Poprzedni temat «» Następny temat
Bractwo, pokój wspólny - 28 grudnia 2018
Autor Wiadomość
Liam Ellsworth
Administrator

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-02-02, 20:30   Bractwo, pokój wspólny - 28 grudnia 2018
   Multikonta: Brian, Nicholas, David

1 Rok na Giftedach!

Dni mijały bardzo szybko. Wiele osób dzięki szczepionce, wyleczyło się z paskudnej choroby. Liam czuł się znacznie lepiej, że mógł wrócić do swojego standardowego tryby życia, z włączeniem treningów na strzelanie jak i na siłowni. Tym samym czekało go spotkanie z bratem. Pomyślał nawet o miejscu spotkania takim, by nie musieć czuć obawy o to, że jakaś glina go zgarnie. Musiał uważać i dobrze rozplanować to spotkanie.
Nie będziemy ukrywać, że te święta były dla niego inne niż wcześniejsze. Nie spędzał ich sam a z nowymi przyjaciółmi. Czuł się tutaj jak w nowej rodzinie. Choć nie ma co ukrywać, że po tym jak sam wracał do zdrowia, zaniepokoił się brakiem odwiedzin ze strony Imari. Dowiedziawszy się, co wyprawiała postanowił odwiedzać ją w pokoju, gdzie leżała, jak tylko sam mógł już normalnie funkcjonować. Nie da się ukryć, że jej moc była bardzo pomocna, ale z drugiej strony, nie powinna jej używać. To i tak wdzięczny był jej po raz kolejny że pomogła. Wtedy, kiedy z Simonem go znaleźli w łazience.
Tegoż dnia, Liam siedział w pokoju wspólnym z tabletem, przeglądając fora technologiczne O ile zdążył nadrobić zaległości medialne, tak próbował teraz być ze wszystkim na bieżąco. Nadal jednak jego problem ze wzrokiem w przypadku czytania małego druczku się nie poprawił. Pewnie będzie musiał zdobyć jakieś krople do oczu, na poprawię wzroku, ponieważ nie uśmiechało mu się nosić okularów.
W ciepłym swetrze ciemnym, oraz jeansowych spodniach, siedział sobie na długości kanapy w skarpetach Trampki spoczywały na podłodze.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/53

Wysłany: 2019-02-23, 20:45   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Czasem pojawiała się już między ludźmi, na krótki czas. Nadal w kapturze, oczywiście.
Obecnie glowa nie bolała jej aż tak bardzo, wyszła do ludzi, posiedzieć, chociaz 15 minut. Może powinna znaleźć stopery? Wtedy miala by ciszę i mogla siedzieć miedy ludzmi..
Zastanawiala sie nad tym wchodząc do pokoju glównego. Dojrzała Liama, uśmiechnela sie do siebie i podeszła do niego, by usiąść obok.
Odwiedział ją, gdy tylko doszedł do siebie i doceniala to bardzo mocno. Nie miała za bardzo sily do wychodzenia, a towarzystwo zawsze bylo jej miłe, nawet jesli niewiele rozmawiali.

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-02-23, 22:43   

1 Rok na Giftedach!

Ten miesiąc był trudny prawie dla wszystkich. Każdy przez coś przechodził. Jedni chorowali, inni o nich zamartwiali. Na całe szczęście dramaty się skończyły. A zaczęło wszystko od porwania Imari, którą udało się uratować. Potem atakowała dziwna choroba. Że na nieszczęście dotknęła także i Liama. Koniec miesiąca jak i roku był coraz bliższy. I podobnie jak większość, Liam oczekiwał go niecierpliwie. By ten okres w jego życiu się już zamknął. Chciał zacząć na nowo. Mimo problemów, zdobył przyjaciół i odpowiednie miejsce dla siebie. Choć samo ukrywanie się i siedzenie w norze nie do końca go zadowalało. Gdyby nie to, że jest poszukiwanym, chciałby żyć i pracować normalnie jak inni ludzie. Czemu bycie mutantem musi ich wszystkich przekreślać i pokazywać przed światem w złym świetle?
Imari odwiedzał kiedy mógł i jak bardzo pozwalał jego stan zdrowia. Na pewno nie mógł sobie pozwolić na chodzenie wszędzie zaraz po tym, jak otrzymał lekarstwo na chorobę. Dopiero jak go wypisano, starał się codziennie odwiedzać przyjaciółkę. Dzięki innym osobom, dowiedział się mniej więcej co wyczyniała i czemu wciąż była osłabiona. Tylko westchnął, wiedząc o jej chęci i potrzebie udzielania pomocy.
Oderwał się od ekranu, dostrzegając Imari siadającą obok niego.
- Widzę że już lepiej się czujesz.
Stwierdził z uśmiechem który jej posłał. Przyjrzał się jej twarzy, jakby chciał znaleźć w tym prawdziwość swoich słów. Bo to, że tutaj jest nie zawsze może oznaczać, że doszła do siebie w pełni sił. Ale miał nadzieję, że tak jest.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/53

