Poprzedni temat «» Następny temat
Łazienka
Autor Wiadomość
Liam Ellsworth
Administrator

Jestem sobą, jestem kimś...

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

Liam Adam Bruce Ellsworth

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-10, 22:57   
   Multikonta: Brian, Nicholas, David

1 Rok na Giftedach!

Znajomy głos usłyszał po tym, jak odpowiedział Simonowi na pytanie. Imari. Nie wiedział czy w tej sytuacji to dobrze czy nie. Z jednej strony tak, bo jej obecność często mu pomagała jak i głos, rady. Ale z drugiej, nie chciał przysparzać jej zmartwień i żeby wykorzystywała swoje zdolność przy blokowaniu mu mocy. Bo czuł, że coś jest nie tak. Podobnie jak przy nadmiernym spożyciu alkoholu. Tyle że tym razem nic nie pił.
Wyprostował się na tyle, by móc spojrzeć na Simona, mimo iż nie widział go dokładnie. Kolory były słabsze, albo ciemniejsze? Jakby ktoś przyciemnił lekko światło. A skoro siedział w piżamie, to znaczyło że już od kilku dni zmaga się z chorobą. Już patrząc na niego nie wyglądał dobrze. Jak widzieli. A co więcej, Simon i Imari mogli zobaczyć, że Liam ma przekrwione oczy.
- Od paru dni nie mogę nic przełknąć. Cokolwiek zjem, mam ochotę zwymiotować. Męczy mnie kaszel, katar, bolą mięśnie, głowa, gardło...
Przerwał, by zaczerpnąć powietrza, ale mogli też słyszeć w jego głosie słabość, bezradność, ból i trudności w mówieniu. Mówił cicho. Nie był wstanie wydobyć z siebie normalnie głosu. Jakby mowę zaczynał tracić.
- Nie wiem co się ze mną dzieje... Słabo widzę i...
Tu już spojrzał na Imari, tak jakby wiedziała co on chce zaraz powiedzieć.
- Czuję, że nie panuję nad mocą... Wiesz, jak to się skończy.
Tutaj już ostrzegł. Ale nie chciał, by po tym co sama przeszła i zmagała z problemami swojej mocy, mu pomagała. Mimo iż minęły dwa miesiące, chciał by oszczędzała siły.
Spokoju już Liam od choroby nie miał. Zaczął kaszleć, że odwrócił się na bok, kaszląc dość mocno, wypluwając żółć zmieszaną z krwią na podłogę. O tym im nie powiedział, jako że dopiero dzisiaj to pojawiło. Niby na początku zdawało się, że choruje na grypę. Ale czy miałaby ona tak poważne objawy?
[Profil]
  [B+]

Imari Blanc

Go all the way, have you fun, have it al. It will take you down.

support/rozwój mocy innych

60%

Trener

name:

Imari Blanc

alias:
Tara/Marceline Hopper

height / weight:
173/53

Wysłany: 2018-12-14, 09:13   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Przyklęknęła przy nim i spojrzała na Simona, a potem na Liama. Nie wyglądało to najlepiej. Skrzywiła się i zagryzła wargę, słuchając go. Problemy z jedzeniem, wzrokiem.. i moc. Dziwna choroba, bardzo.. I na pewno nie grypa. Skąd to się tutaj wzięło?
- Wiem - mruknęła i spojrzała w podłogę - Liam, sprawdzałeś kiedyś lęki Simona? - zapytała og, zerkając tez na Govaina bo to całkiem ważna sprawa. Tylko ona będzie odsłonięta? Czy on też? Jeśli tak, to mają problem większy.. Jeśli nie, to może uda im się jakoś poradzić. Może, bo Imari nie miała pojęcia jak obecnie poradziła by sobie ze swoimi.. nowymi lękami. Bo te całkiem się zmieniły od czasu ich pierwszych prób walki z nimi.
Ellsworth rozkaszlał się jednak, odpluwając brzydką ropną wydzielinę. Skrzywiła się, widząc to. Nie dlatego, że ją to brzydziło, ale po prostu martwiła się o niego.
Spojrzała trochę bezradnie, bardzo zmartwiona na Simona, gdt Liam tego nie widział.

