Poprzedni temat «» Następny temat
Stołówka
Autor Wiadomość
Amber Jackson

Baby loves to dance in the dark

zmiennokształność

15%

łowca w Bractwie/rysownik/malarka,

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-05-26, 19:37   
   Multikonta: Gabriel Lacroix/Cheryl Moonwater

1 Rok na Giftedach!

- Wiesz dla mnie to po prostu możesz sobie kupić co tam lubisz, a może pomogę ci dobrać jakąś ładną sukienkę co ty na to? - zapyta.
Po prostu Amber potrzebowała towarzyszki na zakupy, a nawet by tak sobie pogadać. Ostatnio czuła się samotna.
- Wiesz a jakbym nadawała się mogłabym zostać Łowcą. Tylko nie wiem co oni robią? Wyjaśnisz mi? - pytała.
Tak naprawdę chciała też pomóc Bractwu. Przecież pomogli jej i chciała się jakoś odzieczyć.
- No jak chcesz możemy się wybrać. Znam jedno studio tatuażu. To kiedy chcesz się wybrać? - pytała
Jackson może nawet dzisiaj iść. Jednakże decyzje pozostawiała Chloe.

Rain on me, rain, rain.
I'd rather be dry, but at least I'm alive.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Chloe Harper

We fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

height / weight:
176/53

Wysłany: 2020-06-08, 22:00   

2 Lata Giftedów!

-W każdej chwili w zasadzie. Z tym, że chyba raczej nie stać mnie żeby wybulić hajs i z moim szczęściem wykitować za dwa tygodnie i po tatuażu. - Zaśmiała się. Mówiła o własnej śmierci, ale w jakiś chory, spokojny sposób. Jakby była ona częścią niej... jej mocy i jej życia.
-Ale zakupy, zawsze chętnie. - Dodała i puściła kocicy oczko. Głowa przestawała ją boleć... w sensie migrena mijała, ale jak sobie myślała, że musi ogarnąć Łowców, całą grupę, siebie, zadania, ludzi i w ogóle, to aż zawroty ją łapały.
-Wygląda na to, że nowi Łowcy będą składać się z dawnych Łowców i Informatorów. - Westchnęła z namysłem. -Ale sama muszę przemyśleć co dalej. Spadło to wszystko jak grom z jasnego nieba. Prześpię się z tym i może coś sensownego wymyśle. Na pewno zorganizuję spotkanie dla członków obu starych grup i ogólnie chętnych do Łowców, bo zapewne kilka przegrupowań będzie. A potem się zobaczy. Dzisiaj więcej nie potrafię powiedzieć. - Mruknęła kończąc herbatę.
Wyciągnęła telefon, chwilę w nim pogrzebała, po czym na karteczkę wpisała swój numer telefonu. Karteczkę podsunęła rudej.
-To mój numer. W każdej chwili jak coś to śmiało. - Uśmiechnęła się. Wyglądała na zmęczoną. Była zmęczona. A szykowało się naprawdę dużo pracy w najbliższym czasie.
[Profil]
  [B-]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-06-24, 22:57   

1 Rok na Giftedach!

To prawda tatuaże sporo kosztowały. Nie to co zrobienie sobie kolczyka czy paznokci.
- Niestety. Może zróbmy tak ja jak najszybciej postaram sobie załatwić pracę w salonie tatuażu i wtedy napiszę do ciebie. Może będę mieli jakieś rabaty - wyjaśniła Amber.
Rudzinka przysłuchiwała się słowom swojej towarzyszki. Jednak kobieta nie odpowiedziała na jej pytanie.
- To może powiadom mnie o tym spotkaniu. Chętnie posłucham i bym chciała się zaciągnąć do łowców - wyznała.
Zawsze dobrze w jakiś sposób odwziedzyć się Bractwu i przy okazji wykazać i rozwijać swoją moc.
Zaraz Chloe podała jej swój numer. W sumie i Amber podała kobiecie też swój.
- Będę się zbierać do siebie. W sumie ty też wyglądasz na zmęczoną. To jesteśmy w kontacie - odrzekła.
Zaraz raz, dwa, trzy posprzątała i umyła wszystko, a potem wyszła z kuchni i lokum Bractwa kierując się do swojej kamienicy.

z/t.

Rain on me, rain, rain.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Chloe Harper

We fight or we die! Thats the plan!

Feniks

22%

Lider Łowców

name:

Chloe Harper

alias:
Fawkes

height / weight:
176/53

Wysłany: 2020-07-02, 19:48   

2 Lata Giftedów!

Chloe pokiwała głową. Zapisała sobie numer i zapewniła, że jeśli tylko coś ustali wszystkim da znać.
Cieszyła się, że Ruda była zainteresowana. Może nie ona jedna. Może uda jej się stworzyć naprawdę zacną tą grupę? Byłoby świetnie.
Czuła się przytłoczona.
Czekał ją... i w sumie nie tylko ją... pracowity czerwiec.
-Do zobaczenia. Albo usłyszenia. Dzięki. - Pożegnała się z uśmiechem. Odprowadziła koleżankę wzrokiem i kilka chwil potem sama podniosła dupsko od stołu. Umyła po sobie naczynia i powlekła się do swojego pokoju. Potrzebowała snu żeby pozbyć się migreny i jakoś sobie to wszystko poukładać.

