Poprzedni temat «» Następny temat
Brian Kersey
Autor Wiadomość
Brian Kersey...

Członek Oddziału Taktycznego Niebieskiego Szwadronu

name:

Brian Anthony Kersey

age:
35 lat

height / weight:
182/96

Wysłany: 2018-09-02, 12:04   Brian Kersey
   Multikonta: Liam, Nicholas, David, Seba
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!


Brian Anthony Kersey

Wszsytko co dotyczy mojej postaci, opisane jest w karcie. Jeżeli ktoś chciałby relację z moją postacią, proszę pisać od razu propozycje.
pozytywne
SAMANTHA BARTOWSKI- Przyjaciółka z przeszłości. Podobnie jak Brian, mieszkała w Olympii. Wspólne towarzystwo i zrozumienie zbliżyło ich na tyle blisko, jakby byli rodzeństwem. Sam była dla niego niczym młodsza siostra. Po swoim odejściu bez pożegnania, nie ma pojęcia co teraz dziewczyna porabia w życiu.

IMOGEN RUIZ - Koleżanka jeszcze z czasów bycia w Genetically Clean. Był pośrednikiem i informatorem przekazywania informacji między Imogen a organizacją, odkąd oficjalnie mógł być członkiem Czarnych Helisów. Następnie brał udział w ataku na zlokalizowane miejsce mutantów przez Imogen, która nie świadoma tego incydentu, znalazła się w ognia postrzału. Do teraz nie ma pojęcia, że kobieta jest mutantem.

IMI? I NAZWISKO - opis relacji
negatywne
AARON BARTOWSKI - Brat Samanthy, który nie przepada za Brianem i nie uważa go za odpowiedniego towarzysza swojej siostry. Ostatnia z nimi rozmowa zakończyła się na ostrej wymianie słów, uświadamiającej że Brian nie powinien z Sam utrzymywać kontaktu. Że niszczy jej życie. Oboje nie przepadają za sobą.

IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
neutralne
DONNY EMERSON - Kolega z D.O.G.S. Miły chłopak, który w pierwszych dniach pobytu Briana w organizacji, chętnie oprowadził go po ośrodku.. Pomimo faktu, że młody jest mutantem, Brian nie okazuje swojej niechęci do niego i stara się być "wyrozumiały". Co jednak nie jest łatwe - bo zasady. Tajemnicą tego jest, że Brian go nie pamięta z dnia ataku terrorystycznego w dniu niepodległości. Chłopak sprytnie "wykasował" się z jego wspomnień.

TOBIAS JENSEN / THOMAS WALKER - Osobiście się nie znają, ale Brianowi znany jest z bycia poszukiwanym przez Genetically Clean, kiedy dołączył do organizacji. Nieuchwytny mutant, który jak się okazało, po przeniesieniu do D.O.G.S., Brian odkrył iż chłopak został złapany i ponownie wypuszczony w ramach testów, przez co miałby zaprowadzić do kryjówki mutantów. Pomysłu tego Brian nie pochwala. Być może będzie planował go samemu złapać.

IMI? I NAZWISKO - opis relacji

[Profil]
  [A+]
 
Toby JensenThe ghosts of the past speak to all who will listen.

rozmawianie z trupami

27%

były obiekt badawczy DOGS

name:

Trevor Jones

alias:
Thomas Walker | Toby Jensen

age:
24 lata

height / weight:
185/60

Wysłany: 2018-09-19, 09:20   
   Multikonta: Matilde Wallace
  

   1 Rok na Giftedach!


W sumie to przychodzę z Tobsem Thomasem po relki! Z pewnością Brian kojarzy mojego młodego, bo myślę, że jego sprawa jest dość znana w DOGS. Głównie przez to, że tak ciągle zmieniali wobec niego plany i nie wiedzieli co z nim zrobić. A terapie, które przechodził prawie go zabiły. Ostatecznie "pozwolono mu uciec" (wcześniej dając mu lokalizator), licząc, że doprowadzi ich do mutków. Myślę, że Thomas może w jakimś stopniu kojarzyć Briana i jak go zobaczy to będzie się strasznie obawiał. A co do Briana... może w jakimś stopniu ma za zadanie co jakiś czas drobną kontrolę Jensena? ^^
_________________
<ul><img src="https://i.pinimg.com/originals/0b/7d/20/0b7d2042cc5444a709f952def6046603.gif" style="border-top:5px solid #2e4045;border-bottom:5px solid #2e4045;padding-bottom:-20px;width:190px;"><div style="color: black ; width:190px;letter-spacing: 2px; text-shadow:2px 0px 2px #2e4045;font-family:times;font-size:11px;text-align:center;margin-top: -12px;">Why is everything so heavy?

<div style="text-align:justify;width:194px;color:#2f4f4f;font-size:9px;line-height:90%; margin-top: -20px; font-family: arial;">

I'm holding on

Holding on

To so much more than I can carry

©endlesslove
</ul>
[Profil] [WWW]
  [A-]
 
Brian Kersey...

Członek Oddziału Taktycznego Niebieskiego Szwadronu

name:

Brian Anthony Kersey

age:
35 lat

height / weight:
182/96

Wysłany: 2018-09-19, 09:51   
   Multikonta: Liam, Nicholas, David, Seba
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!


Hmm.... Brian jest w D.O.G.S. od miesiąca jakiegoś, więc w sumie mógłby zapoznać się z aktami Tobiasa/Thomasa. Jeżeli to miało też miejsce w tym roku. Ewentualnie przydzielono mu zadanie, by młodego pilnować i obserwować, czy zgodnie z zaplanowanymi procedurami DOGS, młody zaprowadzi do gniazda mutantów.
Chyba że ta jego sprawa dosięgała także Genetically Clean i tam mówiono też o tym przypadku, to może już wcześniej Brian znał jego sytuację. Lecz zaznaczę, że nie jest zwolennikiem "wypuszczania" na wolność mutanta, tylko trzymania w zamknięciu. Nawet, jeżeli został mu nałożony lokalizator. Zatem nie mam nic przeciwko by Thomas bał się Briana :>
[Profil]
  [A+]
 
Użytkownik nieaktywnyx

x

x

x

name:

x

alias:
-

age:
x

height / weight:
x

Wysłany: 2018-11-10, 21:38   
   Multikonta: x


Hey Hi Hello! <3

Chciałabym coś ale nie wiem co xD Nie musi być pozytyw ;) może być neutral albo nawet negatyw ;)
[Profil]
  [x]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9