Poprzedni temat «» Następny temat
Plac główny #2
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-12-08, 16:32   Plac główny #2
Od pierwszego grudnia, na placu stoi olbrzymia, wysoka choinka przyozdobiona w barwach D.O.G.S.
[Profil]
 
 
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/69

Wysłany: 2018-12-08, 20:51   
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


Początek grudnia

Ryan usłyszawszy o dziwnej choince powstałej na głównym placu, na dodatek przez ich kochanych kolegów z D.O.G.S. postanowił ukraść parę bombek. Znany był z tego, że lubił kraść, ale robienie tego w pojedynkę nie było jakimś wyzwaniem. Jako osoba poszukiwana starał się za bardzo nie wychylać. Co go wzięło na te bombki i choinkę? A mianowicie pomyślał sobie, że może te bombki z nadrukowanym logo D.O.G.S. będzie idealnym małym prezentem by je zbić w dniu świąt. Tak by może rzucić na nich jakieś fatum? Coś jak laleczka voodoo tylko w postaci przeklętej bombki.
Tak jak postanowił nie szedł tam sam. Poszedł tam z Leilah, czemu akurat z nią? Bo w razie czego mogłaby sprawić zwarcie w dostawie prądu i by było łatwiej im uciec. Z resztą skoro chciał zrobić niespodziankę ostatnio najbliższym mu osobą to nie mogły być one. Dlatego poprosił kobietę starszą, rozważniejsza i przede wszystkim lepiej umiejąca się bić niż on.
Było w sumie dość wcześnie, na tyle, by skończyła się godzina policyjna i na tyle, że nie było aż tyle tłumów ludzi, chociaż z drugiej strony nie lepiej było to podczas nocy kraść? Ale wtedy było większe prawdopodobieństwo patrolu, a na to Mike nie chciał sobie pozwolić. Nawet jeśli mu by się udało uciec, to musiałby wziąć Leilah na barana, a to byłoby problemem, bo kobieta wyglądała na całkiem masywniejsza niż on. Może dlatego sprawiało to, że poczuł się przy niej dość bezpiecznie?
Stając przed samą choinką z kapturem na głowie spojrzał w górę na choinkę, a potem na kobietę.
-Ja wiem, że pomysł niezbyt ci się podoba, ale pomóż mi zdobyć te bombki z nadrukiem. - uśmiechnął się do niej prosząco.
Podszedł do choinki i kucnął obok niej jakby się przyglądał po części niektórym bombką, tak naprawdę starał się przeanalizować, które z dolnych i tych do których od razu sięgał mogłyby mieć logo. Nałożył jednak rękawiczki na swoje dłonie, nie chciał zostawić na nich odcisku, bo to by dopiero było.. Michael Ryan poza zbiegiem jest złodziejem bombek, to by było dziwne dopiero. Było trzeba widzieć zdziwienie Mike’a kiedy z początku nie mógł znaleźć żadnej bombki z nadrukowanym logo, liczył na to, że jego kompanka będzie chciała z nim się bawić w ograbianie choinki z tych debilnych dekoracji, by mieli czym potem rzucać i zło wróżyć…
[Profil]
  [AB-]
 
Leilah AddamsJustice and Vengeance are One.

Elektrokineza

75%

Ochroniarz

name:

Leilah Addams

alias:
Skyripper

height / weight:
178/74

Wysłany: 2018-12-08, 21:18   
   Multikonta: Brak
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!


Leilah jak pierwszy raz usłyszała o planie kradzieży to parsknęła śmiechem, była bowiem pewna, że to są jakieś żarty, przecież nie było innego wyjścia prawda? Okazało się jednak, że nic bardziej mylnego. Miała wątpliwości czy szef ochrony Bractwa powinien się angażować w coś takiego jak kradzieź bombek, zapewne wątpliwej jakości, zresztą sama była wychowana w żydowskiej tradycji więc średnio obchodziła te święta...ale z zdrugiej strony Why the fuck not? no i właśnie ta druga opcja wygrała i zdecydowała się pójść z Michaelem. Sama miała również rękawiczki na palcach, i to podwójne, tak jak widziała w kryminalnym filmie, na plastikowe rękawiczki chirurgiczne miała nałożone skórzane. Tak na wczelki wypadek. Na szczęście nie przeszkadza to w używaniu jej mocy. Michael jest zapewne lepszy w samej kradzieży, ona nigdy się w to nie bawiła, jak już to niszczyła coś z całą mocą, a nie kradła.
-Zajebisty, kurwa plan. Czuję się jak na poszukiwaniu zatopionego skarbu. Prawie rzuciła od niechcenia i kątem oka przyglądała się bombkom, być może uda się jej jakąś wypatrzeć, zwracał jednak również baczną uwagę na otoczenie, swoim starym zwyczajem, tak by starać się dostrzec jakiekolwiek niebezpieczeństwo czy nawet podejrzanie wyglądająca osobę, która by się potencjalnie zbliżała.
[Profil]
  [AB-]
 
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/69

Wysłany: 2018-12-08, 21:48   
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