<z/t>
[Profil]
  [B-]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-07-03, 22:16   

1 Rok na Giftedach!

/Początek czerwca/

Amber gdy tylko dostała wiadomość od Alexa szybko pojawiła się w Bractwie. Naprawdę martwiła się o Pana Gekona, a nie dawno poznany mężczyzna miał wiadomości na temat jej ukochanego.
By czymś się zająć robiła jedzenie. Może przy okazji Alex skusi się na jedzenie. Wstawiła też wodę na herbatę.
Czy na prawdę Christopher zmienił się w jaszczurkę? Miała nadzieję, że nie.
Jednakże tyle czasu się nie odzywa, a Amber nie wie czy ma iść do Imari i zapytać o Pana Gekona czy nie. Nie wiedziała co robić.

Rain on me, rain, rain.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-07-12, 09:19   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex zjawił się w umówionym miejscu. Nie miał dla Amber najlepszych wiadomości...no ale nie twierdził, że będą dobre. Generalnie większość wydarzeń, z mutantami w tle, w tym kraju, nie miała szczęśliwego zakończenia, On sam niemal wykrwawił się, postrzelony, na podłodze własnego apartamentu.
-Cześć - uśmiechnął się - Generalnie twój pan Jaszczur, panoszy się po mieście, robi rozróby, jest Gwiazdą Youtube'a pod pseudonimem Godżilla, więc o ile go nie złapało DOGS, to jest w mieście. - podsunął jej tablet, by obejrzała materiały. Chris z pewnością był Jaszczurką i to rozmiarów maxi.
- A tu... - wskazał - Jest jego lokalizacja sprzed dziesięciu minut. Albo siedzi w miejscu, albo zgubił telefon, ciężko powiedzieć. - wzruszył ramionami
Wiedział, że to żądna pomoc, ale więcej zrobić nie mógł na chwilę obecną.
[Profil]
  [AB+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-07-24, 11:56   

1 Rok na Giftedach!

Jackson usiłowała się przygotować na najgorsze. Choć jak ostatnio widziała się z Chris'em to napomknął, że prawdopodnie może się zdarzyć, że on zmieni się w wielką Jaszczurkę. Amber usiłowała nie dopuścić tej myśli do siebie. Jednak niestety Alex... rozwiał Rudej wątpliwości.
No cóż poradzić...
Kitty oglądała z zapartym tchem filmik z YouTube, który puścił jej na tablecie jest znajomy z Bractwa.
Rogue zmrużyła oczy gdy usłyszała o lokalizacji Pana Gekona.
- Mam nadzieję, że D.O.G.S go nie złapała. Chciałabym pomóc Chrisowie, ale nie wiem jak. Poza tym jako Jaszczur mnie nie pozna, a nawet zaatakuję. Alex nie chce go stracić. Jestem pod ścianą, nic nie mogę zrobić. Kompletnie nic - mówiła zrozpaczona.
Miała wrażenie, że jest w kropce.
Co mogła zrobić? Nic. Zawsze mogła zmienić się w jakieś zwierzę i stoczyć z nim walkę. Jednak prawdopodobnie Amber i Chris zostali by schwytani przez D O.G.S.
Poza tym serce jej się krajało na myśl co może przeżywać Pan Gekon. Bądź co bądź naprawdę go kocha tylko jeszcze do końca tego sobie nie uświadomiła.
- Nie nam pojęcia co zrobić w tej sytyacji - wyznała.

Rain on me, rain, rain.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

Alex Parker

x

wyostrzone zmysły

73%

Programista/specjalista ds IT

name:

Alex Parker

height / weight:
183/78

Wysłany: 2020-08-06, 19:57   

Podróżnik w czasie

1 Rok na Giftedach!

Alex...był kiepskim pocieszycielem...no i nie był wojownikiem. Co innego LIam - ten to się zawsze rzucał w wir walki. Parker wolał działać z defensywy. Nie miał ani umiejętności bokserskich, strzelał celnie tylko, gdy podkręcił zmysły na maksa, przez co był łatwym celem....no i trochę był z niego cykor. Nie wstydził się zresztą tego i nigdy tego nie ukrywał.
- Obawiam się, że próbując go ratować, ściągniesz niebezpieczeństwo nie tylko na siebie, ale i na całe Bractwo. DOGS mają sposoby, by wyciągać informacje - westchnął.
No co poradzić? Nie znał tego całego Chrisa. Wiedział, że Liam go znał. I z jakiegoś powodu nie lubił. Wątpił jakoś by Ellsworth się go bał. Jedynym czego bał się jego partner...to właśnie gniewu Parkera. Tego konkretnego.
-Sugerowałbym, żebyś...nie robiła nic. Może udało mu się uciec, może pomogła mu Rebelia - pocieszał ja
[Profil]
  [AB+]

Amber Jackson

zmiennokształność

15%

name:

Amber Jackson

alias:
Rogue/Kitty

height / weight:
170/60

Wysłany: 2020-08-08, 15:45   

1 Rok na Giftedach!

Kitty wysłuchała Alexa. W sumie miał rację.
- Niestety zdaję sobie z tego sprawę. - odrzekła.
Słowa jej towarzysza trochę jej pomagały, a z drugiej strony... Amber nie mogła siedzieć tak z założonymi rękami i myśleć: No tak pewnie Rebelia ocali Pana Gekona.
Było jeszcze jedno wyjście... znaleźć przyjaciółkę Christiana. Musiała się ruszyć do domu gdzie ostatnio spotkała się ze swoim ukochanym. Może ona coś więcej wie. Jednak nie chciała o tym mówić Alexowi, bo i po co?
- Mam nadzieję. Jesteś głodny? Poza tym słyszałam, że jest nabór na Łowców. Mam zamiar zgłosić swoją kandynaturę - odrzekła.
Rogue szybko zmieniła temat.

Rain on me, rain, rain.
Rogue
[mru]
[Profil]
  [0+]

[ ODPOWIEDZ ]