Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #8
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-10-07, 18:48   Pokój #8

Nieduże, ciasne i stosunkowo ciemne pomieszczenie o szarych, chropowatych i gołych ścianach, od których - tak samo jak od betonowej, nieprzykrytej niczym podłogi - bije chłodem. Na próżno szukać tu jakichkolwiek wygód czy nawet niedużych ozdób, jakie mogłyby chociaż trochę ożywić pokój, ułatwiając aklimatyzację w tym miejscu.
Do wnętrza wstawiono wyłącznie dwa jednoosobowe łóżka o ramach z metalu - przy prawej i przy lewej ścianie - dwie szafki nocne i jedną metalową szafę, którą przedzielono na dwie połowy. Klitka nie ma ani jednego okna, oświetla ją wyłącznie jarzeniówka pamiętająca prawdopodobnie jeszcze czasy świetności tego budynku.
W założeniu, co niewątpliwie widać po wyposażeniu, pokój miał być dwuosobowy, jednakże ostatnie wydarzenia sprawiły, iż liczebność Bractwa znacznie się zmniejszyła. To zaś sprawia, że praktycznie każda osoba może pochwalić się własną komórką pod schodami.
[Profil]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 10:28   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

/4 dni po spotkaniu w pokoju informatycznym

Dała mu cztery dni.. na ochłonięcie. I sobie, na przemyślenie tego wszystkiego. Bała się, bała jak cholera. Nie wiedziała dlaczego, ale szła do Alexa wyłamując sobie palce ze stawów, trochę jak mała dziewczynka.
Może własnie powinna dać sobie spokój, dać mu być złym i tak to zakończyć? Sam nie chciał się angażować w związek, nie z nią przynajmniej. To nie było nawet fuckfriends. Stanęła przed drzwiami jego pokoiku i spojrzała na nie, zastanawiajac się czy na pewno powinna pukać?
Zajęło jej to chwilę, ale w końcu uniosła dłoń i zapukała do drzwi, z nadzieją że już jest w pokoju. Zapewne był wieczór.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 10:36   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Był w pokoju. Tym razem pozostawił Liamowi czuwanie w pokoju informatycznym a sam poszedł odpocząć. W każdym razie próbował, bo leżał na łóżku i bawił się telefonem. Trochę youtube, trochę facebook (fake konto), troche instagram, trochę pitu pitu na discordzie. Takie małe odmóżdżanie przed snem.
Usłyszał pukanie. Pomyślał, że być może to Liam czegoś chce, ale w takim razie czemu mu nie napisał na komunikatorze. Imari? Od paru dni go unikała, więc bardzo wątpliwe.
-Chwilaaaa... - westchnął cicho, wstał i podreptał do drzwi, by je otworzyć, przed kimś, ktokolwiek go nawiedził o tej porze.
Oho. Jednak panna Zrób Mi Proszę Krzywdzę Blanc.
- Hej - przywitał się nieco cierpko, ale jednak ją wpuścił do środka. - Co tam ?
No właśnie co tam ? Może sobie zafundowała kolejną porcję koszmarków i przyszła znów go potraktować jak poduszkę?
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 10:41   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Nie wpakowała się do pokoju, stojąc nadal przed drzwiami, ale.. jednak nie zamknął jej drzwi przed nosem, to już jakiś sukces..
- Możemy porozmawiać? - zapytała, nadal nie wchodząc do środka i czekajac na jego decyzję. Nie wiedziała jak Alex do tego ppodejdzie i jak zareaguje tak naprawde, chociaż miala nadzieję, że będzie chciał to wszystko wyjaśnić.
Ona chciała.
Chociaż może nie powinna... Nadal nie była pewna co jest lepsze i co byłoby lepsze dla Alexa i dla niej samej. Ale nie znosiła mieć takich niewyjaśnionych spraw.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 10:47   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

I znów to "Możemy porozmawiać?". To nigdy nie wróżyło nic dobrego. Chociaż w sumie teraz to miał gdzieś. Nie mogła mu powiedzieć nic, co mogłoby go zdenerwować bardziej, niż ostatnio?
