Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #8
Autor Wiadomość
Liam Ellsworth

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-06-20, 08:52   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

O ile Liam znał Alexa, tak nie chciał o wszystkim zdradzać ze swojej przeszłości. Może dlatego, że ten rozdział chciał zamknąć. Już wystarczająco było z nim problemów, kiedy na jaw wyszło że zabił Jamesa. Tutaj Liam miał nowe życie. Nowe znajomości. Nową miłość i było dobrze, gdyby ta jedna osoba nie pojawiała się w Seattle.
Dotarli do ich pokoju informatycznego i każdy usiadł przy swoim stanowisku, biorąc się za swoje zajęcie. Liam miał już wcześniej ściągniętą bazę danych mundurowych DOGS, więc sprawdzał pierw stare foldery. Gdyby znalazł dane tego kundla, nie musiałby na nowo się włamywać.
W między czasie Alex szukał danych na temat Christophera, niespodziewanie trafiając na nagrania z ostatnich wydarzeń w mieście. Liam oderwany od przeglądania folderów, spojrzał na ekran monitora Alexa. To co Liam zobaczył było dla niego sporym zaskoczeniem.
- Jego mutacja rozwinęła się do takiego stopnia?
To był widok niczym z filmów akcji jakie oglądali. Czy taka Godzilla. Gdyby nie te charakterystyczne elementy ciała, jakie Liam pamiętał, stwierdziłby że to nie jest ten Christopher Varcer jakiego zna.
- Lepiej uprzedź Amber by darowała sobie utrzymywanie z nim jakiegokolwiek kontaktu.
Poradził dla bezpieczeństwa dziewczyny, która należy także do bractwa. Liam jednak nie miał pojęcia, jak ich koleżanka spotkała. Czy wtedy był sobą? Coś czuł, że chyba sam będzie chciał ją o to wypytać. Czemu jednak, jego wnętrze czuło dziwny niepokój? Nie rozumiał tego.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-07-06, 20:27   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex miał tą zaletę, że nigdy specjalnie nie drążył. Jeżeli ktoś nie chciał mówić - nie naciskał. Sam miał swoje małe sekrety, rzeczy o których nie chciał rozmawiać, wspomnienia, do których nie chciał wracać.
- Myślisz, że jak rozwinie się bardziej, urośnie do rozmiarów Godżilli? - zapytał, głośno rozmyślając. To byłoby interesujące. I z pewnością widowiskowe.
Na uwagę o Amber, uniósł mieści brew. Ho?
- Mogę przekazać, ale nie jestem jej niańką. Jak będzie się chciała z nim spotkać, to przecież jej nie zabronię. - wysłał dziewczynie smsa, umawiając wspólne spotkanie - Namawiała mnie na wyjście... żeby się rozerwać w klubie...ale nie chce ryzykować - westchnął
Brakowało mu swobody. Bardzo
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-07-09, 19:42   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Oglądanie tego wydarzenia jakie obleciało już zapewne miasto i cały kraj, a kto wie czy nie dalej za oceany, Liam musiał przyznać, że Chris tym razem nie zamierzał się ukrywać. Właściwie, to nawet nie miał pojęcia co się z nim działo przez rok czasu, od śmierci Jamesa. Uciekł i nawet nie skontaktował się z nim.
- Nie mam pojęcia. Tutaj nawet nie wiem czy nie przekroczył swoich rozmiarów.
Nawet ciekawość u Liama się budziła, że przybliżył się, aby sprawdzić czy faktycznie Chris tam był jakiś większy? A tym samym siedział bardzo blisko Alexa.
- Żebym potem nie musiał ratować jej tyłka jak się wpakuje w tarapaty. A nie wiemy czy on panuje teraz nad tym poziomem mocy.
Dodał Liam dla przypomnienia, bo nie raz zdarzało się, że był brany do misji z pomocą dla kogoś. A nie chciał, by ich koleżankom coś się nieprzyjemnego stało. Nie chciał tej powtórki z Imari, którą musieli ratować. Bo naprawdę, szkoda dziewczyny.
Słysząc też słowa o wyjściu do kluby i tę ostrożność w jego głosie. Liam patrzył na niego cały czas. Nawet jak ten pisał smsa.
- A ze mną byś poszedł?
Zapytał z ciekawości. Skoro nie kobietą, to może z partnerem? Większa szansa wyjścia cało z problemów, jeżeli by ich spotkały. Liam umiał się bronić i strzelać, więc byłby Alexa ochroniarzem.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-07-12, 09:08   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex lubił fizyczną bliskość, sprawiała mu wręcz przyjemność, więc nie miał absolutnie nic przeciwko, że Liam siedział tuż obok.
- Przecież ma swój rozum, nie musisz ratować każdego na świecie - powiedział spokojnie, obserwując filmik, na którym Chris bawił się w miniGodżillę.
Co mu przypomniało, że wyszła Godżilla 2- Król Potworów, więc mogą dla funu sobie obejrzeć.
Na jego propozycję uniósł brew, a potem się zaśmiał
- Nie wiedziałem, że jesteś zwierzęciem imprezowym - zauważył - Czy z nią, czy z Tobą, to za duże ryzyko. Moje akta są w DOGS, wiedzą jak wyglądam. Wyjście w miejsce publiczne, pełne kamer, to proszenie się o wpierdol. Nie chcę narażać Bractwa, gdy ono wyciągnęło do mnie dłoń, gdy byłem w czarnej dupie. - podrapał się po zarośniętym podbródku. Wciąż go swędziałod rosnącej brody, ale zapewne minie z czasem.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-07-12, 12:30   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