Simon Govain

Na imię mi Legion, bo jest nas wielu

Klonowanie

83

Trener

name:

Simon Govain

alias:
Legion

height / weight:
172/74

Wysłany: 2018-12-22, 13:25   
   Multikonta: Stuart

Podróżnik w czasie

Nie, to nie byłą grypa. Tylko że jak nie grypa to co? Jedyna odpowiedź jaka przychodziłą mu do głowy była przerażająca. Broń biologiczna. Tylko czyja? Raczej nie Armii X, oni stworzyliby coś sprzężonego z genem tak by nie dotykało mutantów, prawda? A może jednak nie? Przecież w rządzie służyli też mutanci, ich też chcieli się pozbyć. Możej jednak DOGS chce wybić ich wszystkich, ale to w gruncie rzeczy bez sensu. Project Purification to wymysł Fallouta, nikt normalny nie wybijałby własnej populacji.
Teraz było to nieważne. Chodziło jedynie o to, by zapewnić komfort Liama i nie rozsiać zarazy po całej organizacji.
- Nie ma to znaczenia Imari, nasze lęki już od dawna stają się rzeczywistością - powiedział kobiecie - Masz może pomysł, gdzie powinniśmy go przenieść? -Zapytał, starając się nie nie brzmieć chłodno. Lęk przed epidemią był dziwnie paraliżujący.
Jak narazie przychodziło mu do głowy odizolowanie go w jednym z pomieszczeń i szukanie pomocy na zewnątrz, poza fabryką. Co innego mogli zrobić? Trzymanie go z resztą chorych wydawało się niebezpieczne
[Profil]
  [B-]

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2018-12-22, 15:47   

1 Rok na Giftedach!

Liam w odpowiedzi na pytanie Imari, pokręcił głową, dodając:
- Nie...
Ile razy to się widywał i witał z Simonem, ani razu nie użył mocy by ujrzeć jego lęki. Liam nie robił tego znajomym i kto tego sobie nie życzył. Nie był ciekawy czego kto się boi, mając świadomość jakie sam potem musi znosić koszmary i mieć nieprzespanych kilka nocy. Szczególnie przy tak poważnej chorobie mu się to zdarza.
Jak wcześniej twierdzili, że to grypa, tak teraz na to zdecydowanie nie wyglądało. Te objawy to była jakaś paranoja. Nawet Liama przerażało to, co się z nim dzieje. Na dodatek dostał dreszczy, chyba z zimna? Ze stresu? Pomijając wysoką temperaturę ciała. Coś zdecydowanie było z nim nie tak.
To gdzie chcą go zabrać, nie odpowiedział. Zapewne wolałby wrócić do swojego pokoju, ale musiał im zaufać, że jakoś mu pomogą. Że wyjdzie z tego.
[Profil]
  [B+]

