Poprzedni temat «» Następny temat
Klub nocny "Monkey Loft"
Autor Wiadomość
Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 13:52   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

- Brzmi jak bestseller. - stwierdził rozbawiony, choć rękę dałby sobie uciąć, że ktoś już coś takiego napisał. Kiedy szukasz nietypowych książek, możesz natrafić na coś, na co Twój umysl nie jest gotowy. Jak to mawiają, co się zobaczyło, już nie odzobaczy.
- Lepsze małe słoneczka niż inne atrybuty - zachichotał pod nosem, bo pomyślał o czymś innym niż serduszko
Uśmiechnął się do Imari. Dawno mu się tak dobrze nie rozmawiało z...kimkolwiek. Nie wiedział czy to kwestia odpowiedniej ilości alkoholu czy odpowiedniego rozmówcy.
- Coś w ten deseń. Albo włączył się wygaszacz - potwierdził stwierdzając, że już nie ma czego pić. No trudno, za chwilę domówi. Ma się tu dobrze bawić, a nie obrzygać nowopoznaną długonogą nimfę.
- Boże i przeżyłaś to ? Brawa dla Ciebie . Masz +10 do survivalu- zaśmiał się, bo ciężko było sobie wyobrazić Imari w towarzystwie typów grających w RPG'i
Kiedy zadała mu pytanie, na moment się zawahał. W sumie nie mógł być pewien, czy tak nie jest. Znał ją od,...kwadrandsa? W czym dziesięc minut przetańczyli.
- Nie wydaje mi się. Nie brzmisz jakbyś nią była -wyjaśnił, choć zapewne niewiele to wyjaśniło.
Siedzieli przy tym barze dość długo, rozmawiając o głupotach -o pracy, o bieżących wydarzeniach na świecie, trochę się nawet nabijali z grupki wieczoru panieńskiego. W końcu Imari dokończyła drinka i Alex porwał ją na parkiet. Trzeba było przyznać, że naprawdę dobrze mu się z nią tańczyło - na tyle dobrze, że czasami się ciut zapominał i pląsali w odległości dalekiej od oficjalnej. Czuł wyraźnie zapach jej perfum, które wręcz go odurzał.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 15:00   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Czyli intuicja. No proszę, a mówi się, że mężczyźni mają z nią problem. Ale masz rację, nie mam nawet instagrama, a jak wiadomo bez tego się nie liczy - czasem wyciszała się medytacją, ale do ćwiczenia jogi było jej daleko. Chętnie za to się rozciągała.
Czas leciał, gdy człowiek się dobrze bawil, a ona właśnie to robiła. Przestała obecnie wracać myślami do tamtych sytuacji, dała sie porwać na parkiet mając nadzieje, że pod koniec wieczora będzie zmęczona tak bardzo, że zaśnie snem kamiennym.
W końcu, po jakimś czasie na parkiecie miała dość, musiała iść usiaść. Przysunęła się znów do Parkera stając na palcach.
- Idziemy usiąść? - wywrzeszczała mu do ucha, bo inaczej tutaj nie dało się porozumiewać, nie na parkiecie. Przy barze i przy stolikach było ciszej.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 16:36   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Czaj mijał przyjemnie i szybko a alkohol wietrzał szybciej, niż Parker się spodziewał.
Za szybko.
Kiedy Imari wrzasnęła, tysiące długich, ostrych igieł wbiło się w jego mózg. Alex krzyknął, ale jego krzyk utonął w głośnej muzyce, która teraz uderzała o ściany jego głowy z siłą godną pocisku artyleryjskiego. Zatoczył się na bok, trzymając się za skronie. Ból go oślepił, prawie, że odebrał władzę w nogach.
With the money money blow
But fuck that little mouse 'cause I'm an albatraoz
I'm an albatraoz
I'm an albatraoz

Każda nuta wrzynała się boleśnie w jego ciało. Zamrugał nerwowo, obraz wyostrzył się nienaturalnie. Nienienienie. Tylko nie tutaj. NIE TERAZ !
