Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój #2
Autor Wiadomość
Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-21, 17:42   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Fakt, oberwało mu się za dobrą wolę i chęć pomocy. Jak ona by się wtedy czuła? Pewnie okropnie. Poprawila włosy, ktore opadły jej na twarz. Zrobiło jej się głupio. Pewnie powinna przeprosić, ale nie mogła się na to zebrać. Dziwne, jak na nią.. dość.
- Tak, wiem. Jasne, znam teorię. Jak sie uprę to nawet sama ze sobą mogę to przepracować. Ale chyba wlaśnie dlatego to wszystko nie działa tak, jak powinno - bo doskonale znam te psychologiczne techniki radzenia sobie z problemami - uśmiechnęła się lekko w odpowiedzi. Nie mógł wiedzieć, ale przecież prawie była psychologiem z papierkiem na to. Prawie, ale jednak wystarczajaco. Czasem żalowała, że nie dokończyła studiów, ale mogla dzięki temu pomóc większej ilości mutantów, niż gdyby się uczyła.
- Nawet jeśli każdy próbuje mi wmówić, że tak nie jest, to, niestety, właśnie tak to wygląda. Moja przydatność, poza moją mocą, która też na niewiele się zdaje często, jest znikoma. I tak, wiem, dlatego ćwiczę - machnęła ręką i wstała. Zawroty głowy, spieprzajcie.
- Dobra, dość o mnie - obróciła się przodem do niego, opierając tylkiem o metalową ramę łóżka- Twoja moc. Bo naprawdę, nie mam pojęcia jaka jest, a mógłbyś mi chociaz opowiedzieć, co? Skoro mam zakaz wstępu do twojej glowy - uśmiechnęła się do mężczyzny.

Liam Ellsworth

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-21, 18:05   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David, Seba, Rick

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Przywyknął do tego, jako że już w sierocińcu spotykał się wyrzutami, uwagami, docinkami i najgorszymi wyzwiskami nawet jak próbował zrobić coś dobrego, czy komuś pomóc. Nawet kilka lat później, nie było dobrze, kiedy zaczął chodzić do szkoły i później do uczelni, której nie ukończył. Nie miał jak, ze względu na nieprzyjemne sytuacje związane z byciem mutantem. Na całe szczęście, udawało mu się dostawać gdziekolwiek pracę by zarobić parę groszy.
Wysłuchał jej tak zwanego "problemu" i gdyby wiedział, że jest ona typowym psychologiem, to według niego mogłaby na prawdę zdziałać więcej. Wysłuchać każdego i pomóc z ich problemami. Ale patrząc teraz na nią, nawet Liam widział że ten zawód dla niej może być trudny. Jest, trudny. Bo mimo iż bierze wszystko na siebie, nie ma nikogo kto by ją chociaż wysłuchał. A może był ktoś taki?
- Zbyt nisko się oceniasz.
Odparł krótko. Jakby nie chciał wierzyć, że nie wykorzystuje ona dobrze swojego talentu, albo nie potrafi sobie z tym poradzić.
Kiedy nastąpiła chwila ciszy. Liam stwierdził, że dobrze byłoby może już zostawić Imari samą aby odpoczęła. Odwrócił się z zamiarem wyjścia, kiedy nagle usłyszał za plecami głos dziewczyny. Westchnął, uśmiechnął się kącikiem ust i odwrócił do mutantki, spojrzawszy na nią.
- Nie dajesz za wygraną.
To było już zabawne.
- Opowiedzieć mogę.
Tym razem już był poważniejszy.
- Poprzez kontakt fizyczny, dotykowy, jestem wstanie zobaczyć czyjś lęk, strach. Coś, czego ktoś się boi najbardziej. Następnie mogę ten jego lęk urzeczywistnić w postaci iluzji. Osoba ta zmuszona jest zmierzyć się ze swoim strachem. Najwięcej osób podejmuje się ucieczki bądź zostaje sparaliżowana przez własny strach i stają się łatwą ofiarą, powiedzmy że do zaatakowania.
Czy teraz Imari będzie zadowolona z jego odpowiedzi?
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-21, 18:18   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Wzruszyła ramionami na jego slowa odnośnie oceniania się. Nie uważała, że ocenia się zbyt nisko, po prostu tak wyglądala prawda.
- Nie, ale mam opinię dość upartej - wzruszyła ramionami z uśmiechem. Coż, taka była prawda, jeśli czegoś chciała to zamierzałą to dostać, prędzej czy później. O ile było warte walki i o ile nie zawierało w sobie krzywdzenia kogoś innego, bo, jak zwykle, inni byli dla niej ważniejsi niż ona sama.
Suchała z zainteresowaniem o jego mocy, mając ochotę skomentować, e jednak umie składać dłuższe wypowiedzi! Ale nic nie powiedziala, by go nie zrazić.
Miała milion pytań i bylo to po niej widać, ale powstrzymywała się.
- Ile osób możesz objąć swoją mocą jednocześnie? Mozesz w ogóle coś takiego zrobić? - zadała jedno z nich, które nie dotykało jego prywatności za bardzo. Wiedziała jednak, że dla wielu mutantów rozmowa o mocy wcale nie była łatwa.
Powinni być z nich dumni, a byli.. zastraszeni, przerażeni, stłamszeni...

