Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #8
Autor Wiadomość
Liam Ellsworth

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-10-22, 20:28   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Liam oczywiście pomógł przyjacielowi z pozbyciem się swojej koszulki, jako że był trochę problem z jego wzrostem. Co jest w sumie zrozumiałe. Obaj byli teraz pozbawieni górnej odzieży i mogli nie tyle co podziwiać swoje ciała ale i dotykać. Liam zbliżył się do Alexa, by go objąć, lecz wtedy Parker zaprowadził go w kierunku łózka, przerywając wcześniejsze pieszczoty. Skoro tak, będzie można przejść do dalszych przyjemnych czynów.
Pierwsze co Liam zrobił, to raczej wymusił na tym, by Alex usiadł na swoim łóżku, a on pochylił nad nim i pocałował go w usta, nacierając swoim ciałem tak, by zmusić przyjaciela do położenia się na plecach. Jedną ręką podparł się pościeli, jak i kolanem, z kolei drugą zaczął wodzić po jego policzku, później przesunął na szyję, po torsie aż przez brzuch do pępka, zatrzymując na spodniach, w których zaczął odpinać guzik lub pasek. Nadszedł czas, by stopniowo zejść niżej.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2019-11-05, 11:56   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Oh wow, to zaczynało się robić poważne. I w sumie Alex jakoś tak od razu zaakceptował fakt, że tym razem będzie stroną uległą. W końcu to Ellsworth wiedział lepiej, z czym to się je. Być może, jak już się z tym oswoi, to może sam będzie chciał przejąć inicjatywę.
Liam naparł na niego, jego bliskość, podkręcona dodatkowo przez wyostrzone zmysły, sprawiła, że aż mu się lekko zakręciło w głowie. Patrzył mu prosto w oczy, gdy ten wodził dłonią po jego ciele, aż w końcu przeszedł do konkretów.
Parker westchnął cicho i sięgnął dłonią do policzka kochanka, by po chwili przenieść ją na jego szyję.
Drugą zaś zjechał w dół jego pleców..
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-11-09, 16:21   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Nie było sensu czekać na więcej zgód, kiedy dostało się pierwszą i to konkretną. Dlatego też Liam nie pytał o nic więcej i przechodził do działania. Jeżeli zaś Alex stwierdzi że dość, że nie chce, w każdej chwili mógł to powiedzieć. Ich serca biły szybko. Przez wyostrzone zmysły, Alex mógł to słyszeć. Liam czuł podniecenie i chęć spędzenia tej nocy całkowicie z Parkerem. Wodził dłońmi po jego ciele, całował i pieścił drażliwe miejsca. Szczególnie na sutkach zatrzymał się na dłużej, zębami zaczepiając, ciągnąc i puszczając. Po czym stwierdził że więcej zabawy tez będzie niżej, zatem oderwał się od kochanka i zabrał za zdejmowanie pierw jego spodni, a później swoich. Również obuwie poleciało na podłogę, gdyż było zbędne. Wtedy mogli przejść do pikantniejszych konkretów zabawy. Na początek Liam chciał pobudzić Alexa, więc wziął się za dopieszczanie jego intymnej części ciała, masując swoimi dłońmi, z drugiej strony pochylając się nad nim i całując namiętnie. Drugą ręką podpierając się o materac łózka, pozwalając tym samym, by to Alex pieścił swoimi dłońmi jego ciało...

Cała noc minęła spokojnie, rozkosznie i obaj panowie byli zadowoleni. Nawet jakimś cudem zmieścili się w wąskim łóżku wtuleni i przykryci kołdrą Alexa. Nad ranem po przebudzeniu, Liam ucałowawszy Alexa, pozbierał się, ubrał i wrócił do siebie. Daleko w sumie nie miał.

[z/t]
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-11, 13:34   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Po zebraniu Bractwa, jutro dodam datę.

