Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #2
Autor Wiadomość
Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-22, 13:39   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Ujrzenie jej całej i zdrowej, przyniosło mu niewysłowioną ulgę. Choć podświadomie wiedział, że przecież nic nie mogło jej się stać, skoro nie opuszczała siedziby Bractwa, to jednak gdy stała tak naprzeciwko niego, zapewne nieco jeszcze zaspana...no nie dało się tego opisać.
Wszedł do środka, a gdy drzwi się zamknęły, podszedł do niej powoli i przytulił ją do siebie. Była cudownie ciepła, miękka i przede wszystkim żywa. Widok jej martwego ciała, wrył mu się na stałe w pamieć i teraz pragnął jedynie wszystkiego, co by temu zaprzeczało.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-22, 13:57   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Ejej... - ale nie zdążyła się wywinąć ani zapytać o co chodzi. Po chwili objęła go i przytuliła do siebie, zastanawiając się co takiego mogło się stać, że tak zareagował. Nie wyglądał najlepiej, więc pewnie nie spał wcale albo spał niewiele. Kolejna migrena? To skąd ta reakcja? Nie potrafiła dojść do tego co mogło się stać.. Cmoknęła go w szyję, gładząc po włosach.
- Co się stało? - zapytała w końcu, po dluższej chwili stania i tulenia się.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-22, 14:47   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Nie był pewien, czy powinien wsypać przyjaciela... Ale z drugiej strony, Imari przecież wiedziała jak działa moc Liama. I dlaczego traci nad nią kontrolę.
- Usłyszałem, jak Liam się tłucze w nocy po pokoju - mruknął - Okazało się, że się po prostu skuł. Zapomniałem co mówiłaś o tym co się wtedy dzieje, pomogłem mu wstać.
Resztę już znała. Alex poznał w końcu swoje największe lęki.
Przymknął powieki, przytulił ją mocniej
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-22, 14:58   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Trochę.. nie wiedziała co na to odpowiedzieć. Skoro Liam pokazywał największe lęki.. . Cóż. Bali się przynajmniej o to samo, tak naprawdę. O utratę bliskich, najbliższych i najważniejszych sobie osób.
- Chodź na łóżko, hm? Przytulisz się i porozmawiamy - zaproponowała i jeśli Alex się zgodził to tak zrobili, położyli się wygodniej na łóżku, Imari pozwoliła mężczyznie oprzeć się o siebie tak, żeby mógł się wtulić w nią i żeby sama mogła go objąć.
- Kiedy to się stało? - ona z pokoju wyszła chyba po czterech dniach, ale przecież widziała go ostatnio i wszystko było ok, to nie tak, że się mijali odwracając wzrok.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-22, 18:26   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Skorzystał z propozycji, czy tam polecenia i chwilę później już leżeli na łóżku, a on mógł się w nią wtulać. Teraz, gdy już był obok niej, czuł się zdecydowanie spokojniejszy. Przymknął leniwie powieki.
- Dziś w nocy.- wymamrotał - Musiałem go delikatnie...uspokoić. - ciekawe ujęcie czynności polegającej na obiciu komuś ryja, - Zostałem na noc, Próbowałem teraz usnąć, ale... - urwał, nie wiedząc, jak to ująć.
Wsłuchał się w spokojne bicie jej serca i rytmiczny oddech.
- ...niby wiedziałem,że to iluzja, że to nie dzieje się naprawdę...ale na moment kompletnie straciłem głowę.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-22, 18:45   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Tym razem to ona gładziła go delikatnie po plecach i włosach, chcąc go uspokoić i zapewnić, że wszystko jest ok - tak, jak może być ok w ich sytuacji, która przecież zbyt kolorowa i tak nie była.
- Jak to zrobiłeś? Mi udało się zamknąć jego moc na szczęście - w końcu ona mogła sobie poradzić z tym swoją mocą, ale Alex? Nie wiedziała co on mógłby zrobić, żeby pporadzić sobie z mocą Liama.
- Wiem.. nawet jak wiesz, że to iluzja, to.. nie jest dobrze - westchnęła - Jak się czujesz? - zapytała jeszcze, nadal nie przerywając kiziania go po plecach.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-22, 19:02   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Gdy tak Imari go głaskała i tuliła, zrobiło mu się bardzo przyjemnie i sennie. Chyba bardzo tego potrzebował, Bycia z kimś blisko, Fizycznie, psychicznie, cokolwiek.
- Po męsku, Mała rekonfiguracja twarzy - mruknął - Dałem mu w pysk. Spał smacznie do rana. - nie ma to jak przyjaciel, prawda? Pocieszy, potowarzyszy, przefasonuje szczękę !
Jak się czuł ? Ciężko było ocenić.
-Teraz już dobrze - powiedział cicho, pozwalając się miziać, kiziać i absolutnie wszystko, co tam Imari mu robiła.
Na moment zapadła cisza, aż...
- Widziałem Jacka...i Patty...jakby to się stało wczoraj. - znała jego historię aktywacji genu X. -Kiedy Liam mi niedawno zaproponował taką "terapię", jaką miałaś ty, odmówiłem...bałem się, że właśnie to ujrzę. - wtulił się w nią bardziej - A potem zobaczyłem Ciebie. Martwą. I nie mogłem nic na to poradzić, nie mogłem ci już pomóc. - głos mu nieco zadrżał. - Musiałem tu przyjść. Wiedziałem, że przecież na pewno nic ci nie jest, ale... - urwał i już zamilkł.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-22, 20:59   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

