookoła. Ukrywał swe rany oraz uczucie głodu. Aby inni mutanci mieli miejsce w stołówce, sam postanowił usiąść na podłodze. Poznał wtedy Esther oraz Imari, z którymi nawiązał bardzo dobry kontakt. Po krótkiej rozmowie obie zaoferowały mu pomoc i wraz nowo poznanymi kobietami Christopher udał się do sali zabiegowej, gdzie miał mieć wyciągnięty chip oraz opatrzoną rękę.
Niestety nie wszystko przebiegło po ich myśli. Na widok Caroline - osoby, która kilka miesięcy temu wczepiła chip pod skórę Chrisa, dotąd przyjaźnie nastawiony mężczyzna zaczął się dziwnie zachowywać. Kulminacja nastąpiła wtedy, gdy podczas opatrywania ręki przez Imari, mutant pod wpływem silnego bólu ugryzł ją z dłoń na oczach wszystkich pozostałych. Przerażony swoim czynem momentalnie utracił nad sobą kontrolę, obawiając się okrutnej kary. Podczas próby ucieczki został zatrzymany przez Nicholasa, który stanął mu na drodze. Chris w obawie o własne życie ugryzł go w przedramię, nim sam został powalony na plecy. Nie puszczał przywódcy Rebelii, drapał go po żebrach i krztusił się jego krwią, która okazała się toksyczna i stopniowo zatruwała organizm mutanta. Caroline przygotowała środek nasenny, który został mu zaaplikowany przez Vincenta. Niedługo później mężczyzna usnął, pozostawiając poważnie rannego Nicholasa oraz Imari. Jego rany zostały opatrzone, lecz przywódca Rebelii podjął decyzję o związaniu go i zamknięciu go w kantorze, gdzie miał dojść do siebie i odbyć z nim poważną rozmowę

Kto: Nicholas Grenville, Penelope Mares
Gdzie:Kantorek
Kiedy: 5 kwietnia
Opis: Po wydarzeniach w sali zabiegowej, Christopher odzyskał przytomność około nad ranem. Był związany i osłabiony. Towarzyszyła mu Penelope, która znalazła się w podobnym położeniu co on, jednak nie zamienili ze sobą żadnego słowa.
Po przybyciu Nicholasa, Chris początkowo okazywał wobec niego agresję, lecz była ona wywołana jedynie strachem. Lider jednak pozostał cierpliwy i czekał aż mutant się opamięta. Gdy do tego doszło, odbył z nim długą rozmowę, podczas której Christopher zrozumiał, że poza DOMem panują inne warunki i że nikt nie chce jego krzywdy. Mutant bardzo żałował swoich czynów i był gotów ponieść konsekwencje. Nicholas jednak dał mu drugą szansę i pomimo ran, jakie zadał mu jaszczur, mężczyzna okazał mu wsparcie i zadecydował o uwolnieniu go.

Kto: Amber Jackson
Gdzie: Most->Ścieżka w lesie
Kiedy: 8 kwietnia
Opis: Tego dnia Chris poznał Amber. Mieli wspólny spacer oraz urządzili leśny piknik. Podczas tego spotkania Christopher zdał sobie sprawę, że zaczyna coś czuć do kobiety i od tamtej pory postanowili się razem spotykać.

Kto: Nicholas Grenville, Elaine Weasley, Vincent Edams
Gdzie: Zamknięte podwórko
Kiedy: 10 kwietnia
Opis: Christopher zdał sobie sprawę, że życie poza murami DOMu nie jest łatwe dla mutanta z takim wyglądem jak on. Szukając pomocy w znalezieniu schronienia udał się do baru, w którym pracował Nicholas, lecz chcąc pozostać niezauważonym, postanowił włamać się przez ogrodzenie na zapleczu baru. Hałas, jaki przy tym wywołał przyciągnął uwagę przypadkowej kobiety, która dokarmiała tam koty - Elaine Weasley. Gdy dostrzegła brudnego i głodnego mężczyznę, zaoferowała mu swoją pomoc. Chris jednak odmówił, nie chcąc być dla nikogo ciężarem. Elaine postanowiła więc pomóc mu spotkać się z Nickiem. W tym samym czasie Vincent wynosił śmieci i na widok obcych czym prędzej powiadomił o tym swojego przełożonego.
Nicholas rozpoznał jaszczurzego mutanta, lecz nie był zadowolony z faktu, że na terenie baru znalazła się także przypadkowa dziewczyna. Chris wyjaśnił, że chciała mu ona pomóc oraz to, że szukał schronienia. Nick zaoferował mu zamieszkanie w piwnicy baru, na co Elaine, nowa znajoma Chrisa, kategorycznie nie pozwoliła i postanowiła, że mutant zamieszka u niej. Kierownik baru poinformował ją o niebezpieczeństwie z tym związanym, ponieważ mutant zaledwie kilka dni temu prawie go zabił. Elaine jednak wiedziała, że Christopher nie był złym człowiekiem i postanowiła mu za wszelką cenę pomóc. Pożegnali się i kobieta zabrała bezdomnego do swojego mieszkania, w którym mutant od tamtej pory zaczął mieszkać, nie musząc żyć dłużej na ulicy.
[Profil]
  [0+]
 
