Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #8
Autor Wiadomość
Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 06:19   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 10:31   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Ukryta Wiadomosc:
JeÂśli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie zeby zobaczyc ta wiadomosc
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 10:45   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Ukryta Wiadomosc:
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 11:07   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Połozyła się na boku, opierajac usta na jego ramieniu, wyrównując oddech.
Tak, nie przedyskutowali wszystkiego dokładnie, ale na pewno nadrobili pewne połroczne prawie zaleglości.. A seks doskonale rozładowywał negatywne emocje, co było po nich widać. Wiedziała, że to co się stało nie jest dobre i nie wplynie pozytywnie na ich relacje ,ale nie była w stanie teraz, w tej chwili, zrobić niczego co zmieniło by jego podejście. Na to potrzebowali czasu.. I to pewnie sporo. To nic, to nie tak, że któreś z nich może się wyprowadzic, wiec miała nadzieję to zmienić. Jeśli Alex nie chciał być w typowym zwiazku to ok, zrozumie. Zrozume też jeśli się do niej zdystansuje przez to i przez to co się stało. Tylko.. nie dzisiaj, tak? Dzisiaj mogła bezkarnie wtulić się w niego, gdy leżeli nago na jego łóżku. I miejmy nadzieję - nie zgorszyli nikogo naokoło, za ścianami.
- Możesz zacząć biegać ze mną. No i masz siłownię - odezwała się po chwili, mrucząc w jego rękę. - Ale to było całkiem dobre cardio.. - przyznała jeszcze, z uśmiechem, zerkając na niego.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 12:00   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Ciężko było ocenić, jak to na nich wpłynie. Parker nie pisał się na tą całą poliamorię, ale też nie potrafił sobie wyobrazić, że mieliby z Imari znów przejść na stopę czysto przyjacielską. Byli w dziwnym stanie zawieszenia, bo z jednej strony ich do siebie ciągnęło, z drugiej brakowało kilku istotnych elementów, by stworzyć normalnie funkcjonujący związek. Póki co zapowiadało się po prostu na otwarty układ, w którym nikt nic nie zadeklarował i każdy może się zawinąć, gdy pojawi się TA lub TEN jedyny.
Bieganie. Siłownia. Nie podobał mu się ten plan....ale opcja cardio jak najbardziej.
- No wiesz... - uśmiechnął się zachęcająco - Takie cardio to ja bardzo chętnie. W każdym razie częściej niż...raz na cztery miesiące - zaśmiał się cicho i musnął ustami jej ramię.
Odetchnął cicho, czując przyjemną błogość.
- Boże, mam nadzieję, że Liam jest na dyżurze, jak miał być, trochę nas poniosło. - parsknął
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 12:08   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Prychnęła.
- Na cardio cztery razy w tygodniu nie ma co liczyć. Chyba, że zaczniesz biegać - klepnęła go lekko w brzuch - Przydalo by ci się powoli, wiesz? Mam dziwne wrażenie, że się zapuszczasz pod tym względem od maja.. A ćwiczyć mogłbyś z Liamem, chociaż ja też coś tam robię, ale on chyba byłby lepszym kompanem do siłowych ćwiczeń. Chociaż, wiesz, przy nim nad sylwetką to musiał byś sporo popracować dogryzła mu trochę, a Alex w sumie nie wiedział, że zbierała go z ziemi w lesie, co dało im niezłą jazdę, aż do zablokowania mocy Ellenswortha, bo inaczej zapewne nie dali by sobie rady i robiło by się dla nich niebezpiecznie.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 12:19   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Uniósł brew, słuchając jej wywodu na temat Liama. Czy ona mu sugerowała, że przytył ? Zmarszczył czoło. Nie zauważył żadnych zmian w swojej sylwetce . Fakt- w maju sporo schudł, teraz wrócił do prawidłowej wagi....ale !
- Czy ty mnie właśnie porównujesz do Ellswortha? Chwilę po tym jak uprawialiśmy seks ? - uniósł brew wyżej
AŁA.
- To ty złapałaś parę kilo.. - odgryzł się - Ale to akurat dobrze, już nie wyglądasz jak szkielet. Już nie będę mógł ci grać na żebrach jak na cymbałkach - pochylił się i ucałował znów jej ramię. Imari nie mogła wiedzieć, jaką przyjemność dawał Parkerowi sam zapach kobiety.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 12:25   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Roześmiała się rozbawiona.
- No wiesz, bez koszulki wygląda bez porównania lepiej - stwierdziła złośliwie i przytrzymała go przy sobie, kiedy ją popcałował, a potem pociągnęła bliżej, żeby mógł się w nią wtulić. Podciągnęła się ciut wyżej na łóżku. Co prawda trochę się o nią teraz opierał, ale nie przeszkadzało jej to. Przyjemny ciężar.
