Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, propozycje, zażalenia
Autor Wiadomość
Venus Westford

I want you to forget me..

manipulacja pamięcią

64%

chciałabym Cię dotykać..

name:

Venus Westford

alias:
Vee/Redhead/Blacksoul

Wysłany: 2017-12-13, 23:35   

No spoczko, aktualizację rozumiem, nie ma się zawsze na to czasu, aczkolwiek najbardziej wprawia mnie w zamęt sytuacja z rezerwacją "max" i 48h, bo naprawdę w niektórych przypadkach nie ma zaznaczenia, że jest to przedłużenie, a jak patrzę na spis, to magicznie nagle osoba ma przedłużoną rezerwację i teraz pytanie, czy ten max faktycznie dotyczy przedłużenia, o które chyba i tak się pisze wiadomość do admina? jeśli dobrze myślę :think: bo w niektórych przypadkach tak czy siak ten max chyba pojawia się jako 48 i tutaj to już w ogóle leżę i nie wiem co jest grane :faint:
Jeśli wy też nie wiecie i głównie to bajka Colleen to zaczekam aż przyjdzie, nie ma problemu, aczkolwiek jeśli wiecie jak to gra, to fajnie jeśli się podzielicie ze mną tajemną wiedzą na ten temat ^^
[Profil]

Aaron Bartowski

Pal mi się, ogieńku! Pal mi się wesoło! Wy, złote iskierki, polatujcie wkoło!

pirokineza

89%

zakochany kundel

name:

Aaron Bartowski

alias:
Inferno

height / weight:
185 / 90

Wysłany: 2017-12-14, 00:36   
   Multikonta: Agent Łukasza, Averill Bronson

1 Rok na Giftedach!

Rezerwacja "max" równa się 48 godzinom i ani minucie więcej. Jeśli ktoś przedłuża, to wpisywane jest zazwyczaj w poście rezerwacji, aczkolwiek czasami prośby o przedłużenie wysłane na GG/PW nie są dopisywane w indywidualnych postach, tylko w tym zbiorowym. Plus, te "magiczne" przedłużenia mogą wynikać również z cytowania własnych rezerwacji, gdyż zmiana wizerunku/mocy jako "podbicie" jest liczona jako przedłużenie rezerwacji. :think:
[Profil]
  [AB-]

Venus Westford

I want you to forget me..

manipulacja pamięcią

64%

chciałabym Cię dotykać..

name:

Venus Westford

alias:
Vee/Redhead/Blacksoul

Wysłany: 2017-12-14, 15:48   

Ok, no to wszystko jasne. To taka propozycja ode mnie, jak raz wpisujecie raz nie, to może wpisujcie zawsze to przedłużenie w poście użytkownika, myślę, że tak będzie klarowniej niż raz tak raz nie <3 i to tyle ode mnie, dzięki za informacje :hug:
[Profil]

Rose Evans

We are the ones, to ignite the darkened skies.

Niewidzialność

86%

Kocham buty

name:

Rose Evans

alias:
Invisible Woman

Wysłany: 2017-12-16, 02:03   

Chciałabym zapytać tylko technicznie :)
Cytat:
11. Konto użytkownika, który nie udziela się fabularnie przez okres dłuższy niż trzy tygodnie zostaje przeniesione do grupy "Zaginieni". Po upływie tygodnia konto zostaje usunięte, a jeśli postać często udzielała się na fabule - zostanie fabularnie uśmiercona, dla urozmaicenia gry na forum.

