Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #3
Autor Wiadomość
The GiftedSprawy techniczne i fabularne.

Konto Specjalne

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-06-11, 17:50   Pokój #3

Nieduże, ciasne i stosunkowo ciemne pomieszczenie o szarych, chropowatych i gołych ścianach, od których - tak samo jak od betonowej, nieprzykrytej niczym podłogi - bije chłodem. Na próżno szukać tu jakichkolwiek wygód czy nawet niedużych ozdób, jakie mogłyby chociaż trochę ożywić pokój, ułatwiając aklimatyzację w tym miejscu.
Do wnętrza wstawiono wyłącznie dwa jednoosobowe łóżka o ramach z metalu - przy prawej i przy lewej ścianie - dwie szafki nocne i jedną metalową szafę, którą przedzielono na dwie połowy. Klitka nie ma ani jednego okna, oświetla ją wyłącznie jarzeniówka pamiętająca prawdopodobnie jeszcze czasy świetności tego budynku.
W założeniu, co niewątpliwie widać po wyposażeniu, pokój miał być dwuosobowy, jednakże ostatnie wydarzenia sprawiły, iż liczebność Bractwa znacznie się zmniejszyła. To zaś sprawia, że praktycznie każda osoba może pochwalić się własną komórką pod schodami.
[Profil]
 
 
Chloe HarperWe fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

age:
24 lata

height / weight:
176/53

Wysłany: 2020-05-04, 23:32   
  

   2 Lata Giftedów!


W tej komórce pod schodami zamieszkiwała aktualnie nie czarnowłosa, a rudowłosa... i nie chłopak a dziewczyna. Z blizną w kształcie uśmiechu na szyi nie błyskawicy na czole. W każdym razie, ruda wywalona była obecnie na swoim wyrze na prawo od wejścia. Leżała na plecach, słuchawki w uszach grały rocka. Ubrana była w szarą, nieco rozciągniętą koszulkę i czarne leginsy. Miała jasną cerę i worki pod oczami, a na jej szafce nocnej stało otwarte opakowanie jakiś leków przeciwbólowych. Nie pierwsze pewnie, ale któż to wie.
Ruda leżała sobie, tak zwyczajnie, ramiona miała założone pod głowę, kołysała zwieszoną z łóżka nogą w rytm dźwięków w słuchawkach. Nie spodziewała się gości. Ból głowy mijał... w końcu... po trzeciej... tabletce... chyba... tylko tego teraz chciała, żeby łeb przestał ją boleć całkiem chociaż na kilka jebanych godzin!!
[Profil]
  [B-]
 
Liam EllsworthCzłowiek rodzi się wolny, ale potem zewsząd krępują go łańcuchy.

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

age:
35 lat

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-05, 13:21   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick
  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 Lata Giftedów!


/ 19 maja 2019 - z portierni (wcześniej z nad jeziora)

Niestety spokój rudowłosej zostanie zakłócony przybyciem nie jednego ale dwójki gości. W tym szansa na poznanie nowej koleżanki, że nie będzie się nudziła sama w pokoju. Liam przemierzał korytarz, trzymając w jednej ręce bagaże Anny, zatrzymując się po chwili przed pokojem numer 3 i zapukał. Jeżeli był brak odpowiedzi, to nacisnął na klamkę a drzwi się otworzyły.
- O, otwarte.
Otworzył szerzej i miał piękny widok rozleniwionego feniksa.
- Wstawaj Feniks, gościa masz.
Odezwał się Liam z lekkim uśmiechem, przerywając leniuchowanie. Bagaż Anny postawił za drugim wolnym łóżkiem i zdjął z głowy swoją czapkę z daszkiem. Na sobie miał koszulę w kratkę i ciemne jeansy, plus obuwie sportowe.
Jeżeli Chloe się w końcu ogarnęła, mógł dziewczyny sobie przedstawić.
- Anna, to jest Chloe. Także niedawno do nas dołączyła.
Przedstawił pierw jedną stronę, po czym przeszedł do drugiej.
- Chloe, to jest Anna. Jakiś czas temu aktywowała się u niej mutacja i nasz znajomy prosił o pomoc dla niej. Pomyślałem więc, że skoro i tak obie jesteście pod moją opieką, pomieszkacie razem. Mam nadzieję, że to nie problem?
Głównie pytanie kierował do Chloe jako pierwszej lokatorki tego pokoju, po zaginionym członku bractwa. Pokój przez bardzo długi czas stał pusty, więc uprzątnięto go i przygotowano dla nowych członków.
_________________
Tengfei Yu Rong
[Profil]
  [B+]
 
