Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #7
Autor Wiadomość
Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-23, 21:17   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Skoro przyjął, to przyjął, nie było sensu tego roztrząsać, ani go sprawdzać. Zresztą czas zweryfikuje, czy Alex słusznie mu zaufał. Z tym akurat Parker miał problem i raz zraniony, drugi raz już nie był tak głupi i naiwny. Choć jego kłótnia z Imari skończyła się w łóżku, to musiał minąć dłuższy czas, nim jej zaufa ponownie. Jedno nie musiało się łączyć z drugim.
- To dobrze. Do zobaczenia potem - klepnął go ostatni raz - Pamiętaj, ufam Ci.
I wrócił do siebie
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-10-23, 23:46   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Tym razem Liam nie mógł zawieźć Alexa, skoro ten mu zaufał że poradzi sobie z problemem picia. Lecz czy da radę? Wyjścia nie miał. Mógł co prawda odejść z Bractwa by nikogo nie narażać na swoje towarzystwo, ale gdzie później by się udał? Nie miał pojęcia. Na pewno musiałby wyjechać, a to teraz jest sporo utrudnione, gdy się jest mutantem. Kontrole wprowadzono nawet na granicy krajów.
Liam w odpowiedzi skinął głową przyjacielowi i odprowadził go do drzwi wzrokiem, aż ten nie zniknął za nimi, zamykając je za sobą. Ellsworth westchnął i jeszcze przez dłuższą chwilę tak siedział na podłodze, rozważając. Lecz skorzystał z rady i wstał powoli, kładąc się po chwili na swoim łóżku, przykrywając kocem. Dodatkowy sen powinien dobrze mu zrobić. Ale tego policzka pewnie nie zapomni. Dość mocny wstrząs przypominający o tym, czego nie powinien robić...
[Profil]
  [B+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-01, 15:08   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

/ 24 listopada, z pokoju wspólnego.

Wygoniony przez Alexa, Liam wrócił do swojego pokoju. Kubek z niedopitą herbatą postawił na szafce nocnej. Zaś papiery schował do szuflady swojego biurka. Łóżka nie miał pościelonego, bo i tak wiedział, że jak wróci, będzie musiał położyć się. Tak i teraz musi zrobić, jeżeli Alex zamierzał go przypilnować i jeżeli poszedł za nim. Zdjął więc trampki, zdjął spodnie i sweter, ukazując tym samym małe znane blizny na ciele. Starą z przeszłości na boku, jak i świeże po postrzałach, które już tylko zaklejone były dużymi plastrami. Ubrał się w piżamę szaroniebieską z krótkim rękawem i długimi nogawkami. Wśliznął pod kołdrę. Co miał innego zrobić? Kaszel znów go zaatakował. A później kichnął i zmuszony był sięgnąć po chusteczki. Zsunął maskę i wysmarkał się. Westchnął zrezygnowany i wykończony chorobą. Nigdy jeszcze nie był tak poważniej chory. A przynajmniej sobie tego nie przypominał. Może jednak dobrze byłoby pójść najpierw do szpitalnika za poleceniem Imari, zamiast do pokoju? Dostałby od razu mocniejsze leki, niż tego które zażywa. A tak, jego szafka nocna była pełna lekarstw, pudełka z chusteczkami i jego kubka z herbatą.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-12-02, 11:51   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