- Imari też miała swój rozum i jak się skończyło? Nikogo z nas wtedy nie słuchała. Więc chociaż niech Amber będzie ostrożna. Może i nie muszę każdego ratować, ale chcę... Przynajmniej mogę odpokutować w ten sposób odebrane życia...
Liam też wyjaśnił swoje zdanie, ale zauważył, że mogło go trochę ponieść. Westchnął i przeprosił zaraz. Nie da się ukryć, że zaczął szanować każdego członka bractwa i poczuł z awansem jakąś dziwną odpowiedzialność za wszystkich. Bo odpowiada za bezpieczeństwo nie tylko tego miejsca ale i przebywających osób. Zabił nie jednego człowieka, ale tylko najbardziej sumienie go dręczyło w przypadku Jamesa. Można się pogodzić z sytuacją, ale nie zapomni się tego. To będzie wracać.
Z drugiej strony, rozumiał także obawy Alexa, że będąc poszukiwanym przez DOGS, nie chciał się wychylać i wolał siedzieć na miejscu. Liam to nawet obawiał się momentami Chloe wysyłać na misje. Mimo iż wiedział, że jej póki co zabić nie można.
- Nie imprezowałem. Ale wybrałbym się ten jeden raz, gdyby nie to bycie poszukiwanym. Unikałem tego z powodu swojej mocy. O czym pewnie wspominałem. Choć przebywając w tłumie, trudno jest kogoś wyłapać.
Zaczął się zastanawiać i kto wie czy nie kombinować jak mogliby się dostać do jakiegokolwiek klubu. Chociaż na pewno istnieją jakieś mutanckie. Trzeba tylko dobrze postarać się o znajomości i wyśledzić takie miejsce. Wiele widziało się takich rzeczy na filmach. Coś ukrytego przed rządem.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-07-12, 17:05   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex parsknął śmiechem. Taaaak, tutaj musiał przyznać mu rację.
- Imari, to był szczególny przypadek. Taka Matka Teresa z Kalkuty - uśmiechnął się do wspomnień. Już potrafił myśleć o tamtym czasie bez zdenerwowania. W końcu...jakiś czas byli szczęśliwi...no i zawdzięczał jej życie, nie mógł o tym zapomnieć. - Zdaje się, że bardziej już jest w Rebelii, niż u nas - ostatnio rzadko ją widywał. W zasadzie prawie wcale.
Tak jak myślał, Liam nie należał do imprezowiczów. On w sumie też nie, ale przytępienie alkoholem i zabawa, był dla niego dobrym odstresowywaczem, gdy nadużywał mocy.
- Taaaak...ale obaj wiemy, jak łatwo jest kogoś znaleźć, jeżeli tylko jest dostęp do kamer - wzruszył ramionami, a potem nieco zmarkotniał. Czy kiedykolwiek będzie mógł opuścić do miejsce?
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-07-12, 18:40   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