- Wiem, w końcu się udało jakoś podciągnąć te kilka kilo.. Ale to też twoja zasluga - cmoknęła go w czubek głowy. - Może jeszcze kilka kilo się uda. Ale dlatego cwiczę, bo zaraz będę.. wyglądać jak ty! - parsknęła.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 12:37   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Imari się na nim podciągnęła i cmoknęła go w czoło. On jednak poczuł niepokój, zapewne związany z jej słowami. Spojrzał na nią nieco...dziwnie.
- Emm..skąd wiesz jak Liam wygląda bez koszulki ? - zapytał cicho - Z nim też...eeee...?
No co ? Wolał wiedzieć na czym stoi, czy nie brał aby nieświadomie udziału w jakimś trójkąciku z najlepszym kumplem.
- Bo wiesz, w razie czego wolę wiedzieć...to jednak mój przyjaciel...
Niby wydawał się luźno podchodzić do tematu...ale jakoś tak...czułby się...kurde dziwnie, że sypiają z tą samą laską.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 12:46   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Popatrzyła na niego przez moment z dziwnym wyrazem twarzy, a potem naparła na niego, żeby to jednak on się połozył na plecach i górną połową ciala wyladowała na nim.
- Uważasz, że po naszej rozmowie jakiś czas temu nie powiedziała bym ci, gdybym była zainteresowana też kimś innym? - zapytała poważnie. Nie. Nie byli oficjalnie w żadnym związku - Po tym, jak ci powiedziałam, że mi na tobie też zalezy? - doprecyzowała, bo niby sobie nic nie oiecywali. Ale nie była świnią. Nawet jeśli jej teraz nie ufał.. naprawdę myślał, że mogłaby coś takiego zrobić? Czyli jednak... słabe miał o niej zdanie. Bardzo, nawet.
Wydawała się smutna.
Cmoknęła go jednak w czubek nosa delikatnie. Westchnęła lekko.
- Pomogłam mu dojść do pokoju, bo był kompletnie pijany. Widziałam go bez koszulki, bo musiałam go wpakować do łóżka, a nie chcialam, żeby spał w ciuchach po całym dniu. - to by wyjasnio też jej reakcję na alkohol na biurku Liama.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 12:55   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Jej wyraz twarzy był...dziwny. A potem naparła na niego tak, że aż się położył z powrotem.
- No wiesz... - położył dłoń na jej plecach, gładząc jej skórę delikatnie. - ...w maju obiecaliśmy sobie, że ta noc na nas nie wpłynie i że to była tylko jedna noc i nic więcej - spojrzał na kobietę - ...więc jakbyś od tego czasu miała z kimś jakąś przygodę, to przecież nie miałbym pretensji...ale jakby to był Liam, to wolałbym to wiedzieć, by nie palnąć nic głupiego.
A dalsze wyjaśnienia, też sporo mu rozjaśniły.
- A, to dlatego tak kitrał tą butelkę pod stołem! Teraz mi trochę głupio, że się tak z niego nabijałem. - powiedział nieco zamyślony - Nie wiedziałem, że ma z tym jakieś problemy, czasem siedliśmy do piwka, ale nigdy nie widziałem by go ciągnęło do więcej.
Teraz będzie mu trochę trudniej ciągnąć Ellswortha na piwko.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 13:26   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Tak. A potem przeniosłes się tutaj, ja miałam problemy.. ty chciałes pomóc i wylądowaliśmy.. cóż. Trochę za daleko, żeby teraz mówić, że nic się nie stało i nie dotyka nas to, co robi druga osoba - obserwowała go uważnie, reakcje, tiki, mrugnięcia.. jakby to mogło jej powiedzieć coś więcej na temat tego, co uważa o tej całej sytuacji. Bo ot nie było wcale takie proste. Imari nie przeszkadzał układ, jaki mieli teraz, bez żadnych obietnic z żadnej ze stron. Wiedziała, ze ona nie zrobi żadnego ruchu w czyjąkolwiek stronę, jeśli nie porozmawia wcześniej z Alexem, bo to było.. odpowiednie. Ale wiedziała też, ze jemu przeszkadza sama świadomość tego, że Imari może chcieć poznać kogokolwiek innego. Co właściwie.. liczyło się jako związek, tak? Tylko z wiecznym stresem dla Parkera, że coś może się wydarzyć i przecież wcale nie musiał by o tym wiedzieć, a on będzie się zastanawiał czy ma dobry dzień, bo tak czy ma dobry dzień, bo ma gdzieś tam, może nie w Bractwie, kogoś innego.