/ z części wspólnej

Alex i Mike, tak jak obiecali, przybyli do pokoju Liama. Parker wydawał się nieco przygaszony, zapewne sytuacja z Imari nieco go zmartwiła. Niby nie było to oficjalne, ale chyba każdy się domyślał, że Parkera i Blanc coś łączy.
-Ładnie się załatwiłeś - zauważył z nieco wymuszonym uśmiechem. - Zrobię ci potem rosół, postawi cię na nogi - położył kawę na nocnym stoliku
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-03, 17:45   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Tak jak można było przypuszczać, Alex szedł za nim i wszedł do pokoju. Mike pozostał widocznie w kuchni, by przygotować dla nich napoje do picia. Skoro chcieli się przenieść do jego pokoju, nie miał nic przeciwko. Piwem ich nie poczęstuje, bo nie miał i nie mógł mieć, jeżeli chciał wyleczyć się z alkoholizmu, co jak widać, dobrze mu szło.
- Raczej coś mnie załatwiło...
Stwierdził opadając głową na poduszkę. Nie miał pojęcia gdzie złapał takie porządne przeziębienie, czy jak to mówią, grypę. Mało wychodził, jedynie jak musiał brać udział w akcjach, czy jako pomoc przy towarach. Niekiedy też załatwiając skrycie swoje sprawy, jak szukanie brata.
Z kolei słysząc o rosole, Liamowi aż oczy zaświeciły ze szczęścia, jako że uwielbiał rosół.
- Będę wdzięczny.
Mógłby sam sobie ugotować, ale prędzej z kostki. Siły nawet nie miał by kręcić się po kuchni. Choroba nieźle go rozkładała i osłabiała. Rosół jest płynny, więc powinien go wypić, skoro z jedzeniem u niego ciężko. Nawet próby wepchnięcia czegokolwiek na siłę, doprowadzało trochę do odwrotnego efektu.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-12-03, 22:03   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex uznał, że nie może wciąż się zadręczać myślami o cielęcymi spojrzeniu Imari. Przyjaciel był w potrzebie ! Musiał wziąć się w garść.
- Tak, najpewniej wirus - stwierdził rozbawionym tonem - Nie jesteś wegetarianinem, co nie? - raczej tego u niego nie zanotował, ale cholera wie? - Bo wege rosół, to profanacja rosołu - stwierdził z uśmiechem na ustach
Wziął głęboki oddech. A potem przemówił.
- Ostatnio nie miałem okazji ci tego powiedzieć...wpierw ta akcja z odbiciem Imari, potem się nią opiekowaliśmy...i nawet nie wiem kiedy ten miesiąc minął... - powiedział cicho - ...ale chciałem ci powiedzieć, że jestem z Ciebie dumny, stary. Był nam czasem naprawdę ciężko, ale ty się nie złamałeś i nie sięgnąłeś po alko. - Alex naprawdę wyglądał na uradowanego - Tak trzymaj. - poklepał go po ramieniu
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-03, 22:24   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Przynajmniej dobry humor ich nie opuszczał. Jednak i tak Liamowi było dziwnie, że on musi leżeć w łóżku, już po raz drugi w tym miesiącu a reszta wokół niego się kręci, by być w potrzebie. Wolałby już dostać kolejny raz kulką w ramię czy w brzuch, niż przechodzić chorobowe katusze. Znów kaszlnął, ale tym razem zakrywając usta kołdrą, naciągając na nos.
- Nie, raczej nie jestem. Ale też za dużo mięsa nie jadam.
Przyznał, co Alex oczywiście dobrze zauważył. Liam spożywał mięso ale w ograniczonych ilościach. Więcej wolał jeść warzyw i owoców. Liamowi też uśmiech nie schodził z ust, i odkrył je, kiedy kaszel dał mu spokój. Wsłuchał się w kolejne słowa Alexa. Aż mu się ciepło na serduszku zrobiło, kiedy ten go tak pochwalił.
- Staram się. Dzięki.
Przyznał i faktycznie się starał. Ale kiedy byli odbić Imari i badali teren, był moment zawahania, gdzie w miejscu przebywających żuli, jechało alkoholem. Liam wtedy zauważył spojrzenie Williama, który zdawał się jakby wiedzieć o jego problemie. Tylko jak? Skąd?
- Alex...
Zapytał już trochę poważniej, patrząc na przyjaciela.
- Czy między Tobą i Imari jest... okej? Ja rozumiem, że ona trzyma dystans od każdego z nas, ale... Nawet nie poszedłeś za nią.
Trochę ostrożnie dobierał słowa. Póki Michael nie wracał, Liam postanowił wykorzystać ten moment by mogli porozmawiać o Imari i Alexie. O ile ten chciał o tym rozmawiać.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-12-04, 08:49   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Było miło i przyjemnie, atmosfera była wręcz szampańska, gdy nagle padł temat...Imari. No tak. Liam musiał zauważyć, że coś między nimi jest nie tak. Z drugiej strony nie był pewien, czy powinien mówić mu o swoich podejrzeniach. Uznał więc, że póki się to nie potwierdzi, sprzeda mu wersję ocenzurowaną.
- Nie jest - westchnął ciężko. - Oddaliliśmy się od siebie. Bardzo. - wbił spojrzenie w swoje kolano. - Gdyby chodziło tylko o to, że przez te eksperymenty na niej, bała się jakiegokolwiek dotyku...to bym to jakoś ogarnął, trudno.
Zamilkł na chwilę i widać było, że jest naprawdę przygnębiony. Jakby w moment opadła maska.
- ...ale wydaje mi się, że Imari jest zakochana w kimś innym. - westchnął cicho - Niby nic sobie nie obiecywaliśmy, ta relacja od początku była dziwna...ale nic na to nie poradzę, zaangażowałem się. - zakończył beznamiętnie
Z jednej strony lubił Mike'a, bo dzieli te same zainteresowana i poczucie humoru, ale z drugiej miał ochotę go zrzucić ze szczytu schodów, za te spojrzenia Imari w jego stronę.