Wysłany: 2019-02-25, 21:29   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

- Powiedzmy - zgodziła się - Lepszy dzień - niektóre byly gorsze inne lepsze, teraz mogła nawet wyjsć do ludzi i posiedzieć tu trochę. Miała dość siedzenia sama, ale tez nie omgla znieść hałasów i tak dalej. Plus dobijało ją odsuwanie od siebie Alexa, ale decyzję już podjęła. I raczej nie zmieni zdania, bo to najlepsze z możliwych wyjść.
- A ty? - spojrzała na Ellswortha pytająco, bo w końcu on tez dopiero niedawno doszedł do si ebie.

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-02-25, 23:36   

1 Rok na Giftedach!

Cieszył się, że Imari czuła się lepiej. Z tymi lepszymi i gorszymi dniami to rozumiał. Jemu też tak się zdarzało mieć raz lepiej, a raz gorzej. Choć potrafił czasem tego po sobie nie pokazywać.
- Dobrze. Znacznie lepiej niż w ostatnich tygodniach.
Odpowiedział szczerze i z uśmiechem. Wtem mu się coś przypomniało.
- O właśnie. Jak już jesteś. Poczekaj chwilę, bo mam coś dla Ciebie. Tylko wskoczę do swojego pokoju.
Poprosił i jeżeli nie miała nic przeciwko by poczekać, to odłożył swojego tableta na ławę, wstał i przeskoczył kanapę by biegiem opuścić pomieszczenie wspólne i dostać do swojego pokoju. Tam już zgarnął niewielki pakunek i wrócił z nim do pokoju wspólnego. Mając nadzieję, że Imari nadal czekała, podszedł do niej.
- Spóźnione, ale myślę że rozumiesz. Obaj byliśmy przez ponad połowę miesiąca niedyspozycyjni. To prezent urodzinowy ode mnie. Nie wiem za bardzo czego Ci życzyć, ale na pewno zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Bo tego najbardziej teraz potrzebujesz.
Po tych słowach z przyjaznym uśmiechem na twarzy wręczył jej torebkę ozdobną z zawartością prezentów. Nie był pewny czy może ją przytulić, więc na razie nie ryzykował. Ale jeżeli odebrała od niego prezent, to następnie przecisnął się i usiadł na swoje miejsce. Spoglądając na Imari, ciekawym będąc jej reakcji. A tam miała nową zieloną czapkę na głowę. No i pluszowego pieska.
- No i jednocześnie chciałem Ci podziękować za opiekę i pomoc,
Dodał po chwili szczerze i poważnie. To nie pierwszy raz kiedy mu tak pomogła. Nie pierwszy raz kiedy blokowała mu moc. A tym samym, starała wyciągnąć go z alkoholizmu wraz z Alexem. Takich rzeczy się nie zapomina. A nie pamiętał, by jej za to wcześniejsze dziękował, więc powiedział to teraz, ogólnie. Wraz z końcem roku, chciał następny zacząć tak, by być dla niej wsparciem. By to teraz on jej mógł pomagać. Spłacić ten dług wdzięczności.
[Profil]
  [B+]

[ ODPOWIEDZ ]