Czy nie lepiej, by konta zostawały, by móc wyśledzić, co dana postać robiła? Lubię sobie stalkować niektórych, nawet jeśli są to osoby już nieaktywne/martwe. Jeśli konto zostanie usunięte, trudno wyśledzić posty i ich kolejność :(

Samara Hopper

Family means no one gets left behind or forgotten.

prekognicja

55%

czysta miłość do brata

name:

Samara Hopper

alias:
Mary Reynolds

Wysłany: 2017-12-16, 11:14   
   Multikonta: Jonny Nyman

Podbijam! Zreszta rozne sytuacje chodza po ludziach. Sama wiem, ze czesto nie mam internetu przez dluzszy okres, nie zawsze moge sie zapowiedziec. A nawet jakbym z jakiegos powodu byla nieaktywna to lubie wracac na forum po jakims vzasie do tej samej postaci i jest wiele osob, ktore tak robi. Nawet po czasie roku potrafi ktos powrocic do aktywnej gry. Szkoda wiec go usuwac, a tym bardziej usmiercac aktywnych graczy ku "rozrywce ludu".

Na pewno w trakcie gry znajda sie osoby, ktore beda chcialy zabic swoje postaci. Może lepiej usmiercac tych. XD albo już lepiej tych co napisali karte i zadnego postu. Bo ci ktorzy juz rozwineli fabule mogliby sie wkurzyc gdyby wrocili po niezaleznej od nich obecnosci i zastali swoja postac martwa.
[Profil]

William Hopper

Soldier keep on marching on, head down till the work is done.

Geniusz

stały poziom opanowania mocy

Mózg i lider Bractwa

name:

William Hopper

alias:
Axon, Daniel Blake,

height / weight:
184/80

Wysłany: 2017-12-16, 14:25   
   Multikonta: Shivali, Donny

Wygrał, bo tym razem nie ogarniał #walentynki2018

Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

To ja w sumie przypomnę o tym, żeby w dziale "techniczne" włączyć edycję postów, zwłaszcza że nie ma już szału na rezerwacje c:

Colleen Marie

It is follow the leader, baby, that is how it is gonna be. If you ever really wanna get lost, then follow me.

telekineza

78%

Była szefowa Bractwa Mutantów

name:

Colleen Marie

alias:
Magnet Girl

height / weight:
168/46

Wysłany: 2017-12-16, 18:12   

2 Lata Giftedów!

Rose Evans napisał/a:
Chciałabym zapytać tylko technicznie :)
Cytat:
11. Konto użytkownika, który nie udziela się fabularnie przez okres dłuższy niż trzy tygodnie zostaje przeniesione do grupy "Zaginieni". Po upływie tygodnia konto zostaje usunięte, a jeśli postać często udzielała się na fabule - zostanie fabularnie uśmiercona, dla urozmaicenia gry na forum.

Czy nie lepiej, by konta zostawały, by móc wyśledzić, co dana postać robiła? Lubię sobie stalkować niektórych, nawet jeśli są to osoby już nieaktywne/martwe. Jeśli konto zostanie usunięte, trudno wyśledzić posty i ich kolejność :(

Samara Hopper napisał/a:
Podbijam! Zreszta rozne sytuacje chodza po ludziach. Sama wiem, ze czesto nie mam internetu przez dluzszy okres, nie zawsze moge sie zapowiedziec. A nawet jakbym z jakiegos powodu byla nieaktywna to lubie wracac na forum po jakims vzasie do tej samej postaci i jest wiele osob, ktore tak robi. Nawet po czasie roku potrafi ktos powrocic do aktywnej gry. Szkoda wiec go usuwac, a tym bardziej usmiercac aktywnych graczy ku "rozrywce ludu".

Na pewno w trakcie gry znajda sie osoby, ktore beda chcialy zabic swoje postaci. Może lepiej usmiercac tych. XD albo już lepiej tych co napisali karte i zadnego postu. Bo ci ktorzy juz rozwineli fabule mogliby sie wkurzyc gdyby wrocili po niezaleznej od nich obecnosci i zastali swoja postac martwa.

Generalnie tu chodzi właśnie o usuwanie/uśmiercanie osób, które napisały kartę i już więcej się na forum nie pojawiły </3 reszta będzie wrzucana do grupy "zaginieni" <3
Chyba, że kogoś naprawdę z dwa miesiące nie będzie, a także nie będziemy mieć żadnej odpowiedzi po napisaniu na gg, czy po innej próbie kontaktu.