- Jasne - powiedział nieco beznamiętnie i zaprosił ją do środka.
Jego pokój, czy tam klitkę już znała, więc nie było sensu jej opisywać. Nie różniła się zbytnio od pokoi innych mutantów. Może było tam więcej elektroniki niż u innych.
Usiadł na łóżku i ona też nie bardzo miała wybór, bo to było jedyne miejsce siedzące, chyba, że planowała przemowę na stojąco, to śmiało.
- No ? - zachęcił ją, choć nie były to słowa, okraszone jego zwyczajowym, ciepłym uśmiechem, który miał tylko dla niej.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 11:01   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Nie usiadła, zatrzymując się jakieś dwa kroki za drzwiami, jakby wcale nie znała tego pokoju praktycznie na wylot, bo spędziła tu ostatnio naprawdę sporo czasu. Teraz jednak czuła się obco, głównie zapewne przez chłód, z jakim traktował ją Alex.
Nie mogła mieć mu tego za złe, w końcu to jej wina.
- Chciałam cię przeprosić - to właściwie najważniejsze, co miała do powiedzenia, tak naprawdę..
- I wyjaśnić tę sytuację sprzed kilku dni - może i Liamowi wydawało się, że jej to nie dotknęło, może i Parker uważał, że Imari po prostu go wykorzystała, ale to kompletnie nie było to, co się stało. Zależało jej na mężczyźnie, na relacji z nim i mocno się to na niej odbiło, ale po prostu w pierwszej chwili nie było tego po niej widać, tym bardziej, ze była jeszcze do tego zła.. z tego wszystkiego.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 11:12   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Mhm. Tylko tyle pojawiło się w jego głowie, po jej wyznaniu, bo póki co, nie bardzo miał do czego się odnieść.
- Nie wiem czy jest co wyjaśniać - westchnął, patrząc na nią nieco obojętnie - Doskonale wiedziałaś, że bym protestował przed tą Twoją terapią, więc to przede mną zataiłaś. Albo uznałaś, że nie jestem godny zaufania, by mnie wtajemniczać w taki drobne szczególiki. - kontynuował beznamiętnie - Uznałaś więc zapewne, że lepiej mnie nie wtajemniczać, tylko wykorzystać fakt, że mi na Tobie zależy. Miałaś przecież idealne narzędzie do ukojenia skołatanych nerwów, któremu nie musiałaś się tłumaczyć. - kontynuował bezlitośnie - I zapewne byś sobie to małe kłamstewko kontynuowała, robiąc ze mnie idiotę, gdyby Liamowi się nie wymsknęło . - zakończył.
Tak, to nie będzie łatwa rozmowa.
- A może to jedna z zasad, tej całej poliamorii ? Bierzesz co chcesz, nie dając nic w zamian ? Uświadom mnie, proszę.
Zawiodła go. I skrzywdziła, bardzo.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 11:22   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Nie, to będzie bardzo trudna rozmowa i widziała to po nim od samego poczatku.. a to, co mówił tylko to potwierdzało.
- Tak, wiedziałam, że nie byłbyś z tego zadowolony.. Ale naprawdę uważasz, że nie zależy mi na tobie i chciałam cię tylko wykorzystać? - ok, to zabolało. I to tak naprawdę. Oskarżanie jej o to, że cokolwiek robi dla siebie, kosztem innych.
- Nie mieszaj w to prosze mojego podejścia do związków. Jeśli uważasz, że to była jednostronna relacja, to.. przykro mi, że tak to odbierałeś. Założyłam, że wiesz, że jestem dostępna jeśli byś kiedykolwiek mnie potrzebował.. - jak wtedy, z migreną, kiedy spędziła noc na siedzeniu przy nim i pilnowaniu by było ok, a przy okazji masażu głowy.
- No wiec zależy mi na tobie, bardzo. Dlatego powiedziałam ci o poliamorii własnie. Nie poruszała bbym takich tematów z kimś, kto jest mi obojętny.. albo jest tylko narzędziem dla własnego dobrego samopoczucia. - porkęciła lekko głową, jakby nie dowierzała w to, co sądzi o niej obecnie Parker.