Anna PayneTeach me how to fight I'll show you how to win

Teleportacja

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

age:
26

height / weight:
165/54

Wysłany: 2020-05-08, 18:56   
  

   1 Rok na Giftedach!


Wszystko mniej więcej już chyba wiedziała. A przynajmniej część tego co powinna wiedzieć. Szła grzecznie za Liamem aż dotarli do jednego z pokoi. Weszla za nim do pomieszczenia w którym była już jakaś dziewczyna. Zdziwiła się trochę gdy Liam nazwał ja Feniksem choć pomyślała się, że to właśnie o niej rozmawiali wcześniej przy jeziorze. Dopiero po chwili, dowiedziała się, ze dziewczyna ma na imię Chloe. Uśmiechnęła sie lekko do niej. Coraz bardziej zaczęła się w pewnym sensie obawiać tego miejsca. Choć z drugiej strony, może nie powinna? W końcu, Brad nie naraził by jej, prawda? A kto wie, może z Chloe się polubią? Może pozna tu jeszcze więcej osób?
_________________


<div style="font-family: 'Satisfy', cursive;font-size:35px;position:relative;COLOR:#786380;margin-bottom:-10px; text-shadow: 3px 3px 3px #9C8FA1">Anna Payne
<img src="http://data.whicdn.com/images/44943502/tumblr_meb5loJUDW1rq6dzao1_500_large.gif" style="border-radius: 30px 30px 0px 0px; width: 250px; border-left:#7E6985 4px solid;border-right:#7E6985 4px solid; border-top:#7E6985 1px dotted; border-bottOm:#7E6985 1px dotted; opacity:0.6">
[Profil]
    [0+]
 
Chloe HarperWe fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

age:
24 lata

height / weight:
176/53

Wysłany: 2020-05-08, 19:10   
  

   2 Lata Giftedów!


Ruda gości się nie spodziewała. Czekała aż łeb przestanie ją boleć, chciała potrenować, potem może medytacja... te migreny ją wykończą.
Gdy zobaczyła Liama uniosła głowę z zaskoczoną miną. Usiadła zdejmując słuchawki. Kogoś przyprowadził? Współlokatorkę!? Szampańsko!
Uśmiechnęła się całą gębą i wstała.
-Czy Ty własnie nazwałeś mnie Feniksem? - Zaśmiała się. Próbowała przepchnąć ksywkę Fawkes... tak miał na imię Feniks Dumbledore'a, nie pomyślała, żeby wołano ją po prostu Feniks... zbyt oczywiste... wolała chyba subtelniejsze "kfiatki". Niemniej była rozbawiona.
Poczekała spokojnie aż dziewczyna wejdzie, a Liam odłoży jej bagaż i dokona niezbędnych przedstawień.
-Cześć Anna. - Przywitała się spokojnie, u uśmiechem wyciągając rękę by uścisnąć dłoń tamtej.
-Fajnie, bo rozważałam już kradzież kredek i namalowanie tu okna. - Zażartowała. Wystrój nie był przepiękny, ale to pustka i samotność były najgorsze. Nie żeby coś, przecież mogli wychodzić z pokoi, ale no... mieszkać z kimś to jednak co innego niż samemu.
-Warunki spartańskie, ale towarzystwo doborowe. - Dorzuciła szczerząc się radośnie. Takie wyróżnienie.
-Te młodsze siostry zaczynają Ci się mnożyć. - Parsknęła zaczepnie do Liama, by i jego nieco rozluźnić. Traktowała go jak starszego brata i on o tym wiedział. Z resztą czuła, że to w drugą stronę odbiór jest identyczny.
[Profil]
  [B-]
 
Liam EllsworthCzłowiek rodzi się wolny, ale potem zewsząd krępują go łańcuchy.