- i kiedy widzę jak ona patrzy na tego typka...czuję się beznadziejnie. Nie wiem czy nie powinienem tego zakończyć.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-04, 20:57   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Taki Liam, który najbardziej i chyba najbliżej jest zaprzyjaźniony z Imari, a tym bardziej z Alexem, widział i wiedział co nieco jak ma się sprawa ich bliskiej dość "relacji". Mimo iż jego nieco bolał fakt, że kochał Alexa a ten Imari, musiał to zaakceptować. Nie wtrącał się w ich życie i jeżeli zdecydowali się być parą po cichu, uszanowałby to i w sumie szanuje. Tyle że w ciągu ostatnich dni, nawet od odbicia Imari, dostrzegł że między tą dwójką jest coś nie tak. Mając okazję, postanowił się dopytać. Nikomu by nie powiedział.
Z wersji Alexa wychodziło na to, że ich związek, nawet w przyszłości, może nie mieć szans. Bo Imari wpatrzona była bardziej w kogoś innego. Już wcześniej, Liam zarejestrował spojrzenie Alexa w stronę Michaela. Pamiętając lęki Imari, widział swojego dawnego kolegę w jej obawach, jakoby miała go na zawsze stracić. Nie tylko Alex był jej bliski. Ale właśnie tym bardziej był Ryan.
- Zauważyłem właśnie jak patrzyłeś na Michaela.
Jeżeli Alex siedział na brzegu łózka przy Liamie, wyciągnął rękę w jego stronę i położył na jego dłoni. A jeżeli nieco dalej, to Liam podniósł się wtedy do siadu i wykonał ten gest, by dotknąć jego dłoni.
- Porozmawiaj z nią na poważnie. Dowiedz się czego pragnie i z kim chciałaby być. Domysłami nie podejmiesz decyzji. Wsłuchaj się w swoje serce. Albo będziesz walczył o jej miłość, albo odpuścisz i pozwolisz by znalazła szczęście u tego, którego kocha.
Zacisnął swoją dłoń na jego. Jakby chciał chyba tym samym dać do zrozumienia, że ma jeszcze jego. Że Liam nadal czeka. Ale niczego więcej nie robi po tym ostatnim razie. Ryzykował. Bo równie dobrze, Alex mógł zabrać dłoń. A to byłby kolejny znak dla Liama, że i on powinien odpuścić. Bo przecież on jest hetero. Nie da się ukryć, że Liam też cierpi ale wewnętrznie, zakochując się w facecie, który kocha inną kobietę. Ale nie okazuje tego otwarcie, nawet spojrzeniami. Po prostu unika tego.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-12-04, 21:41   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Kiedy przyjaciel wspomniał o Majkim, Alex poczuł jak z twarzy schodzą mu resztki koloru. To było tak widać ?! Skoro Liam to zauważył, to Mike na pewno ( chociaż musiałby być idiotą by nie zauważyć, że Parker go po prostu nie trawi)
- Nie wiedziałem, że to widać aż tak bardzo. - powiedział cicho.- Nie mów o tym nikomu. Zwłaszcza jemu. Ok ? - poprosił.
Już był upokorzony faktem, że nie wystarczał Imari, jeszcze jakby to wyszło na jaw...
Gdy dłoń Liama, przykryła jego, poczuł się dziwnie. Z drugiej strony, to było dość... miłe. W pewien pokręcony sposób, ale jednak. Nie zabrał dłoni, ale też nie zachęcał go bardziej.
- Będę musiał z nią porozmawiać. - zgodził się z nim - Muszę wiedzieć, czy tylko mi się wydawało, czy to prawda. Bo jeżeli tak. ... - urwał, nie chcąc nawet myśleć, co w tym wypadku
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-04, 23:04   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Liam i Alex sporo czasu ze sobą spędzają, jako że pracują w tym samym pokoju. Dla Liama nie było trudne dostrzec samo spojrzenie Parkera, który wręcz z niechęcią patrzył na Ryana. Może i Liam to dostrzegł, nie oznacza że inni to zarejestrowali. Nie mówiąc o tym, że Imari nagle im zniknęła z towarzystwa.
Przy tłumaczeniach się Alexa, Liam uśmiechnął słabo przez chorobę, ale i lekko rozbawiony.
- Bez obaw. Nie powiem.
Zapewnił go, by się nie przejmował. Jak są przyjaciółmi, to się tajemnic i sekretów dotrzymuje. Jeżeli o to prosi druga osoba. Liam nie miał powodu by o tym mówić komukolwiek. Alex mógł być spokojny o swoją reputację. To o czym tutaj rozmawiają, czy w ogóle między sobą, jest między nimi.
- Prawda zawsze boli. Ale lepsze to, niż niewiedza czy kłamstwo. Będziesz wtedy wiedział na czym stoi wasza relacja. Ale pamiętaj... Że na mnie zawsze możesz liczyć. Okej? Nie rób nic głupiego. Nawet względem Michaela. Domyślam się, że jesteś zazdrosny.
Wolał powiedzieć na zapas, nie mając w sumie pojęcia jak Alex zareaguje, gdyby czasem Imari potwierdziła jego przypuszczenia. A różnie to może być. Niekontrolowane emocje pod wpływem zazdrości. Dlatego Liam ujmując jego dłoń w swoją, chciał mu dodać otuchy i wsparcia. Nie ukrywał wewnętrznie, że Parker go zaskoczył. Spodziewał się z jego strony zabrania ręki, ale... Nie zrobił tego. Czy miał to odebrać jako szansa? Że może coś między nimi będzie? Nie zabierał ręki. Nadal trzymał Alexa, mimo iż na swoich dłoniach miał rękawiczki. Pamiętając swoje nieprzyjemne przygody z alkoholizmem i mocą, nawet podczas choroby postanowił się zabezpieczyć. A taka osoba często ma problemy z koncentracją.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-12-05, 15:17   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Pokiwał głową. Musiał się w końcu podjąć decyzję, co chce z tym fantem zrobić. Jednego był pewien - dzielić się Imari nie zamierzał. Albo on, albo ten cały Mike. Nie chciał nawet myśleć o tym, że będą kiedyś z Blanc w jakiejś intymnej sytuacji, a ona myślami będzie przy tej gadule.
- Jak cholera. Nie myślałem, że coś takiego może mnie ruszyć - powiedział cicho.W końcu jednak zabrał rękę, bo jednak było to ciut dziwne, by tak siedzieć, nawet jak się było najlepszymi przyjaciółmi.
- Dzięki stary - poklepał go po ramieniu - Dobra - westchnął i sięgnął po termometr. - Zobaczymy co z tą gorączką - podał mu go - I pij, przy gorączce, człowiek się odwadnia - sięgnął po szklankę z wodą.
[Profil]
  [AB+]

