Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #8
Autor Wiadomość
Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-18, 02:17   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Teraz to on był zdziwiony. Wydawało mu się, że mówił dość jasno, poza tym...to nie on to zaczął?
- Nooo...po tym co powiedziałeś. Powiedziałeś mi, czy wyobrażam sobie by ktoś taki jak ty, kiedykolwiek był na dole. W zasadzie całkowicie zanegowałeś możliwość zamiany i jedyna propozycja jaka padła to byśmy sobie póki co odpuścili. A ja, póki nie będę mieć choć szansy, że coś się zmieni, też nie chcę nic robić. - teraz to chyba on czegoś nie rozumiał.
No to co on miał niby zrobić? Wrócić potulnie do roli uległej w łóżku, czekając z nadzieją, że Liam w międzyczasie może zmieni zdanie,?.Na-ah
- Czyli dobrze rozumiem... przyjęcie Twojej propozycji kompromisu, uważasz za fakt, że mi na Tobie nie zależy? - upewnił się
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-18, 09:45   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Liam westchnął. Złączył dłonie razem opierając przedramionami o uda.
- Alex... Skoro wróciłeś do tego seksu. Proponujesz mi, abyśmy się zamieniali. Ja Ci mówię, że od tak nie jestem wstanie się przestawić. Nigdy nie pozwalałem aby kto dominował nade mną. To nie działa jak za pstryknięciem palców u Thanosa. Ja potrzebuję więcej czasu by się na to zgodzić i przygotować. Sam nie byłeś gotów na łóżkowe zbliżenia ze mną, bo jestem facetem i nigdy w takim związku nie byłeś. Dałem Ci czas. Teraz ja o niego proszę Ciebie. Moja prośba nie wyklucza Twojej. Nie odrzucam jej, ale też nie sprawi że nagle zmienię swoją pozycję. Co nie znaczy, że mamy dosłownie zrobić od siebie przerwę. Możemy przecież trzymać się za ręce, całować się, chodzić razem. Nie ma już co tutaj ukrywać, bo niektórzy może i zauważyli że jesteśmy razem? Chciałem byśmy razem gdzieś wyjechali na parę dni.
Próbował wyjaśnić Alexowi na spokojnie, choć nadal miał wewnątrz to niepokojące uczucie, że Alex nie czuje do niego nic, albo jest człowiekiem który żyje w związku wyłącznie dla seksu.
- Zaproponowałem tylko przerwę od seksu. Nie od nas...
Dodał. Patrząc na Alexa prośbą zrozumienia. Nie wiedział jak już ma mu inaczej wytłumaczyć sytuację. Jaśniej się już chyba nie dało. A serce nadal ściskało. Co Alex teraz odpowie?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-18, 10:09   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Boże. To zaczynało przypominać kłótnie starego małżeństwa.
- Liam, mogę cię zapewnić, że z naszej dwójki, to ja mam lepszą pamięć. -cóż, tu jego mutacja dawała mu sporą przewagę. - W tamtej rozmowie nie padło ani razu słowo "może". Twierdziłeś że zawsze dominowałes, że taką zawsze miałeś potrzebę, przez traumy z dzieciństwa a potem padło słynne "czy ja wyglądam na kogoś..." już nie będę nawet tego kończyć - westchnął - Też stwierdziłeś, że nie potrafisz się przełamać i być może potrzebujesz więcej czasu, ale póki co proponujesz rezygnację z seksu. Ja się zgodziłem, nie powiedziałem, że rezygnuje z nas - pomasował opuszkami palców nasadę nosa. Czuł się, jakby tłumaczył coś dziecku, które łapie go za słówka.
- Czego ode mnie więcej oczekujesz? - westchnął ponownie
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-18, 10:36   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Z tym jednym zdanie to Liam wiedział że przesadził i Alex nie musiał teraz mu tego wypominać. W sprawie dominacji w łóżku to Liam utrzymywał prawdę cały czas. Ale żeby nie wyjść na takiego, co nie ustępuje, zaproponował takie a nie inne rozwiązanie problemu, by z seksem się wstrzymali. Jakby nie patrzeć, temat brnie w kółko. Liam znów westchnął opuszczając już tym razem głowę. Jakoś nie było widać i słychać w słowach Alexa, jakoby się zgadzał. Teraz dopiero o tym powiedział.