Nie zważając na reakcję Imari, uniósł tylko rękę na znak, że przeprasza i zaczął się przepychać do wyjścia. Musiał znaleźć gdzieś gdzie było ciszej. I ciemniej.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 16:56   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Nie spodziewała się tak nagłej rekacji z jego strony. Co się stało? Nie była za głośno - to znaczy nie głośniej niż wcześniej na parkiecie, żeby w ogóle ktoś ją usłyszal, nawet jesli temu komus krzyczala prosto do ucha.
Cofnęła się o krok, obiła o kogoś za nią, obróciła głowę przepraszając lekkim uśmiechem, spojrzała znów na Parkera który wlaśnie się odwracał by przepychać sie do wyjscia. Zaczęła zawadzać na parkiecie więc zeszła z niego, też kierujac sie do wyjscia. Zgarnela swoja kurtke z szatni, w koncu to dopiero marzec i wyszla może dwie minuty po Parkerze, zastanawiajac sie czy juz zniknal czy gdzieś jest.
Rozejrzała się trochę bezradnie.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 17:08   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Wyszedł bez kurtki, co było jeszcze większym błędem, bo igiełki zimna zdawały się teraz wrzynać w jego skórę. Nie zaszedł daleko, ledwie na tyły budynku, Czując jak cały drży z zimna i ze strachu, oparł się plecami o chropowate cegły i przymknął powieki. Oddychał głęboko, by powstrzymać atak mdłości, który go nawiedził, ale niewiele mu to pomagało. Słyszał absolutnie wszystko - dudniącą o ściany muzykę, śmiejących się imprezowiczów, kroki, szum wiatru, który targał jego włosy. Nie potrafił się od tego odciąć.
Zsunął się po ścianie, siadając na ziemi. Ramiona wstrząsały dreszcze, a on rozejrzał się niezbyt przytomnie. Jego mutacja rozpraszała ciemność, widział znacznie wyraźniej, jakby ledwie zmierzchało.
Szlag by to. Przymknął znów powieki, zwieszając głowę i oddychając głęboko przez nos.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 17:14   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Wiedziona chyba instynktem albo jakimś szóstym zmysłem przeszła na tył budynku, gdzie zobaczyła Parkera siedzącego na ziemi, opartego o ścianę. Bez kurtki, tylko w t-shircie w którym stąd wyszedł. Zmarszczyła brwi stajac u wylotu uliczki.
Mutant, tak.
Ale..
Mógł być na usługach dogs. Mógł być cokolwiek. Ale czy wtedy byłby tutaj? Zagryzła wargę jak zawsze gdy się zastanawiala nad czymś, niepokoiła.
Po kolejnych chwilach zawahania westchnęła do siebie i ruszyła w stronę Alexandra.
Kucnęła przed nim, przesunęła wzrokiem po twarzy mężczyzny.
- Alex.. - zaczęła tym razem szeptem, bo poprzednio zareagowal bardzo gwaltownie.
- Wydaje mi się, że mogę ci pomóc - serce walilo jej jak oszalałe, co jesli to ten ostatni bląd w jej zyciu? Zawsze mogl być.. Ale kim by była gdyby nie pomagała innym..? Czuła się winna.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 19:47   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Słyszał, że ktoś się zbliża, ale równie dobrze mógł go minąć. Teraz bym tak wyczulony, że równie dobrze mógł słyszeć kroki kogoś po drugiej stronie ulicy. Bardziej skupiał się na tym, by nie narzygać sobie na buty, niż na tym, że ktoś muszę go teraz niepokoić. Niczym się w sumie nie wyróżniał, ot imprezowicz, który za bardzo zabalował.
Kiedy więc Imari zwróciła się do niego niemal szeptem, drgnął nieznacznie i skrzywił się, jakby co najmniej ryknęła mu do tego ucha. Przez megafon.
