Poprzedni temat «» Następny temat
Cheryl Moonwater
Autor Wiadomość
Cheryl MoonwaterI'm not afraid! I'm not afraid to die!

hydrokineza/syrena

60%

złodziej/uciekinier

name:

Cheryl Moonwater

alias:
Siren/Cher

age:
21

height / weight:
163/50

Wysłany: 2020-04-15, 11:05   Cheryl Moonwater
   Multikonta: Amber/Gabriel


Cheryl Moonwater
urodzona w Helsinkach (Finlandia) 7 lutego 1998 mieszka w Seattle od tygodnia przynależy do Niezrzeszonych, a potem do Underground, piastuje stanowisko uciekinier, wizerunku użycza Eline Powell.
historia
Matka Orsuli urodziła ją gdy miała 16 lat. Niestety kobieta nie była gotowa na macierzyństwo więc zostawiła ją pod drzwiami sierocińca. Znalazła noworodka w koszyku opiekunka tego miejsca i zabrała dziecię do środka. Nazwali dziewczynkę Orsula Kuisma.
Tak naprawdę ciemnowłosa nie pamięta swoich rodziców. Pierwsze jej wspomnienia to te, że od zawsze mieszkała w Sierocińcu. Dziewczynka tam się bawiła i dorastała, a także przygotowywała się do dorosłego życia. Nikt jednak nie wiedział, że Kuisma skrywała tajemnicę. Od zawsze był jakiś problem z Orsulą, chodzi tutaj o zachowanie. Kuisma była buntowniczką i pyskowała opiekunkom. Przez jej wybryki nigdy nie udało się jej oddać do rodziny zastępczej.
Zdaniem innych dzieciaków ciemnowłosa była jakaś taka dziwna, mocno zamknięta w sobie przez to nie miała przyjaciół i wiecznie była sama. Niektórzy mówili, że przez jej oczy, które były przenikliwe i miały odcień dość niespotykany, błękitny.
Gdy już Kuisme była nastolatką pokłóciła się mocno z jedną z koleżanek i doszło do bójki. Wtedy na twarzy i na ciele Orsuli ukazały się niespotykane plamy. Druga dziewczyna bardzo się przestraszyła i chciała zawołać pomoc. Jednak Kuisma nie dała jej możliwości ucieczki. Zastawiła drzwi wyjściowe z pokoju samą sobą. To, że przez tą koleżankę została nazwana złodziejką i dziwaczką bardzo rozjuszyło ciemnowłosą. Nie dość, że rzuciła się na nią z pięściami to zaczęła na nią syczeć jak jakby wąż albo kot. Trudno było stwierdzić. Ta druga usiłując się bronić szukała czegoś na biurku gdy udało się odepchnął napastniczkę. Przez co przez przypadek oblała Siren wodą, która była w szklance, prawdopodobnie dobrze była z mineralizowana i to jeszcze pogorszyło sprawę. Ciemnowłosa była w takim amoku, że oblanie ją tą substancją sprawiło, że krzyknęła przeraźliwie nawet można rzecz nieludzko. Potem jej koleżanka ujrzała twarz potwora... ostre zęby, miała też nieludzie oczy oraz... łuski?
W ostatniej chwili zdążyli wbiec opiekunowie Sierocińca i próbowali uspokoić Orsule. Jednak cała ta twarz bestii zniknęła tylko Kuisma dalej się szamotała, ale czuła się słaba. Oczywiście nie zostało to zdarzenie pozostawione bez wyjaśnienia. Jedna z przełożona Sierocińca zarządziła, że musi dowiedzieć się co zaszło. Zaczęło się więc przesłuchanie. Koleżanka Orsuli opowiedziała co się wydarzyło, że Kuisme rzuciła się na nią z pięściami i chciała zabić i to, że miała twarz potwora. Jednak jakoś w tym stresie ominęła fakt, że przypadkiem oblała Siren wodą mineralizowaną. Potem przesłuchiwali Orsule. Niby im się przyznała, że pobiła swoją koleżankę za to, że ją obrażała i dlatego doszło do bójki. Jednak nie zdradziła co się z nią stało w tym momencie. Tak naprawdę to ciemnowłosa do końca nie wiedziała, a to wszystko też łączyło się z bólem. Poza tym Orsula nie chciała gdzieś zostać zamknięta. Jak się później okazało koleżanka Kuisme została skierowana to psychiatryka, a Siren została skierowana na badania, ponieważ od tamtej pory na jej skórze zaczęła pokazywać się jakby wysypka.
Oczywiście jak wróciła do Sierocińca to zaistniała plotka, że Orsula może zarażać. Wszyscy się bali i nikt nie chciał ją dotykać z obawy o zarażenie. Okazało się, że dziewczyna była badana przez jakiegoś lekarza, ale chyba nie zbyt doświadczonego.
Jednak przełożona Sierocińca nie mogła na to pozwolić na takie pomówienia, więc dla bezpieczeństwa oddała Orsulę w ręce coś na wzór psychiatryka, ale też tam robili badania. Przed jej wyjazdem jedna z opiekunek dała jej pewien dokument, a to były już 18 urodziny dziewczyny. Okazało się, że to akt urodzenia w nim były zawarte imiona i nazwiska jej rodziców.