- Czy między nami jest już zgoda?
Zapytał wprost. Ta rozmowa zaczynała być męcząca. Dlatego Liam postanowił zadać konkretne pytanie. Czy od teraz będą mogli normalnie rozmawiać i być ze sobą, czy spięcie będzie się ciągnęło dalej? Nie odpowiedział na pytanie Alexa, jedynie zadał swoje, ogólnikowe.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-18, 13:40   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

No i w końcu, o to chodziło. Każdy powiedział co wiedział, mają jakiś tam kompromis, zapewne każdy jest zadowolony, a więc sprawiedliwie.
- Tak, zgoda - westchnął
Bał się. Bał się, że będzie tak jak z Imari, że gdy brakło fizycznej bliskości, oddalili się od siebie i w końcu rozstali.
Nie miał jednak żadnego wyboru. Musiał ufać, że tym razem będzie inaczej. Pokiwał głową, jakby sam sobie chciał przytrzaknąć. Spojrzał na Liama niepewnie. To co? Buziak na zgodę?
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-18, 17:56   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Być może nie każdy był zadowolony. Ale zgodę osiągnęli. Przy tej rozmowie Liama zaczęły targać wątpliwości co do ich związku, czy on długo przetrwa. Przecież nie na samym seksie związek się opiera. A każdej możliwej bliskości. Alexowi chyba będzie trzeba to pokazać. Liam uważnie patrzył na ukochanego, który potwierdził zgodę. Nie będzie się już na niego gniewać. Warto dać temu szansę.
Ellsworth podniósł się z łóżka i zbliżył do fotela Parkera, gdzie oparł się lewą ręką o podłokietnik, zaś prawą dłonią ujął jego zarośnięty podbródek i pocałował go namiętnie i głęboko z uczuciem. Przy był tym delikatny, nie robił niczego gwałtownego. Aż po chwili spojrzał mu w oczy.
- Przypieczętowanie zgody.
Odsunął się, powalając tym samym zareagować Alexowi, czy takie przypieczętowanie mu odpowiada. Jedną sprzeczkę mieli w sumie zaliczoną i mieć nadzieję, że kolejnej nie będzie.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-19, 16:20   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Cóż, w każdym związku, prędzej czy później się pojawia różnica zdań. Pary, które nie kłócą się wcale, zwykle, po wielu latach kończą głośnym i trudnym rozstaniem...bo albo nie rozmawiają wcale, albo w sobie pewne rzeczy tłumią. Lepiej już od czasu do czasu się zetrzeć, by ustalić kompromis i się pogodzić a zarazem wtedy staje się trwalszy i głębszy.
Obserwował jak Liam zbliża się do niego, a gdy ten się pochylił, Alex nie wycofał się. Pozwolił na ten pocałunek, odwzajemnił go nawet. Kiedy Ellsworth się odsunął, wciągnął głośno powietrze nosem.
- Za krótkie - oznajmił, uśmiechnął się kącikiem ust i tym razem to on sięgnął po to, co chciał. Położył dłoń na karku partnera, przyciągnął i wpił się w kręgu wargi stęskniony.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-20, 18:32   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Stwierdzenie, że buziak na ugodę był za krótki, trochę rozbawił Liama, ale pozwolił sobie na dłuższy, przyjmując go od Alexa. Odwzajemnił z wielką chęcią, pomimo tych wewnętrznych obaw i nieopisanej niepewności. Choć się pogodzili i przypieczętowują ten sukces, coś jednak i tak Liamowi spokoju wewnętrznego nie dawało. Te rozmyślenia postanowił zostawić na później.
Dość długo się całowali, aż Liam przerwał by złapać trochę tchu.
- Nie będę Ci już przeszkadzał. Mały śpi to idę trochę pogrzebać w bazie danych DOGS.