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

age:
35 lat

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-09, 22:53   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick
  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 Lata Giftedów!


- Tak. Dobrze słyszałaś.
Odpowiedział jej z uśmiechem, co jak widać atmosferę rozkręcił. Jednakże dużo osób już mówiło o Feniksie w Bractwie, jako ktoś z bardzo unikatową zdolnością powracającą do życia. Lecz jakim kosztem.
Przedstawił sobie dwie panie, ale Anna nadal wydawała się być dziwnie przygaszona? Milczała, ale to może wina stresu, co był wstanie zrozumieć. Chloe w przeciwieństwie do niej była w znacznie rozluźnionym humorze. Może aż za dobrym? Liam nawet zerknął w stronę jej szafki nocnej widząc chyba sporo tych tabletek. Nie skomentował. A kwestia namalowania okna była tak rozbrajająca, że się zaśmiał po nosem.
- Poprzedni lokator tego pokoju nawet nie wpadł na taki pomysł. Jeżeli czujesz się jak Roszpunka, to nie mam nic przeciwko.
Odpowiedział rozbawiony i przeniósł spojrzenie z Chloe na Annę. A po chwili znów na Chloe kiedy padła wzmianka o siostrach. Uśmiech nie schodził mu z twarzy, ale Chloe widocznie musiała zauważyć, że bywał momentami jakiś nie swój, jakby coś go dręczyło. A było co się przejmować, kiedy jego relacja z partnerem wisiała pod napięciem. Nie okazywał tego, bo w tym momencie przecież ważne było wprowadzić Annę do Bractwa.
- Gdybyś czegoś potrzebowała ode mnie, mój pokój znajduje się w dalszej części korytarza pod numerem siedem.
Poinformował Annę, w razie gdyby czegoś potrzebowała od niego.
- Gdyby mnie tam nie było, często jestem w pokoju informatyków albo na siłowni. Możemy też wymienić się numerem telefonu, co ułatwi znacznie komunikację, gdyby coś się działo.
Przedstawił Annie krótką informację i jeżeli była z tym zgodna, to mogli się wymienić teraz numerami. Z Chloe możliwe zrobił to wcześniej. Łatwiej wtedy się kontaktować, gdyby Liam był poza bractwem co się czasami zdarza.
_________________
Tengfei Yu Rong
[Profil]
  [B+]
 
Anna PayneTeach me how to fight I'll show you how to win

Teleportacja

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

age:
26

height / weight:
165/54

Wysłany: 2020-05-09, 23:32   
  

   1 Rok na Giftedach!


Zaśmiała się lekko słysząc o namalowany okna. Chloe rozluźniła atmosferę, dzięki czemu Ann nie czuła się aż tak spięta. Co nie zmieniało faktu, że i tak musiało zapewne trochę potrwać, nim się przyzwyczai do tego wszystkiego. Jakby nie było, od dzisiaj miała prowadzić całkiem nowe życie.
- Mogę pomóc z namalowaniem tego okna....
Powiedziała uśmiechając się do dziewczyny. Po chwili wysłuchała Liama i pokiwała głowa.
-Jasne. jak cos to popytam, albo będę błądzić.
Odpowiedziała uśmiechając się lekko. Czyżby stres zaczynał z niej uchodzić? Wątpliwe. Zapewne odczuje to dopiero w nocy gdy będzie próbowała zasnąć.
Dodatkowo wiedziała, ze będzie musiała prędzej czy później, przerwać swój "urlop " w pracy i się zwolnić bo.stad raczej codziennie dojeżdżać nie będzie do Olympi.
_________________


