Poprzedni temat «» Następny temat
Mike ten szybki!
Autor Wiadomość
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/67

Wysłany: 2018-04-12, 19:57   Mike ten szybki!
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


Michael "Mike" Ryan


♦ Łowca w bractwie
♦ Zapewne nie raz coś ci ukradł jeśli należysz do bractwa
♦ Mało kto go nie lubi, jest tym tzw śmieszkiem
♦ Lecz zdarza mu się być zbyt szczerym
♦ Dużo je, więc jeśli przyniesiesz mu coś dobrego do jedzenia wkupisz się w jego łaski
♦ Do reszty odsyłam do KP, ona nie gryzie :D
pozytywne
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
negatywne
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
neutralne
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji
IMI? I NAZWISKO - opis relacji

[Profil]
  [AB-]
 
ronnie hendersonSome people survive chaos and that is how they grow. And some people thrive in chaos, because chaos is all they know

przyśpieszenie molekularne

84%

Rebel

name:

Ronnie Henderson

alias:
Vibe

age:
33

height / weight:
198/106

Wysłany: 2018-04-12, 20:11   
  

   1 Rok na Giftedach!


ok, więc na starcie podrzucam Ronniego. Nie wiem czy lepiej wrzucić jakieś backstory czy po prostu uznać, że znają się od momentu jego przystąpienia do Bractwa. Ronnie zwykle trzyma się na uboczu, nie angażuje się w żadne konflikty, ale jeśli jest już pytany o coś zawsze jest do bólu szczery podobnie jak Ryan (i to też w ludziach ceni). Poza tym... Sprawia wrażenie momentami dość ponurego, ale śmieszek z niego wyborny (przynajmniej z jego punktu widzenia). Więc dałabym może, że na początku nie do końca coś tam między nimi się układało, może nawet pojawiły się jakieś spięcia skoro oboje mówią bez ogródek. Dałabym nawet, że do lepkich rączek Mike mogły się przykleić papieroski Ronniego, ewentualnie coś co miało jakąś wartość sentymentalną jak zegarek od siostry (świeć panie nad jego duszą) i mogło dojść do małego spięcia między chłopakiem. Może nawet obili sobie trochę mordy. Narobili małego bałaganu na głównym placu i w taki sposób trafili na dywanik do nieboszczki Yvonne. Ta postanowiła ich pogodzić, wysyłając ich razem w teren. Zrobiło się gorąco, ale odrzucili na bok dąsy o potłuczone nosy. Jeden uratował życie drugiemu. Wyszli cało z opresji. Po wszystkim nie zaczęli jeździć razem na jednorożcu po tęczy, aczkolwiek... można uznać że w jakiś sposób się do siebie, przekonali, nawet polubili, ale oficjalnie utrzymują, że jeden nie lubi drugiego. Takie coś co mogłoby rokować jakąś przyjaźnią, ale no na to potrzeba czasu. 8)


No i z chęcią bym ci podesłała Billy'ego do jakiegoś nieprzyjemnego epizodziku w historii. Może jakiś przyjaciel wpadł w jego pojebane łapki (przeżył lub nie przeżył), ewentualnie sam Mike ^^
_________________
TELL ME, FATHER, WHICH TO ASK FORGIVENESS FOR:
WHAT I AM, OR WHAT I'M NOT?
[Profil]
  [0-]
 
Louanne Marie - HenningŻycie to zagadka, nie trać czasu, bo jej nie rozwiążesz.

nigdy w życiu

antropolog sądowy/ Wicedyrektor DOGS

name:

Louanne Marie - Henning

alias:
Prinsessa

age:
29

height / weight:
159 / 55

Wysłany: 2018-04-12, 20:28   
   Multikonta: Esther/Rocky/Lasair
  

   Ucieszyła MG, bo dobrze strzela!

  

   Masz talona na Aarona i balona!


Dla Rocky chce pozytyw i to konieczne
_________________

LOUANNE MARIE - HENNING
Anioły najczęściej schodzą na ziemię, wcielając się w role córki - Yvonne Naomi Henning.