Uprzedził, gdyby czasem Alexowi zechciało mu się towarzyszyć, albo nie wiadomo czy porobić. Liam wyprostował się i w sumie jeżeli Alex nie planował go zatrzymywać, wyjdzie z pokoju życząc mu dobrej nocy.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-23, 12:33   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alexowi te pocałunki zaczęły się aż nazbyt podobać, gdy Liam oderwał się od niego delikatnie. Westchnął cicho, ale w końcu, pierwszy raz od dłuższego czasu uśmiechnął się, tak szczerze.
- Nie przeszkadzasz - odchrząknął, bo w końcu oglądał jakieś głupie filmiki dla odmóżdżenia.
To mu przypomniało, że miał przecież też coś zrobić dla Amber.
- W sumie też mam robotę- uśmiechnął się, wyłączył laptopa i wstał. - Chodźmy razem
Puścił mimo uszu uwagę o małym skośnookim pupilku. Alex przecież nie musiał go wychowywać, to Liama broszka. Wyszli w kierunku centrum IT, a Parker nie mógł się powstrzymać i na koniec szczypnął partnera w tyłek. A co
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-26, 12:14   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

To miłe że nie przeszkadzał. Na spędzanie czasu ze sobą mają tego sporo. A do pocałunków jeszcze nie raz wrócą. Ciekawe, że Alex też miał coś do zrobienia w sali informatycznej. Mogli więc opuścić jego pokój razem. Liam odsunął się by pozwolić Alexowi wstać gdzie następnie oboje wyszli z jego pokoju, udając się korytarzem w stronę ich pokoju informatycznego. Liam schował ręce do kieszeni spodni, co chyba dobrze kiedy niespodziewanie poczuł uszczypnięcie w tyłek. Aż odskoczył lekko na bok spoglądając na Alexa dość poważnie.
- Nie rób tak więcej.
U Liama wtedy odzywa się odruch obronny, co mogło skończyć na chwyceniu ręki Alexa i wykręceniu. Ale Liam powstrzymał się od tego. Po prostu nie lubił szczypania w tych okolicach. Co innego klepnięcie. A żeby Alexa więcej nie świerzbiło, podszedł i chwycił jego lewą dłoń, swoją prawą i splótł ich palce razem. Wtedy mogli iść dalej przez korytarz, do ich pomieszczenia innego wymiaru, nie ukrywając przed nimi że są razem. A tym samym Liam mógł mu pokazać, że bliskość może odbywać się nawet w taki sposób, nie tylko w łóżku. Po co się ukrywać ze swoją orientacją?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-06-01, 20:34   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Liam odskoczył jak oparzony. Znowu uwaga, że tak nie wolno. Alex westchnął. To co mu wolno? Przecież to był niewinny flirt. Milczał.
Pozwolił Liamowi się chwycić za rękę, nie oponował. W końcu to nie było tak, że nie lubił takich drobnych gestów. Po prostu niej pewne przyzwyczajenia, z czasów gdy był wyłącznie heterykiem. Widać musi się dużo zmienić... pytanie tylko czy to będą wyłącznie zmiany, których będzie wymagał od Alexa, czy też Liam sam będzie chciał w sobie coś zmienić.
- Amber chce, bym kogoś dla niego znalazł.- wyjaśnił powód swojej wizyty w centrum IT - Jakiś Koleś Jaszczur, będę namierzał jego telefon.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-06-03, 17:14   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Można mieć swoje przyzwyczajenia, ale nie wszystkie gesty i zaczepki działające na kobiety, będą działały na mężczyzn. Tak było też u Liama. Facet, jak facet. Nic w sobie nie miał z kobiety pomimo tego, że jest gejem. Każdy reaguje inaczej. Coś lubi, czegoś nie lubi.
Protestu ze strony Alexa nie było, więc mogli ruszać korytarzem trzymając się za łapki. Wtedy też podczas drogi mogli sobie pogadać. I nie da się ukryć, że Liama zaciekawił temat, kogo Alex ma odszukać.