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-21, 18:36   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Temat jej osoby poszedł już na bok. Nie zamierzał więcej jej "matkować", skoro widział już reakcję na temat dbania o siebie i swoje zdrowie. Teraz przyszła kolej na niego. Więc w rekompensacie jak i umowie, żeby zaczęła dbać o siebie, nie będzie swojej prawdy o mocy ukrywał. Skoro też zasadą bractwa było, by każdy wiedział o zdolnościach innych.
Nie spodziewał się tego, jak bardzo dziewczynę zainteresuje opowiadając o swojej mocy. Widział w jej oczach, że miała pewnie wiele pytań. Ale zadała jedno.
- Mogę coś takiego zrobić, ale nie kończy się to dla mnie dobrze. Już na początku, jeżeli dotknę dwie osoby jednocześnie, obrazy ich lęków mieszają się i nie wiem który do kogo należy. Bezpieczniej wtedy jest, jeżeli dotknę pierw jedną osobę, potem następną. Przy jednocześnie większej ilości osób, następuje kocioł obrazów i tracę przytomność. Tak było jeszcze jak byłem młody... Niezbyt przyjemne doświadczenie.
Niezbyt przyjemnie wspominał ten incydent i dość długo do siebie dochodził. Gdyby nie jego opiekun, nie miał pojęcia jakby to się skończyło.
Skoro na tym pytaniu końca pewnie nie będzie, postanowił w końcu usiąść. Zatem zajął sobie wolne krzesło przy jej biurku.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-21, 18:47   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Pokiwała głową.
- Rozumiem. Czyli to mocno wyspecjalizowana umiejętność, jej wykorzystanie może być bardzo ciekawe.. Jak długo możesz utrzymać taką iluzję? Co wtedy widzisz? - poruszyła się, jakby ciężko jej było ustać w miejscu az od nadmiaru pytań, które miały się z niej wylać, a informacje chlonęla niczym gąbka.
Jej zainteresowanie mocami w sumie nie bylo dziwne, było całkiem normalne, jeśli chodzi o jej umiejetności.. w końcu pomagała z mocami innych.. zawsze ją trochę dziwilo, że innych ludzi to tak nie interesuje jak jej. Pewnie gdyby wszystok wyglądalo inaczej to siedziałaby w jakimś labie i badała tych metahumans.
Ale było jak było, więc musiała siedziec i pytać jeśli miała okazję.