No nie da się ukryć, że zebranie Bractwa przyniosło sporo zmian. Alex awansował - stał się dowódcą informatyków. Miał mieć pod sobą resztę nerdów. Parker nie czuł się w tej roli zbyt dobrze- zawsze wolał być w defensywie, działać po swojemu i po cichu. Teraz musiał kierować grupą, wydawać polecenia. Brrrr...
Chrupnął sobie chipsa, oglądając nieco beznamiętnie jakieś filmiki na youtubie. Musiał się odmóżdżyć.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-15, 18:18   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

/ 28 maja 2019

Zebranie było sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Planowana reorganizacja przyniosła ze sobą znacznie większe zmiany niż ktokolwiek by przypuszczał. Ale czy na dobre? Czy dadzą radę nad tym wszystkim zapanować? U niektórych osób na pewno pojawiały się wątpliwości czy pytania.
Mając już w sumie dość tego dystansu, tego milczenia, Liam zdecydował się dzisiaj wieczorem zajrzeć do Alexa i porozmawiać o ich sytuacji. Co dalej? Muszą ten problem rozwiązać, jako że nadal przychodzi im cały czas współpracować, pracując w bractwie. Obaj dostali awans i odpowiedzialność za podwładnych im pomocników.
Mając pewność, że Tengfei zasnął, Liam opuścił pokój i stanął przed sąsiednim do którego zapukał. Jeżeli otrzymał pozwolenie wejścia, nacisnął klamkę i zajrzał do środka.
- Nie przeszkadzam? Bo chciałbym pogadać.
Zapytał wstępnie i wejdzie, jeżeli tylko Alex mu na to pozwoli.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-15, 19:49   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex uniósł spojrzenie na swojego partnera. No proszę, jednak się pofatygował do niego. Ciekawe co wyniknie z tej rozmowy- więcej nieporozumień czy jakiś kompromis?
- Jasne, wchodź - wyłączył przeglądarkę, po czym wskazał swoje łóżko, sam pozostając na krześle.
Małe postscriptum! Alex zdążył wyhodować całkiem okazały zarost, więc Liam mógł zapomnieć o gładkiej buźce. Kujkuj.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-15, 20:59   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Otrzymawszy pozwolenie, Liam wszedł do środka i zamknął za sobą drzwi, kierując następnie na wskazane łóżku, na którym usiadł. Z wstępnej obserwacji wywnioskował, że Alex w sumie ma dobry humor. Więc jest szansa na dogadanie się, albo i nie. Jeżeli chodziło o zarost, nie miał nic przeciwko że Alex postanowił trochę coś w sobie zmienić. Liam też większość czasu chodził w zaroście. Bo lubił.
- Może domyślasz się, że chcę pogadać o nas.
Zaczął trochę niepewnie ale i ostrożnie.
- Przyznaję, że może przesadziłem ze swoimi słowami i że nie powiedziałem Ci o tym wcześniej.
Dodał, teraz czekając w sumie na jakieś słowa Alexa. Jak on to widzi, jak do tego podchodzi. Czy uda im się jakiś kompromis osiągnąć?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-15, 21:13   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Parker zlustrował partnera nieco niechętnym spojrzeniem. Ostatecznie jednak nie wyprosił go. Trzeba było w końcu to omówić, choć już pierwsze słowa go mocno zirytowały.
- "Może przesadziłeś ?" - nawiązał, cytując słowa Liama - Nawet bardzo.
Stwierdzenie, że jest zbyt męski, by pójść na kompromis ze swoim partnerem i że "czy wygląda na kogoś, kto mógłby być na dole" było mocno nie na miejscu i krzywdzące dla Alexa.
- A więc? Co proponujesz? - jego propozycja się nie zmieniła, była taka sama, jak sugerował ostatnio, jakby mogło to wyglądać. Pytanie czy Liam postanowił się ugiąć.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-15, 21:49   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Jak Alex wypomniał mu raczej, że dosadnie przesadził, Liam spuścił wzrok robiąc teraz minę zbitego psa. No nie chciał by to tak się skończyło.
- No dobra... Przegiąłem...
Przyznał się, bo może faktyczne nie powinien wtedy tak mówić, a inaczej zwrócić uwagę na swój "problem", którego raczej nie uważał za coś złego? Rozumiał jednak, że nie każdy akceptuje fakt bycia stroną "dolną". I pomyśleć, że sprawy łóżkowe ich skłóciły.
- Problem w tym...
Spojrzał na Alexa, niepewnie.
- Że chyba będzie lepiej jak odpuścimy na razie... Nie chcę się kłócić i sprzeczać z Tobą kto kogo posuwa. Nie potrafię się przełamać. Być może potrzebuję więcej czasu na to. Innego rozwiązania nie widzę.
Domyślał się, że Alex ze swojego też nie ustąpi. Zatem może będzie lepiej się na jakiś czas powstrzymać? Liam nie chciał zgrzytów w związku, na którym mu zależało. A ostatnio trochę naprzynosił zmartwień Alexowi.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-16, 13:19   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