- To nic takiego. Trochę przeholowałem z alko, musiałem się przewietrzyć - wymamrotał bardzo cicho.
Cóż.... Chciał ją po prostu spławić. Nie wiedział z kim miał do czynienia. I nie chciał by ona się dowiedziała z kim do czynienia ma ona.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 20:20   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Tak, widzę - zniżyła głos już faktycznie do szeptu, widząc jak się krzywi. Zagryzła wargę obserwując go. Wiedziała, że jest mutantem. A to wyglądało jak jeden z objawów przeholowania.. I teraz moc strzelała mu w plecy.
- Trochę zaufania z obu stron i może nic nas nie zje, hm? - zapytała cichutko, uśmiechając się raczej smutno. Nigdy nie mogła być pewna.. Tak jak i on nie mógł.
Klęknęła mu miedzy nogami, wyciągnęła do mężczyzny dłonie.
- Pozwolisz.. spróbować sobie pomóc? - ledwo ją bylo słychać, ale nie chciała podnosić głosu widząc jak ten cierpi.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 20:36   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Nie miał pojęcia o co jej chodzi, trudno było mu się zresztą skupić, gdy miał wrażenie jakby ktoś mu wwiercał w głowę dłuto. A potem...z każdą kolejną sekundą, spływała na niego świadomość tego, że być może...ona wie. Nie wiedział jak, nie wiedział skąd...ale w końcu DOGS mieli swoje sposoby, skoro wyłapali tyle mutantów.
Z drugiej strony, gdyby chciała, mogła go z dziecinną łatwością obezwładnić, zwłaszcza w stanie w jakim teraz był. A jednak tego nie zrobiła. Klęczała przed nim i jedynie uśmiechała się smutno, oferując pomoc.
Wahał się. Zwyczajnie bał się tego, co mogło nastąpić. I zapewne Imari to widziała w jego oczach.
Paroksyzm bólu znów go wręcz sparaliżował a zimny pot oblał twarz. Zacisnął na moment zęby, by zdusić w sobie jęk. Nie był w stanie teraz logicznie myśleć.
Po przedłużającej się chwili ciszy, bardzo niepewnie podał jej dłonie
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 20:49   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Jej myśli tez byly pełne obaw i wyrzucania sobie już, że to kompletna głupota i kiedys bedzie jej śmiercią. Oby nie teraz, co? Szkoda by było, dobrze im się rozmawialo.
- Patrz mi w oczy proszę - odezwała się jeszcze, gdy położył dłonie na jej. Odetchnęła, czując wciąż alkohol w sobie.. Ale tak, pracowała już po alkoholu. Da sobie radę.
Alex mógłby przysiąc, że jej oczy na moment zmieniły kolor.. wyglądajac niczym czarne galaktyki, kompletnie bez białek. Nie wróciły jednak do normalności, bo obraz zniknąl mu sprzed oczu.
Pojawili się chwilę później obydwoje, stojąc pośrodku nicości otoczonej kolorami. Obecnie była to raczej kakofonia kolorów, przeplatajacych się w chaosie, oplecionych czarnymi nitkami, wyglądającymi calkiem niepokojąco.
Imari rozejrzała się.
- Mogę spróbować wyciszyć to, co się dzieje. Ale mogę przy okazji oberwać twoimi emocjami. Mogę też zablokować część twojej mocy.. i odblokować ją później. Ale to wymaga następnego spotkania, najlepiej za jakieś dwa dni - obejrzała się na Alexa, obserwując go.
Wydawała się tu bardziej pewna siebie, jakby doskonale wiedziała co robi i bez problemu przejmowała kontrolę nad wszystkim co się działo.
Ona wiedziala jak wygląda wnętrze ludzkich głów, ludzie nie wiedzieli jak wygladają od środka.