Jednakże dziewczyna szybko z niego wyszła, a raczej uciekła... wtedy też odkryła, że ma panowie nad wodą. Cała sytuacja wygląda tak, że mieli robić Orsuli badania. Najpierw by pozbyć się jej „uczulenia” chcieli wrzucić ją do wody z witaminami. Jednak jak ją złapali ona syczała na nich i znów zaczęła rzucać się jak w amoku. Patrząc się na wodę sprawiła, że w swoich rękach miała małe wodniste kule. Ręce ją piekły, ale udało jej się wyrwać i uderzyć nimi tych ludzi. Jak się okazało ręce na chwilę zmieniły się na takie z błoną. Następnie uciekła, a kto stanął na jej drodze to ginął, przez jej pazury, które ukazało się na nowych dłoniach. Osoba, która chciała ją zatrzymać po prostu ginęła. Po tym wydarzeniu Orsula została uciekinierem. Tułała się po świecie samotna i przestraszona. Była bezdomna i kradła. Gdy raz uciekała przed podejrzanymi ludźmi była na plaży na molo. Przypadkiem straciła równowagę i... wpadła do wody. Wtedy też odkryła, że zmienia się w... syrenę, pół kobietę pół rybę. Przemianie towarzysz przeogromny ból. Łamanie kości, na skórze ukazują się łuski, skrzela oraz bardziej niebieskie oczy, przenikliwe, nieludzkie, ostre jak igły zęby, ręce mają błony i wyrastają na palcach pazury, nogi zmieniają się w ogon. Bardzo szybko się przemieszcza w wodzie. Dlatego też udało jej się uciec.
Po pewnym czasie patrząc na to jak ukazuję się Orsuli „uczulenie”, a kiedy wskakiwała do morza ona znikała i od razu czuła się lepiej. Po tych różnych „eksperymentach” doszła, że
musi często przebywać w wodzie, ale słonej, a woda mocno z mineralizowana sprawia, że się też się przemienia. Sama uczyła się przetrwania oraz nauczenia się żyć ze swoimi mocami. Różnymi sposobami dotarła do Seattle, bo tam podobno było najwięcej takich jak ona czyli... mutantów. Jednak jej droga odnalezienia własnego została wybrukowana krwią ludzi, którzy chcieli ją skrzywdzić.
Teraz Orsula ma 21 lat i zmieniła swoje personalia na Cheryl Moonwater. Jednakże dalej kradnie, ale nie zwraca na siebie uwagi, a jeśli chodzi o mieszkanie to śpi w miejscach nieuczęszczanym przez ludzi, choć dużo czasu spędza w wodzie.
Cheryl usiłuje znaleźć takich jak one, ale jak na razie wtopiła w tłum niby zwykłych ludzi. Na co dzień pracuję w oceanarium. Dostaje małe wynagrodzenie, bo tak naprawdę zajmuję się karmieniem ich i leczeniem ale też dorabia sobie jako mały złodziejaszek.
opis mocy
Hydrokineza - mentalna i fizyczna moc kontrolowania i manipulowania żywiołem wody.
By atakować i bronić się wykorzystuje skupiska tj. np. rzekach, morzach, oceanach oraz stanach skupienia: opady atmosferyczne. Cheryl generuje z wody średnią wytrzymałą broń, tarcze czy wodniste kule, a także wiry wodne. Może także używać własnego ciała do wytworzenia wody tzw. hydrogeneza. Jednak jest ona bardzo niebezpieczna dla zdrowia Moonwater.
Poza tym Cheryl zmienia się w syrenę, pół kobietę pół rybę. Przemiana w potwora jest sprzyjająca hydrokinezie. Jest ona jakby jej odłamem. Dzięki niej Moonwater może więcej przechowywać w swoim ciele wody.
Jeśli chodzi o bycie syreną to dziewczyna jest wtedy jak drapieżnik, ma łuski, skrzela oraz bardziej niebieskie oczy, przenikliwe, nieludzkie, ostre jak igły zęby, ręce mają błony i wyrastają na palcach pazury, nogi zmieniają się w ogon. Cheryl zmienia się w tego potwora przy zanurzeniu w wodzie, ale słonej. Basen czy zwykła woda nie skutkuję przemiany. Jeśli nie jest w morskiej wodzie może jeszcze stać się syreną jeśli zostaje cała oblana wodą z oceanu czy z morza albo mineralną z butelki, która musi zawierać sól. Gdy zostanie oblana przykładowo po rękach one na chwilę się przemieniają, a potem wracają do normy. Po każdorazowym wyjściu z wody Cheryl może coraz dłużej przebywać na lądzie jak zwykły człowiek.
Czas odpoczynku postaci wynosi 2/4 posty.
POZIOM I: 0% - 25% - w tym przedziale Cheryl niezbyt panuję nad swoją mocą pod wpływem wszelakich emocji, a najczęściej nie pozytywnych atakuję mocą wody. Umie zrobić małe kule wodne i wiry.
Trochę też może wychodzić na ląd i uzbrojona jest w ostre jak igły zęby co wzbudza strach dla innych, a także bardzo często musi przebywać w wodzie.
POZIOM II: 26% - 50% - na tym poziomie już jest lepiej. Cheryl rozeznaje jakie uczucia pływają na odpalenie jej mocy. Trochę zaczyna kontrolować i wie by działać blisko skupisk wodnych. Może wtedy najwyżej działać na metr i formować małe kule wody. Mają one zasięg 5m. Średniej wielkości wiry.
Może też chodzić po lądzie dłużej, uzbrojona jest w zęby oraz w pazury, które wracają po pewnym czasie do ludzkiej formy.
POZIOM III: 51 – 85% - w tym przedziale Cheryl wie, że musi naprawdę nie trzeba mieć negatywnych emocji by użyć swojej mocy. Powoli uczy się jak jej używać kształtować i powoli bierze też wodę ze swojego organizmu, ale minimalnie. Co kiepsko skutkuję, ale po wielu ćwiczeniach może też wskrzesić małą wodną tarczę. Zasięg kul wodnych na 10 - 15 m.
POZIOM IV: 86% - 100% - na tym poziomie dziewczyna wie jak używać mocy by bardzo się niesforsować. Potrafi wyczarowywać tarcze czy wodne bronie, jednak one nie są zbyt trwałe. Zasięg kul wodnych na 25 m, a także wielkie wiry.