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-21, 19:39   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Zależy dla kogo ciekawe, bo raczej nie każdy chciałby zobaczyć nocnego klauna, wyłaniającego się z szafy, czy olbrzymiego pająka wychodzącego z pod łóżka. Nie uważał, by jego moc była ciekawa, co bardziej niebezpieczna. Bo nawet strachem, można kogoś zabić i przyprawić o porządny zawał serca.
- To zależy od tego czym jest strach konkretnej osoby. Jeżeli są to postaci, zwierzęta, czy zwyczajne przedmioty, niecałe półgodziny, może i trochę dłużej. Typowe zjawiska wymagające klimat jak duchy, kostuchy, klauny, znacznie mniej*. W dodatku znacznie lepszy efekt otrzymują, jeżeli odpowiada mi ku temu otoczenie. Powiedzmy, że to taki Halloween na co dzień. Widzę to samo, co osoba przeze mnie dotknięta. Jako że tylko ja kontroluję iluzję i widziałem tej osoby strach, wiem jak go ukazać. Nikt więcej z tego otoczenia nie widzi tego co ja i ofiara. Gdybym wtedy aktywował moc i poznał Twój lęk a nawet go urzeczywistnił, ten chłopak, Alex, co był z nami, nie widziałby tego. Ale Ty i ja tak.
Odpowiedział, na tyle dokładniej jak potrafił dodając nawet przykłady. Przy wspomnieniu o Halloween nawet lekko się uśmiechnął. Chyba to jedyne święto, gdzie mógłby sobie nieźle poszaleć z mocą. I to wykorzystywał, ale nie przesadzając.

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-21, 19:52   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Czy jesli dana osoba sama nie wie, świadomie, czego najbardziej się boi to.. tak jakby wyciągasz to z jej podświadomości? - pytala dalej, zastanawiajac się już nad tym, co ludzie zwykle uważaja za swój największy strach.. to w sumie była ogromna dziedzina. Czasem to była rzecz, zwierzę, człowiek, sytuacja, uczucie... To taka bardzo rozległa, ale równocześnie specyficzna i specjalistyczna forma iluzji.
- Aż kusi spróbować - zagryzla wargę - Chociaż brzmi przerażająco... - odwróciła wzrok na moment, wpatrując się w ścianę. Najwyraźniej nad czymś się zastanawiała. Po kilku chwilach wróciła spojrzenieim do Liama.
- Czy możesz wyciągnąć też własny strach? -zaciekawiła się nagle z zupełnie innej strony tym wszystkim.

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-21, 20:45   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

- Tak. Nie ma kogoś, kto by się nie bał niczego. Każdy ma w sobie jakiegoś rodzaju lęk, obawy. U jednych mają one większy zakres, u innych mniejszy. Spotkałem paru takich śmiałków, którzy twierdzili że niczego się nie boją. Gdy ich dotknąłem, to ujrzałem prawdę. Było u nich coś, czego się bali.
Uśmiechnął się przy tym, kiedy przypomniał sobie, kto to był i czego się bał. To było takie zabawne, że nawet w tamtej sytuacji, powstrzymywał się od śmiechu. Nie wspominając o tym, co było później, kiedy owa osoba ten swój strach, zobaczyła na własne oczy.
Nic dziwnego, że Imari zafascynowana mocami a jego tym bardziej, chciała tego doświadczyć.
- Jeżeli chcesz, mogę zobaczyć jakie masz lęki. I najwyżej powiedzieć. Potwierdzisz, czy mówię prawdę. Albo zachowam dla siebie. Tobie nic nie będzie. Nie muszę tego od razu urzeczywistniać.
Odparł, by rozwiać jej wahanie i ciekawość. Mogła zaryzykować i mu zaufać. Nie zrobi jej świństwa i jeżeli to było zdecydowanie coś na prawdę strasznego, nie pokaże jej tego. A nawet nie powie, jeżeli nie będzie chciała.
- Niestety nie. Moc nie działa na mnie. Tylko na inne osoby.
Akurat jego moc na niego nie działała. Ale mogła zaszkodzić inaczej. O czym wcześniej już wspomniał.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-23, 17:38   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Ciekawe. Co najlepsze, to zapewne może miec też zakres terapeutyczny.. Nie musisz komuś pokazywać tego, co zobaczysz, prawda? - upewniła się, a Liam zapewne potwierdził.
- W takim razie twoja moc we współpracy z terapeutą mogłaby być świetną sprawą.. - zagryzła wargę i widać po niej było jak układa w głowie wszystkie możliwe opcje. Terapia, mutantów czy tez nie mutantów, ale jednak ta pierwsza opcja w ich sytuacji była chyba jedyną obecnie możliwością, gdyby tylko świat był.. lepszy.
- Świetna moc. Naprawdę - uśmiechnęła się, wstając. Podeszła do męzczyzny i stanęła na odległość dotyku (czyli całkiem sporo, biorąc pod uwagę zasięg Liama). Odetchnęła głęboko, chyba będąc dość zestresowaną.
- Wiesz co? Chyba chcę.. nie wiem czy zobaczyć, ale.. przekonać się. No i wtedy będziesz znał moją największą słabośc, prawda? - uśmiechnęła się lekko.
Skoro mieli sobie zaufać, to było.. cóż, calkiem duzym wstępem do tego. I to z jej strony, a nie tylko oczekiwać zaufania.