No. Chociaż tyle, że przyznał, że przegiął. Alex przez to nieco złagodniał. Przynajmniej nie zeżre Liama od razu, albo nie udusi kablem od klawiatury.
Jednak rozwiązanie, jakie podsunął Ellsworth, nie do końca mu leżało. Związek bez miłości cielesnej? Jakby znów był w związku z Imari, meh. Też sobie tak dryfowali parę miesięcy w fazie "nie wiem co ze sobą zrobić".
Alex westchnął, odkładając chipsy na bok.
- Naprawdę jest to dla Ciebie aż taki problem? - zapytał zrezygnowany - Naprawdę myśl o tym, że miałbym choć raz przejąć dowodzenie, jest dla Ciebie taka nie do zniesienia?
Dla Alexa to dopiero była zmiana. Ze stosunków fizycznych z kobietami, przerzucił się, dla Liama, na płeć męską i to w roli uległej. Przecież nie mógł tak całe życie, skoro we krwi miał dominację w łóżku ?
Zapadła cisza. Alex nie był zły, raczej zrezygnowany.
- Skoro tak stawiasz sprawę - wzruszył ramionami - Biały związek. Jak w podstawówce - parsknął.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-16, 14:22   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

- Tak. Naprawdę nie jestem wstanie pozwolić sobie wejść w tyłek. Zdaję sobie sprawę z tego, że druga strona może tego nie zaakceptować, tak jak Ty. Jeżeli ten powód ma też mieć wpływ na przyszłość naszego związku... I nie chcesz tak... Zrozumiem.
Odpowiedział, najwyraźniej przygotowując się na jedną z gorszych możliwości jaką byłoby rozejście. Bo skoro on nie pozwoli, to Alex też widocznie nie zamierzał odpuścić. Liam to rozumiał. Ta ostatnia akcja mu to uświadomiła, że Alex nie jest z tych co będą się ciągle dawać. A nie chciał też, by ten przez niego był potem nieszczęśliwy.
Biały związek i to parsknięcie. Liam tego nie skomentował. Nie było po co. Choć nie ukrywał, że obawiał się o przyszłość ich relacji jako kochanków. Współpracować będą musieli dla Bractwa. Ale co dalej między nimi? Czy Alex będzie wstanie mu z tym pomóc by się przełamał? By Liam pozwolił na ten jeden raz być tą dolną stroną?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-16, 15:46   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Parker wywrócił oczyma.
- Chryste...nie jestem babą, żeby być wybitnie poetyckim, ale możesz nie określać naszego seksu określeniami "kto kogo posuwa* , "włażeniem w tyłek" czy innymi eufemizmami tego typu ?
Jeszcze czekał na określenie "ruchanie w dupę" i będzie komplecik.
Nie był może jakimś romantykiem, ale już nie zniżajmy fizyczności dwojga bliskich sobie ludzi, to dymania jakiejś zdziry na tyłach dyskoteki.
- Nie wiem Liam - westchnął - Fizyczność w związku jest ważna, to nie ma co ukrywać... ale ciężko być z kimś, kto nie chce podjąć żadnego kompromisu i chce po prostu to odkładać w czasie - podrapał się po zaroście - Jak odpuścimy sobie sprawy łóżkowe...to jakbyśmy wrócili do bycia przyjaciółmi.