[Profil]
  [B-]
 
Colleen MarieIt is follow the leader, baby, that is how it is gonna be. If you ever really wanna get lost, then follow me.

telekineza

78%

Była szefowa Bractwa Mutantów

name:

Colleen Marie

alias:
Magnet Girl

age:
25

height / weight:
168/46

Wysłany: 2018-04-12, 20:30   
  

   2 Lata Giftedów!


przychodzę po jakąś super relkę :dance:
_________________
I never thought the world would turn to stone.
[Profil]
   
 
Sarah HopperWe fight every night for something; when the sun sets we're both the same: half in the shadows, half burned in flames.

wyostrzone zmysły

74%

(I think I made you up inside my head)

name:

Sarah Hopper

alias:
Amelia Blanc/Cisza

age:
25 lat

Wysłany: 2018-04-12, 21:41   
   Multikonta: zabijcie mnie, zanim się rozmnożę


Cześć, hej! <3

Szukam nam punktu zaczepienia i tak sobie myślę, że możemy zahaczyć o tę grupę mutantów, z którą Mike trzymał się w Portland - Sarah co prawda akurat tam nie zatrzymywała się na dłużej, ale po powrocie z Kanady do Stanów przez kilka miesięcy rozbijała się po kraju, mogłabym więc uznać, że w którymś momencie trafiła na tę samą grupę i trzymała się z nią przez parę tygodni. Sarah i Mike są od siebie charakterologicznie drastycznie różni, ale łączyło ich rozdzielenie z rodzeństwem i walka wręcz, więc pewnie po burzliwym rozpoczęciu znajomości, mogliby odnaleźć wspólny język. Może w pierwszych dniach coś jej żartobliwie zawinął, nie wiedząc, że ma to dla niej wartość sentymentalną, a ona z kolei nie wiedziała, że Mike tylko się drażni i zareagowała przesadnie agresywnie, na jakiś czas go do siebie zrażając? Mogli spędzić kilka tygodni nie znosząc się nawzajem, ale koniec końców z jakiegoś powodu zakopując topór wojenny; może połączyły ich wspólne ćwiczenia walki/mocy? Nie wiem, na ile mogę sobie pozwolić i jakich relacji szukasz, ale mogli nawet pod koniec zacząć sobie ufać i nawiązać coś w rodzaju dziwnej przyjaźni - z tym, że Sarah, będąc sobą, pewnego dnia po prostu zniknęła bez słowa pożegnania.

Cokolwiek wybudujemy z przeszłości, moglibyśmy wrócić do tego teraz - Sarah najprawdopodobniej niedługo dołączy do Bractwa, gdzie może wpaść prosto na Mike'a. <3

Anyway, to tylko taka propozycja, wyrzucaj/zmieniaj/dodawaj/przestawiaj do woli! ^^
[Profil]
 
 
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/67

Wysłany: 2018-04-13, 02:06   
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


Ronaldzie: ^^ Jestem za tym, ze poznali się już wtedy, no o ile to nie Ronnie go rekrutował, w końcu 3 lata dłużej siedzi w tym bractwie od Mike'a. Mogli z początku mieć dość głośną wojnę, w końcu dwa szczere charaktery, na dodatek Ronnie z tego co widzę to wybuchowy ( w dosłownym tego słowa znaczeniu ) jest, więc po jednej z kłótni chłopak mógł mu ukraść papierosy. Raczej samobójcą nie jest i zdrowy rozsądek miał, więc zawinął to niż coś co mu się bardziej cennego wydawało w stosunku do osoby Hendersona. A Mike często ma wyczucie co dla kogoś jest ważne i wie co przemycić by sprawdzić reakcję tej drugiej osoby. Możliwe, ze robił to by zobaczyć jak ktoś w stresowej sytuacji się znajduje, więc gdy obili sobie mordy i wylądowali na wspólnej misji pojednawczej byłej szefowej (co obu nie było zapewne na rękę). Po uratowaniu życia jak piszesz mogliby grać przed innymi, chociaż natura Mike'a nie pozwala mu zbytnio mieć wrogów. Dlatego potrafił wybiegnąć ( dosłownie) na miasto i widząc zły humor mężczyzny podsunąć ulubioną paczkę jego papierosów uśmiechając się w szczery sposób do niego. W sumie może i Ronnie mógł nawet uczyć go jak rekrutować członków z początku.
P.S.
W sumie mogłam napisać, ze na wszystko się zgadzam niż powielać twoje słowa i dopisywać swoje xD