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-23, 18:09   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Słuchając Imari, nigdy by nie wpadł na taki pomysł, by robić za terapeutę. Nawet nie planował łączyć tego z psychologią, w której nawet nie potrzebował szkolić się. Sama moc jak i czytanie trochę o tym kierunku, pozwalała mu z doświadczenia czerpać wiedzę.
- Prawda. Nie muszę.
Potwierdził nawet skinieniem głowy w odpowiedzi dziewczynie, wsłuchując się w jej dalsze słowa.
- Nigdy bym nie pomyślał w takim kierunku.
Nie ukrywał zdziwienia i szczerze powiedziawszy, dobrego pomysłu wykorzystywania swojej mocy, ale czy on nadawał się na terapeutę dla ludzi i mutantów? Bardziej widział w sobie terapeutę informatycznego.
Świetna moc? Nawet nie wiedziała jak bardzo. Lecz w drugą stronę. Bo to on widzi masę rzeczy, postaci i zdarzeń czego ludzie i mutanci się boją, nie ona. Jeszcze trochę a on sam będzie potrzebował psychologa, jeśli nie psychiatrę.
Ostatecznie Imari zgodziła się spróbować. Wydawała się być zdecydowana na "pokazanie" mu swojego lęku.
Skoro już stanęła przed nim, nie będzie się wycofywał. Zdjął rękawiczkę z lewej dłoni.
- Będę znał Twoją słabość. I powiem Ci o niej, jeżeli będziesz chciała to wiedzieć. Bądź zachowam dla siebie. Nie muszę Ci tego pokazywać. Z drugiej strony, będę też wiedział jak Cię przed tym przestrzegać lub Ci pomóc.
Potwierdził raz jeszcze swoje słowa. Aby zapewnić ją, żeby też mu zaufała. Sama o tym mówiła cały czas. Więc i on uczył się tego zaufania. Jak na pierwsze dni pobytu tutaj, nieźle mu w sumie idzie.
- Gotowa?
Jeżeli potwierdziła i się nie rozmyśliła, ujął jej dłoń. Dla skupienia lepszego, zamknął oczy. Nie musiał jej dotykać mocniej czy cokolwiek innego robić. Po prostu aktywował moc, by zaraz ujrzeć w swoim umyśle to, czego się najbardziej boi Imari. A kiedy widział co chciał, otworzył oczy i puścił jej dłoń.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-23, 19:06   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