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-07-22, 00:00   

1 Rok na Giftedach!

/ powyższa sesja zostaje zakończona

/ 1 marca - prosto z siłowni

Po ciężkim treningu jaki przeszedł Alex, wraz z Liamem skierowali się do łazienki, gdzie od razu przeszli do części prysznicowej. Na długiej ławce pod ścianą Liam zostawił swój ręcznik, butelkę z wodą i zdjął z siebie koszulkę i spodnie. Obuwie i bokserki. Rzucił też okiem w stronę Alexa, posyłając mu przyjazny uśmiech. Nie wstydził się przy nim rozbierać, nie ukrywając nawet paru blizn na swoim prawym boku. Liam wszedł do jednej z kabin prysznicowych odkręcając wodę, by przepłukać swoje ciało. Nasłuchiwał też, czy Alex również postanowił z tego skorzystać i znajdzie się w swojej kabinie. Najlepiej by było, by był obok.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2019-08-05, 14:51   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Cóż, nie mieli powodu by się siebie wstydzić, wcześniej pewni się widzieli nago raz czy dwa, nim pojawiło się między nimi uczucie. Alex też się nie bał,że Liam go z zaskoczenia napadnie pod prysznicem.
Mężczyzna wszedł do kabiny, odkręcił zimną wodę i pozwolił zmysłom wrócić na "normalne" obroty. Czuł wyraźnie każdą kroplę sunącą po jego ciele, słyszał szum wody ale też i oddech Liama. Przymknął powieki, rozkoszując się ulgą, jaką dla zmęczonych mięśni przynosił lodowaty prysznic.
- Myślisz, że jeszcze będziemy wolni ? - zapytał nagle, niewiele myśląc- Że będziemy mogli wyjść spokojnie na miasto, do kina, bez DOGS dyszącego nam w kark? - sięgnął po szampon i zaczął myć energicznie włosy.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-08-05, 19:10   

1 Rok na Giftedach!

Liam przepłukał swoje ciało i zaczął myć włosy, nakładając nad dłoń trochę szamponu. Jako że miał dłuższe, mycie ich trochę zajmowało. Szybko jednak się z nimi uporał, słysząc przy okazji słowa przyjaciela. Słowo "wolność", zaczynało być bardzo odległe i zastanawiało Ellswortha czy faktycznie jeszcze kiedyś będzie im dane tego doświadczyć, nie musząc kryć się przed ścigającym ich DOGS.
- Dopóki istnieje ten rząd i DOGS, o wolności możemy pomarzyć... Ale jeżeli by upadli... to kto wie. Może wtedy czekałaby na nas lepsza przyszłość?
Podjął kontynuację tematu, rzucając nawet swoje rozważania.
Woda z prysznica spływała po jego ciele, kiedy po umyciu włosów zaczął przecierać je mydłem. Spojrzał w stronę kabiny dzielącą go z Alexem, zastanawiając nad jednym, skoro jego przyjaciel tam jeszcze był. Odłożył mydło, zakręcił wodę i wyszedł ze swojej kabiny, przechodząc do sąsiedniej. Stanął za plecami Alexa, podchodząc jeszcze bliżej, by położyć swoje dłonie na jego biodrach. Pochylił się nad jego karkiem, składając mu pocałunek. Nie obchodziło go, czy był w pianie, czy też nie. Czy nawet mokry i czy woda z jego prysznica nadal spływała. Byli sami. Nikt im nie przeszkadzał. Nie miał prawa. Pytanie tylko, czy Alex jest gotów na bliskość w tym miejscu?
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2019-08-12, 14:09   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Och tak, zdecydowanie Alex się tego nie spodziewał. Do tej pory, nie pozwalali sobie za dużo, głównie z powodu Parkera, który chyba jeszcze się z tym wszystkim nie oswoił. Nie miał nic przeciwko przytulaniu się, pocałunkom, ale gdy miało dojść do czegoś więcej, miał jednak jakąś blokadę.
Poczuł przyjemny dreszcz, gdy usta Liama musnęły skórę na jego szyi. Gdzieś z tyłu głowy, znów słyszał cichy, złośliwy głosik, który kazał mu spieprzać gdzie pieprz rośnie, a z drugiej...chciał być bliżej. Chociaż przez moment.
Wziął głęboki oddech i przymknął powieki, pozwalając Liamowi robić, co on tam sobie kombinował.
- Co jak ktoś tu wejdzie? - zapytał cicho, Liam ledwo go usłyszał przez szum wody.
Nie chodziło o fakt, że był tu z mężczyzną. Chodziło o sam fakt bycia w miejscu dość publicznym, narażonym na wykrycie.
[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: 2019-08-13, 21:40   