Jej sylwetka zadrgała lekko, rozmazała się na moment jak obraz z glitchem, jakby nie była prawdziwa.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 21:14   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Kiedy ich oczy się spotkały, a jej źrenice oblekła ciemność, wykonał ruch, jakby chciał się wyrwać. Zanim to jednak nastąpiło, już byli w środku... No właśnie czego? To miejsce z pewnością nie było tyłami klubu nocnego.
Nie próbując nawet ukryć szoku, rozglądał się i próbował to wszystko objąć rozumem. A najbardziej szokującym dla niego było to, że...
- Jesteś mutantem....- wymamrotał, jakby powiedzenie tego na głos, miało mu pomóc przyswoić informacje.
No masz.
- Gdzie jesteśmy? - zapytał, się natychmiast sam sobie odpowiedział- W mojej głowie?
Wyglądało na to, że jego półnerdowska natura musiała dać o sobie znać i ciekawość chwilowo wygrała z ogólnym absurdem tej sytuacji. Obserwował krótką chwilę tą feerię barw i dziwne czarne nici, które go w pewien sposób niepokoiły.
- Nie chcesz tym oberwać- powiedział powoli - Nie panuję teraz nad tym. Sfiksowałabyś od nadmiaru bodźców. - wyciągnął niepewnie dłoń ku czarnej nici, chcąc zbadać istotę zjawiska. - Najbezpieczniej będzie mnie odstawić do domu. Tam mam narzędzia by to stłumić.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 21:28   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Najwyraźniej. Albo cię czymś odurzyłam. W co chcesz wierzyć? - przekrzywiła lekko głowę w bok, cały czas patrząc na niego uważnie. Nie reagował.. źle. Nie był z DOGS? Tego nie mogła być pewna, nadal. Mógł dobrze udawać, mógł być dobrze wyszkolony. Kolory naokoło niej nie zmieniały się za bardzo, moc, uczucia, ból, alkohol - tak. Emocje. Ale nie wiedziała czy kłamie czy nie.
- Nie, nie dostanę bólem. Tylko.. emocjami, uczuciami - wyjaśniła, bo dla niej to było już kompletnie oczywiste i czasem się zapominała.
Czarna nitka owinęła się wokół palców Alexandra zadziwiająco chętnie. Pomarańczowa mgiełka delikatnie oplatala im nogi do wysokości jakiejś połowy łydek. Alkohol.
Imari, panna zbawię-cały-świat-by-nie-musiał-cierpieć miała mu tak dać po prostu z tym pojechać do domu? Nie ma opcji.
- Szkoliłam się właśnie do tego - odpowiedziała od razu - Tym się zajmuję. Nie mamy za dużo czasu - ostrzegła jeszcze. Rozejrzała się. Zmarszczyla nos w niezadowoleniu, przymknęła oczy, delikatnie rozłożyła dlonie na boki. Kolory zawirowały nieprzyjemnie. Pulsujące, neonowe, ostre, czyste i okrutne wręcz.
- Nie wyciszę tego - stwierdziła po chwili - Mogę zblokować.. Nie bój się. To nie boli. Obiecuję ci to potem odblokować.. chyba, że nie będziesz chciał.. chyba musisz mi zaufać w tej kwestii - uśmiechnęła się lekko do niego i zamknęła znów oczy.
Kula kolorów przewalajaca się naokoło nich, pochłaniajaca ich i oddalająca się, feeria barwi ciężkich do zniesienia powoli zaczęła przygasać, zamykać się jakby w szklanej, jasnoniebieskiej i połprzeźroczystej kuli. Jeśli jego ból też, to i czarne nitki powoli zanikały lub bladły.
Kilka chwil później znów byli za klubem, przy ścianie.
- Z bólem nic nie zrobię, przepraszam - odezwała się już normalnie. Potarła palcami załzawione oczy.
Will czuł się teraz jak normalny człowiek. Tak samo upośledzony jak inni w kwestii zmysłów.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-14, 21:45   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Gdyby był człowiekiem, pomyślałby, że czymś go naszprycowała.... Ale nie był. Był mutantem, tak jak i ona, więc niemożliwe nie istniało.