- Jaszczur? Mutant? Mówiła jak się nazywa?
Zapytał, przenosząc spojrzenie na Alexa. Co prawda jednego takiego mutanta znał, ale kto wie czy nie namnożyło się czasem innych o podobnych zdolnościach? Jedni mogą mieć atrybuty, inni działać jak taki gad i się poruszać. Różnie to bywa. Lecz czy mowa jest o tym samym?
- Ja z kolei mam znaleźć jednego kundla, który nachodzi Chloe. Zdobyć jego dane osobowe.
Też zdradził kogo będzie szukał.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-06-04, 19:27   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex już myślami był w pracy. A może też trochę na swojej małej swawoli którą planował z Amber?Tak daaaawno nie był na zewnątrz!
- Yyyy, czekaj. Mówiła - sięgnął po telefon, by zerknąć w notatki - Christopher Varcer - przeczytał - Z jakiegoś powodu, Amber chce mieć o nim jak najwięcej informacji - wzruszył ramionami - Typa na bank nie znajdę na Facebooku, spróbuję namierzyć jego telefon- włożył telefon z powrotem do kieszeni.
Gdy wspomniał o Chloe, zmarszczył czoło.
- Tylko nie wpakuj się w coś znowu. Bo tym razem ci serio strzelę - pogroził, w swój Alexowy sposób dając znać, że się martwii
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-06-05, 21:07   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Obaj lubili rozmawiać o swojej pracy, która jednocześnie dzieliła ich hobby. A odkąd Liam otrzymał własną grupę do zarządzania i inne obowiązki, nie bardzo mogli całe dnie przesiadywać w jednym pokoju. Ale za to współpraca mogła być nadal ścisła miedzy nimi. Zwłaszcza, że już się pogodzili.
Liam poczekał aż Alex odkopie w swojej komórce w notatkach zapisane nazwisko tego, kogo miał poszukać i kiedy padło znajome nazwisko, Ellsworthowi rozświetlił się umysł. Przeszłość się obudziła. Nie wiedzieć czemu, poczuł na moment wewnętrzny niepokój. Nie miał kontaktu z Chrisem od śmierci Jamesa. Czuł poniekąd wyrzuty sumienia, że się z nim nie skontaktował przed lub po incydencie. Czy powinien? Sam nie wiedział. Chciał się odciąć od przeszłości. Ma teraz to czego nie miał wcześniej. Przyjaciół, znajomych i co najważniejsze - Alexa, swoją miłość, oraz odnalezionego brata - Thomasa.
- Odważne z jej strony... Nie mówiła po co chce o nim informacje?
Zapytał, choć czy to też nie znaczyło, że sam był ciekaw czy faktycznie Varcer jest w mieście? Czemu to teraz zaprząta mu głowę?
Ostrzeżenie Alexa sprowadziło go do ziemi, że uśmiechnął się do niego zapewniająco, że w nic się nie wpakuje.
- Będę uważał.
Uspokoił ukochanego. Choć to także było miłe i urocze, jak Alex się o niego martwił. Dla Liama to także znak, że komuś na nim na zależy. Pamiętał, jak parę miesięcy temu, gdy poważnie zachorował, Alex przy nim czuwał.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-06-06, 20:01   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Szczęśliwie nie wiedział Alex, o zaszłościach Liama z panem Jaszczurem. No cóż, może ten się jeszcze zwierzy, kto wie? Chociaż w sumie niewiadomo jakby Parker zareagował, on ostatnio dość nerwowy był.
- Nie mówiła...a ja też nie drążyłem - stwierdził, gdy już weszli do pokoju IT. Może Amber ma jakiś romans i to dosłowny?
Usiedli obok siebie i pracowali chwilę w milczeniu. Parker naprawdę nie musiał długo szukać.
- Cóż...pan Jaszczur za specjalnie dyskretny nie jest - odwrócił monitor w stronę Liama, takie na jakimś filmiku na YouTube, którego jeszcze nie zdążono zbanować, Varcer szalał w najlepsze, w akompaniamencie krzyków i pisków.
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]