- I chcesz mi powiedzieć, że jakbym teraz ci powiedziała, że z kimś tam się przez ten czas przespałam to nie czuł byś się dziwnie? Sam mi mówiłeś, że ciężko ci zrozumieć moje podejście. - uniosła brew pytajaco, trochę sceptycznie, bo naprawdę nie wierzyła, że stwierdził by, że to nic takiego. Nie z jego podejściem, które przecież też jej przedstawił.
- Tak, właśnie dlatego.. - westchnęła - Plus, całkowicie stracił kontrolę nad mocą, ale zdążył ostrzec mnie, zebym się nie rozglądała. Tylko, że najprawdopodobniej pokazał też coś samemu sobie.. musiałam zablokować mu moc[, bo.. to bylo niebezpieczne./b] - wyjaśniała dalej - [b]Nie poradziła bym sobie z nim przy ataku paniki albo wybuchu agresji, nie było takiej możliwości. Więc.. to było najbezpieczniejsze wyjście. I to nie tak, ze ma nie tykać alkoholu.. ale ma z nim nie przesadzać. Bo wtedy jest niebezpieczny,

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 13:43   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Obserwował Imari uważnie, gdy mówiła. Sam nie wiedział co o tym myśleć.
- Pewnie czułbym się dziwnie...ale nie mógłbym mieć pretensji. Kiedy mi powiedziałaś o tej całej poliamorii...od tamtego czasu nie wracaliśmy do tematu, więc w sumie miałaś wolną rękę. - gładził wciąż palcami jej plecy. - Gdybym teraz strzelał fochy, to byłoby po prostu niepoważne. -spojrzał na kobietę.
Westchnął cicho
-To skomplikowane, po prostu - pogładził ją po włosach - Nie myślmy o tym póki co. Dobrze jest jak jest.
Wrócili do tematu Liama.
- Rozumiem. U niego alkohol pobudza utratę kontroli u mnie przytępia zmysły. Kiepski pomysł, w obu przypadkach.- pogładził ją po policzku, napawając się tymi kradzionymi chwilami bliskości. - Wiesz, że jak myślałem o tym, co mógłbym ujrzeć, gdyby Liam mnie potraktował swoją mocą....to nie wiedziałem? Nie mam pojęcia, co bym zobaczył
Czego najbardziej się bał ?
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-09, 14:20   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Obawiała się, ze kiedyś po prostu się to tragicznie sypnie i ich relacja zakończy się w jakiś nieprzyjemny sposób, co bedze ją męczyło przez dlugi czas. To było dość prawdopodobne, ale na razie, w tej chwili, nie chcała się tym martwić. Zwyczajnie za dobrze jej było. Nadstawiła jedą łopatkę do kiziania, przesuwając się lekko i mrużąc oczy w wyraźnym zadowoleniu, gdy przeniósł tam rękę.
- Liam dotknął cię kiedyś bez rękawiczki? To znaczy kontakt skóry ze skórą? Wydaje mi się, że czasem lubi.. sprawdzać lęki innych. Tak jak ja sprawdzam czy ktoś jest mutantem - tak, jak jego sprawdziła gdy się pierwszy raz zobaczyli. Robiła to całkiem często, jeśli nie była pewna albo była zwyczajnie ciekawa. Bo okazywało się, że na dobrze zakamuflowanych mutantów można czasem trafić w najróżniejszych miejscach.. I tak zaczęła się jej znajomosc z Alexem przecież. Nie wyszła by za nim, gdyby nie wiedziała, że jest mutantem.
- Możesz go zapytać też.. Może zgodził by się dla ciebie to sprawdzić. Nie musi tego od razu pokazać, to jakby.. druga część mocy - wyjaśniała co wiedziała na ten temat, a w sumie kto mógłby być lepszym żrółem wiedzy, niż ciekawska Imari, która się tym mocno interesuje?

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-09, 19:33   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex znów się zamyślił. Nie przypominał sobie takiej sytuacji.
- Nie wiem. Nigdy o tym nie myślałem - powiedział zadumany. - Możliwe, że dotknął i sprawdził, ale nigdy mi o tym nie wspomniał. - kiział palcami ciało Imari.
Kiedy ta wspomniała o przeciwstawieniu się lękom, skrzywił się mimowolnie,
- Nie chcę. Myślę, że łatwiej będzie mi poradzić sobie ze swoimi lękami, nie roztrząsając ich przedwcześnie. Znając je, będę miał dodatkowe zmartwienie - że się spełnią.
Ich podejścia się zdecydowanie różniły. Przynajmniej w tej kwestii
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]