Christopher VarcerThere are no heroes...in life, the monsters win.

Gadzie atrybuty

84%

Gekon zaczepno-obronny Elaine

name:

Christopher Varcer

alias:
Reptile

age:
26

height / weight:
192/89

Wysłany: 2020-04-26, 17:57   
   Multikonta: Simon M.
  

   2 Lata Giftedów!


Maj
Kto: Amber Jackson, Dominuqe
Gdzie: SkyCity Restaurant
Kiedy: 14 maja
Opis: Christopher po zażyciu mutazyny umówił się wraz z Amber na ich pierwszą randkę, jednak nie wszystko przebiegło tak, jak sobie wymarzyli. Okazało się, że w tym samym obiekcie przebywała pracowniczka DOGS - Dominique, która poszukiwała uciekinierów z DOM'u i rozpoznała w Christopherze zbiega. Na oczach wielu świadków niesłusznie określiła go mianem przestępcy i oskarżyła o współpracę z terrorystami, co wywołało gniew i dezorientację u mężczyzny. Amber oraz dwójka przypadkowych klientów stanęli po jego stronie. W trakcie ich rozmowy na miejsce został wezwany uzbrojony oddział D.O.G.S, który miał na celu złapanie dwójki mutantów. Dominique przed przybyciem wsparcia zastrzeliła jednego z napastników, co wywołało masową panikę. Ostatecznie dzięki sprytnej grze aktorskiej parze udało się wtopić w tłum ludzi i bezpiecznie uciec z miejsca zdarzenia.

Kto: Amber Jackson
Gdzie: Mieszkanie Elainet
Kiedy: 18 maja
Opis: Wieczorne spotkanie - W toku

Kto: Nicholas Grenville, Vanessa Grenville, Mary Pond, Elaine Weasley, Ophelia Engel ('Echo'), Brian Kersey
Gdzie: Ulica #1
Kiedy: 25 maja
Opis: Godzilla atakuje - w toku
[Profil]
  [0+]
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2020-05-24, 21:26   


Poziom opanowania mocy

Dom jest tylko jeden!
Przyrost poziomu opanowania mocy o +2%

Godzilla w Seattle
Przyrost poziomu opanowania mocy o +2%

Nagrody fabularne

Dom jest tylko jeden!
[Profil]
 
 
Mistrz Gryzrobię z Tobą wszystko co chcę, no bo w sumie mogę, więc uważaj tam na siebie

wszystkie moce

milio

denerwuję ludzi i mutantów

name:

Mistrz Gry

Wysłany: 2020-05-26, 23:21   Istotne informacje fabularne (maj)
Mogłoby się wydawać, że Twoja traumatyczna przemiana podczas utraty kontroli nad mocą przyniesie za sobą nieodwracalne skutki. Twój umysł musiał być jednak nazbyt zmęczony, lub Twoja niewinna osobowość nie chciała dopuścić tych obrazów, jako rzeczywiste - wyparłeś traumatyczne wspomnienia ze swojej głowy.

W ciągu dnia wydajesz się być tym samym, radosnym facetem, jednak wewnątrz odczuwasz jakiś dziwny niepokój. Twoje sny zdecydowanie częściej przepełnione są krzykiem, szkarłatnymi barwami i posmakiem żelaza na języku. Nie potrafisz jednak zrozumieć, skąd wzięły się u Ciebie te niepokojące wizje.

Czy to wszystko się zmieni, gdy tylko... Ktoś Cię uświadomi, co w rzeczywistości zrobiłeś?[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8