SKUTKI PRZEFORSOWANIA SIĘ:
Najgorszym skutkiem ubocznym Cheryl są migreny. Poprzez za dużo używania swojej mocy. Na pierwszym poziomie jest słaba po używaniu hydrokinezy. Zaraz też wyskakują u niej plamy jakby „uczulenie” i szybko musi znaleźć się w morzu czy ocenie, bo przemienia się w syrenę i długo musi dochodzić do siebie. Jednakże zmiana w nią jak i w zwykłego człowieka równa się nieziemskiemu bólowi, łamaniu kości oraz zmianie trochę wyglądu. Sprawia też bardzo duże odwodnienie organizmu i omdlewaniu, a także zapomnienia ludzkich odruchów, więc musi wszystkiego uczyć się odnowa gdy jest na powierzchni, na lądzie. Jest bardzo wygłodniała, że może zjeść sporo surowego mięsa, nie tylko morskiego, ale i zwyczajne także strasznie odwodniona, prawie umierająca. Po zmianie w człowieka czy w syrenę na trochę czasu traci siebie i jest jakby naćpana. Tak dzieję się na wszystkich poziomach. Jednakże za każdym razem coraz bardziej wszystko staję się boleśniejsze i też dochodzą krwotoki z nosa. Na ostatnim poziomie utracenie na jakiś czas świadomości jakby za dużo się napiła i film jej się urwał. Nawet może dojść do amnezji.

