Poprzedni temat «» Następny temat
Sala Badań MRI
Autor Wiadomość
Adene Victoria

Never too late to be a better human. The world could use it.

Naukowiec

name:

Adene Victoria

height / weight:
155 / 48

Wysłany: 2018-06-01, 17:17   

Grzebała dłuższą chwilę w torbie siedzącej na krześle wyławiając potrzebne rzeczy. Wyprostowała się trzymając w łapach kartonowe pudełka. Nie rozumiem? Zmarszczyła brwi.
- Czego nie rozumiesz? Służysz aktualnie D.O.G.S. swoją mocą. Nie jesteś już królikiem doświadczalnym w klatce. Prawda nie muszę ci pomagać ale to chyba dobrze, że chcę ci ułatwić życie? - wytłumaczyła spokojnym głosem odstawiając kartoniki na stół. Piętrzyły się na sobie kolejno dwie paczuszki paracetamolu i dwie solpadeine rozpuszczalnej w wodzie. Na dobry początek powinno jej to wystarczyć.
- Są to wszystkie środki łatwo dostępne w aptece ale pewnie ci ich brakuje. Jeśli będziesz potrzebowała czegoś mocniejszego to postaram się załatwić jakiś ketoprofen. Masz tu mój numer telefonu. - Urwała kawałek papieru i zanotowała jej swój numer, którym zwieńczyła tą wieżę piękna. Podniosła uważny wzrok na Echo. Miała nadzieję, że nie jest ćpunką i nie zeżre tego wszystkiego za szybko bo na pewno jej nie da następnym razem tyle opakowań. To był jej dobroduszny prezencik dla niej.
- Jeśli masz jakieś pytania nie bój się ich zadawać. Mogę ci też załatwić inne rzeczy gdybyś potrzebowała. Zatyczki do uszu przed akcjami, żółte okulary, cokolwiek co się przyda - Zaczęła wyliczać wyginając palce jednak szybko skończyły się jej pomysły. Co w sumie może być przydatne takim odizolowanym obiektom? - Papierosów ci nie kupię bo to szkodzi zdrowiu - zastrzegła marszcząc gniewnie brwi jakby to naprawdę była ważna rzecz w tym wszystkim.
[Profil]
  [B-]

Ophelia Engel

Don't bless me father for i have sinned...

akustykokineza

47%

Obiekt badawczy

name:

Ophelia Engel

alias:
3Ch0, Echo

height / weight:
173/48

Wysłany: 2018-06-08, 17:29   
   Multikonta: Sami, Vera

1 Rok na Giftedach!

No wariatka. Ta kobieta musiała mieć coś z głową. Albo chciała mnie wkopać w kłopoty. Nie mogła przecież z czystego, radosnego serduszka aż tak mi pomagać. Byłam śmieciem, grzechem, niepowodzeniem - co z resztą udowodniłam ledwie kilka minut temu, niemal niszcząc sprzęt, który jest wart z pewnością dużo więcej, niż moje żałosne życie...
Zmarszczyłam brwi, wciąż przyglądając się tej niewielkiej kobietce przede mną. Stałam w bezruchu, jakby obawiając się, że utną mi rączki, jak tylko sięgnę po te tabletki. A one... One tak bardzo kusiły. Uh, moje serce tak bardzo wołało tak, bierz, gdy mózg mówił nie...
Wciskałam swoje dłonie coraz mocniej w kieszenie, jakbym zaraz miała cała się w nich skryć. Mogłam się przez to wydawać coraz bardziej zgarbiona. W sumie - pewnie zachowywałam się niczym dzikie, nieufne zwierzę - ale czy można się temu dziwić, skoro tak mnie traktowano od ponad dwóch lat?
W końcu jednak serce wygrało i dość niepewnie wygramoliłam jedną ze swoich dłoni, wyciągając ją w kierunku kobiety, po czym przechwyciłam zarówno leki jak i jej numer telefonu. Znalazłam jednak resztki przyzwoitości, by nie połykać od razu dwóch czy trzech tabletek.
Pudełka schowałam do kieszeni, a karteczkę przez chwilę trzymałam jeszcze między palcami, jakbym próbowała się niemal natychmiast nauczyć zapisanych na niej cyfr.
- Ja... Dziękuję? - Powiedziałam, wyraźnie niepewnie, jednak z wyczuwalną wdzięcznością w głosie. Wciąż nie ufałam Adene, ale to z pewnością był pierwszy krok ku temu, bym mogła ją polubić. Moje wewnętrzne wychowanie jednak nie dało tu za wygraną, więc po chwili odchrząknęłam, zaciskając skrawek papieru w pięści i przysłoniłam nią swoje usta.
- Jak się mogę za to odwdzięczyć? - Zapytałam, już podnosząc wzrok i spoglądając na badaczkę. Nie miałam chyba wystarczająco dużo śmiałości, by prosić ją o jakiekolwiek inne przysługi, gdy właśnie spełniła moją największą potrzebę...

I'm a prisoner.
Won't you set me free.
You can have my body,
But you can't have me.
Echo.
[mru]
[Profil]
  [B+]

[ ODPOWIEDZ ]