Poprzedni temat «» Następny temat
Opuszczona fabryka
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-12-02, 23:46   Opuszczona fabryka

[Profil]

Christian Spivey

Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko.

Kriokineza

65%

D.O.G.S członek OT

name:

Christian Spivey

alias:
Frost; Fubuki; Kazahana

height / weight:
185 / 78

Wysłany: 2019-05-21, 13:09   
   Multikonta: Ruth; Kathryn

// 24 luty

Szczerze powiedziawszy z każdym kolejnym miesiącem spędzonym tutaj. Utwierdzałem się przekonaniu, że sto razy wolałbym siedzieć w siedzibie DOGS, nawet pod kluczem. Wszystko było lepsze niż to miejsce, które tylko dawało złudne poczucie wolność.
Nie lubiłem siedzieć razem z innymi przedstawicielami DOGS z którymi musiałem pracować. Od siedzenia z nimi w jednym pomieszczeniu wolałem wychodzić na patrole. Praktycznie to właśnie na nich spędzałem najwięcej czasu, bo mogłem pochodzić miedzy budynkami i obserwować ludzi. Widać było po nich to, że utracili nadzieję na lepsze życie i pogodzili się zamknięciem i odcięciem od bliskich. Niestety ja nie umiałem się od tak z tym pogodzić. Od czasu spotkania z rodzeństwem myślałem o Esther i Nicku. O tym co robią? Czy wszystko u nich w porządku?
Skierowałem się do opuszczonej fabryki, gdzie pewnie ktoś na pewno coś kombinuje. Takie miejsce były doskonałą okazją do tego. Przecież sam jako nastolatek właśnie w takich miejscach robiłem wszystko co nie do końca było legalne. Nawet filmach nastolatki czy dorośli spotykali się w nich.
Nikogo tutaj nie spotkałem, miałem już wracać, kiedy zauważyłem skrzynkę leżącą pod ścianą. Niby nic dziwnego... Jednak trochę mnie zaciekawiła nie wyglądała na starą. Podszedłem do niej by ją sprawdzić, by upewnić się czy nie zagraża nikomu. W końcu coraz częściej słyszy się o wybuchach. Jeszcze nie doszło do żadnego w DOMu, ale nigdy nic nie wiadomo. Nim otworzyłem ją przyjrzałem się z każdej strony, lecz wyglądała jak zwykła skrzynia drewniana. Postanowiłem zaryzykować i ponieś wieku. Sprawdzić co znajduje się w jej wnętrzu...
[Profil]
  [A+]

[ ODPOWIEDZ ]