- Myślisz, że przyszłabym do ciebie dzisiaj, gdybym uważała tak, jak myślisz..?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 11:40   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Nie polepszała tymi wyjaśnieniami ani atmosfery ani jego samopoczucia,
- No to mnie oświeć, proszę ! - zaśmiał się z goryczą w głosie - Skoro twierdzisz, że nie ma to nic wspólnego z twoim podejściem do związków, nie jestem ci obojętny, podobno ci na mnie zależy, to mi wyjaśnij. - sam wstał z łóżka, podchodząc do niej, a był od niej sporo wyższy. - Powiedz mi więc, czym sobie zasłużyłem, że nawet się nie zająknęłaś, o tym co robiłaś z Liamem, mimo, że spędzaliśmy każdy wieczór, przez bite kilka tygodni ? - tak, był zły.
Najbardziej go chyba bolał, ten brak zaufania, którego mu poskąpiła.
- I uświadom mnie, ile jeszcze miałaś zamiar to przede mną ukrywać ? - kontynuował - Nie dość, że ja się czuję jak kompletny idiota, to jeszcze oberwało się rykoszetem Liamowi, którego po tym wszystkim unikałaś.
Tak, chyba się na ten moment wywarczał, więc mogła bezpiecznie odpowiadać.
- WIęc?
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 11:51   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Takiego go nie znała wcześniej i to co widziała trochę.. trochę ją przerażało. Nie potrafiła wyjaśnić dlaczego, gdyby ktoś ją zapytał, zapewne nie od razu, musiałaby trochę nad tym pomyśleć i dojść do tego, co spowodowało ten problem. Nie odpowiedziała mu od razu, patrząc na niego.. ze strachem? I choć chciała się cofnąć o krok, nie zrobiła tego.
I tak już wyglądała jak okrzyczana dziewczynka.
- Nie byłam gotowa.. na rozmowę na ten temat. Podejrzewałam jak byś zareagował i nie chciałam tego.. Bałam się też, że będziesz chciał rozmawiać z Liamem i oberwie mu się za moją decyzję.. Nie sądziłam, że zareaguję aż tak źle.. - opuścila wzrok i odetchnęła lekko - Dlatego cieszyłam się na to, że nie naciskasz na rozmowę. I nie muszę się przyznać, że przesadziłam. I że może to nie było zbyt odpowiedzialne.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 12:10   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

To...było najgłupsze wyjaśnienie, jakie kiedykolwiek słyszał, jak Boga kocham. To wyglądało, jakby była małym dzieckiem, które nabroiło i zataiło prawdę,bo się bało i to wszystko tłumaczy ! Nie ma problemu ! To , że on był chory ze strachu o nią, to nic.
- Świetnie. Nie byłaś do tej pory gotowa na rozmowę, ale jesteś gotowa na powtórkę. Jasne. - pokiwał głową - Fajnie.
Tak. Dla niego był chyba temat wyczerpany. I zamknięty
- Jasne. Nie martw się, możesz robić, co ci się żywnie podoba, bez tłumaczenia mi się. Baw się dobrze...ale beze mnie - powiedział cierpko - Nie będę więcej patrzył, jak świadomie robisz sobie krzywdę.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 12:43   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Nie podnosiła wzroku, bo czula, ze łzy zbierają jej się pod powiekami. To bolało. Nie odpowiadała dłuższą chwilę, splotła dłonie na piersi, jakby takie osłoniecie się miało pomóc jakoś w tym, co usłyszała od Alexa.
Rozumiała. I to czasem było najgorsze. Potrafiła postawić się z każdej strony dyskusji zazwyczaj i zrozumieć je obie. I tak było i tym razem. Wiedziała, że może po tym mieć dość, tym bardziej po tym, co jej powiedział teraz i jak zachował się w pokoju informatycznym.