Michael Ryan

I'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

height / weight:
180/67

Wysłany: 2018-12-05, 17:12   
   Multikonta: Jamie/Tom

Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

1 Rok na Giftedach!

Chłopakom tak dobrze się rozmawiało, a jednak zapomnieli o jednym aspekcie. Sam Michael, oprócz tego, że teraz powinno mu się czekać, to szedł już do nich z gorącymi napojami. Niezbyt świadomy tego co mogłoby być. Nie śpieszył się, wiedział, iż ze szklankami i resztą trzeba trochę ostrożniej, może dlatego tak długo mu to zeszło? Chociaż tak naprawdę jak już miał to w ręce, to rzeczy często nabierały jego prędkości, chociaż czasem się rozwalały jak głupia klawiatura… Wracając jednak do tego.. W jednej dłoni trzymał tacę, a drugą otworzył sobie drzwi od pokoju Liama. Prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że rozmawiają na jakieś poważniejsze tematy.
Szczerze powiedziawszy byłby tutaj wcześniej, gdyby nie pisał smsesów z Imari, martwił się o nią, chociaż byłby naprawdę debilem jakby nie wiedział, że między nią a Alexem coś jest. Szczerze? Cieszył się, że znalazła sobie kogoś, chciał ją w tym wspierać, ale ani na nią nie naciskał, ani na Alexa, by ktokolwiek na serio mu powiedział o tym czy chodzą razem. Nie zamierzał być wścibski, bo związki to dla niego była trochę niezrozumiała liga. A zwłaszcza tak bliskie relacje intymne.
-Stęskniliście się? - odparł, kiedy w końcu wszedł całkiem do środka i zamknął za sobą drzwi -Oo mierzycie temperaturę? To dobrze. - dodał z uśmiechem
Położył na stoliku tacę z Kawą dla Alexa, mleczkiem i cukrem, bo nie miał bladego pojęcia jaką lubił, co prawda zrobił mu zwykłą nie rozpuszczalną.. Zapomniał się po prostu spytać.. Dla Liama była zwykła zielona herbata z cytryną, a miód był w słoiku, by sobie posłodził. Dla siebie miał po prostu zwykłą herbatę. Po chwili wziął jedną z łyżeczek i nasypał nią 5 porządnych czubatych łyżek do własnej herbaty. Zajął miejsce obok Alexa, zapewne na łóżku Liama.
-To Liam jakieś objawy się nasiliły? -odparł z wyczuwalną troską w głosie
Martwił się o swojego kumpla, chociaż znów czuł się niezbyt swojo przy Alexie, ciągle miał do przebicia się przez sporą warstwę lody z jego strony. Nie wiedział czy chodziło o to, że on z Imari był blisko, chociaż z drugiej strony, przecież Liam też z Imari był blisko.. To wszystko sprawiało, że wolał po prostu nie myśleć na te tematy i skupić się na oglądnięciu tego chorowitka.
[Profil]
  [AB-]

