Poprzedni temat «» Następny temat
Akta DOGS
Autor Wiadomość
The Gifted

kocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-06, 01:16   

Ellsworth LiamWANTED BY DEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: EllsworthImię: LiamPłeć: MężczyznaData urodzenia: 34 lataMiejsce urodzenia: Stany ZjednoczonePochodzenie: Stany ZjednoczoneKlasyfikacja: mutant, klasa: ???

Rysopis

Wzrost: ok 190 cm Waga: ???Kolor oczu: ZielonyKolor włosów: Ciemny brązZnaki szczególne: ???

Zarzuty

Podejrzany o zamordowanie Jamesa Taylora, oraz za udział w zamachu terrorystycznym dnia 4 lipca 2014 roku.
[Profil]

The Gifted

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-06, 01:25   

Spivey, AndrewDEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: SpiveyImię: Andrew DavidPłeć: MężczyznaData urodzenia: 31.10.1987 Miejsce urodzenia: RichmondPochodzenie: Stany ZjednoczoneKlasyfikacja: mutant, klasa: nieznana

Rysopis

Wzrost: ???Waga: ???Kolor oczu: NiebieskiKolor włosów: Prawdopodobnie blondZnaki szczególne: ???

Zarzuty

Zarzuty: Podejrzenie morderstwa, ucieczka przed prawem,
[Profil]

The Gifted

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-30, 22:46   

Ryan, MichaelDEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: RYANImię: MICHAELPłeć: MężczyznaData urodzenia: 05/01/1993 (25 lat)Miejsce urodzenia: SAN FRANCISCO, Stany ZjednoczonePochodzenie: Stany ZjednoczoneKlasyfikacja: mutant, klasa: superhumans

Rysopis

Wzrost: 180 cmWaga: 69 kgKolor oczu: brązoweKolor włosów: brązoweZnaki szczególne: -

Zarzuty

Zarzuty: Terroryzm, niestawienie się na terapię normalizującą, próba zabójstwa, atak na funkcjonariusza D.O.G.S..
[Profil]

The Gifted

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-30, 22:46   

Ryan, RichardDEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: RYANImię: RICHARDPłeć: MężczyznaData urodzenia: 05/01/1993 (25 lat)Miejsce urodzenia: SAN FRANCISCO, Stany ZjednoczonePochodzenie: Stany ZjednoczoneKlasyfikacja: ???, klasa: ???

Rysopis

Wzrost: 180 cmWaga: 75 kgKolor oczu: brązoweKolor włosów: brązoweZnaki szczególne: -

Zarzuty

Zarzuty: Wspieranie działań terrorystów, ucieczka przed funkcjonariuszami.
[Profil]

The Gifted

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-30, 23:32   

NNDEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: ???Imię: ???Płeć: MężczyznaData urodzenia: ??? (około 30 lat)Miejsce urodzenia: ???Pochodzenie: amerykańskieKlasyfikacja: mutant, klasa: nieznana

Rysopis

Wzrost: ok. 190 cmWaga: ok. 90 kgKolor oczu: ???Kolor włosów: brązoweZnaki szczególne: kręcone włosy

Zarzuty

Zarzuty: Niestawienie się na terapię normalizującą, przemyt, obrót nielegalnymi środkami, zarządzanie komórką przestępczą, terroryzm, liczne morderstwa.
[Profil]

The Gifted

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-11-30, 23:58   

Maysilee GriffithDEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: GRIFFITHImię: MAYSILEEPłeć: KobietaData urodzenia: 18/05/1994 rokuMiejsce urodzenia: KANSAS CITY, Stany ZjednoczonePochodzenie: amerykańskieKlasyfikacja: mutant, klasa: nieznana

Rysopis

Wzrost: ok. 170 cmWaga: ok. 50 kgKolor oczu: niebieskiKolor włosów: brązoweZnaki szczególne: kręcone włosy

Zarzuty

Zarzuty: Niestawienie się na terapię normalizującą, udział w strzelaninie, zamordowanie funkcjonariusza policji.
[Profil]

The Gifted

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2018-12-01, 00:30   

Tobias Jensen aka Thomas WalkerDEPARTMENT OF GENETIC SAFETY

Dane osobowe

Nazwisko: JENSENImię: TOBIASPłeć: MężczyznaData urodzenia: 27/01/1994 roku (24 lata)Miejsce urodzenia: KANSAS CITY, Stany ZjednoczonePochodzenie: amerykańskieKlasyfikacja: mutant, klasa: others

Rysopis

Wzrost: 185 cmWaga: ok. 65 kgKolor oczu: brązoweKolor włosów: brązoweZnaki szczególne: okulary, krótko ścięte włosy, blizny postrzałowe w okolicach lewej łopatki oraz przy żebrach, wrośnięte szwy na tyle głowy oraz części karku, blada i popękana skóra, wychudzenie, źrenice nieprawidłowo reagujące na światło, inne fizyczne przejawy uzależnienia od terapii mutazynowej, rozległe poparzenia lewej dłoni

Zarzuty

Zarzuty: Morderstwo, udział w strzelaninie, atak na funkcjonariusza publicznego, liczne próby ucieczki przed terapią normalizującą, agresja fizyczna wobec otoczenia, kradzieże, niszczenie mienia publicznego, wykorzystywanie pozycji w celu osiągnięcia niewskazanych korzyści, rozpowszechnianie drażliwych informacji.
[Profil]

[ ODPOWIEDZ ]