<div style="font-family: 'Satisfy', cursive;font-size:35px;position:relative;COLOR:#786380;margin-bottom:-10px; text-shadow: 3px 3px 3px #9C8FA1">Anna Payne
<img src="http://data.whicdn.com/images/44943502/tumblr_meb5loJUDW1rq6dzao1_500_large.gif" style="border-radius: 30px 30px 0px 0px; width: 250px; border-left:#7E6985 4px solid;border-right:#7E6985 4px solid; border-top:#7E6985 1px dotted; border-bottOm:#7E6985 1px dotted; opacity:0.6">
[Profil]
    [0+]
 
Chloe HarperWe fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

age:
24 lata

height / weight:
176/53

Wysłany: 2020-05-11, 19:13   
  

   2 Lata Giftedów!


Dziewczyna jakoś tego Feniksa będzie musiała znieść, ale jak usłyszy tą ksywkę gdzieś na korytarzu, albo na stołówce, albo na boisku... gdziekolwiek... to chyba śmiechnie.
-Prędzej jak Fiona czekająca na swojego Shrek'a - Parsknęła rozbawiona. Miała dobry humor. Po lekach? Zobaczyła to spojrzenie. W gruncie rzeczy słuszne, bo pudełko stało otwarte. Ale tabletki przeciwbólowe nie działają zazwyczaj rozweselająco. To nie gaz u dentysty. Chyba, że ktoś jej coś tam podmienił, albo dosypał...
-To będą dwie księżniczki uwięzione w wieży. Tyle szczęścia na raz to żaden książę nie podźwignie. - Zawyła radośnie rada, że nowa koleżanka podchwyciła klimat i humor. Siadła na swoje łóżko sięgając po telefon.
Liama numer miała, on jej też, trudno żeby było inaczej skoro on jej fona załatwiał i konfigurował, no i był jej opiekunem, musieli mieć kontakt. Inaczej pewnie do dzisiaj turlałaby się tutaj z AG.
Chętnie też wymieniła się numerem z Anną.
-To co. Masz do dyspozycji całe pół metra kwadratowego plus łóżko. Rozpakowuj graty. - Rzuciła żartobliwie do dziewczyny, po tym jak już wszyscy, wszystkie numery mieli spisane.
-Jak się rozpakujesz, to możemy iść się przejść, albo coś, pogadać. Jak chcesz. - Dodała z zachęcającym uśmiechem.
[Profil]
  [B-]
 
Liam EllsworthCzłowiek rodzi się wolny, ale potem zewsząd krępują go łańcuchy.

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

age:
35 lat

height / weight:
193/88

Wysłany: 2020-05-14, 20:09   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick
  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 Lata Giftedów!


No proszę. Anna przemówiła i wyraziła nawet chęć pomocy w malowaniu okna. Chloe była w bardzo dobrym humorze i nie miała nic przeciwko na obecność nowej lokatorki w pokoju. To zaś Liama cieszyło. Dzięki temu będzie miał dwie podopieczne w jednym pokoju.
Zaśmiał się na porównania Chloe, nie wiedząc w sumie jak to skomentować i czy jest sens. Leki muszą jej serio mieszać w głowie.
Spisał sobie numer Anny, podając jej także swój. Kontakt musi być w razie czego. Z Chloe wymieniali się już dawno, może i nawet tego samego dnia jak dołączyła do bractwa, kiedy od Irminy dostał prośbę aby się nią zająć.
- To ja Was teraz zostawię. W razie czego, wiecie gdzie mnie szukać.
Odparł i ruszył do wyjścia. Otworzył drzwi i nim wyszedł, jeszcze na nie spojrzał, by coś dodać.
- A i dzisiaj na noc idę do brata. Bo mamy coś do ogarnięcia. Nie będzie mnie tu wtedy.
Powinny wiedzieć, gdyby go szukały. Alexa też chciał powiadomić, ale odpuścił. Ten i tak nie odzywał się do niego nadal. Lecz od dawna wiedział, gdzie go szukać.
Po owych słowach, Liam zostawił dziewczyny i opuścił pomieszczenie, udając się w znanym sobie kierunku.