SŁABOŚCI:
- bardzo źle znosi upał, gorąco, czy ogień, On może ją bardzo poparzyć.
- podobnie jest z lodem, który może sprawić duże odchłodzenie organizmu, a także (ale nie musi) nieodwracalne odmrożenia,
- Może tylko korzystać ze skupisk wodnych, a nauczenie hydrogenezy, będzie dopiero na poziomie III.
ciekawostki
§ potrafi posługiwać się różnego rodzaju bronią: zwykłym kijem, łomem, bejsbolem, nawet pistoletem. Po prostu dużo z tymi wymienionym wcześniej ćwiczy oraz z rzeczami, które jej zdaniem badają się do walki oraz obronny,
§ bardzo lubi kwiaty,
§dość szybko uczy nowych rzeczy,
§ ma niezłe oko, ale cały czas trenuję celność,
§ bardzo lubi zwierzęta, choć jej się boją, bo jako syrena jest drapieżnikiem, ale z czasem poprzez wolne ruchy, gdy się zbliża i mówienie do nich umie je do siebie przekonać,
§ boi się zakochać, a także dotyku ludzi,
§ nie lubi malin,
§ ma załatwione lewe papiery z imieniem i nazwiskiem: Cheryl Moonwater, nie raz poddaje jeszcze inne imię dla bezpieczeństwa,
§ jest bardzo nieufna, obawia się najbardziej mężczyzn (dużo razy próbowano ją zgwałcić i przyprawili oni za ten czyn życiem),
§ pięknie śpiewa ma jakby syreni śpiew, ale on nie wpływa na zmysły ludzi,
§ ma problemy z emocjami: szybko wpada w gniew, co źle się kończy dla ludzi i nie tylko,
§ uwielbia owoce morza i surowe mięso,
§ Cheryl jest jak „dzikie, zranione i zagubione zwierzę”,
§ "Urodzona" złodziejka,
§ przez swój „anielski i niewinny” wygląd potrafi manipulować mężczyznami i zdobywać od nich pieniądze,
§ gdy zmienia się w syrenę, później jest bezbronna i wycieńczona,
§ podobają jej się różnego rodzaju świecidełka.
§ Cheryl udało się odnaleźć w jej akcie urodzenia jak nazywa się ojcem i tym udało jej się dowiedzieć, że ma przyrodnią siostrę Breenę Monroe.


_________________

<div style="font-family: 'Raleway';background-color: #669999;text-transform: uppercase; font-size: 12px; color: #003366;text-shadow: 1px 0px 1px grey; width: 310px;margin-bottom:-10px;">The secret side of me, I never let you see.
I keep it caged but I can't control it.
<div style="background-color: #99CCCC;width:300px;padding: 5px;">
<img src="https://img.wattpad.com/f1dbc4f0fa6978a92be2aa2b5ec130811f4a22ea/68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d642d3869724d66457a557935413d3d2d3834353839353737312e313566393532343733363136383564613634303339333233343339342e676966?s=fit&w=720&h=720" width="100px" style="border-top: 10px solid #003366;height: 100px;border-shadow: 1px; 0px 1px blue;"> <img src="https://data.whicdn.com/images/325840173/original.gif" width="100px" style="border-bottom: 10px solid #003366;border-bottom: #00000;height: 100px;border-shadow: 1px; 0px 1px blue;">
<div style="font-family: Unica One; color: #003366; font-size: 12px; width: 200px; line-height: 9px; text-align: center; text-transform: uppercase;">So stay away from me, the beast is ugly.
I feel like a monster
[Profil]
  [0+]
 
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2020-04-20, 23:02   

Ukryj: 


Karta zaakceptowana!
Poziom opanowania Twojej mocy to: 60%
Droga Orsulo, czy gnanie za podobnymi Tobie okaże się opłacalne? Czy życie Cię już wystarczająco nie doświadczyło w ostatnich latach? Jesteś gotowa wciąż ryzykować, byle dotrzeć do postawionego sobie celu?
Przekonajmy się na fabule.
Miłej gry!

Twoja grupa krwi to: 0 Rh+
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 7