Poprzedni temat «» Następny temat
Roberto Davis
Autor Wiadomość
Roberto DavisI bring you pain

Urok osobisty i charyzma?

Agent D.O.G.S

name:
Roberto Davis

alias:
Black

Wysłany: 2018-12-07, 01:25   Roberto Davis

imię i nazwisko
urodzona/y w [New Yokr, USA] [02.05.1986] roku, mieszka [Seattle] od [Seattle - dopiero przyjechał], przynależy do [D.O.G.S], piastuje stanowisko [oddział taktyczny], wizerunku użycza[Theo Rossi]
historia
Roberto urodził i wychował się w Nowojorskim Harlemie. Jego dzieciństwo i młodość są dość przeciętne i zwyczajne - zdarzała mu się zapalić skręta ze znajomymi, czy ukraść piwo ze sklepu - nic szczególnego. Od zawsze jednak miał problem z jedną rzeczą, handel prochami w Harlemie. Widział, jak masa heroiniaży, czy uzależnionych od speedów ludzi popada w coraz większe bagno, a bogaci dealerzy "w kacie dobroci", albo ze zwyczajnego cynizmu oddają pozorne datki na pomoc ofiarom przestępstw. Po ukończeniu szkoły i studiów wojskowych - z wykształcenia jest saperem - wstąpił do FBI. Pracował przy rozbijaniu siatki przestępczej. Zajęło mu to trzy lata. Musiał jednak zostać przeniesiony z Nowego Jorku ze względów bezpieczeństwa, tak więc trafił do Seattle. W międzyczasie urodził mu się też syn, który jest mutantem - posiada zieloną skórę. Ze względów bezpieczeństwa rodziny wysłał żonę z synem do jej rodziny na Kubie. Jego akta utajniono razem z informacjami o rodzinie i wysłano jako podwójnego agenta do D.O.G.S, aby wspomóc ich w walce z mutantami. Jego misją jest walka z Bractwem i badanie konkurencyjnej agencji.
charakter
"The Black" - bo tak o nim mówią, jest człowiekiem twardym, nieznoszącym sprzeciwu i brutalnym, jednak zawsze w służbie prawa. Wielokrotnie udowadniał, że jest w stanie kłaść naciski psychologiczne na przesłuchiwanych, byle tylko wydobyć z nich informacje. Przez przestępców w Nowym Jorku określany był jako najgorszy, a zarazem najuczciwszy - nie dał się skorumpować, zastraszyć i byłby stanie poświęcić nawet własną rodzinę, aby pokonać przestępców. Pod tą maską "złego i pozbawionego uczyć" mężczyzny kryje się kochający mąż i ojciec, który, co prawda był w stanie zagrać własną rodziną byle osiągnąć sukces, jednak zawsze stawał w ich obronie i nigdy ich nie zawodził. Jego stosunek do mutantów mozna określić jako mieszany - z jednej strony nie zależy mu na likwidacji mutantów, bo ma ich za normalnych i porzytecznych ludzi, a z drugiej przeniesiono go do D.O.G.S, aby z nimi walczył. Problemem jest też jego syn, który urodził się z widocznym mutyzmem. Z jednej strony chce walczyć z przestępczością, a z drugiej nie chce walczyć z niewinnymi, tak więc za swój cel obrał Bractwo.
ciekawostki

- Poza akcjami nosi sporo złotej biżuterii (złote łańcuchy, sygnety) i swoje okulary, przez które zdobył przydomek "Black"
- Jest przeszkolony w sztuce śledzenia, preparowania dowodów, technik śledczych i przesłuchań
- Jest przeszkolony w jujitsu, boksie i muay thai
- Zawsze ubiera się garnitury utrzymane w czarnym kolorze


[Profil]
 
 
Roberto DavisI bring you pain

Urok osobisty i charyzma?

Agent D.O.G.S

name:
Roberto Davis

alias:
Black

Wysłany: 2018-12-10, 23:13   

Skończone. Podbijam
[Profil]
 
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-12-12, 23:09   

Wiadomość na pw. :-)
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 6