Dobrze, że Leilah miała oczy dookoła głowy, bo Mike zdecydowanie zaczął się trochę irytować, kiedy powoli przegląda już chyba dwudziestą bombkę, a tam nie było ani jednej, której potrzebował. Doszedł do wniosku, że to chujowe miasto musiało dać je nieco wyżej, co wcale nie pomagało mu w podjęciu decyzji o wbiegnięciu na drzewo. Choinka wyglądała na całkiem solidną, powinna utrzymać jego niecałe 70 kg, skoro utrzymywała tyle bombek, ale biorąc pod uwagę, że te bombki to tandetny plastik.. Nie był za bardzo pewny tego czy powinien.. Znając jego cholerne szczęście skończyłoby się tym, że ktoś by go nagrał i wstawił do sieci, że jakiś idiota siedzi na choince i kradnie bombki… To dopiero sensacja by była.
-To tak pomyśl. Mamy za zadanie znaleźć trzy bombki, które są zaginionym skarbem naszych odwiecznych wrogów, spływają ich krwawicą, a odnalezienie ich zapewni nam nietykalność i.. -starał się pomyśleć - I to, że w dniu świąt nastąpi na nich klątwa w postaci życiowego pecha na czas świąt. -odparł ze śmiechem
Odsunął się od choinki i ścisnął podekscytowany swoją dłoń, po czym rozejrzał się po ludziach. Widział niewielu z nich, większość raczej na nich uwagi nie zwracała, dlatego to było pokrzepiające. Mogli na spokojnie ogołocić choinkę.. Gorzej jeśli kamery tu były.. Cóż po to miał kaptur prawda?
-Myślałem, by wbiec na choinkę, ale no, obawiam się, że się obali. Może.. - oj tak to było żenujące co chciał powiedzieć - Może byś mnie podsadziła bym mógł zobaczyć te co są wyżej. -poczuł jak zrobił się cały czerwony.
No tak to zazwyczaj powinien facet ponosić dziewczynę, ale Mike czuł się drobny w porównaniu z kobietą. Byli prawie takiego samego wzrostu, ale cóż ona zdecydowanie była bardziej mięsista.. Znaczy bardziej niż on umięśniona. Mike miał co prawda kaloryfer, ale był naprawdę szczupły, dałby radę ją też unieść, ale nie wiedział na jak długo.. No i bardziej dały radę ją unieść na plecach niż utrzymać gdzieś na rękach czy barkach, a tak może Leilah skusi się na to głupie rozwiązanie.. I tak Mike czuł się już zażenowany tym, że w ogóle o coś takiego ją prosił…
[Profil]
  [AB-]
 
Leilah AddamsJustice and Vengeance are One.

Elektrokineza

75%

Ochroniarz

name:

Leilah Addams

alias:
Skyripper

height / weight:
178/74

Wysłany: 2018-12-08, 22:19   
   Multikonta: Brak
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!


Również Leilah zaczęła się powoli irytować, bo im dłużej tutaj siedzieli tym większe było pradopodobieństwo, że ktoś ich nagra albo zaczepi i będą musieli się tłumaczyć. Najchętniej to Leilah poszła by sobie stąd, ale wszystko wskazywało na to, że z jakiegoś powodu Michael się uparł naprawdę. Naprawdę nie wiadomo czemu bo te bombki były takie tandente, no bez przesady.
-Co, Ty kurwa ćpałeś przed wyjściem? Jak wrócimy to musisz się podzielić rzuciła prychając śmiechem, bo miała nadzieje, że właśnie wchodzi w niezłą jazdę Michaela, albo odmenty szaleństwa rodem z Lovecrafta.
Słysząc kolejną prośbę, uniosła brew do góry, wzięła głęboki oddech i potrząsnęła głową, ale dała znak, że go podsadzi, w koncu treningi siłowe jak i na masę były jej codziennością, więc może to po prostu potraktuje jak jeden z nich. Bez zbędnych komentarzy po prostu podsadziła Michaela kiedy ten był gotowy.
[Profil]
  [AB-]
 
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/69

Wysłany: 2018-12-09, 19:45   
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


-Wystarczy czytać komiksy i oglądając Deadpoola, to samo w sobie jest najlepszym towarem. - puścił do niej oczko i sam się roześmiał.
Na serio nie było im na rękę takie stanie tutaj i przyglądanie się bombką… Dlatego ten super genialny jak zawsze plan Mike, był cóż.. Nie wiadomo co chciał nim osiągnąć by zdobyć te bombki, ale jakby przewalił choinkę to dopiero by była sensacja! Ale podejrzewał, że dostałby zjebki od Willa za to wtedy, że się wychyla, a z nim dostała by i ją Leilah a na to sobie pozwolić nie mógł, by ona dostawała za niego opierdol. Dlatego drugi genialny plan było zdobycie w inny sposób bombek i tak teraz Mike będąc czerwonym po uszy poprosił pannę Addams o podsadzenie. Ku jego oczekiwaniom poza westchnieniem, podniosła go do góry.
Po chwili Mike zdążył już wyhaczyć jedną bombkę, potem drugą i trzecią z nadrukowanym logiem. Podziękował kobiecie za podsadzenie i schował bombki do plecaka jeszcze przezornie przypatrując się dość pustym uliczką. Dzisiaj mieli zdecydowanie farta, bo jakoś nie było słychać sygnałów wozów policji, za akt wandalizmu, ale czy mogli być pewni, że nikt ich w tym wypadku nie nagrywał?
-Dzięki za wszystko Leilah. Musisz zdecydowanie nauczyć mnie tej pary w rękach. - odparł znów się uśmiechając
Po zdobyciu łupu dość szybko ulotnili się z miejsca zbrodni zapewne zaśmiewając się ze śmiechu z głupich pomysłów Ryan’a. Dziś się im upiekło, ale kto wie co kolejny dzień będzie mógł dla nich wyznaczyć.

z/t x2
[Profil]
  [AB-]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 5