Co do Billiego: może to właśnie on zabił długoletniego mentora Mike'a w Portlandzie? Skoro pracuje w terenie mogło i ich tam przywieźć. Zawsze to perspektywa pewnego rodzaju zemsty, pewnie w późniejszej rozgrywce mogłaby się ujawnić. Chociaż Mike raczej jest opanowany w takich sytuacjach, ale nie da się wszystkiego przewidzieć :D

Rocky: Podejrzewam, ze Mike nie raz był jej pacjentem, czy po prostu przychodził popatrzeć na dziewczynę. Może lekko ośmielało go to, ze ona sama wydawała się bardziej nieśmiała od niego. W wolnych chwilach mógł czasem przesiadywać z dziewczyną i patrzeć jak ona pracuje. W pewnym sensie mógł trochę zrozumieć jej prace, w końcu widział wszystko jak na zwolnionym filmie, każdy jej precyzyjny ruch mógł podziwiać i uczyć się najprostszych rzeczy medycznych, chociaż nie zamierzał praktykować tego. Podejrzewam, ze tez mógł załatwiać ( kraść) czasem jakieś potrzebniejsze rzeczy typu bandaże czy tabletki z niektórych domów. Mike nie ośmieliłby się okraść szpitala bez zgody przywódczyni, bo mógł liczyć się z ujawnieniem. Sklep był lepszy, ale jednak posiadał zazwyczaj monitoring.
Co mogę jeszcze dodać, według mnie Mike naprawdę lubi dziewczynę i na pewno stara się na swój sposób jej pomóc. Poza tym na pewno lubi w niej to, ze sama ma siostrę bliźniaczkę i może nieco zazdrości jej tego, ze ma ją przy sobie. Co prawda Mike mało komu mówi o swojej przeszłości i o tym, że miał dwóch braci.
Jeśli na coś jeszcze wpadniesz to wal, to taka chaotyczna relacja wymyślona xD

Colli: Z początku jak wstąpił do bractwa mógł mieć na jej temat mieszane uczucia. Wydawała się w jego oczach trochę nadymanym dziewczę z wielkimi aspiracjami. Jednak dał jej szanse i starał się swoje pierwsze wrażenie schować tylko dla siebie. Tak to bywa, ze ludzie zawsze oceniają przy pierwszym spojrzeniu. Jednak po jakiś dwóch miesiącach zaczął ją trochę lepiej poznawać, dalej co prawda miał ją za trochę nadętą, ale szanował jej matkę, twierdząc, że jest idealną przywódczynią. Mike mógł nawet czasem chcieć ja trochę rozbawić. Raz by to zrobić ukradł jej bieliznę z pokoju i nałożył ją na swoje własne ciuchy tańcząc przed nią taniec hula. Podejrzewam, ze dziewczyna mogła być bardziej wkurzona niż rozśmieszona, ale na prawdę miał dobre intencję!
Podczas jednej misji mógł w jakimś stopniu jej pomóc, przez co ich relację się poprawiły na zasadzie koleżeństwa ( czy przyjaźni zależy od Ciebie). Jednak po śmierci jej matki, chłopak nie mógł uwierzyć w to, ze to ona przejęła schedę po zmarłej. Szanował jej matkę, a Colleen traktował jak kogoś na równi z sobą, dlatego nie potrafił się odnaleźć w tej dziwnej sytuacji. Według niego na miejscu przywódcy powinien być ktoś starszy i bardziej doświadczony, a nie młodsza od niego dziewczyna. Pomimo tego wrażenia, postanowił dać jej szansę, bo każdy zasługuje na nią, jednak ma nadzieję, ze dziewczyna nie zaciągnie ich w kierunku czystej zemsty za matkę. Każdy z mutantów stracił coś cennego przez ludzkość, jednak nie chciał by to było jej silnikiem zapalnym.