- Emocjami? - zawahał się, przestając obserwować z zainteresowaniem czarną nitkę, która oplątała jego palec niczym kałamarnica.
Nie był pewien, co przez to rozumiała. On czuł głównie ból, gdzie tam było miejsce na emocje?
Słuchał jej w milczeniu, które musiała uznać jako zgodę. Obserwował jej ruchy jak zahipnotyzowany. A im dłużej to trwało, tym czuł się spokojniejszy...Ból leżał z blaknięciem barw, których znaczenia nie rozumiał.
W Inari zaś uderzyły emocje o których mówiła. Paraliżujący strach i chaos, którego nie dało się ogarnąć umysłem. Poczucie rozbicia i potwornego osamotnienia...
Gdy wrócili do świata realnego, Imari drżała, przygarbiona, zmuszona podeprzeć się dłonią, by nie upaść.
Alex nie miał dużo czasu by zdumiec się... zwykłością i normalnością tego co go otaczało. Wychylił się ku niej i chwycił za ramiona.
- Hej. W porządku?. Zbladłaś jak upiór - powiedział cicho, patrząc na nią z niepokojem
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-14, 22:47   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Skinęła głową. Jej moc w dużej mierze wiązała się z emocjami i uczuciami, kontaktem psychicznym i fizycznym z drugą osobą, bez tego wszystkiego nie byłaby tym, kim się stała. Jej umiejętności były bardzo intuicyjne.
Nie słysząc słów sprzeciwu od Alexa zabrała się do pracy, w której na szczęście jej nie przerywal. Nie było to tak szybkie i bezproblemowe jak wtedy, gdy znała lepiej drugą osobę, ale i nie nastręczało wielkich problemów, to nie było nic dla niej super trudnego.
Obecnie jednak oddychala ciężko, szybko, serce walilo jej w piersi jak oszalałe. Strach, chaos, lęk.. żołądek zwinal się w ciasną kulkę.
- Tak.. - mówiła cicho - emocje. Mówiłam - starała się go uspokoić. I chyba siebie przy okazji.
Chciała by się teraz skulic tu na ziemi aż ta ogarniajaca ja panika przeminie. Wiedziała że musi przeczekać.

- możesz.. Do mnie mówić? Opowiedzieć coś? Cokolwiek - musiała na czymś się skupić , głos był dobra rzeczą do tego. Zaczęła się powoli podnosić, chociaż nie szło jej to najłatwiej..
Uh. Wolała to robić na kanapie.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-06-15, 07:43   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Z każdą kolejną sekundą, docierał do niego sens tego, co się wydarzyło. Właśnie siedział na tyłach klubu z inną mutantką, która ot tak zablokowała jego moc. No... Może nie ot tak. Bo przecież widział, że ta trzęsła się jak osika i dyszała jakby przebiegła sprintem kilometr.
To co robili, nie było bezpieczne. Zwłaszcza w takich czasach.
- Imari. Nie możemy tu zostać. - szepnął , pomagając jej wstać i obejmując ramieniem, gdyby nogi się pod nią ugięły. Teraz, gdy jego zmysły były na normalnym, ludzkim poziomie, poczuł się trochę bezbronny. Co jakby ich zaatakowało DOGS? On bez mocy, ona półprzytomna. Dwa gotowe mięska do skonsumowania
- Chodź. Mieszkam niedaleko stąd. Teraz ty musisz mi zaufać, okej? - jak ta nie zaprotestowała, ruszyli w kierunku dzielnicy mieszkalnej.
- Opowiedzieć? - o Boże, był w to jeszcze gorszy, niż w Smart Talk. A teraz nie miał już we krwi alkoholu. - Eeee... Wiesz urodziłem się w Filadelfii. Fajne miasto. Tylko w lecie straszna duchota. Od północy łapie klimat podzwrotnikowy
Ja pier*ole. Gada o POGODZIE !
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]