A Liam już myślał, że powiedział za dużo co mogłoby naruszyć starą ranę Alexa po zerwaniu z Imari. Ale fakt, mało ją tutaj widzieli a częściej przebyła w siedzibie Rebelii. To prawda, że mogła już tam się przepisać, jak kilku innych członków bractwa. Trochę ten fakt bolał, że ich grupa się skurczyła. Między innymi Brad, Leilah, William, teraz Imari. Stąd ta cała reorganizacja. Będzie trzeba myśleć przyszłościowo, co będzie jeżeli to bractwo zostanie rozwiązanie, bądź będzie ich garstka?
- To prawda... Szkoda, że przeniosła się tam.
To było według odczucia Liama przykre i smutne. Dziewczyna która tak się poświęcała by im pomagać. Liam wiele jej zawdzięczał, nie dziwota że poszedł z misją ratunkową ją "odbić". Nikogo nie można zatrzymać. Każdy sam wybiera swoją drogę.
Podobnie oni, wiedzieli że za bardzo publicznie nie mogą się pokazywać. Dlatego o klubach muszą zapomnieć. Bo prawdą było, że z Liama jak na razie żaden imprezowicz.
- A jakby tak wyłączyć im te kamery.
Myślał nad tym nadal. Ale też pokręcił głową. Pewnie nic z tego, bo Alexa nie wyciągnie. Lecz znajdzie na to sposób. Już miał w głowie swoje plany.
Liam przesunął się do swojego komputera, wertując dalej po danych bazy DOGS.
- Chyba mam.
Odkopał stare akta i po zdjęciu poznał kolesia, który straszył Chloe.
- Gabriel Lacroix.
Czytał dalej w rubrykach, co to za jeden koleś. I ogólnie można było stwierdził że to:
- Kundel.
Westchnął i spojrzał na Alexa, odwracając do niego monitor by pokazać, kogo przyszło mu szukać. Zadanie wykonane. Odkopana stara baza danych z DOGS okazała się pomocna, skoro tego mutanta mieli już od pięciu lat w kartach i zrobiono z niego kundla do zabijania mutantów.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-07-13, 13:16   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex wzruszył ramionami. Nawet jakby wyłączyli te kamery, nie potrafiłby się bawić. Wciąż miałby w głowie lampkę ostrzegawczą. Gdyby tylko udało się usunąć jego akta z DOGS...
Rzucił okiem na wspomnianego przez Liama kundla. Jako, że Alex nie był typowym bisekusalistą, nie oceniał urody jegomościa. Jego uwagę zwróciły oczy mutanta - zimne, bezlitosne. Miał tak zawsze, czy dopiero po wypraniu mu mózgu ?
- Przyjemniaczek- stwierdził sarkastycznie, wracając spojrzeniem na ekran swojego monitora - Zakładam, że znowu komuś ratujesz skórę?
Już wolał to, niż jakby się miał okazać jego byłym chłopakiem, którego akurat nie zamordował, serio. Nie był zazdrosny o jego poprzednie relacje.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-07-21, 11:30   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

W sumie też prawda. Mimo wyłączenia zabezpieczeń, można być ciągle myślami o swoim bezpieczeństwie i partnera, zamiast się dobrze bawić. Choć Liam sam nie był pewny, czy dobrze bawiłby się w takim zatłoczonym miejscu. Niby bywał w takich klubach, to jednak nigdy nie zagościł na dłużej.
Ellsworth pokazał dane kundla Alexowi, zaraz też przygotowując drukarkę do odpalenia, by te dane móc wydrukować. Na pytanie jakie padło, Liam westchnął.
- Jeżeli o chodzi o wyszukanie danych, to chyba tak? Chloe chciała tylko dane na jego temat. Mam nadzieję, że nie wpakuje się w kłopoty jak go znów spotka. Przynajmniej będzie wiedziała jak sobie z nim radzić.
Stwierdził z przekonaniem, mając nadzieję, że dziewczyna nie będzie nic więcej kombinować i jedyne czego faktycznie potrzebowała, to tylko tych danych na temat tego skurwiela.
Liam przygotował plik do wydruku i puścił w maszynę, zbierając następnie wyrzucone kartki by spiąć je zszywaczem. Także, obaj panowie w sumie wykonali swoją robotę. Ale, jak tylko Alex wspominał o namierzaniu telefonu, Liamowi przypomniały się dziwne i podejrzane smsy jakie dostał tej nocy, kiedy się posprzeczali o dominacje w łóżku. Nie wspominał jednak o tym, nie chcąc go martwić. Ale zastanawiał się, czy dobrze jest sprawdzić, skąd i kto je wysłał.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-07-21, 20:32   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex przez chwilę obserwował biurowe poczynania Liama, by po chwili uśmiechnąć się. Cieszył się, że to nie kolejna akcja, w trakcie której by drżał o życie ukochanego.
- To dobrze. Idę pod prysznic i spać, lecę z nóg - oznajmił, wyłączając laptopa. - Dobranoc - nie zapraszał Liama, by zrobili to razem, bo doskonale wiedział, czym by się to skończyło. A póki co nie chciał, by zbliżali się do siebie, w sensie czysto łóżkowym ( czy raczej prysznicowym?)
I jak powiedział, tak zrobił.

/ Zt
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]