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-05, 18:52   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Liam też nie chciałby się kimś dzielić, kogo by kochał. To byłoby takie dziwne uczucie łączonej miłości z zazdrością. Jeżeli się kogoś kocha, to jest się z nim. O ile druga osoba czuje to samo. Bo jeżeli faktycznie Imari kocha innego i jest nim Michael, Alex powinien sobie odpuścić. Przynajmniej według Liama. Tylko by cierpiał. Oczywiście, jeżeli w ogóle mieli w planie być razem, ogłaszając to oficjalnie. Bo jak na razie, to mało kto o tym wiedział, a część mogła domyślać.
Parker potwierdził, że jest zazdrosny. Było to po nim widać. Wcześniej i nawet teraz. Doświadczył czegoś, czego pewnie nie chciałby.
- Będzie dobrze.
Próbował go pocieszyć na koniec ich tematu. Alex potem podziękował, co znaczyło że już czas na zmianę tematu. Ale nie takiego, jaki by Liam chciał. Mierzenie temperatury i rady domowego medyka. To akurat Liam wiedział. Dlatego starał się dużo pić, ale za to jadł mało.
Westchnął, kiedy Alex pierw podał o mu termometr a potem szklankę z wodą. Ellsworth podniósł się na łokciu i pierw wziął szklankę w wodą i upił sporo łyków, oddając naczynie przyjacielowi. Wtedy zaś wszedł Michael. I fakt, nie trzymali się już za ręce. Liam nie odebrał tego jakoś źle, skoro Alex przeszedł zaraz do wykonywania zaleceń względem chorego.
- Już myślałem, że zgubiłeś się po drodze.
Zażartował z słabym uśmiechem. Położył się ponownie i już miał włożyć sobie termometr do ust, kiedy padło pytanie ze strony Ryana.
- Mam wrażenie że to wszystko co biorę mi nie pomaga... Nie czuję poprawy od tych paru dni.
Przyznał szczerze. Możliwe że to co brał było za słabe na jego grypową chorobę, albo potrzebował mocniejszych leków. Po udzieleniu odpowiedzi Michaelowi, Liam leżąc już głową na poduszce, włożył sobie termometr do ust. Wcześniej sprawdzając czy był wstrząśnięty. Miał akurat taki z tych klasycznych wersji. Trzymać go musiał tak przez dłuższą chwilę. A gdy minęła i któryś z panów chciał sprawdzić, mógł odczytać że Liam ma ponad 38 stopni gorączki. Blisko do 39 stopni.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-12-05, 20:11   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Do pomieszczenia wszedł Mike, o którym rozmowa się toczyła raptem kilka minut temu. Alex uśmiechnął się blado do niego, wizualizując go sobie z rozkwaszonym noskiem. Sorry Majki, musi jeszcze chwilka minąć, nim ci Parker wybaczy, że jesteś przystojniejszy i Imari do Ciebie wzdycha !
Alex bez słowa sięgnął po termometr, gdy ten piknięciem oznajmił, że czas najwyższy na kontrolę,
- Prawie trzydzieści dziewięć stopni. Masz grypsko, jak nic.. - mruknął, odkładając instrument na bok - Bez mocniejszego kalibru się nie obędzie. - westchnął, patrząc na przyjaciela -Zostajesz w łóżku i nie wstajesz, zrozumiano ? Nie wiem, seriale sobie nadrób, ani mi się waż pracować. - tu uśmiechnął się, już cieplej - Dam sobie radę, ty musisz dojść do siebie - zapewnił go.
Poczuwszy cudowny aromat kawy, sięgnął po kubek i upił łyk. Idealna
- Dzięki - podziękował Ryanowi
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]