Nie wiem co jeszcze napisać tu od siebie, to tak z punktu widzenia relacji z oczu Mike'a możesz coś śmiało jeszcze dodać czy napisać jak to jest jej oczami :D

Sarah: Jestem za tym by pierwsze spotkanie odbyło się w Portland i za tym, że ukradł ważną dla niej rzecz. Mike często po prostu wie co mogłoby kogoś rozdrażnić, więc czasem wbrew sobie wybiera tą rzecz co podpowiada mu instynkt. Niestety jego żart mało komu się podoba tak jak w sytuacji Sary. Podejrzewam, ze chłopak próbował jakoś naprawić to i mógł nawet dziewczynie na przeprosiny dać czekoladowego lizaka w kształcie serca, tłumacząc, ze tylko takiego dostał na straganie, a raczej go ukradł, ale o tym już nie musiała wiedzieć. Od tego czasu mogłaby się na niego patrzeć nieco przychylniej, bo Mike to raczej ten typ słodziaka, chociaż czasem bywa zbyt szczery. Kiedy Sarah nagle zniknęła, mogło mu się zrobić zwyczajnie przykro, ale nie szukał jej. Zdążył nauczyć się, ze ludzie tacy jak oni potrafią nie zagrzać długo miejsca w jednym miejscu, bolało jednak go brak pożegnania.

I co wrócenia do tego teraz jestem za. Mike jest łowcą, więc jak coś może nawet wypaść na to, ze to on ją zwerbuje do bractwa, zapewne oboje by mieli piękne miny w tamtej chwili, bo ta nawiała, a Mike odszedł od tamtego bractwa do nowego. Takie dwie wagabundy xD
[Profil]
  [AB-]
 
Ricky RoseberryGdy przerasta nas życie, chowamy się w jego cieniu.

bariera ochronna - fizyczna

86%

wolna mścicielka

name:

Ricky Roseberry

alias:
Sofia

age:
24

height / weight:
156/50

Wysłany: 2018-04-13, 07:51   
   Multikonta: Brak
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 lata Giftedów!


Mysle ze tutaj tez cos pozytywnego? :) bo przeciez obydwoje Łowcy i znasz moją sis
_________________

Ricky Roseberry


[Profil]
  [A-]
 
Rocky RoseberryW rękach dobrego lekarza i woda staje się lekarstwem.

Hemokinezy

87%

Sanitariusz

name:

Rocky Roseberry

alias:
Sienna

age:
24

height / weight:
154 / 45

Wysłany: 2018-04-13, 13:37   
   Multikonta: Esta, Lou, Lasair
  

   1 Rok na Giftedach!


Chyba wszystko ująłeś swoich relacjach więc dla mnie bomba
_________________
[Profil]
    [A-]
 
Scarlett ReynoldsI think I am dangerous now

-

name:

Scarlett Reynolds

alias:
Scottie

age:
28

Wysłany: 2018-04-13, 23:07   
   Multikonta: Bradley Grey


Ze Scottie nie wiem, bo w sumie trochę dwa różne światy, ale jednak może się by coś udało xD
A z Bradem może kumple? Skoro jest śmieszkiem to może mu poprawiać humor, kiedy Grey ma deprechę po używaniu mocy :D
_________________
Oh Swettie

Monster are real

and they look like

people

[Profil]
  [B-]
 
Billy Sandershungry dogs are never loyal

wykwalifikowany zabójca

dowódca oddziału

name:

Billy Sanders

age:
36

height / weight:
189/90

Wysłany: 2018-04-14, 09:04   
  

   Ucieszył MG, bo dobrze strzela!