Z drugiej strony, jakby Liam miał leżeć jak kłoda, najebany, z miną męczennika, to już wolał nic nie robić.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-16, 18:41   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Liam westchnął i nie skomentował uwag Alexa. Uznał że to nie ma sensu, ale skoro nie podobało się to Alexowi, zacznie używać innych słów. Co więcej, czy według Alexa związek dwojga osób to tylko seks w łóżku? Ellsworth zmarszczył lekko brwi, kiedy to usłyszał. Albo on sam czegoś z tego nie zrozumiał.
- Fizyczność w związku to nie tylko seks w łóżku Alex. To także trzymanie się za ręce, przytulanie, pocałunki. Uważasz że to nie wchodzi w związek? Nie samym seksem się żyje. Nie robiliśmy tego i tak zbyt często. Chyba że czegoś nie zrozumiałem?
Przedstawił swój punkt widzenia i zapytał, czy go dobrze rozumiał czy też nie. Bo jak inaczej zinterpretować słowa Alexa, który uważa, że to Liam nie chce podjąć kompromisu na jego zasadach, skoro wie już że dla Liama to ciężki temat do przełamania się? Już nawet wstrzymanie się od spraw łóżkowych ma przekreślać ich związek? Jak to Alex widzi?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-05-16, 19:56   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Parker prychnął cicho. Znów zaczynał się denerwować. Czyżby napięcie nie dawało mu spokoju?
- Przecież wiem...ale te drobne gesty- szepty, pocałunki, przytulanie to preludium do dalszej bliskości, na którą nie chcemy pozwolić. - wyjaśniał wciąż cierpliwie. - Wiem, że nie byliśmy mistrzami regularności, ale też świadomość, że nie będzie tego w ogóle jest dość męcząca.
Westchnął znowu. Chyba mogli spróbować...choć widział to w nieco czarnych barwach.
- Możemy spróbować, tak sądzę. Jak nie wyjdzie...wrócimy do bycia tylko przyjaciółmi i tyle - wzruszył ramionami
Nie chciałby tego. Bo wiecie...nie codziennie facet hetero zauracza się w przyjacielu płci męskiej i to na tyle, by stać się dla niego bi. Takich uczuć nie znajduje się na ulicy.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-17, 23:10   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

- Ale dlaczego zakładasz że nie będzie miało miejsca?
Liam zapytał nieco zaskoczony słowami Alexa. Wewnętrznie czuł jakby go coś ścisnęło w sercu i to mocno. A kolejne słowa były jakby przybyciem gwoździa? To Alex zamierzał go testować czy jak? Tak łatwo i obojętnie powiedział te słowa, jakby Liam dla niego nic nie znaczył. I ten gest wzruszenia ramion.
- Nie zależy Ci na mnie?
Zapytał ponownie i dość poważnie. Miał wrażenie, że dla Alexa najważniejsze były jego potrzebny żeby to on był zaspokojony, a jeżeli partner się ne da to jest nic nie wart? Czyżby wcześniejsze obawy Liama, że po tym jak Imari zostawiła Alexa, faktycznie szukał ukojenia bólu sercowego u niego? Liam teraz nie bardzo wiedział co ma myśleć. Trochę czuł się jakby był tymczasowym zapełnieniem pustki serca Alexowego. Bo nie ważne że ma swoje problemy, że tutaj nie potrafi być uległym. Że nie jest taki jakiego by pewnie chciał Alex...To bolało. Siedział patrząc na Parkera nie wiedząc co o tym wszystkim teraz myśleć, w takim szoku, zaciskając dłonie na pościeli, jakby powstrzymywał się od zrobienia czegokolwiek. Chciał się pogodzić. Chciał się dogadać... Chciał z nim być!

[ ODPOWIEDZ ]