Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital
Autor Wiadomość
Anna Payne

Hot as fire, Cold as ice. Hurt me once I'll kill you twice.

Teleportacja

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

height / weight:
165/54

Wysłany: 2019-06-27, 15:59   

1 Rok na Giftedach!

Uśmiechnęła się lekko pod nosem słysząc jego słowa.
-Taak. Bardzo mi pomaga. No i wróciłam też do pracy. To też dużo pomaga. Co prawda nie pracuję już w Seattle, ale jednak praca tutaj również daje mi sporo frajdy. Zwłaszcza, jak niektóre klientki przyjeżdżają specjalnie tutaj by zrobić sobie paznokcie.
Śmiać jej się śmiało gdy tylko myślała o tym ile jeżdżą w jedną i drugą stronę tylko po to by korzystać z jej usług. Znała inne kosmetyczki w Seattle nawet lepsze od niej, ale z drugiej strony było to miłe mieć stałe klientki które mimo wszystko jeżdżą za nią.
Anna nawet nie koniecznie chciała się wypytywać o jego przyszłość. Jeśli będzie chciał to może kiedyś sam jej powie. Podobnie jak Brad. Jego też nie wypytywała aż w końcu pewną część sam jej powiedział. Lecz gdy się poznali, to Ann jeszcze była Clarie i chodziła do szkoły. Więc często ich tematy kończyły się na opowieściach z imprez bądź wspominek szkolnych lat.
-Trochę bananów, jabłek... Myślałam, nad truskawkami, ale wiem, że często uczulają, a nie wiem czy masz na nie alergie czy nie, więc zrezygnowałam.
Powiedziała sięgając siatkę i kładąc ją na kolanach otworzyła ją by pokazać mu zawartość.
-Ale, zmieniając temat... Jak się psychicznie trzymasz? Ostatnio nie miałeś zbyt wielkich nadziei na powodzenie operacji która i tak się udała. Więc z dumą mogłabym powiedzieć "A nie mówiłam?"
Po tych słowach puściła mu oczko i uśmiechnęła się figlarnie. Chciała go nieco bardziej rozweselić choć nie była pewna czy w ogóle da radę.

Anna Payne

[Profil]
    [0+]

Sebastian Morrison

-

Iluzja Tożsamości

80%

Prawnik/Przemytnik

name:

Sebastian Morrison

alias:
Seba/Bastian

height / weight:
190/90

Wysłany: 2019-06-29, 11:22   
   Multikonta: Brian/Liam/Nicky/David

Dobrze było usłyszeć, że Anna wróciła do siebie i do swojego dotychczasowego życia. Do pracy, która odrywa ją od nieprzyjemnych myśli. Z nim jest obecnie inaczej, jako że paraliż nóg nie pozwalał mu o tym zapomnieć, a przypominał jak w beznadziejnej znajdował się sytuacji. Sam zdany na siebie. Mając jedynie wsparcie duchowe i słowne znajomych. Z tym problemem musiał sam się mierzyć. Samemu radzić sobie w codziennościach z pomocą wynajmowanej pielęgniarki. Kasa szła za jej pomoc i to nie było mu na rękę.
Uśmiechnął się lekko na jej opowieść o powrocie do codzienności.
- Dobrze że się czymś zajęłaś.
Pochwalił i uznał że bardzo dobrze zrobiła. Tego przecież też potrzebowała.
Po chwili rzucił okiem na siatkę, w której znajdowały się owoce. Zważając na porę roku, z truskawkami był ten problem, że nie było jeszcze dla nich sezonu a szklarniowe nie były tak smaczne.
- Dobrze zrobiłaś. Jabłka i banany wystarczą.
Przyznał zgodnie, ciesząc w sumie że nie zdecydowała się na kupno nie wiadomo jakich truskawek. To nie jest jeszcze czas na nie.

Opadł głową ponownie na poduszkę westchnąwszy. Mimo odzyskania czucia w nogach, nie miał jeszcze nad nimi władzy. Mięśnie potrzebowały rehabilitacji, zanim będzie mógł normalnie chodzić. Anna musiała też wrócić do tego tematu, przy czym spojrzał na nią spokojnie.
- Nie miałem. To prawda. Ale wierzyłem że się uda. Wmawiałem sobie, że musi się udać. Nie mogło być inaczej. Może i chęci przez to do życia nie miałem, co z zewnątrz nie było widać, wewnętrznie starałem się o to walczyć. Nie poddawać się. Cóż...
Zaśmiał się cicho.
- Przyznaje... Miałaś rację.
To było zabawne. By musiał znajomej przyznawać rację, że to też dzięki niej wzmocnił się wewnętrznie i wierzył w tak zwany cud.
- Pewnie jestem Ci coś winien?
Nie było przyjemnie mieć dług wdzięczności, ale cóż. Anna pomimo swojej sytuacji starała się jego podnieść na duchu. Co udało się jej.
[Profil]
  [0+]