William Hopper napisał/a:
To ja w sumie przypomnę o tym, żeby w dziale "techniczne" włączyć edycję postów, zwłaszcza że nie ma już szału na rezerwacje c:

Zrobione! :love:

Nathaniel Willett

Stars fading but I linger on, dear.

Człowiek jej nie posiada.

Error, error. Zakazana miłość smakuje najlepiej.

name:

Nathaniel Willett

alias:
Nath

Wysłany: 2017-12-17, 11:46   
   Multikonta: Nope

A mi się wydaje, że kod do administracji w ogłoszeniu na stronie głównej trochę wam zaszwankował. Po najechaniu na obrazek admina, tekst nie wyświetla się jak powinien, mianowicie jest tak półprzezroczysty, że nie sposób przeczytać co jest tam napisane. Kod wczoraj działał, dziś już nie.
[Profil]

William Hopper

Soldier keep on marching on, head down till the work is done.

Geniusz

stały poziom opanowania mocy

Mózg i lider Bractwa

name:

William Hopper

alias:
Axon, Daniel Blake,

height / weight:
184/80

Wysłany: 2017-12-17, 11:54   
   Multikonta: Shivali, Donny

Wygrał, bo tym razem nie ogarniał #walentynki2018

Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Popatrzyłam na to i wygląda, jakby po prostu obrazek był nad napisem. Zmieńcie im z-index i powinno działać c:

Faith Duncan
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-17, 11:59   

Nasza koderka zajmie się tym w wolnej chwili <3

Nathaniel Willett

Stars fading but I linger on, dear.

Człowiek jej nie posiada.

Error, error. Zakazana miłość smakuje najlepiej.

name:

Nathaniel Willett

alias:
Nath

Wysłany: 2017-12-19, 21:30   
   Multikonta: Nope

Moim zdaniem każda organizacja powinna mieć spisane prawa/zasady, które pokazywałyby za co można wylecieć, zdechnąć, czy być "wygnanym i ściganym".
[Profil]

Len Rathaway

The best way to find out if you can trust somebody is to trust them.

Zmiana w nietoperza

60%

-

name:

Leonard "Len" Rathaway

alias:
Flying Fox

Wysłany: 2017-12-21, 20:55   
   Multikonta: -

Co powiecie na stworzenie na Edenie tematu w dziale "Oceny"? :mrgreen:

Colleen Marie

It is follow the leader, baby, that is how it is gonna be. If you ever really wanna get lost, then follow me.

telekineza

78%

Była szefowa Bractwa Mutantów

name:

Colleen Marie

alias:
Magnet Girl

height / weight:
168/46

Wysłany: 2017-12-21, 20:57   

2 Lata Giftedów!

Len Rathaway napisał/a:
Co powiecie na stworzenie na Edenie tematu w dziale "Oceny"? :mrgreen:

Mamy taki temat! :love: zapraszamy do wyrażania opinii ^^

Evan Reid

W snach byleś idealny

Technopatia

89%

Nathaniel

name:

Evan Reid

alias:
iBoy

Wysłany: 2017-12-23, 13:07   
   Multikonta: Christian A.

Nathaniel Willett napisał/a:
Moim zdaniem każda organizacja powinna mieć spisane prawa/zasady, które pokazywałyby za co można wylecieć, zdechnąć, czy być "wygnanym i ściganym".

Tą sprawą proponuję się też zająć :roll:

Merry
Christmas!
And happy New Year!
[mru]
[Profil]

The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2017-12-23, 13:22   

Evan Reid napisał/a:
Nathaniel Willett napisał/a:

Tą sprawą proponuję się też zająć :roll:

Evan, ta sprawa została już dawno przedyskutowana w gronie administracji i powoli kształtujemy takie zasady. ;-)
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]