Pewnie, mogło być tak, że to właśnie Ronnie go rekrutował 8) I pewnie jako osoba, która jest dłużej wytłumaczyła mu jakieś tam rzeczy związane byciem Łowcą. Może właśnie te wspólne misje wiązały się z tym, że Ronnie go rekrutował i dlatego Yvonne wysyłała ich razem. Więc na początku mogło być to dość upierdliwe, ale z czasem to przestało być takie i się do siebie przyzwyczaili 8) no i jak mu w ciągu złego dnia przynosi jakieś papierosy... no to nie może go nie lubić XD nawet serce ronniego nie jest zimne jak skała, gdy ktoś robi taki gest w stosunku do niego XDDD I w sumie jak chcesz domek Ronniego jest pusty, więc chłopaki mogliby mieszkać w jednym. Bo w sumie nie mam współlokatorów 8)
I jeśli chodzi o Billa to biorę to *.* Billy robi to co trzeba i nie zastanawia się czy po drodze ktoś przy tym ucierpi, więc z przyjemnością wezmę rolę tego, który zabił mu mentora, a reszta wydaje mi się że wyjdzie w fabule w tym wypadku :mrgreen:
_________________
      The monsters were never under my bed. Because the monsters were inside my head. I fear no monsters, for no monsters I see. Because all this time the monster has been me.

[Profil]
  [A+]
 
Colleen MarieIt is follow the leader, baby, that is how it is gonna be. If you ever really wanna get lost, then follow me.

telekineza

78%

Była szefowa Bractwa Mutantów

name:

Colleen Marie

alias:
Magnet Girl

age:
25

height / weight:
168/46

Wysłany: 2018-04-18, 22:03   
  

   2 Lata Giftedów!


ooo no spoko, pasuje mi to!! mogli się zakumplować przed śmiercią Yvonne, a teraz to te relacje się trochę rozluźniły, bo Colleen to jest taka, że na siłę o sympatię nie walczy, ale na pewno tęskni za tym, jak ją Mike rozśmiesza i ma nadzieję, że ją zaakceptuje jako przywódczynię i znów będą przyjaciółmi ^^
_________________
I never thought the world would turn to stone.
[Profil]
   
 
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/67

Wysłany: 2018-04-18, 22:18   
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


Ricky: Mike i Rick są bardzo do siebie podobni, więc moim zdaniem na pewno się bardzo lubią. Takie z nich dwa żywiołowe osobniki i na dodatek jak ujęłaś dwoje to łowcy. Jakoś na szczególny jakiś historyczny wątek jaki by mógł być nie wpadłam. Więc zostawiłabym na etapie lubiących się ziomali, którzy czasem pomagają sobie jeśli zajdzie taka potrzeba. No o ile masz jakiś ciekawy pomysł to ja chętnie przygarnę :D

Scarlett:
Mało widzę tutaj powiązania między naszymi postaciami, raczej to dwa światy. Chociaż jeśli Scarlett kiedyś chciała się rozluźnić w klubie mogli by się tam spiknąć. Mike zazwyczaj nie pije alkoholu, bo zwyczajnie to ustrojstwo na niego nie działa, ale lubi się wyluzować podczas tańca, dlatego czasem wymyka się z bractwa by po prostu się wyluzować.
Jeśli jednak opcja powyższa nie przejdzie to jedyne co mi się rzuca, ze mogliby najzwyczajniej na siebie na mieście wpaść i ubrudzić jej sukienkę/koszulkę/kurtkę.. ciuch xD keczupem z hot-doga :D
Zapewne Mike by ją przepraszał i wycierał chusteczką niezgrabnie rozbłyskując sos jeszcze bardziej xD
No a tak w ogóle to nie mogłam się powstrzymać:


Co do Bradley'a: Czyli mam rozumieć, że się przyjaźnią :D Tak Mike jak najbardziej wybije mu tą deprechę z głowy, choćby i miał pociągnąć go za gacie i strzelić gumką. Podejrzewam też, ze Mike unika szczurka jego. Ma lęk przed myszami, a to takie myszopodobne. No o ile Brad by go jakoś nie przekonał do tego, ze te dwa maluchy się różnią od siebie, ale za pewne szybcior nie wziąłby gryzonia do ręki. Wspólne jedzenie mięcha tez wchodzi w rachubę!