W tym momencie mogłaby powiedzieć, że doskonale wie jak to jest, kontakt fizyczny ją też uspokajał, od zawsze właściwie, nawet, gsy jeszcze nie miała swojej mocy aktywnej.
Westchnęła, gdy opowiadał jej dalej, tak, te wizje były okropnie realistyczne i człowiekowi wydawalo się, że to wszystko dzieje się od nowa.. Wciąż pamiętała głos dziewczynki, gdy Liam powiedział jej, że ma się nie rozglądać.
- Naprawdę? Cóż, to w sumie faktycznie jedyny chyba sposób.. - zastanowiła się, bo gdyby nie jej moc to co miała by zrobić? Chyba tylko liczyć na cud.- Mówiłam mu, że jest wtedy niebezpieczny dla siebie i innych, ale jak widać nie słuchał...
Pocałowała go w czubek głowy.
- Nic mi nie jest i nie będzie, tak? - upewniła go - Będziesz chciał ze mną spać dzisiaj? Może będzie ci łatwiej, gdyby coś złego ci się śniło - zaproponowała - Mogę też wpadać do pokoju informatycznego co jakiś czas - dodała jeszcze.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-22, 21:21   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex poczuł się w obowiązku, choć trochę obronić przyjaciela.
- Ostatnio jest mu ciężko. Robi to samo co ja, gdy sobie nie radziłem z mocą. Gdybym go krytykował, byłbym skończonym hipokrytą. - Imari mogła nie znać historii Jamesa i lepiej by usłyszała to od Liama, nie od Parkera- Staram się mu pomóc, ale to nie jest łatwe.
Gdy mówiła dalej, pokiwał jedynie głową. Już nawet nie chodziło o intymność między nimi, a bliskość. Chciał by dziś w nocy, była przy nim, by czuł, że oddycha, że bije jej serce.
- Obiecaj, że nie wpakujesz się sama, w nic niebezpiecznego. - dźwignął się, by na nią spojrzeć - Nie chcę cię stracić
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-23, 13:16   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Tak, jasne, ja też nie byłam lepsza.. ale wiesz, nasza moc nie zagraża innym. I to tak bardzo.. Jeśli już zna twoje lęki to wcale nie musi cię dotykać, by je pokazać, więc jesteś narażony w każdej chwili kiedy jesteś w jego zasięgu.. - chciała mu wyjaśnic wielkość tego, co mogłby zrobic - Nie jest też w stanie wyłączyć mocy, więc może sam siebie wykończyć przy okazji.. Pomijając to, że jest zwyczajnie wielkim facetem, którego problem będzie ogarnąć, jeśli byłoby trzeba go gdzieś przenieść czy coś - nie, histori Jamesa nie znała, więc nie mogła się odnieść, wiedziała tylko że widział kogoś wtedy, gdy go holowała do pokoju, ale nie pytała o to później.
Przeniosła na niego wzrok, gdy się podparł na ręce i uśmiechnęła się, trochę rozczulona, a może trochę zaskoczona.
- Obiecuję. Raczej nie robię bardzo głupich rzeczy - połozyła dłoń na policzku mężczyzny i pogładziła go po tym trzydniowym zaroście, ktory mu całkiem pasowal.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-23, 21:07   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Obiecał Liamowi, że nie opowie nikomu o historii Jamesa. Tak po prawdzie, to nawet nie chciałby o tym opowiadać. Bo to jednak był trochę...przerażające.Nie odniósł się więc do słów Imari, patrzył na nią jedynie, jakby chciał zapamiętać każdy rys jej twarzy. Gdy pogładziła go po policzku, przechylił głowę tak, by wtulić się we wnętrze jej dłoni.
- Raczej....- uśmiechnął się blado, a potem pochylił się i musnął jej usta delikatnie - Ja cię znam. Masz te swoje Matkoteresowskie zapędy i to cię kiedyś wpędzi w kłopoty. - parsknął cicho - Po prostu...uważaj. Widziałem cię martwą raz, drugiego razu mogę nie przeżyć.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-23, 21:42   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Wiesz, że w sytuacji jakiej jesteśmy ciężko być czegokolwiek pewnym.. wszystko może zmienić się z godziny na godzinę.. Nie pakuję się w walki, nie podchodzę DOGS czy GC pod nos, nie narażam się raczej.. Ale wiesz jak jest. Obiecuję, na ile mogę - oddała mu pocałunek - Może być? - uśmiechnęła się cieplo, uspokajająco. Co innego mogła mu obiecać? Chyba nic.
- I vice versa? - zapytała zaraz.