Anna Payne

Teleportacja

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

height / weight:
165/54

Wysłany: 2019-07-03, 00:52   

1 Rok na Giftedach!

Czy wróciła do siebie? Nie powiedziała by. Nie w pełni w każdym bądź razie. Jeszcze sporo pracy przed nią. Musiała nauczyć się panować nad nowo zdobytą umiejętnością, jak i nad emocjami by uniknąć niechcianej wpadki i wpadnięcia prosto w sidła DOGS itp. Na całe szczęście Brad przygotował dla niej odpowiednie ćwiczenia. Problemem był czas. Za szybko uciekał i nie miała go codziennie wystarczająco by móc ćwiczyć tyle ile powinna.
Odwzajemniła uśmiech słysząc jego słowa.
-Jak byś potrzebował czegoś jeszcze, czegokolwiek, daj znać.
Powiedziała wciąż się lekko uśmiechając. Coś dziś uśmiech niemal nie schodził jej z twarzy. Cieszyła się, że operacja się powiodła, że wszystko będzie dobrze nie tylko u niej, ale i u Sebastiana.
Zaśmiała się pod nosem wraz z nim. Miło było zobaczyć, jak poprawia mu się humor. Może to był tylko tak zwany naparstek w całej tej sytuacji w jakiej się znalazł, jednak to zawsze coś.
-Wystarczy, że dojdziesz do siebie.
Powiedziała posyłając mu uśmiech. Nie chciała go wspierać, czy poprawiać humoru i podnosić na duchu dla jakichkolwiek profitów. Nie o to jej chodziło. Polubiła go jako znajomego, a ona jeśli chodziło o znajomych czy przyjaciół, pomagała jak mogła.

Anna Payne

[Profil]
    [0+]

Sebastian Morrison

-

Iluzja Tożsamości

80%

Prawnik/Przemytnik

name:

Sebastian Morrison

alias:
Seba/Bastian

height / weight:
190/90

Wysłany: 2019-07-06, 20:56   

- Oczywiście, dam znać.
Musiał przyznać, że miał chyba za dobrze. Ledwie co poznał lepiej Annę, odnowił relacje z Rocky, a już na obu mógł liczyć. Zastanawiał się także, co u Caroline. Nie widział jej już ponad miesiąc. Może nie zamierzała go więcej odwiedzać i to ostatnie w szpitalu spotkanie było zdecydowanie ostatnim? Kto wie. Może miała inne sprawy na głowie, choćby zawodowe. Pamiętał jak wspominała o swojej posadzie. Mówi się trudno.
Wracając do obecnej sytuacji, cieszyło go także że operacja się udała i dają mu gwarancję odzyskania sprawności, która jednak potrwa dość długo przy rehabilitacji. Ale także z tego, że Annie zaczęło się jakoś powoli układać. A praca jak nic, bywa często lekarstwem na depresję. Odrywa myśli od nieprzyjemności.
Nie będzie ukrywał, że te kilka ostatnich słów, jakie Anna mu powiedziała, wzmocniły go do nie poddawania się. Jednakże dzięki tej niepełnosprawności, wiedział już jak wyglądać może życie takich osób.
- Taaa. Muszę.
Westchnął i przymknął oczy. Nadal był osłabiony i musiał dużo odpoczywać.
[Profil]
  [0+]

Anna Payne

Teleportacja

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

height / weight:
165/54

Wysłany: 2019-07-11, 10:19   

1 Rok na Giftedach!

Dobrze było mieć osoby na które można liczyć. Podobnie jak Anna. Miała Brada. Niestety On jednak dość często znikał. Ale mimo to, mieli kontakt SMSowy. A co do Sebastiana, polubiła go. Poza tym, sam również na ostatnim spotkaniu, zaproponował jej pomoc, to czemu miałaby się nie odwdzięczyć tym samym?
Jeśli chodzi o pracę, to chwilowo jej jedna z niewielu odskoczni od problemów życiowych. O ile więcej ów odskoczni w ogóle było.
-No musisz... Ale na razie odpoczywaj. Ja już Cię nie będę męczyć.
Odpoczynek na pewno mu się przyda. Zwłaszcza po operacji. Im więcej będzie odpoczywał/spał, tym szybciej dojdzie do siebie.
-Jeszcze raz; jak będziesz coś potrzebować to daj znać. Dostarczę Ci najszybciej jak to możliwe.
Dodała uśmiechając się lekko. Cóż, gdyby miała moc opanowaną na tyle, by używać ją bez problemu, strachu i obaw, to zapewne była by tu w mgnieniu oka. Ale nad tym musiała jeszcze poćwiczyć. Chwilę później wstała. Poczekała chwilę z wyjściem, w razie gdyby chciał może o czymś jeszcze porozmawiać.

Anna Payne

[Profil]
    [0+]

Sebastian Morrison

-

Iluzja Tożsamości

80%

Prawnik/Przemytnik

name:

Sebastian Morrison

alias:
Seba/Bastian

height / weight:
190/90

Wysłany: 2019-07-16, 20:09   

Obecność Anny także dodawała mu sił, pozytywnej energii i chęci do szybkiego powrotu do zdrowia. Jak tak pomyśleć, to nawet nie spodziewał się znaleźć tak dobre dusze w swoim otoczeniu. Z drugiej też strony nie chciał za bardzo pogłębiać relacji, by nie narażać na niebezpieczeństwa. Ona jest przecież tylko człowiekiem. On mutantem. Zależało mu też na tym, by szybko wyrwać się z tego szpitala. By uniknąć nieprzyjemności z lekarzami. Póki co, miał wszystko na pulsie. Gdyby zauważył coś podejrzanego, pierwsze co by zrobił, to kontakt do brata. Tylko Levi wiedziałby jak mu pomóc.
- Będę o tym pamiętał.
Oznajmił, odprowadzając ją wzrokiem do wyjścia, posyłając także lekki uśmiech. A ostatecznie, zamknął oczy by pozwolić snu, zregenerować organizm. Tego właśnie teraz potrzebował.
[Profil]
  [0+]

[ ODPOWIEDZ ]