Poprzedni temat «» Następny temat
Przystanek autobusowy
Autor Wiadomość
Sebastian Morrison

-

Iluzja Tożsamości

80%

Prawnik/Przemytnik

name:

Sebastian Morrison

alias:
Seba/Bastian

height / weight:
190/90

Wysłany: 2019-03-13, 22:04   
   Multikonta: Brian/Liam/Nicky/David

Pomoc nie nadchodziła. Miał wrażenie, że dość długo to wszystko trwa. W dodatku czuł się coraz słabiej i miał ochotę zamknąć oczy i zasnąć. Nic by go nie bolało, nic by go już nie obchodziło. Jednak obie kobiety mu to uniemożliwiały. Zakazywały mu zamykać oczy. Mimo pochylonych powiek, zmusił się do ich otwarcia i spojrzenia na Caroline. Nie znał jej. A mimo to, ocalił życie. Teraz ona go ratowała, a przynajmniej próbowała.
Nie mógł się poddać. Zebrał resztki sił w sobie i podpierając się rękoma ławki, próbował przyjąć prostą pozycję siedzącą. Tak, by nie obciążać sobą ciała Anny. Nie będąc pewnym, czy przeżyje chciał choć jedno wiedzieć. Dlatego też spojrzał na nieznajomą, która zdawała się znać na tym co robić i wydawała komendy.
- Jak Ci na imię?
Znała jego imię, on chciał poznać jej. Na jego twarzy było widać nie tylko cierpienie, ale i ból, osłabienie. Zbyt dużo ran musiał dostać, sporo krwi mógł stracić. Ale walczył o siebie. Pozwalając by pomogły.
W końcu usłyszał sygnały medyczne i dostrzegł nadjeżdżający pojazd medyczny. Wewnętrznie nie chciał tam trafić. W obawie, gdyby mieli odkryć, że jest mutantem...
[Profil]
  [0+]

Anna Payne

Hot as fire, Cold as ice. Hurt me once I'll kill you twice.

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

height / weight:
165/60

Wysłany: 2019-03-17, 12:30   

1 Rok na Giftedach!

Anna czuła się jak na kolejce górskiej która z zawrotną prędkością jedzie w górę i w dół, i jakby ta przejażdżka nie miała końca. Zdawało jej się, że czas dłużył się nieubłaganie i ten horror nigdy się nie skończy. W pewnym momencie spojrzała nieco niepewnie na Sebastiana, bo ten przestał się o nią opierać i nagle starał się siedzieć prosto o własnych siłach. Cały czas była w gotowości w razie, gdyby znów miał opaść z sił i potrzebował podpory. Starała się nie rozglądać, jednak nie było to takie łatwe. Gdy Sebastian spytał kobietę o imię, Anna mimowolnie rozejrzała się w okół. Z jednej strony była przerażona widząc tylu martwych i poszkodowanych ludzi. Z drugiej zaś ucieszyła się bo dostrzegła nadjeżdżającą pomoc.
-Sebastianie... Pomoc już jest...
Powiedziała do niego z ulgą jakby dla pewności, gdyby Sebastian nie do końca kontaktował co się dzieje.
[Profil]
    [0+]

Caroline McCoy

Dark hair for catching the wind - not to veil the sight of a cold world.

Neurochirurg

name:

Caroline McCoy

alias:
Julie Kane

height / weight:
159/53

Wysłany: 2019-03-17, 15:45   
   Multikonta: Sam

Trwała wojna. Nawet, jeśli na co dzień tego nie dostrzegaliśmy, nawet, jeśli zwykle nas to omijało - ona wciąż trwała. Ci paskudni terroryści sobie nie odpuszczali, oni nie chcieli się poddać. A my musieliśmy za to płacić.
Przełknęłam ślinę, patrząc na tę dwójkę, z którą los mnie związał.
- Pomoc już tu jest. Ja nie będę mogła jednak pojechać tą karetką. Jeśli chcesz go wspierać, powiedz ratownikom, że jesteś jego narzeczoną. Nikt nie będzie tego sprawdzał w obecnej sytuacji, a przynajmniej będziesz znała jego obecny stan zdrowia. - Wyrzuciłam dość pewnie i sucho w kierunku Anny. Nie wiedziałam, na ile bliskie są ich relacje. Nie miałam pewności, czy któremu kolwiek z nich nie zależy na tej drugiej osobie. Wiedziałam jednak, jakie to ważne, by nie być odciętym od informacji.
Wtedy też przerzuciłam swój wzrok na Sebastiana, uśmiechając się - dość promiennie, biorąc pod uwagę fakt, w jakiej sytuacji się znaleźliśmy. Chciałam jednak wierzyć, że pokazanie, że nic nie jest stracone, że jest wszystko dobrze, doda mu sił.
- Caroline. I ani waż się zdychać w tym samochodzie. Muszę się odpłacić za uratowanie życia. - Odpowiedziałam na jego pytanie, wysilając się na lekki żart, by po chwili i pozytywne spojrzenie skierować na brunetkę. Z całą pewnością - i ona potrzebowała teraz otuchy.
Gdy pierwsze ambulanse zaczęły się zatrzymywać przy ulicy a ratownicy zaczęli pomagać każdej kolejnej osobie, gdy mogłam już puścić na skrzętnie trzymane pod dłońmi rany mężczyzny, zgarnęłam własne włosy z twarzy, drugą dłonią szukając jednej z wizytówe w mojej kieszeni.
- Pomogę tutaj przy rannych. Znajdę Was później w szpitalu. Gdybym... Gdybym była potrzebna, tu jest mój numer. - Dodałam na koniec, wciskając pannie Payne niewielki kawałek papieru z moimi danymi. Ja jeszcze mogłam się tutaj przydać...

[z/t]
[Profil]
  [A-]

Sebastian Morrison

-

Iluzja Tożsamości

80%

Prawnik/Przemytnik

name:

Sebastian Morrison

alias:
Seba/Bastian

height / weight:
190/90

Wysłany: 2019-03-19, 00:26   
   Multikonta: Brian/Liam/Nicky/David

Słyszał sygnały pogotowia. Niektóre pojazdy się gdzieś zatrzymały. Jemu teraz zależało na jednym. Poznać imię tej, którą uratował. Która w ramach podziękowania, próbowała pomóc i utrzymała przez ten czas przy życiu. Uśmiechnął się słabo w jej kierunku, jakby chciał zapewnić iż dotrzyma słowa by nie zdechnąć w samochodzie. Niestety, jego kontakt z rzeczywistością uciekał. Czuł się tak słabo, co mogła poczuć na swoich rękach Anna. Sebastian zamknął oczy i całym ciałem oparł się o nią, powoli też zmierzając na chodnik. Najwyraźniej stracił przytomność. W ostatniej chwili, podbiegli ratownicy łapiąc go i kładąc na ziemi. Zdjęto z niego torbę i płaszcz. Resztę odzieży rozcięto by móc dostać się do ran. I chociaż na ten moment, zatamować krwawienie. Od razu przyniesiono nosze i go na nie przełożono. Leżał na brzuchu. Gdy założono opatrunki, od razu zabrano do pojazdu pogotowia. Jeden z ratowników zwrócił się do Anny z zapytaniem.
- Jest Pani spokrewniona z tym mężczyzną?
Jeżeli była i zagrała tak, jak powiedziała Caroline, miała szansę jechać tą samą karetką i chociaż przypilnować jego rzeczy. Sebastian nie miał pojęcia co się dzieje i gdzie teraz jest. Rany postrzałowe jakie otrzymał, mogły okazać się poważne. A to nie był jeden pocisk.

[z/t]
[Profil]
  [0+]

[ ODPOWIEDZ ]