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-25, 12:31   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Fakt. Żyli w czasach, w których nie mogli być niczego pewni - byli przeklęci przez społeczeństwo, tylko dlatego, że posiadali dodatkowy aktywny gen.
Uśmiechnął się do Imari blado i pokiwał głową.
- I vice versa. - powtórzył jej słowa.
Był w końcu spokojnym człowiekiem, nie ładował się świadomie w kłopoty. No...może poza ich ostatnim tete a tete , gdzie z wielkiej kłótni, nagle wylądowali w łóżku. Cóż ich relacja spokojnie mogła być sklasyfikowana jako "to skomplikowane"
Musnął ustami jej nos, potem policzek. Jej bliskość go niesamowicie uspokajała.
[Profil]
  [AB+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-10-25, 12:40   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Masz dzisiaj wolne? - zapytała, cmokajac go w nos.
Tak, to skomplikowane to dobre określenie i chyba działa rodzinnie, William swoją relację z Matyldą też tak określał, a potem wpadli.. Więc.. to chyba nie wróżyło najlepiej. Wolała jednak się nad tym nie zastanawiać, bo o ile dzieci mieć chciała, nawet bardzo, to na pewno nie w warunkach, w jakich się obecnie znajdowali.. Nie wyobrażała sobie tego zupełnie. Przerażająca wizja, co gdyby coś się stało, coś poszło nie tak? W ciąży ogrom rzeczy mógł się zdarzyć, a ona nie mogła skorzystać z normalnej pomocy medycznej..
- Bo jest rano, a nie wyglądasz jakbyś chciał mnie puścić..

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2018-10-27, 09:15   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

- Hmmm? - mruknął, gdy ta cmoknęła go w nos.
I twarde sprowadzenie na ziemię. No tak, w sumie przylazł tu z samego rana i o ile on mógł jeszcze odespać, tak ona pewnie miała swoje zajęcia,
- Wieeeeem, nic nie poradzę, że jesteś taka cieplutka - westchnął, cmoknął ją po raz ostatni i zwlekł się z łóżka. Przeciągnął się, aż mu wszystko strzeliło. Po nocy spędzonej w pozycji partyzanckiej, niezbyt dobrze to zniósł jego kręgosłup.
- Do zobaczenia - uśmiechnął się, cmoknął ją w policzek na do widzenia i wyszedł.
Jak się miało okazać, to był ich ostatnie szczęśliwe chwile.

/zt
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]