Poprzedni temat «» Następny temat
Paczka z nieba
Autor Wiadomość
The Giftedkocham tworzyć tematy i nie tylko

jestem kontem specjalnym

milio

Admin

name:

The Gifted

Wysłany: 2019-05-07, 21:24   Paczka z nieba


Paczka z nieba

Noc z 23 na 24 lutego przywitała mieszkańców Waszyngtonu niepokojącymi dźwiękami z nieba. W różnych częściach Stanu na nieboskłonie dało się dojrzeć dziwne, jaskrawe światła, po ulicach niosły się dźwięki odrzutowców i olbrzymich skrzydeł. Nikt do końca nie wiedział, co się dzieje, a wszystkie media unikały poruszania tego tematu. Dało się jednak zauważyć dziwne poruszenie wśród pracowników Departamentu, jak i zwiększone kontrole D.O.G.S. na terenie całego Stanu. Co ciekawe - w patrole te włączono nawet jednostki, które do tej pory miały ograniczony zasięg obowiązków.
Czy to znaczyło, że Rząd zaczyna się czymś martwić?

Świt przywitał mieszkańców kolejnymi nowinami.
- To Europa! To M.Society! Przybywają nam na ratunek! - głosiły odważne hasła przekazywane drogą pantoflową, zarówno na ulicach, jak i w serwisach internetowych. Plotka niosła, że zgromadzenie Gertrude Babineaux nie mogło więcej patrzeć na krzywdę swych pobratymców zza oceanu, i aktywując wszystkie swoje siły - zarówno wśród mutantów jak i jednostek wojskowych - przybyli nieść nową nadzieję - nadzieję, pod postacią niewielkich paczek rozrzuconych po rozmaitych lokacjach wokół Seattle i Olympii.
Odważysz się sprawdzić, czy te plotki mają w sobie choćby ziarenko prawdy?

______________________________

Zapraszamy Was na małe poszukiwanie skarbów w stylu The Gifted!
W 10 tematach fabularnych pozostawiłyśmy dla Was ukryte paczki - wychodzące prosto z Europy! Co znajduje się w ich wnętrzu? Tajne akta? Smrody przeciwko Twoim wrogom? Przydatna broń? Sam musisz się przekonać - z naszej strony możemy jedynie obiecać, że nikt w tej walce nie zostanie pokrzywdzony, no chyba że...

Zbiór zasad:
  • Zadaniem graczy jest odnalezienie tematu, w którym została pozostawiona paczka i napisanie w nim postu fabularnego dotyczącego jej odnalezienia.
  • Paczka zostaje uznana za odebraną, jeśli w przeciągu 48 godzin w temacie nie pojawi się inna postać w tym samym celu.
  • Jeśli dojdzie do spotkania dwóch lub więcej postaci w jednym temacie - w ich decyzji pozostaje, czy wspierają się w odnalezieniu paczki, czy jednak dojdzie między nimi do starcia. Udział Mistrza Gry w takim starciu nie jest obowiązkowy (chyba, że gracze nie potrafią dojść między sobą do porozumienia).
  • Gracz może wystawić tylko jedną swoją postać do odnalezienia paczki "jako pierwsza". Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by swoimi pozostałymi postaciami próbował przeszkodzić graczom w pozostałych tematach.
  • Gdy paczka zostanie skutecznie odebrana z tematu, Mistrz Gry usunie po niej ślad w danym wątku, a w informatorze postaci pojawi się informacja na temat zdobytych przez nią dóbr - wymagane jest więc, by każdy z biorących udział miał uzupełnione informatory!
  • Zabawa zostaje uznana za zakończoną, gdy wszystkie paczki trafią już do nowych właścicieli.


Więc na co jeszcze czekacie? Pędźcie szukać naszych paczek!
Miłej zabawy!

PS. M. Society zapewnia, że do dostarczenia swoich paczek nie weszła we współpracę z UPS.

[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8