Uśmiechnęła się szerzej, chyba z siebie zadowolona.
- Widzisz? Spojrzenie z nowej perspektywy czasem się przydaje - choć nie miała potwierdzenia, pomyślała, że Liam musiał mieć swoją moc za 'złą' i raczej zadającą jakieś obrażenia, niż mogącą pomagać ludziom. Imari od razu zobaczyła to z drugiej strony, tej bardziej pozytywnej.
- Mógłbyś pracować z kimś, kto zna się na psychoterapii - dodała jeszcze. Na następne jego słowa skinęła głową i zacisnęła palce na jego dłoni. Założyła, że nie musi jej jakoś wielce dotykać, tak samo było z jej mocą, wystarczył po prostu kontakt fizyczny, nawet jakby miala mu polozyc palec na nosie, ale... może trochę się bała?
- Gotowa - przytaknęła, zagryzając wargę. Obserwowała Liama uważnie, ciekawa jak wygląda to z zewnątrz, ale niczego interesującego właściwie nie było. Cofnęła rękę, gdy puścił jej dłoń i spojrzała na niego pytająco.
- Tak..?

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-23, 19:29   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Prawdę mówiąc, Liam może i myślał że swoja mocą mógłby pomagać, ale zdarzało się to bardzo rzadko, gdzie komuś pomógł przezwyciężyć strach. Trenując ze swoim mentorem, na pewno jemu dużo pomógł, w podzięce mu za nauczenie go korzystania ze swojej zdolności. Później było kilka nielicznych osób. Więcej jednak było tych negatywnych spojrzeń ze strony swojej mocy, gdzie jedynie straszył, atakował i starał przeważnie nie zabijać. Nie poradziłby nic na to, gdyby pewna osoba ujrzawszy swój lęk urzeczywistniony, zmarła nagle na zawał serca.
- Nie wiem, czy nadaję się na terapeutę.
Przyznał z lekkim uśmiechem, nie do końca będąc przekonanym do tej roli. Nie pracowałby co prawda sam, ale z kimś. Czy to w ogóle możliwe?
Przechodząc do użycia swojej mocy, w tym przypadku nie wydarzyło się zewnątrz nic, jak tylko zajmowali swoje miejsce. Imari stała, Liam siedział, trzymając ją za dłoń. Tylko w jego głowie, pojawiły się obrazy jej lęku. To co zobaczył, nie było niczym dziwnym, a tym samym co spotyka bardzo wiele osób. Podczas używania swojej mocy, Imari nic się nie stało. Nic nie poczuła jak tylko jego zwyczajny dotyk.
Gdy skończył, puścił jej rękę i kiedy zapytała, uniósł głowę i spojrzał w jej oczy spokojnym wyrazem, ale tez i ze zrozumieniem. Jakby było w tym coś, przez co on właśnie przechodzi obecnie, zaś Imari boi się tego doświadczyć.
- Boisz się samotności, bezradności, utraty najbliższych Ci osób. Widziałem też kogo. Czy doświadczyłaś już czegoś... z tego co wymieniłem?
Mówił spokojnie i zapytał ostrożnie. Nie wymagając od niej, by mówiła mu ze szczegółami. Wystarczyło, by potwierdziła albo zaprzeczyła. Wiedziałby, czy coś takiego miało miejsce. Lęki najczęściej nie pojawiają się bez powodu, bez przyczyny. Zawsze, coś jest ich źródłem.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-23, 19:38   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Zawsze miałbyś kogoś do pomocy - uspokoiła go. W końcu mógłby komus pomóć, a dla Imari to był.. cóż, cel życia wląściwie. Pomoc innym, robienie czegoś dla znajomych i nieznajomych. Nie wiedziała co mogłoby być lepszego jak szczęście drugiej osoby.
Zagryzła wargę i odwróciła wzrok, gdy się odezwał.
- Poniekąd - odparła wymijająco. Straciła brata na 11 lat, nie miała pojęcia czy ten w ogóle żyje. Została wyciągnięta ze swojego życia ,swojego świata i wysłana do obcych ludzi w innym kraju, bez żadnych wyjaśnień. Nie mogła nic z tym zrobić. Czuła się wyalienowana, porzucona, kompletnie bezradna i pusta. I milion innych emocji, które aż ciężko było opisać. Wróciła do niego spojrzeniem.
- Ale właściwie tego właśnie się spodziewałam - uśmiechnęła się, jakby ciesząc się z tego, że jest świadoma swoich lęków. Cofnęła się na łóżko, by usiąść i nie naruszać bardziej przestrzeni osobistej Ellswortha.
- Cóż, teraz wiesz jak mnie pokonać! - otrząsnęła się z tej chwili nieprzyjemnych przemyśleń.