1 Rok na Giftedach!

Ukryj: 
To była też dobra okazja by mogli pobyć bliżej siebie i przekonać do tej bliskości Alexa. Pokazać mu, jak może być wspaniale, brać wspólnie prysznic. Liam obdarował go pocałunkami na szyi, prawą dłonią przesuwając z boku na jego brzuch. Druga dłoń powędrowała w tym samym kierunku, lecz zsunęła się niżej, dotykając czułego miejsca Parkera.
- Boisz się?
Szepnął Liam do ucha Alexa, jakby słyszał jego ciche słowa. A przecież ich głowy były blisko siebie. Ellsworth nie przejmował się tym, jeżeli zostaliby nakryci przez kogoś. Stali do wyjścia z kabiny plecami. Liam miałby na to doskonałe wytłumaczenie, jeżeli Alex nie chciałby tak publicznie już zostać przyłapany na "czymś bardziej oryginalnym" niż wspólne mycie się pod jedną kabiną.
Tak czy inaczej, Liam zaczął masować męskość Alexa, badając jego reakcję. Nie przeszkadzała w tym nawet płynąca woda z prysznica na nich obojga. Czyż nie było przyjemnie?
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2019-08-20, 22:45   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Ukryj: 
Pocałunki w szyję podobały mu się, nawet aż za bardzo. Zamruczał cicho pod nosem, ale gdy dłoń Liama wylądowała niżej, Parker aż jęknął cicho. Było to przyjemne, co zresztą było po nim widać ( i czuć), ale z drugiej strony, trudno było mu się skupić. W jego głowie wytworzyło się jakieś milion scenariuszy, co może tu pójść nie tak.
Alex odwrócił się do Liama, więc ten ,(o ile nie miał zamiaru mu urwać przyrodzenia) musiał go puścić. Nie odsunął się jednak od niego. Pocałował go mocno, by po chwili mruknąć w jego usta.
- Nie tutaj. - wiedząc, że w każdej chwili ktoś może wejść, nie był się w stanie skupić. Ktokolwiek by z nim był w tej kabinie, czy kobieta, czy mężczyzna, nie byłoby szans, by się nie stresował. Tu pomoc by mogła jedynie duża ilość alkoholu, a jak wiemy, Parker już od dawna nie pił.

[Profil]
  [AB+]

Liam Ellsworth
Administrator

Iluzja lęków

84%

Informatyk / haker

name:

alias:
Dominic Lawson

height / weight:
193/88

Wysłany: Wczoraj 9:54   

1 Rok na Giftedach!

Liam potrafił być delikatny i widać, że Alex nie opierał się i nie miał nic przeciwko takiej dodatkowej pieszczocie. Jednak kiedy się odwrócił, Ellsworth musiał puścić jego intymne miejsce, by spojrzeć mu w oczy i odwzajemnić pocałunek.
Parker widocznie jest przewrażliwiony na kochanie się w miejscu publicznym, gdzie i tak nit by ich nie nakrył, skoro siedzą razem w kabinie. Zmuszać go nie będzie.
- Jak chcesz.
Zgodził się i pocałował go jeszcze raz w usta, po czym opuścił kabinę. A że był już umyty, sięgnął po swój ręcznik i zaczął się wycierać, ubierając na siebie pozostawione na ławce ciuchy.
- Zajrzę do Ciebie wieczorem. Pasuje?
Zarzucił jeszcze propozycję, kierując spojrzenie w stronę Alexa, jeżeli ten jeszcze siedział w swojej kabinie.
[Profil]
  [B+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: Wczoraj 11:32   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Serce waliło mu jak oszalałe, gdy Liam opuszczał jego kabinę. To wszystko było tak niespodziewane, że nie zdążył się przygotować psychicznie. Umówmy się, dla niego to wszystko była spora nowość.
- Pasuje - odpowiedział i przymknął powieki, by uspokoić oddech ( i nie tylko, khe).
Teraz, gdy wiedział, co i kiedy się wydarzy, był nieco spokojniejszy. Mógł się z tym oswoić, przygotować i faktycznie coś z tego czerpać, bo póki co, miał wielkie WTF.
A jeżeli nic się po drodze nie wydarzyło Parker, udał się do siebie.

->Pokój Parkera
[Profil]
  [AB+]

[ ODPOWIEDZ ]