[z/t]
_________________
Tengfei Yu Rong
[Profil]
  [B+]
 
Anna PayneTeach me how to fight I'll show you how to win

Teleportacja

Kosmetyczka

name:

Anna Payne

alias:
Clarie Stevens

age:
26

height / weight:
165/54

Wysłany: 2020-05-25, 22:54   
  

   1 Rok na Giftedach!


Zaśmiała się cicho słysząc o księżniczkach. W sumie patrząc na warunki, można by było się tak zapewne czuć po jakimś czasie. Nie wiedziała Chloe już tu była. Ale coś czuła, że się dogadają.
Wymieniła się numerami z Liamem jak i Chloe, po czym podziękowała Liamowi nim ten zdążył wyjść. Usiadła chwilę później na łóżku i spojrzała na dziewczynę.
-Długo tu już jesteś?
Spytała nagle. Ciekawość wygrywała. Przynajmniej na razie. Nie wiedzieć czemu znów nachodziły ją obawy. Sprzeczne myśli. Czy to dobrze, że tu jest? Jeśli tak, to czy się tu odnajdzie?
_________________


<div style="font-family: 'Satisfy', cursive;font-size:35px;position:relative;COLOR:#786380;margin-bottom:-10px; text-shadow: 3px 3px 3px #9C8FA1">Anna Payne
<img src="http://data.whicdn.com/images/44943502/tumblr_meb5loJUDW1rq6dzao1_500_large.gif" style="border-radius: 30px 30px 0px 0px; width: 250px; border-left:#7E6985 4px solid;border-right:#7E6985 4px solid; border-top:#7E6985 1px dotted; border-bottOm:#7E6985 1px dotted; opacity:0.6">
[Profil]
    [0+]
 
Chloe HarperWe fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

age:
24 lata

height / weight:
176/53

Wysłany: 2020-06-08, 22:32   
  

   2 Lata Giftedów!


Liam poszedł zostawiając dwie księżniczki same, by mogły się zapoznać i pogadać. Chloe była trochę nieświeża przez ból głowy i potargane od leżenia kłaki, ale widocznie chętnie gościa przyjęła i brała udział w rozmowie.
-W sumie... to jeśli licząc od powrotu tutaj po przebudzeniu genu to nie. Miesiąc z górą, może trochę lepiej. Nie liczę czasu. Jak liczyć od pierwszej styczności z Bractwem to i kilka lat chyba by już było. - Odpowiedziała bez oporów. Zachowywała się swobodnie, nawet blizny na szyi nie kryła, bo i po co. Była w domu. U siebie. Bezpieczna.
-Nie będę Cię pytaniami zadręczać o to jak Ty tu się znalazłaś i takie tam. Wiem, że to może być trudne. Ale jaką moc masz to się chwal. - Dorzuciła zaraz z uśmiechem. Na rozmowy co po co kto i dlaczego w sumie jest czas, a dziewczyna własnie tutaj weszła, Chloe nie widziała sensu ani przyjemności w ciągnięciu jej za język. Mogła tego nie chcieć, albo się krępować. Wyglądała na nieco zagubioną, albo wystraszoną. Nie będzie jej cisnąć. Lepiej pogadać o mocach, dla Fawkes był to zawsze fascynujący temat.

Pogadać jednak nie było im dane, w sensie nie teraz. Telefon Chloe zabrzęczał, zawibrował i zamilkł obwieszczając SMS'a. Chloe rzuciła okiem, tak od niechcenia, z przyzwyczajenia, jak zawsze. Wiadomość musiała być jednak w jakiś sposób ważna, bo zgarnęła urządzonko i wstała. Przeprosiła dziewczynę, zapewniła, że pogadają później, życzyła powodzenia w rozpakowywaniu, pomachała jej i wyszła.

<z/t>
[Profil]
  [B-]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 5