Liam Ellsworth

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-09-23, 19:56   

1 Rok na Giftedach!

2 Lata Giftedów!

Miło z jej strony, że go uspokoiła słowami o osobie, która by pomagała mu przy byciu terapeutą bez papierka. To akurat było tak zabawne, że nie widział siebie w takiej roli. Nie oznaczało to, że wycofałby się z takiego pomysłu. Dołączając do Bractwa, również i jego obowiązkiem jest pomaganie innym. Więc nie będzie tego odmawiał. Pomoże, jeżeli będzie potrzeba. W końcu to dzięki Willowi, dostał schronienie.
Imari potwierdziła jego przypuszczenia, tego co widział. Musiała przeżyć jakiś koszmar związany z tym czego się boi. To wiele wyjaśniało. Mutanci najczęściej nie mają łatwego życia. Wiedział coś o tym po sobie.
Posłał jej lekki uśmiech, jakby chciał nieco podnieść na duchu. Jego moc go pora kolejny nie zawiodła i udowodnił Imari, co potrafi.
- Bardziej mógłbym sprowadzić Cię emocjonalnie na samo dno, a dalej chyba domyślasz się jak mogłoby to skończyć.
Potwierdził, zgodnie z tym co powiedziała. Pokonałby ją, gdyby uwierzyła w to, co by zobaczyła. Dodatkowo by jeszcze słowami mógłby ją zdołować jeszcze bardziej, to kto wie czy nie byłoby już po niej. O samobójstwo, tez nie byłoby w tym przypadku trudno.
- W każdym razie, skoro mamy nauczyć się sobie ufać, nie zachowam się wobec Ciebie tak podle. Ale przyznaj, trenowanie ze mną takiej mocy, może być dla ciebie ciężkie. A jak nie dla Ciebie, to dla innych. Co prawda nie mam pojęcia, co będzie przy wzmacnianiu mojej mocy dzięki Twojej, ale nie widzę tego zbyt wesoło.
Dodał dla ich informacji. Dlaczego też Liam nieco unikał wspólnego trenowania na początku. Jego moc zapewne miała jeszcze nie jedno w sobie ukryte i nie odkryte przez niego. Ale nie chciał za bardzo tez ryzykować swoimi limitami. I tak wystarczająco osiągnął, opanowując ją.
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-09-23, 20:05   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

2 lata Giftedów!

- Cóż, w obecnym stanie zapewne nie byłoby to tak trudne. I pomyśleć, że ja nie miałam specjalnie ciężkiego życia.. - wzruszyła ramionami i ściągnęła buty ze stop, wsuwając się głębiej na łóżko. Inni mieli gorzej, przechodzili kompletne masakry, traumy za traumami i tak dalej. Ona, relatywnie, nie miała źle. Wiedziała to. I denerwowało ją koszmarnie jak delikatna psychicznie jest i jak bardzo nie jest w stanie nic na to poradzić.
- Trenowanie może być utrudnione ze względu na jej specyfikę. Ale jest na pewno ciekawe.. Tylko niebezpieczne dla innych. Tak czy siak, ćwiczenie samego połączenia może być dobrym wyborem, na przyszłość -zasugerowała, majac na mysli to ulatwienie polaczenia w razie czego w jakiejs sytuacji podbramkowej. ;
- Poza tym.. jeśli znam twoje możliwosci, to nie byłoby mi łatwiej zrozumieć, że to iluzja?

[ ODPOWIEDZ ]