Denerwowało ją to jak łatwo się rozkleja, jak prosto doprowadzić ją do płaczu, jakby to była teraz karta, ktorą może zabrać i tak odbierze to Alex, będąc na nią jeszcze bardziej złym za to, że próbuje manipulować nim symulując płacz. Na moment przycisnęła sobie palce w kącikach oczu i podnisła spojrzenie na mężcyznę.
- Sądzę, że może mi to pomóc przygotować się do tego, co może się kiedyś stać.. - zamilkła, odwracając wzrok w bok, na ścianę za Alexem, zastanawiając się nad czymś.
- Ale, masz rację. To było nieodpowiedzialne, ma negatywne oddziaływanie nie tylko na mnie - wrócila spojrzeniem na Parkera, nie chcąc dać po sobie poznać, ze łzy zbierają jej się w oczach coraz bardziej - Daruję sobie następne próby. Dziekuję, ze spędzileś ze mną te półtora miesiaca, to mocno pomogło - przeczesała palcami włosy - Przepraszam, jeszcze raz. Jeśli zdecydujesz, że mogę to jakoś naprawić.. - cóż, nie ucieknie ani nie zniknie, raczej nei jest ciężko ją tutaj znaleźć. Wie, gdzie ma pokój i gdzie zwykle przebywa.
Odwrócila wzrok i odchrząknęła, by zrobic coś z gulą rosnącą w gardle. Nie, nie poryczy się tutaj. To będzie żałosne.
Uśmiechnęła się, krotko, wymuszenie i odwrociła, by wyjść, co też zrobiła jeśli jej nie zatrzymał.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 13:29   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Nadal był wściekły. Nadal był zrezygnowany, nadal czuł jak się skończony idiota. Nie mógł jednak pozwolić jej po prostu wyjść i postawić krzyżyk na tym wszystkim. Gdyby pozwolił jej teraz odejść, już by tego nie naprawili. A żyli w czasach, w których każdy dzień, mógł być tak naprawdę ostatnim i nie będzie czasu, na wyjaśnienie nieporozumień.
Zadziałał instynkt. Złapał ją mocno za nadgarstek, nie pozwalając jej odejść. Nie wiedział jednak co ma jej powiedzieć? Na pewno nie powie, że nic się nie stało, bo to byłoby kłamstwo. Minie też sporo czasu, nim jej znów zaufa. Wszelkie frazesy typu "zapomnijmy o tym" byłyby bez sensu, bo nie da się tego naprawić ot tak.
Nie pozwolił jej jednak odejść. Stali więc tak, jak te dwie sieroty, nic nie mówiąc. Alex zwiesił głowę, wbijając spojrzenie w swoją stopę.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-08, 13:45   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Nie wiedziała czego się spodziewała po Alexie, gdy ten ją zatrzymał. Obróciła się w jego stronę i uniosla wzrok na mężczyznę z pytajacym spojrzeniem, ale ten nic nie powiedział. Tak, przez głowę przeszło jej dokladnie to samo - mówienie, że nic sie nie stało byłoby kłamstwem. Zapomnijmy o tym? Za bardzo go to uderzyło, żeby zapomnieć ot tak. Czy w ogóle.
Przysunęła się i jedną ręką objęła go w pasie, a drugą, jeśli ją puścił, za kark i przytuliła się, bo chyba teraz niewiele wiecej było do powiedzenia sobie nawzajem. Mieli kompletnie odmienne zdania w tym temacie, a Imari zapewne chciała by powtorki, gdyby nie to, że obiecała mu więcej tego nie robić.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-08, 14:11   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Gdy przysunęła się do niego, nieco się napiął. Nie uciekł jednak przed jej dotykiem i pozwolił się przytulić, po chwili odpowiadając tym samym. Przycisnął ją do siebie mocno, chowając twarz w jej włosach.
Powinien czuć teraz ulgę, prawda? Dlaczego czuł więc wyłącznie niepokój ? Może się bał, że mimo obietnicy, ta znów poprosi Liama o "pomoc"? A może po prostu już nie był pewien absolutnie niczego ?
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]