Ronnie/Billy: Jak najbardziej na wszystko już tutaj się zgadzam i również na wspólne zamieszkanie! W końcu trza znaleźć swoje małe miejsce na ziemi :D

Colie: Tez mam taką nadzieję, ze miedzy nimi wszystko się ułoży jak dawniej :D
[Profil]
  [AB-]
 
Ricky RoseberryGdy przerasta nas życie, chowamy się w jego cieniu.

bariera ochronna - fizyczna

86%

wolna mścicielka

name:

Ricky Roseberry

alias:
Sofia

age:
24

height / weight:
156/50

Wysłany: 2018-04-18, 22:28   
   Multikonta: Brak
  

   Podróżnik w czasie

  

   1 Rok na Giftedach!

  

   2 lata Giftedów!


No mi pasuje. :P lubia sie i ogolnie to best ale nie robia tego na sile :)
_________________

Ricky Roseberry


[Profil]
  [A-]
 
Scarlett ReynoldsI think I am dangerous now

-

name:

Scarlett Reynolds

alias:
Scottie

age:
28

Wysłany: 2018-04-18, 23:35   
   Multikonta: Bradley Grey


To z Bradem idealnie <3

A co do Scottie to ona też rzadko pije alkohol, ale mogło być tak:
Integracja czy jakaś impreza GC, gdzie potem oddział świętował jakieś małe zwycięstwo w barze. Pili i tańczyli, więc Scarlett też tam była, choć nie za dobrze się bawiła i chciała już iść generalnie. Powiedzmy, że wypiła jednego przymusowego drinka. I gdy zmierzała do wyjścia i przechodziła obok parkietu dostała w głowę (i to pierwsza opcja szklanką, jeśli Mike tańczyłby z piciem jakimś - oblanie sukienki, a druga że trafił ją ręką) i nieco ją oszołomił, więc nie rzuciła się na niego z pazurami tylko ją wyprowadził i próbował przepraszać, na co na początku fuczała, ale potem ją raz czy dwa rozbawił i mu odpuściła, chociaż nabił jej guza :D

Nie wiem czy taka wersja Ci odpowiada, ale całkiem zabawne by to było, że przy pierwszym spotkaniu ją znokautował :lol:

Z niej raczej taki mruk, więc mógł ją rozbawić i spodobało jej się, że może się przy nim nieco bardziej rozluźnić. Oczywiście warunek jest taki, że ona nie może się dowiedzieć, że jest mutantem :D

PS. Gif mistrzowski :lol: :lol:
_________________
Oh Swettie

Monster are real

and they look like

people

[Profil]
  [B-]
 
Michael RyanI'd like to get to know you but you're talking much too slowly

Superszybkość

85%

Łowca w bractwie

name:

Michael Ryan

alias:
Streak

age:
26

height / weight:
180/67

Wysłany: 2018-04-18, 23:46   
   Multikonta: Jamie/Tom
  

   Pierwszy strzał! #ZadaniaMG

  

   1 Rok na Giftedach!


Jak najbardziej mi pasuje! :D Co prawda, aż dziwne, że wrogowie obok siebie się bawią. Już oczyma wyobraźni widzę jak biedna w nos dostaje i leży jak długa. Mike pewnie puppy eyes i zabrał ją na zewnątrz kajając się. Póki co na pewno nie wie, że jest mutantem. Pewnie Mike widział na zwolnionym tempie jak dziewczyna spada, ale nie używa swoich mocy w takich miejscach i po prostu pozwolił jej spać jak to okrutne by nie było. Musiał zachować pozory normalności.
Wydaje mi się, ze mogliby nawet chwilę pogadać po tym gdzieś przed klubem jak dziewczyna nabierała kolorów na świeżym powietrzu. Może nawet pomyślała, ze to jakiś zbok xD nigdy nie wiadomo kim nowo spotkany może być xD
[Profil]
  [AB-]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 6